Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.12.2008., 13:30   #61
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
ja sam zapeo kod onog velikog centaura...ili kako vec

onaj kaj "pušta duhove"

ozbjegnem ih...ododem do njega..napadne me ono nesto..našamaram to..dodem do njeg.a.udarim ga par puta i onda me baci nazad..i tak dva-tri puta prije nego kaj umrem
kad te baci cekaj malo dok ti se snaga vrati i onda kreni
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2008., 14:16   #62
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
tako je, kada te baci natrag idi malo iza da te ne udari drugi val i idi do kraja na desno, tu pričekaj par sekundi da ti se health vrati, i onda opet navali na njega
btw za stampedo i onu zvjer sam ja koristio mač, a za tipa mace
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2008., 16:07   #63
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Ja sam ga koknuo sa macem,bez beda,kad izbaci onaj prvi val koji te odbaci natrag i kad pocne slat duhove,puno ti je brze doc natrag do njega ako koristis shift za izbjegavanje duhova a i opcenito kretanje unaprijed.Sto prije dodes do njega imas ga vise vremena za lupat dok opet ne lupi nogama u pod i odnese se kvragu...
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2008., 18:59   #64
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
ima li igra kakav quest log ili nesto slicno? Pod popisom kontrola nema niceg i nisam uspio nabost na srecu . Problem je u tome sto nekad ne stignem igrat recimo dva dana i o onda mi je quest log super za podsjetit se sto moram napravit i sto sam napravio a tog ovdje izgleda nema
I mapa bi bila donekle korisna
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2008., 19:52   #65
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Pa covjece,stisni Esc i odi na MAP,i kad udes na mapu,sa lijeve strane ti pisu questovi.... nije valjda da ti je promakla mapa?
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2008., 10:16   #66
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
slažem se sa chubyem..mapa i quest log su fakat nespretno napravljeni

ja sam navikao na bualdars gate/icewind dale quest log
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2008., 17:03   #67
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Izgleda da nesto ne stima s mojom verzijom igre neke stvarcice ne rade na klik (niti ikako drugacije) medu njima je mapa i god powers. Moram updejtat na neku bolju verziju. Inace da, bas tocno to mi fali BG quest log
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2008., 22:01   #68
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
upravo pokušavam ubiti medusu...damn...

nekako mi baš i ne ide od ruke
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2008., 12:23   #69
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
meni je to bila najduža borba sa glavnim, prvo treba sa stane poubijati one zmije ili što su već, njih 4, onda se vrate 2, onda njih riješiti i tako dok nema nijedne i onda lijepo iza do ulaza o odande bacati koplja na nju
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2008., 13:36   #70
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
meni je to bila najduža borba sa glavnim, prvo treba sa stane poubijati one zmije ili što su već, njih 4, onda se vrate 2, onda njih riješiti i tako dok nema nijedne i onda lijepo iza do ulaza o odande bacati koplja na nju
Sjeti me na kojoj je to tezini?Na kojoj si ti tezini to presao?Jer ju se moze prec na dva nacina...totalno razlicita...
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 15:48   #71
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
ja sam igrao na easy, nema smisla igrati na hard, ionako je završetak isti
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2009., 03:28   #72
duress
Registered User
Moj komp
 
duress's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
meni je to bila najduža borba sa glavnim, prvo treba sa stane poubijati one zmije ili što su već, njih 4, onda se vrate 2, onda njih riješiti i tako dok nema nijedne i onda lijepo iza do ulaza o odande bacati koplja na nju

neznam kako si ti presao tog bossa ali tako sigurno nisi

u pravu si da treba ubiti 4 zmije (2. ljeva strana,2. desna strana),nakon toga boss spusti zlatni kipic ispred sebe koji moras brzo udarati da ga unistis.
neces uspjeti iz prvog puta,tako da ces morati ubijati 4 zmije 2 puta dok ne unistis kipic!


mene zanima kako ste presli-Isisyphus-a?
govno me ubija vec 2 dana.uspijem se izmaknuti udarcima ali onom poison waveu nemogu!!
neki savijet?
__________________
duress je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2009., 10:32   #73
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Tocno,ja sam mu razvalio one zmije i onda kad on spusti kipic udaras po tom kipicu(ako si pametan).zato mi je cudno to od big guy-a,mislio sam da ima par nacina za ubit medusu.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2009., 21:52   #74
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
imam problem s igrom, i to sa malim štekanje/zamrzavanjem,...kad naglo zaokrenem kameru igra se na pola sekund zamrenze/zašteka, i tako uvijek, a i zna kad normalno hodam, zmarznut, u čemu je problem...je i da, da li se igra još kome rušila na desk???

driveri su updateani!
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2009., 14:01   #75
RSV Factory
Premium
Moj komp
 
RSV Factory's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ČK
Postovi: 77
da se ubacim, jer jako volim rpg, pa da skomentiram...

igral sam igru prije pra mjeseci... hmmm borba me je oduševila... al na 10 min. igra ima totalni potencijal u borbi u smislu dinamike i brzine, i dobar osjećaj dok ga mrakneš, al stvarno pre prebrzo dosadi... i prejednolično... to kolko vidim i svi tak misliju. Al uglavnom meni to više miriši na akcijsku igru tipa devil may cry nego rpg.

