Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.09.2019., 13:49   #2401
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Jel mozemo zatvoriti ovu temu i ne raspravljati o F1 vise na forumu? Ocito ne funkcionira, ne sjecam se da smo ikada imali toliko toksicnu temu. Jer stvarno je bitno tko za koga navija i sto misli, da se mora uvijek svadjati.
rendula je offline  
Staro 02.09.2019., 14:04   #2402
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Nogomet 2
Tamo je bilo likova koji ne kuže offside,slično je i ovdje
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 02.09.2019., 14:11   #2403
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nije nogomet. Ovdje se ljudi ne nazivaju budalama, glupanima, krelcima i slično.
Čak stoviše, krajnje argumentirano se raspravlja.

Neki su malo tanji u informacijama jer su im izvori drugačiji pa malo ispadne kako ispadne ali tema je u duhu prijateljstva

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.09.2019., 14:12   #2404
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Hvala, uživam, svaki dan preplivam 5km i Monzu ću dočekati na istom mjestu



Sent from my SM-G965F using Tapatalk

A nije plutanje plivanje Druže
Prki je offline  
Staro 02.09.2019., 14:24   #2405
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da, pa mogao je ostaviti mjesta Maxu i pokupiti Hamiltona...
Zna se kako se prolazi La Source. Ne sjećam se kad je netko išao ovako glup potez raditi u prvom krugu. I da ga je Kimi pustio, Max bi izgurao još 3-4 bolida van staze, jer ne bi mogao skrenuti. Glup potez kojim je uništio utrku i sebi i Kimiju. Kazna bi bila zaslužena. Max očito misli da mu se svi moraju micati, kakav god potez odlučio napraviti.

I ideja da se spusti prema Eau Rougeu s bolidom u onakvom stanju, gdje je još i Kimija opet skoro pokupio kod izlijetanja...fali tu par daski u glavi.
Norris je fino skrenuo po istoj putanji po kojoj je Max išao.

Druga stvar je kaj Max opet hoće pretjecat van staze.
IcyTexx je offline  
Staro 02.09.2019., 14:52   #2406
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ako sam dobro vidio, nakon toga je Kimi nabrao Riccija.
Ricci fino poskočio i pomislih "ode ovjes" ali je preživio.

A Norris je imao super poziciju. Svi ispred njega su prirodno po centrifugi nakon sudara otišli na vanjski dio staze, on je samo rekao "hvala" i dao gas.

I baš negdje pred kraj utrke dok je Lujkan vatao Čarlija, komentiram "gle Norrisa, u miru i tišini, 20 sekundi iza Vettela i 20 sekundi ispred Pereza". I onda đubre od motora prdne.

Bili bi dobri bodovi. Norris 10, a i Sainz bi dohvatio bodove sigurno, 7-8 bi čopio garant, možda i 6.

Fors Indija u bodovima jer im pašu low downforce staze, ali Haas tone li ga tone. U biti, ne tone, stoje na mjestu, svi drugi napreduju.

A od svih novih vozača koji su u F1 od lani ili ove godine, Đovinaci je stvarno zalutao u F1, nažalost. Toliko nesiguran u sebe da je to strašno. Jučer imao 2 dobra poteza i onda usere sve u gumama.

U Monzi će opet biti 4-way utrka (2 Fer + 2 Mer), Red Bull bude best of the rest. Alfa bi mogla tj Kimi bi mogao fine bodove ubrat ako stave zadnji spec Ferkan motora. Predviđam pobjedu Ferrarija koji ima prednost same brzine. No Mercedes ima prednost kod menađiranja guma. Lani je Raikkonen spušio utrku jer je prerano spalio gume.

Jedina glupost je kaj je sezona praktički riješena. WDC samo što nije, a WCC je riješen odavno.

