Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2020., 17:58   #9901
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Nije svaki "kabel" isti ... ima dosta razlika ovisno šta koji "kabel" teh. omogućuje.
Neda mi se sad pisati detalje, samo za primjer, može se vidjeti razlika u slici kada je preko optike ili A1 coax ili Adsl / Vdsl parica.
To nema nikakve veze s kabelom ili optikom. To je stvar bitratea i ničeg drugog.
Exomaniac je online   Reply With Quote
Staro 21.01.2020., 18:31   #9902
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Da, ali različiti ide na različitim platformama.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2020., 19:59   #9903
prasak
You'll never walk alone
Moj komp
 
prasak's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Pozdrav, imam Kaonov STB star oko pola godine i od prije mjesec dana bilo što snimljeno na snimalici trza svakih 4-5 sekundi, nekad više, nekad manje. Iznimno iritantna pojava. Kad gledam aktualno emitiranu sliku, sve je u redu. Probao sam riješiti problem isključivanjem iz struje i sl., ali ne pomaže. Je li se netko susreo s ovakvim problemom i uspješno ga riješio (čisto da pitam prije nego zovem A1)?

Sumnjam da je stvar u pregrijavanju, iako stoji uz televizor na "otvorenome", ne u nekakvoj ladici ili polici. Prije koji dan dan kad je bilo sunčano malo sam drugačije pomaknuo zavjesu i sunce ga je obasjavalo. Tad sam htio pogledati nešto sa snimalice, ali štekanje je bilo takvo da sam odustao. Kasnije se opet zastajkivanje nastavilo u ritmu ustaljenom zadnjih mjesec dana. I da, TV redovito gledam navečer, tako da nije stvar u pregrijavanju izazvanom suncem.
__________________
i5 2500k i Ryzen 5 1600
prasak je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2020., 20:42   #9904
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Znaci, do sad mi je punac imao bnet telku +amis 2u1 i trazio je ponudu od A1. Vele mu na telefon 240 kuna 3u1 i dodje ugovor na potpis a na ugovoru pise 240 kuna prvih 6 mjeseci a ostalo 290 kuna. Koja bagra lazljiva. Sve mi se cini da bez otkazivanja usluge i zvanja na onaj broj one sluzbe za zadrzavanje korsinika nista. Ako to jos uopce postoji. Vidim pdf od nekih posebnih uvjeta, jel netko uspio kaj preko toga iskamcit? Preletio sam zadnjih 20 stranica ali nisam nasao...
Thx ekipa
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 22.01.2020., 21:54   #9905
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,344
Citiraj:
Autor prasak Pregled postova
Pozdrav, imam Kaonov STB star oko pola godine i od prije mjesec dana bilo što snimljeno na snimalici trza svakih 4-5 sekundi, nekad više, nekad manje. Iznimno iritantna pojava. Kad gledam aktualno emitiranu sliku, sve je u redu. Probao sam riješiti problem isključivanjem iz struje i sl., ali ne pomaže. Je li se netko susreo s ovakvim problemom i uspješno ga riješio (čisto da pitam prije nego zovem A1)?

Sumnjam da je stvar u pregrijavanju, iako stoji uz televizor na "otvorenome", ne u nekakvoj ladici ili polici. Prije koji dan dan kad je bilo sunčano malo sam drugačije pomaknuo zavjesu i sunce ga je obasjavalo. Tad sam htio pogledati nešto sa snimalice, ali štekanje je bilo takvo da sam odustao. Kasnije se opet zastajkivanje nastavilo u ritmu ustaljenom zadnjih mjesec dana. I da, TV redovito gledam navečer, tako da nije stvar u pregrijavanju izazvanom suncem.
I ja imam slične probleme sa snimalicom, promijenili mi stb, isto.
Iskljucio hdmi cec, isto.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 22.01.2020., 22:02   #9906
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Jel ima netko (zna) "pouzdanog" agenta od A1 jer ću mogućei otići sa Iskona glede ukidanja SK programa. Može u inbox. Hvala
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2020., 09:36   #9907
florjan
Registered User
 
florjan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 75
Citiraj:
Autor prasak Pregled postova
Pozdrav, imam Kaonov STB star oko pola godine i od prije mjesec dana bilo što snimljeno na snimalici trza svakih 4-5 sekundi, nekad više, nekad manje. Iznimno iritantna pojava. Kad gledam aktualno emitiranu sliku, sve je u redu. Probao sam riješiti problem isključivanjem iz struje i sl., ali ne pomaže. Je li se netko susreo s ovakvim problemom i uspješno ga riješio (čisto da pitam prije nego zovem A1)?