Mapa je stvarno preblentavo napravljena, igra je tipično akcijski ograničena, e sad, moram priznati da priču nemogu komentirati jer sam došel tek do jedrenjaka i tam sam odustal... to je početak u principu... Baš sam ju htel igrati, al nažalost ne dira me u dušu kak bi rekli. Kak morowind npr. Tam je svijet bil živi. Ovo mi je ko neki crtić, grafika sve ok, lepo zgleda, al je prazna... I velim, za mene nije to rpg. nije rpg samo levelanje i pumpanje, to treba biti i atmosfera, avantura, nelinearnst i jakoooo dugo traje. hehe. tak u mojem rječniku stoji pod rpg...

Neznam, kak sam čital vaše komentare, većinom su ok, tak da možda dam još šansu, jer vidim da je Vulcanu igra mrak. videl bum.

u svakom slučaju kul kaj vam je super.
__________________
May the Funk be with you...

Peace.
RSV Factory je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2009., 10:59   #76
tcrnjak5
Premium
Moj komp
 
tcrnjak5's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vk
Postovi: 190
da li može pomoć ne mogu instalirati igricu javlja mi 1628:Failed to complete installation. Do SP1 je mogla sada ne može vjerojatno je nekakva zakrpa ali ne znam koja.Hvala
tcrnjak5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2009., 22:21   #77
tcrnjak5
Premium
Moj komp
 
tcrnjak5's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vk
Postovi: 190
daj jel ima netko da zna kako da riješim problem
tcrnjak5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2009., 22:39   #78
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
probaj ugasiti antivirus za vrijeme instalacije, instaliraj, upali antivirus natrag
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 00:20   #79
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor tcrnjak5 Pregled postova
daj jel ima netko da zna kako da riješim problem
pročitaj si malo:
http://consumerdocs.installshield.co...8464&sliceId=1
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 11:44   #80
tcrnjak5
Premium
Moj komp
 
tcrnjak5's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vk
Postovi: 190
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
probaj ugasiti antivirus za vrijeme instalacije, instaliraj, upali antivirus natrag
Hvala upalilo je a za xGAME probao sam to ali štani
tcrnjak5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2009., 19:21   #81
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517



tako da ne znam svaku hebenu sitnicu o igri koju sam hebemu tek poceo igrati!!!



Inace grafika je odlicna u igri, nema bas previse opcija za podesiti sto se tice grafike u samoj igri (ili ja nisam vidio posto sam nabrzinu sve radio i htio sto prije poceti igrati), vec sam vecinu opcija podesio u druverima od grafe.
Prica je zanimljiva, igra izgleda dosta optimizirana i igriva......jedva cekam sutra tj. vikend.....a i zarucnica ide kuci do roditelja na vikend tako da ce biti da dana udaranja samo po igrama....

http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/...ts/review.html

Ovo uopce necu komentirati, kao ni vecinu recenzija koje nalazim po netu za igre.....pouzdam se u sebe i kako ja to dozivljavam, a ne tamo neki biser koji je dao losu ocjenu jer nije dobio besplatno igru i sl. razloga.
To se tice za sve...pocevsi od igara, programa pa sve do harveraja gdje je stvar toliko ocita da je sve to vec pomalo postalo smijesno.

P.S.

Molim vas ekipa koristite spoiler, jer nemam volje igrati kada govorite dode ti ovaj boss i njega ubijes tako i tako, ovo rijesi ovako, ovo rijesi onako i sl. stvari.
-->
Ne znam dali je itko od vas ovdje cuo za jednu zgodnu opciju koja se zove...




tako da ne znam svaku hebenu sitnicu o igri koju sam hebemu tek poceo igrati!!!



Inace grafika je odlicna u igri, nema bas previse opcija za podesiti sto se tice grafike u samoj igri (ili ja nisam vidio posto sam nabrzinu sve radio i htio sto prije poceti igrati), vec sam vecinu opcija podesio u druverima od grafe.
Prica je zanimljiva, igra izgleda dosta optimizirana i igriva......jedva cekam sutra tj. vikend.....a i zarucnica ide kuci do roditelja na vikend tako da ce biti da dana udaranja samo po igrama....

http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/...ts/review.html

Ovo uopce necu komentirati, kao ni vecinu recenzija koje nalazim po netu za igre.....pouzdam se u sebe i kako ja to dozivljavam, a ne tamo neki biser koji je dao losu ocjenu jer nije dobio besplatno igru i sl. razloga.
To se tice za sve...pocevsi od igara, programa pa sve do harveraja gdje je stvar toliko ocita da je sve to vec pomalo postalo smijesno.

P.S.

Molim vas ekipa koristite spoiler, jer nemam volje igrati kada govorite dode ti ovaj boss i njega ubijes tako i tako, ovo rijesi ovako, ovo rijesi onako i sl. stvari.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na