No kako izgleda, McLaren bi mogao ponoviti povijesni uspjeh iz 2014 i skupiti 100+ bodova u sezoni, još samo 19 bodova fali

Kao što rekoh, Monzu će odraditi Ferrari, jedan će pobjediti, možda ovaj puta i Vettel, nebitno je. Singapur moooožda Max uzme, ali tu i u Rusiji očekujem jake Mečke. Suzuka bi isto mogla otići na stranu Red Bulla što bi bio valjda praznik u Japanu. I tu bi matematički bio kraj prvenstava.

Zadnje 4 bi se odvozile onako, tek toliko. S time da bi Max mogao opet uzet Mexico i Brazil, a Mečka za kraj opet Abu Dhabi.

Do kraja prvenstva ako Albon si da malo truda, Red Bull bi mogao biti 2. u WDCu, McLaren 4. i Toro Rosso 5.
S time da bi i Max mogao skinuti Bottaru sa 2.mjesta u WDC.

A onda nagradno pitanje za 100 milja eura - koliko će Max čekati da mu RBH složi bolid za prvenstvo tj hoće li to dočekati ili otići dalje ?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.09.2019., 15:10   #2407
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Stroll je udario Ricciarda ,al nije baš imao nekog izbora
Onboard: https://streamable.com/ija3l


Kimi onboard: https://streamable.com/ajmdq
Max onboard: https://streamable.com/vs7lq


Kako možete reć da nije divebomb kad je pola bolida iza Kimija na kočenju u hairpin zavoj.


Max/RB fanovi bi vikali da nije ostavio dovoljno mjesta i da je ovo napravio : https://youtu.be/hRpxpnkHRbE , https://youtu.be/kNAlvRavHvI
draksa je offline  
Staro 02.09.2019., 15:18   #2408
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
A jedino što se vozači trebaju držati onoga ako si u prvom zavoju dvije širine bolida udaljen od apexa ostavljaš bar jednu širinu bolida mjesta a na da siječeš kao da je 25 krug i da si sam na stazi.Niti je Max vidio Kimija, niti je Kimi vidio Maxa od bolida između njih, greška nenamjerna obojice zato i je bio racing incident.
Prki je offline  
Staro 02.09.2019., 15:30   #2409
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ne kužim ovo oko divanja, evo gledam ova dve snimke iz oba bolida, Kimi je imao jos min 1m mjesta do hamiltona, da bi oboica prosli zavoj trebalo je samo kotac sirine.

btw. ako pogledate po ranijim upisima u temi - Kimi mi je daleko najdraži vozac na gridu tako da sam njegov fan, ali u ovoj situaciji je mogao i trebao bolje regairati, meni je ovo cisti racing incident, poceli su pred nekoliko utrka dobro suditi neka tako nastave i puste vozace da se utrikvaju, vracanje nazad da se sve živo kažnjava samo ce otupiti glad vozaca za utrkivanjem...Vettel i još neki vozaci su to u više navrata komentirali.

Sto se tice Monze, ne bih tu tako dao prednost RB kao best of the rest, mislim da ce Alfe biti jako blizu jer su low drag kao i ferkani + ferkan mašina ispod haube, ako bude nekih kaosa i izlijetanja od ovih ispred mozda se Kimi na kraju utrke popone na postolje
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 02.09.2019. u 15:36.
Gigi1 je offline  
Staro 02.09.2019., 15:59   #2410
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da, pa mogao je ostaviti mjesta Maxu i pokupiti Hamiltona...
vidi koliko kimi ima mjesta do merc, bolid širine...