Sumnjam da je stvar u pregrijavanju, iako stoji uz televizor na "otvorenome", ne u nekakvoj ladici ili polici. Prije koji dan dan kad je bilo sunčano malo sam drugačije pomaknuo zavjesu i sunce ga je obasjavalo. Tad sam htio pogledati nešto sa snimalice, ali štekanje je bilo takvo da sam odustao. Kasnije se opet zastajkivanje nastavilo u ritmu ustaljenom zadnjih mjesec dana. I da, TV redovito gledam navečer, tako da nije stvar u pregrijavanju izazvanom suncem.
Pozdrav
I ja sam imao takav problem prije par mjeseci (Zg Špansko), s tim da sam preuređivao sobu pa sam sam produžio koaksijalne kabele iz utičnice na zidu do rutera i prijemnika (cca svaki 5m). Isto resetiranje nije pomagalo zvao A1, oni online pokušavali i nisu mogli srediti problem. Drugi dan došao tehničar i promijenio konektore na kabelima (ja tražio što kvalitetnije ali svugdje samo smeće) i kaže povećao neku brzinu neta u ormariću na stubištu i od onda sve pet.
florjan je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2020., 09:55   #9908
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Ti problemi sa "snimalicom" tj. "gledanje kasnije" je čisti IpTv i isključivo ovise o brzini prema njihovom serveru.

Ako je Kaon spojen mrežom na neki stari "mali modem" tu je problem, treba ga zamijeniti sa TC7200 ili Ubee (koji imaju GB lan).
Dakle Lan kabel mora biti origigi ili ispravno napravljen.

A da bi oni radili kako treba u ormariću na stubištu mora se skinit filter (kojeg idioti stalno stavljaju) da može imati dobru brzinu prema serveru.

Zvati i tražiti da serviser to riješi.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2020., 13:43   #9909
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Pozdrav, istice mi ugovor od Bneta 3D paket trenutno 219kn odkad su povecali naknadu pa me interesira dali se moze dobiti nesto bolja ponuda sa otkazivanjem ugovora i slicno ili jer potrebo poslat zahtjev za drugog operatera da bi se javila sluzba za zadrzavanje korisnika? Pitam jer vidim da se spominje da nakon otkazivanja ugovora vise ne zovu pa jel neko imao sta drukcijeg iskustva pri kraju ugovora s njima nedavno?

Do isteka mi je jos 2 mjeseca jucer su me zvali te nudili produzenje ugovora po istoj cijeni uz dodatak prosirenog paketa na sto sam rekao da cu im se javit, T-com je takoder uveo Gfast- optiku u zgradu te je njihova ponuda 240kn s time da se nisam pozvao na cijenik posebnih ponuda sto imaju na svojoj stranici po 210kn za 3D kao kod Bneta, probao bi poslat zahtjev za raskid ugovora 10 prije isteka ugovora samo se nebi volio naci bez usluge pa ako moze koji savjet, Zahvaljujem.
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 10:20   #9910
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
https://www.apc.com/shop/hr/en/produ...y/P-PMF83VT-GR
Ekipa, trebam produžnu letvu, jel ima smisla ovo stavit prije bnet splitera? I jel moguće uopće.
Ne daje mi se 300kn na čik pogodi oćel radit net i teve preko toga.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2020., 11:13   #9911
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor tomislav10 Pregled postova
Dobro, koja je osnovna razlika između IPTV-a i kabela? Samo u tome što je TV preko kabela u stvari drugi kabel za razliku od IPTV-a koji koristi telefonski kabel?
Kablovska je bolja zbog veće protočnosti podataka, pogotvo kod nas gdje se IPTV razvlači po telefonskoj liniji ...
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 15:15   #9912
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
@Pomo
Teško pitanje, da se radi o klasičnoj anteni / ZAS - u rekao bih nema problema tj. uzmi i napravi kako si mislio.

Moguće je da će sve biti ok i u tvojoj kombinaciji a može i smetati,
nemam povratni info, ni za ni protiv.

Nisi naveo jeli lokacija pvt kuća ili se radi o zgradi.
U drugom slučaju je puno rjeđa situacija da ti nešto nastrada od groma ili većeg pražnjenja (mada se uvijek može desiti).

