Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.03.2009., 22:35   #31
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Heh to nisam siguran, al mislim da ti to za određenu snagu još dodaje + na damage oružja. Znači valjda ako je osnovni damage oružja 1D + 6 za onog tko ima npr. strength 12, za onog tko ima strength 14 bi bilo 1D + 6 + 2.

Al nisam ziher u vezi toga, oko tog Dark Eye sustava nisam previše ulazio u detalje. Znam da je ovo što sam ti prije napisao točno, ali za ovo... tko zna

Još ne znam kad piše 1W + 6 npr za strength 15, to ja imam kod warriora s nekim swordom kojeg sam osvojio na početku kad središ ona dva plaćenika u fajtu. Ne znam što bi ovo W trebalo predstavljat, mislim da je kocka s 20 stranica (tj. brojevima od 1 do 20) al nisam siguran. Samo znam da su veći brojevi dobra stvar, a kad je nešto u minusu onda često ne valja

Inače i ja zadnje gledam na grafiku, a uglavnom igram samo rpge/avanture. Eto ne znam, Drakensang je dobar i sve, ali iz nekog razloga ne osjećam neku potrebu igrat.
NWN 2 i stariji RPGi su me valjda razmazili sa odličnim gameplayem i pričama, ovdje me malo odbija što nema tolike mogućnosti customizacije likova kao u DnD sustavima (ono, jednom warrior je uvijek warrior, al me živcira što onda ne radim masivni damage nego neka lopov/wizard zenska radi skoro isti damage kao i ja nabildana Konanska mrcina.)
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2009., 23:34   #32
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
To ti je "demokratska" igrica - sad smo svi jednaki, i žena može isto ko i "muškarčina" warrior
denied je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2009., 00:11   #33
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
xGAME je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na