kimimax


edit. sad vidim da je albon po travi preticao pereza zadnji krug
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 02.09.2019. u 16:09.
Gigi1 je offline  
Staro 02.09.2019., 16:04   #2411
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
La Source,Maksić je već 2 puta zakucao Kimija tu
Kimi ga nije vidio jer nije očekivao nikog tu.A Maksić misli proći paralelku u jebenom La Sourceu sa kasnim kočenjem.ALOOOO
Čak i Maksić izjavljuje da ne krivi Kimija zbog sudara...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 02.09.2019., 16:10   #2412
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
La Source,Maksić je već 2 puta zakucao Kimija tu
Kimi ga nije vidio jer nije očekivao nikog tu.A Maksić misli proći paralelku u jebenom La Sourceu sa kasnim kočenjem.ALOOOO
Čak i Maksić izjavljuje da ne krivi Kimija zbog sudara...
ma ne krivim ni ja samo velim da sam ocekivao od kimmia koji ima toliko iskustva bolju reakciju, niti jedan od njih dvoje ne treba dobiti kaznu - cisti racing incident i vozi dalje, jbg shit happens
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 02.09.2019., 16:37   #2413
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
La Source,Maksić je već 2 puta zakucao Kimija tu
Kimi ga nije vidio jer nije očekivao nikog tu.A Maksić misli proći paralelku u jebenom La Sourceu sa kasnim kočenjem.ALOOOO
Čak i Maksić izjavljuje da ne krivi Kimija zbog sudara...
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
ma ne krivim ni ja samo velim da sam ocekivao od kimmia koji ima toliko iskustva bolju reakciju, niti jedan od njih dvoje ne treba dobiti kaznu - cisti racing incident i vozi dalje, jbg shit happens
Racing incident gdje je max kriv za njega i napokon sebe izbacio iz trke svojom gluposti, ali je i sjebao trku kimiju.
Tipicno maxovski na silu gdje nitko normalan ne bi isao tako "pretjecati" ali neka, ovaj put nije upalilo debilu.

Reno smece od bolida a i motora, do kraja sezone ce biti valjda 9i u poretku

Ali albon je odvezao fantasticno, bas me impresionirao, rikiarda je nasapunao bas posteno, pereza govnara ko inace koji ga je isao izgurati u travu isto presao unatoc takvom potezu...

Ali Norris stvarno jeben peh. A giovinazzi koja panjina solo na super poziciji sve profucka i jos smaze bolid pošteno.

Hamilton odličan, mercedes bo ovo danas uzeo bio kako sam i govorio, ali eto ferariju se zajeb sa ranim slanjem vetela u boks isplatio kasnije sto je onda vetel blokirao hamiltona.

Hamiltonu falio krug max dva da rijesi CARLIJA kako mu mrziteljvetela voli tepati
Gabre je offline  
Staro 02.09.2019., 16:46   #2414
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Gabre, nije bilo nikakvog zajeba.
Roso je offline  
Staro 02.09.2019., 17:24   #2415
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Roso, bilo je zajeba... velikog zajeba... što smo Gabreta vratili na forum

Mrzitelj Vettela... hm, niti jedan jedini argument nema (kao ni u jednoj temi na forumu), niti jedno objašnjenje o sliderima nema, samo etiketira "mrzitelje" jer se obistinilo ono o čemu se pričalo. Ne samo ono što ja blebećem nego i dobar dio struke. Odgovor na to je "ti si mrzitelj".

Ajd dobro...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.09.2019., 17:57   #2416
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dobro stari, u pravu si.



Znaci, TI, u svakom postu se referiras, ismijavas, kritiziras sve i jedan potez, trku, nastup vetela, iskljucivo njega krivis za sve probleme u ferariju, sve je on kriv i sve je on sjebao, od odluka u taktici, do loseg aero paketa na bolidu, propusta u boksu, itd

Ako to nije neka mrznja s tvoje strane onda ne znam. Kako nisi toliko pljuvao kada je carli u zidu zavrsio, pa u ogradi, pa sjebao, to je sve ok, ha?



ili kako toliko ne pljujes na nijednog drugog vozaca, koji isto grijese i propustaju prilike,

kako nisi na hamiltona pljuvao kada se zakucao sada u zid na fp3, cista vozacka greska, ali eto, na to se suti, ha?



Ali da je kojim slucajem Seb to napravio, morali bi te slusati iducih 800 postova kako se Seb zabio u zid i kako je zali boze vozac, promasaj, propalitet, i slicne epitete koje mu lijepis SVAKU TRKU, pa kako god proslo.



za jednog moda bi trebao biti malo smireniji i ne biti toliko tvrdoglavo naporan sa svojim stavom.