E sad, ili riskiraj ili uzmi jeftiniju varijantu bez zaštite za antenu
Ako uzmeš ovu koju si naumio, usporedi prije / posli DN/UP i/ili nivo signala (može se vidjeti u slikovnici routera i STB - a).
Preporuka da koristiš gotove F - IEC konektore ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 16:31   #9913
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Stambena zgrada, ali imam neke informacije da teve uređaji ćešće nahebu od grmljavine putem coax infrastrukture. A kako sam se ogrebo za 55" za sitnu lovu, nebi htio istu baciti u smeće prije vremena. Jer se nema za drugu. A desilo mi se već putem telefonske žice, teve i rb2011 spalilo.
A ovo za gotovi kabel se podrazumijeva...
I da, znam da nema 100% zaštite od groma.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 17:40   #9914
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Ne znam kakav gotovi kabel misliš,
svi "gotovi" šta se kod nas prodaju su obično smeće.

Treba ti:
- metar RG6 coax, možda niti toliko
- 2 F konektora
- i ovakvi F to IEC adapteri, jedan muški i jedan ženski,
slika samo za info >

ima toga za nabaviti i kod nas.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 20:01   #9915
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Tu u Ri ima specijalizirana trgovina za sve te pyzdariye.
http://www.3mzb.hr
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 20:33   #9916
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Pa eto jedan od artikala odmah među linkovima na stranici,
http://www.3mzb.hr/joomla/component/...art/Itemid,26/
...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 23:00   #9917
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Stambena zgrada, ali imam neke informacije da teve uređaji ćešće nahebu od grmljavine putem coax infrastrukture. A kako sam se ogrebo za 55" za sitnu lovu, nebi htio istu baciti u smeće prije vremena. Jer se nema za drugu. A desilo mi se već putem telefonske žice, teve i rb2011 spalilo.
A ovo za gotovi kabel se podrazumijeva...
I da, znam da nema 100% zaštite od groma.
Kakve su to informacije? Kabelska od bneta je podzemna i puno je manja sansa da ce grom doci preko nje nego preko telefonskog nadzemnog telefonskog prikljucka.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2020., 06:10   #9918
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Kakve su to informacije? Kabelska od bneta je podzemna i puno je manja sansa da ce grom doci preko nje nego preko telefonskog nadzemnog telefonskog prikljucka.
Rekla kazala...
Stoji/ne stoji, nije me briga.
Naručila se prenaponska iz posta poviše just in case, pa će valjda radit.

EDIT:
evo isprobano sve radi preko prenaponske zaštite, link par postova više, ne vidim razlike u brzini interneta.
Znači dva komada F-RF, i F-F coax kabel je trebao. Nadam se da prenaponsku neće grmljavina testirat
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 27.01.2020. u 13:53.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 13:32   #9919
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Ovaj A1 je gomila kretena. Prvo mi nitko nije rekao da trebaju bušiti i vući kablove, kao to ne govore korisnicima jer bi ih onda hrpa odmah otkantala odmah u startu. Onda da bi gledao tv moraju provući dva kabla.
Nakon svega toga kažem ja ok i onda ne mogu probušiti rupu. Nakon treće rupe kažem ja to neće ići bilo je dosta bušenja i onda mi kaže da ako ne probuše ne mogu zvati službu koja to popravlja. Poslao sam i doma i rekao da ću sam popraviti.
Ovo je zadnji put da sam imao posla s tim kretenima. Da mi nude besplatno ne bi uzeo.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 14:10   #9920
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor imik Pregled postova
Ovaj A1 je gomila kretena. Prvo mi nitko nije rekao da trebaju bušiti i vući kablove, kao to ne govore korisnicima jer bi ih onda hrpa odmah otkantala odmah u startu. Onda da bi gledao tv moraju provući dva kabla.
Nakon svega toga kažem ja ok i onda ne mogu probušiti rupu. Nakon treće rupe kažem ja to neće ići bilo je dosta bušenja i onda mi kaže da ako ne probuše ne mogu zvati službu koja to popravlja. Poslao sam i doma i rekao da ću sam popraviti.
Ovo je zadnji put da sam imao posla s tim kretenima. Da mi nude besplatno ne bi uzeo.
A kako si mislio da će to funkcionirati? Magijom? Pa za bilo koju uslugu moraš imat kabele koji će je dovesti.
Exomaniac je online   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 14:17   #9921
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
A kako si mislio da će to funkcionirati? Magijom? Pa za bilo koju uslugu moraš imat kabele koji će je dovesti.
Na Iskonu ne trebam ništa, ali ako dolaze bušiti i postavljati vodilice mogli bi onda upozoriti.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 15:20   #9922
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor imik Pregled postova
Na Iskonu ne trebam ništa, ali ako dolaze bušiti i postavljati vodilice mogli bi onda upozoriti.