Hranis se od trolanja na Seba, nikog drugog ni ne spominjes. Oslim Carlija u kojeg valjda imas man crush i srce ti uztitra kad ga vidis na ekranu
Gabre je offline  
Staro 02.09.2019., 18:19   #2417
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
dobro stari, u pravu si.
Ne znaš ti razlikovati činjenice niti si "pismen" glede ovog sporta. To je jednostavno tako.
Za sebe mogu reći da sam nepismen za košarku, za odbojku, za tenis i hokej. Ali brate, koliko sam ja prazan za te sportove, toliko si i ti crna rupa od Supernove što se F1 tiče.

Citiraj:
Znaci, TI, u svakom postu se referiras, ismijavas, kritiziras sve i jedan potez, trku, nastup vetela, iskljucivo njega krivis za sve probleme u ferariju, sve je on kriv i sve je on sjebao, od odluka u taktici, do loseg aero paketa na bolidu, propusta u boksu, itd
Qutaj jedan post gdje ja decidirano tvrdim ovo što si napisao gore. Konkretno ovo:

"iskljucivo njega krivis za sve probleme u ferariju, sve je on kriv i sve je on sjebao, od odluka u taktici, do loseg aero paketa na bolidu, propusta u boksu, itd"

Koliko god bilo marginalno i offtopic jer je to F1 sport, neću dozvoliti da mi fabriciraš i trpaš riječi u usta koje nisam rekao. Ni meni ni nikom drugom.

Odgovoran sam za što sam napisao, a ne što si ti shvatio.

Poanta priče je 2018. Nije momčad sjebala nego ON. A to si ti iz petnih žila opravdavao nekim tamo trudom od 120% protiv dominantnog Mercedesa sa sliderima koji je gledao u guzicu Ferrariju 55-60% staza lani.

Ove godine je bolid slabiji, a i tu je imao par zajeba koji su opet bili opravdani "a sta će se trudit kad je bolid loš".

Idemo dalje...

Citiraj:
Ako to nije neka mrznja s tvoje strane onda ne znam. Kako nisi toliko pljuvao kada je carli u zidu zavrsio, pa u ogradi, pa sjebao, to je sve ok, ha?
Zato što ja nisam rekao da je Čarli najbolji vozač na stazi. Dok za Vettela postoje takve izjave koje se same od sebe demantiraju. Ja služim samo kao podsjetnik da to nije tako.

Smatraj me kao linkom/poveznicom između vas kojima neke stvari nisu jasne sa stvarima koje se stvarno događaju u F1

Citiraj:
ili kako toliko ne pljujes na nijednog drugog vozaca, koji isto grijese i propustaju prilike
Drugi vozači nisu plaćeni 50 milijuna eura po sezoni i nisu dovedeni u Ferrari da im donese naslov nakon 12 godina suše.
Za te novce u Ferrariju nema jebenih grešaka kakve on radi. A radi ih. Znači nije za to mjesto. Ferrari je institucija motorsporta i nema čovjeka na svijetu koji nije čuo i nije poželio voziti njihov bolid.

I nakon svega toga, ja sam hejter? Što si onda ti? Okac sa -100 dioptrijom?

Citiraj:
kako nisi na hamiltona pljuvao kada se zakucao sada u zid na fp3, cista vozacka greska, ali eto, na to se suti, ha?
Hamilton nije prosuo naslov Mercedesu svojim greškama. Niti jedan. Od Rosberga je izgubio na kvarovima za 5 bodova. Ferrari je lani izgubio naslov na Vettelovim greškama.

Bottom line: Ham je svoj posao u Mercu odradio za što je plaćen. Vettel u Ferkanu nije. I fokus se baca na ČARLIJA. I sad svoj butthurt sipaš tu i kenjaš po meni jer drugo ne znaš.

Citiraj:
Ali da je kojim slucajem Seb to napravio, morali bi te slusati iducih 800 postova kako se Seb zabio u zid i kako je zali boze vozac, promasaj, propalitet, i slicne epitete koje mu lijepis SVAKU TRKU, pa kako god proslo.
Što je naravno opet laž. U Njemačkoj sam čak rekao da mi ga je i žao nakon kvara u kvalifikacijama.

Free practice i kvale ne nose bodove. Stoga su skoro pa nebitni u procjenama vozača.

Citiraj:
za jednog moda bi trebao biti malo smireniji i ne biti toliko tvrdoglavo naporan sa svojim stavom.
Ne idi na kartu moda jer ako ja budem išao na kartu moda, ideš ti i tvoj status "stare garde" od 20 godina forumskog staža u ropotarnicu povijesti. Molim te, ne spuštaj se tako nisko.

Citiraj:
Hranis se od trolanja na Seba, nikog drugog ni ne spominjes. Oslim Carlija u kojeg valjda imas man crush i srce ti uztitra kad ga vidis na ekranu
Što je opet čušpajz koji samo tvoja kuhinja može napraviti.

Vidi ovaj post od 14.08 ako nisi:

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3329302

Ako je nešto nejasno, pitaj.



Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.09.2019., 18:32   #2418
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
ma ne krivim ni ja samo velim da sam ocekivao od kimmia koji ima toliko iskustva bolju reakciju, niti jedan od njih dvoje ne treba dobiti kaznu - cisti racing incident i vozi dalje, jbg shit happens
Ja sam od Maxa očekivao reakciju u stilu Pereza, koji je bio na desnoj strani Kimija (ispred Maxa), da bi u trenutku kad je vidio slobodan prostor, prešao na lijevu stranu i išao Kimija obilaziti s vanjske.

U tom trenutku bi logičan Maxov potez bio da se ubaci iza Kimija i riješi ga na Kemmelu. Bio je pohlepan i išao na guženje.

Možeš imati iskustva koliko hoćeš, ali pratiti 4 bolida ispred sebe, Pereza koji mijenja stranu i hoće proći s vanjske i povrh toga očekivati da će ova kamikaza napraviti to kaj je napravila...teško izvedivo.

Moglo je proći bez cijelog tog cirkusa, samo da je Max bio strpljiv.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 02.09.2019., 18:41   #2419
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Ne znaš ti razlikovati činjenice niti si "pismen" glede ovog sporta. To je jednostavno tako.
Za sebe mogu reći da sam nepismen za košarku, za odbojku, za tenis i hokej. Ali brate, koliko sam ja prazan za te sportove, toliko si i ti crna rupa od Supernove što se F1 tiče.
u pravu si, ti si jedna F1 VELICINA na forumu, tvoje misiljenje je jedino ispravno.
oh velicino, cudi me da nisi sa Croftiem i brundleom na televiziji vec koliko si pismen po pitanju F1.

imas neko visoko misljenje o sebi po pitanju F1, pa me zanima, koje su tvoje reference da bi tvoje izjave imale neku tezinu ovde pored nepismenog mene i ostalih nepismenih forumasa?
Mozda sam nesto propustio u cijeloj prici, bio si ukljucen u neki F1 team mozda, ili tako nesto?

Ili samo trolas kao i svi mi oko F1 jer realno, nemamo pojma nitko kako je to biti u F1 timu i sto se sve odvija ispred i iza kamera.

P.S. Nije Hamilton izgubio prvesntvo zbog kvarovaa, imao je on drugih trka gdje je mogao i trebao pobijediti rosberga, pa mu onda ni taj jedan dva kvara ne bi igrali.
Zato danas i vozi na pobjedu svaku trku jer je svjestan da ga neki kvar ili odustajanje moze kostati opet prvenstva, nebitno koliko prednosti imao.


Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ja sam od Maxa očekivao reakciju u stilu Pereza, koji je bio na desnoj strani Kimija (ispred Maxa), da bi u trenutku kad je vidio slobodan prostor, prešao na lijevu stranu i išao Kimija obilaziti s vanjske.

U tom trenutku bi logičan Maxov potez bio da se ubaci iza Kimija i riješi ga na Kemmelu. Bio je pohlepan i išao na guženje.