A1 nudi uslugu preko koaksijalnog kabela ili optickog vlakna- kabela, i za jedan i drugi nacin mora se busiti ulazna rupa u stan - kucu i jos koja rupa za prolazak po kanalicama do mjesta gdje ce ti biti postavljen router ili STB, to se zna.



Ako Iskon -Tcom netreba busit rupu onda ti signal dolazi putem postojece parice - zice od sadasnjeg telefona, a ako bi ti Iskon - T com nudio optiku onda ti isto moraju busiti da bi opticki kabel po kanalicama doveli do routera i STB-a.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 15:23   #9923
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
A1 nudi uslugu preko koaksijalnog kabela ili optickog vlakna- kabela, i za jedan i drugi nacin mora se busiti ulazna rupa u stan - kucu i jos koja rupa za prolazak po kanalicama do mjesta gdje ce ti biti postavljen router ili STB, to se zna.



Ako Iskon -Tcom netreba busit rupu onda ti signal dolazi putem postojece parice - zice od sadasnjeg telefona, a ako bi ti Iskon - T com nudio optiku onda ti isto moraju busiti da bi opticki kabel po kanalicama doveli do routera i STB-a.
Sve ok, ali oni nisu uspjeli izbušiti rupu i sada ja moram to sam popravljati. Ali ako ti planiraju bušiti rupe i postavljati vodilice mogli bi onda upozoriti.
Ali kako su rekli majstori oni to ne rade, vjerovatno bi dosta ljudi otkazalo odmah.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 15:44   #9924
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne kužim skroz kaj te točno pati? Bili majstori koji su ti bušili po zidu i postavljali kanalice i sad je zid vidljivo oštećen?

Pa dolaze za njima majstori sa gipsom i fugenfilerom i krpaju za njima. Kod mene došao majstor 2 dana kasnije jer je majstor koji je burgijao odmah napravio nalog za popracima.

Kod mene je prvi put promašio pa je ostavio krater.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 15:48   #9925
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne kužim skroz kaj te točno pati? Bili majstori koji su ti bušili po zidu i postavljali kanalice i sad je zid vidljivo oštećen?

Pa dolaze za njima majstori sa gipsom i fugenfilerom i krpaju za njima. Kod mene došao majstor 2 dana kasnije jer je majstor koji je burgijao odmah napravio nalog za popracima.

Kod mene je prvi put promašio pa je ostavio krater.
Ne, nisu uspjeli izbušiti rupu i ako ne naprave posao majstori koji to popravljaju neće doći i moraš sam popravljati rupe koji su oni ostavili.
Drugim riječima nisu napravili svoj posao i uveli mi internet, nego ostavili tri rupe i otišli, a rupe ja moram sam popraviti.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 15:54   #9926
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Piši prigovor na A1 sa fotkama.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 15:56   #9927
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Piši prigovor na A1 sa fotkama.
Jesam već, sad čekam odgovor.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 20:34   #9928
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
A1 - ex B.net

Pa napisao si da si im rekao dosta busenja i otjerao ih. Ne znam sta se cudis tocno sad, trebao si pustit ljude da naprave svoj posao do kraja i da nakon njih dodju drugi to popravit.

Sta si tocno napisao u prigovoru? Nisam pustio majstore da zavrse i sad se zalim?
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 20:46   #9929
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Ako je kuća i zgrada napravljena kvalitetno,od pt ormarića zasigurno ima bužir koji ide do revizije za stan te u stan na par lokacija. Druga opcija je preko ZAS-a za zgrade, tada vam signal dolazi na sve utičnice za tv u stanu.

Ako živite u prastaroj zgradi ili novijoj u kojoj je instalater radio preko one stvari...događa se potreba za bušenjima i kanaličanjem od ulaznih vrata do željene destinacije routera/resivera.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2020., 20:47   #9930
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
I sad ce ti jos A1 biti kriv jer im nisi omogucio uvodjenje usluge, a proslo je vise od xy dana od potpisa ugovora i doci ce ti racun za uslugu za koju si otjerao ljude koji su ti ju trebali prikljuciti .
Trebao si odmah reci da ne dopustas busenje, zvati A1 i otkazati sve. Ovako si sam sebi kriv jer si otjerao ljude na pola posla.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na