Možeš imati iskustva koliko hoćeš, ali pratiti 4 bolida ispred sebe, Pereza koji mijenja stranu i hoće proći s vanjske i povrh toga očekivati da će ova kamikaza napraviti to kaj je napravila...teško izvedivo.

Moglo je proći bez cijelog tog cirkusa, samo da je Max bio strpljiv.

tako je, apsolutno nepotrebno na silu riskiranje, bas odlika siledzije.
Gabre je offline  
Staro 02.09.2019., 19:51   #2420
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Moglo je proći bez cijelog tog cirkusa, samo da je Max bio strpljiv.
najebali su se svi u mali prostor i jednom kad uđeš u poziciju koju je ušao max možeš samo usporit maksimalno i nadat se sreći kakvu je imao lando.
e sad: netko se dovede u tu situaciju namjerno jer misli da je to kraći put, a nekome se ovakva situacija desila jednostavno zato jer je lijeva strana krcata drugim bolidima i moraš ostat tu gdje jesi i čekat red ili se probat zgurat da te nitko ne pokupi. u svakom slučaju si jebena stranka.
podebljao sam ključne riječi.
tizhu je offline  
Staro 02.09.2019., 20:43   #2421
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Brko ove szeone trolla Vettela jednako koliko ti Gabre trollas Maxa, jedino kaj on ima argumente da trolla Vettla.

Ne sjecam se kad si se ti ove sezone složio sa sucima oko odluka vezanih za Maxa, ono ne mogu biti toliko loši da sve odluke za njega fulaju...jednostavno si hejter i nisi objektivan kad su u pitanju dogadjanja na stazi vezana sa maxom
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 02.09.2019., 22:29   #2422
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Hvala bogu pa nisam jedini koji ima takvo misljenje. I to je moje MISLJENJE.
Kao sto BRKO ima SVOJE MISLJENJE.
No on sad zeli nametati svoje stavove i prozivati ostale manje vrijednima u svojim postovima.

Cijela F1 scena je podijeljena oko maxa. U jednu ruku svi vole utrkivanje, ali bas ne vole na koji nacin se max utrkuje.

Ali da on meni ide govoriti da je on pismeniji po pitanju F1 je jebeno arogantno u najmanju ruku i apsolutno nema vecu tezinu njegovo misljenje od moga ili tvoga ili bilo koga na forumu.

Ali znas ko ima tezinu u svom misljenju, kada jedan Hamilton, Kimi, i drugi VOZACI se ne slazu s maxovim stilom i ponasanjem na stazi.

E to su "pismeni" ljudi u tom pogledu, a ne neki brko
Gabre je offline  
Staro 02.09.2019., 22:36   #2423
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
kolko pratim nisam primjetio da ga ne vole, pogotovo ove sezone


malo o lcl u spa

__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 02.09.2019. u 22:42.
Gigi1 je offline  
Staro 02.09.2019., 22:48   #2424
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Hvala bogu pa nisam jedini koji ima takvo misljenje. I to je moje MISLJENJE.
Kao sto BRKO ima SVOJE MISLJENJE.
No on sad zeli nametati svoje stavove i prozivati ostale manje vrijednima u svojim postovima.

Cijela F1 scena je podijeljena oko maxa. U jednu ruku svi vole utrkivanje, ali bas ne vole na koji nacin se max utrkuje.

Ali da on meni ide govoriti da je on pismeniji po pitanju F1 je jebeno arogantno u najmanju ruku i apsolutno nema vecu tezinu njegovo misljenje od moga ili tvoga ili bilo koga na forumu.

Ali znas ko ima tezinu u svom misljenju, kada jedan Hamilton, Kimi, i drugi VOZACI se ne slazu s maxovim stilom i ponasanjem na stazi.

E to su "pismeni" ljudi u tom pogledu, a ne neki brko
Buš presto srat ili bi prošeto malo?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 02.09.2019., 23:03   #2425
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Vide kulture. Ja cu stat jer nema smisla.
Gabre je offline  
Staro 03.09.2019., 17:22   #2426
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nakon krkanluka na kojem se ispričavam svim ostalim korisnicima ove teme, back to topic.

@begi

Pričao si o trećem customeru za Hondu i kažeš 90% Williams.

Citiraj:
Autor begi Pregled postova
90% Wilijams.
Danas čitam da Marca ima info da će McLaren tj da Seidl već lobira kod Mečke za povratak na Mercedes motor koji će čopiti od Williamsa za 2021 jer ugovor ih veže sa Renaultom još 2020. Naravno, postoje i indicije da se to riješi i ranije, možda i za 2020.

Ali ono što je još zanimljivije je informacija da je Red Bull sa Hondom potpisao ekskluzivu na 5 godina, što znači da će Williams ili (opet) na Renault ili će se pitati Red Bull smiju li koristiti Hondine motore.

Ako se stvarno dogodi da Williams pređe na Hondu, a McLaren na Mercedes, to znači jedno - ozbiljna pizdarija za Renault. Imati će samo motor za sebe ako se ne pojavi ni jedna druga nova momčad na gridu.

Moguća situacija 2021:

Mercedes:
- works team, McLaren, Racing Point (ako prežive do tada)

Ferrari:
- works team, Alfa (B team), Haas (strateško partnerstvo)

Honda:
- Red Bull, Toro Rosso kao works teams, Williams

Renault:
- works team (ako se ne povuku ili rebrandaju/"prodaju" momčad kao što su napravili nekoliko puta zadnjih 20 godina)

I još jedna zanimljivost. Navodno u Alfi razmišljaju da vrate Ericcsona jer očito je ovaj Đovinaci klasa Palmer, definitivno najveći let down ove godine.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 03.09.2019. u 17:35.
Brko je offline  
Staro 03.09.2019., 17:59   #2427
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
evo mogu se sloziti sa Nikicom od rijeci do rijeci



https://www.grandprix247.com/2019/09...k-to-old-self/
Gabre je offline  
Staro 04.09.2019., 11:30   #2428
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066



Bome je bila dobra trka monza 08, Vettelova prva pobjeda

Malo više:
https://www.youtube.com/watch?v=-h_avMzSHew
nub je offline  
Staro 04.09.2019., 12:52   #2429
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ta utrka je digla puno puno prašine.
Na stranu Vettel i njegova majstorija toga dana.

Problem je bio taj što je Toro Rosso kao B-momčad ostvario pobjedu prije Red Bulla. Šasija je bila copy paste od Red Bulla i Red Bull je bio "bolji" bolid. Toro Rosso je imao težište prema kraju bolida, što se pokazalo kao odlična kombinacija na low downforce stazi na kojoj je lijevala kiša. Navodno je i Gerhard Berger trollao ekipu iz A-momčadi tipa "dali ste nam mrvice, a mi Red Bullu i Matešiću prvu pobjedu"

Nakon toga se promjenila i filozofija Red Bulla koji je imao stare "iskusnjare" u A-teamu i mlade lavove u B-teamu. Tad se shvatilo da mlade lavove treba gurati, da od starih iskusnjara ništa jedino su Webbera držali još malo jer je bio dobar sakupljač bodova...

Osobno sam na toj utrci prokleo Kovalainena. Kakav je to drek od vozača bio to je strašno. McLaren je bio 1s po krugu brži bolid od Toro Rossa inače i konj nije uspio Vettelu se ni približiti a kamoli ga ugroziti. Ostao kurvinski i ziheraški 10-12 sekundi iza na 2.mjestu.

Ovaj vikend za Monzu najavljena kiša. Možda vidimo reprizu Monze iz 2008 i da Toro Rosso odnese pobjedu, recimo Kvyat

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 04.09.2019. u 12:58.
Brko je offline  
Staro 04.09.2019., 13:22   #2430
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Pogledah konačno Netflix seriju o vozačima/ekipama. Ocona mi tak bilo žao, a ovaj Grožđani je takav panj da je to strava, ali kad imaš lovu onda nema veze.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na