Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2019., 15:23   #931
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Vjerojatno je i puno previse nego sto ti treba, ali je cijenom u tom rangu i dosta je popularan - amazfit bip. Kod nas su oko 500-600kn u trgovinama. Iskreno ne znam sta bi ti drugo preporucio za te pare da nije MeanIt i sl upitno smetje.

Jedino ne znam iz prve ruke ima li bip integraciju sa endomondom/stravom, provjeri prije odluke.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2019., 20:35   #932
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
ja imam amazfit ne ne može se povazat sa stravom tj može preko third part aplikacije vidio nešto se sitno plati,nije mi bitno imam mi fit aplikaciju.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 04:04   #933
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Amazfit Pace i Stratos se syncaju sa Stravom. Samo GPS activities.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 08:05   #934
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Decathlon satovi se syncaju sa stravom.
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 09:18   #935
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Ako nekome smeta sto se sve synca samo sa Stravom, moze koristiti https://tapiriik.com. Napravis dummy strava account i koristis ga za sat i preko tapiriika namjestis da ti prebacuje aktivnosti na tebi drazu platformu, sve je skoro pa realtime i kod mene radi bez greske vec skoro 3 godine.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 20:38   #936
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Dobio galaxy watch 46 pa da pitam jer ne mogu nikako skuziti... Skinuo sam nekoliko watchfaceova koji imaju vise varijanti i mogu se customizirati... Ali ne vidim gdje? Na satu ne moze, u wear appu gdje customiziram stock watchfaceove ne nudi te opcije.
EDIT: a skužio sam, na watchfaceu postoji doubletap mjesto koje prebacuje skinove...

Druga stvar, odmah sam probao mogu li dolaziti notifikacije i pozivi bez vibriranja - mogu. U wear appu mjenjam sound/vibrate/mute profile:
https://imgur.com/a/vAqfEvp
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 26.03.2019. u 22:15.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2019., 12:03   #937
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Jel ima tko za preporuku neki smartwatch za klince sa GPS-om, pozivom i SOS funkcijom, do 30-35$, po mogućnosti sa što duljom baterijom
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2019., 20:00   #938
zdgrunf
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 63
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Jel ima tko za preporuku neki smartwatch za klince sa GPS-om, pozivom i SOS funkcijom, do 30-35$, po mogućnosti sa što duljom baterijom


Uf, problem je trajanje baterije. Ja još nisam vidio nijedan kojem baterija traje duže od cca 15-16 sati. Svi odreda su katastrofa. Imao sam myki, pa neki kinez, pa onaj myki touch, svima baterija traje od jutra do mraka i gotovo.
Da ima neki bolji radi bi ga kupio!


Sent from my iPhone using Tapatalk
zdgrunf je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2019., 12:37   #939
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor zdgrunf Pregled postova
Uf, problem je trajanje baterije. Ja još nisam vidio nijedan kojem baterija traje duže od cca 15-16 sati. Svi odreda su katastrofa. Imao sam myki, pa neki kinez, pa onaj myki touch, svima baterija traje od jutra do mraka i gotovo.
Da ima neki bolji radi bi ga kupio!
meni ne trebaju funkcije, dapače volio bih da ih ima što manje da maloj ne bude igračka vec drito tracker, alarm i telefon. Predivno bi bilo tipa Mi Band 3 sa mogućnošću poziva
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2019., 08:17   #940
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Imam dilemu, Stratos ili Huawei GT
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2019., 08:25   #941
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Dobio galaxy watch
Mozda ovaj video pomogne sorry unaprijed ako ne. Ne posjedujem watch nego je jos mirno u firmi pa sam malo guglao. 😂😂
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 09:02   #942
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Kakav je huawei gt
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 15:04   #943
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Jel uzeo ko ticwatch pro?

Koliko baterija moze izdrzat sa svim popaljenim?

Imam miband3, i spica je stvarcica, najvise mi koristi za pracenje spavanje, kila, i koraka, a i ako odem u šetnju
Ukedno mi dopaze notofikacije s whatsappa, no miband kedva da mos skuzit tko je poslao poruku, kamoli sto drugo.

Za pozive radi fantasticno i trenutno polaze tko zove

Baterija mi drzi po 6-7 dana i to mi je ok.

Ali bih volio napredniji uredjaj, ali da baterija traje barem 3 dana
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2019., 23:55   #944
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Kratki osvrt na Galaxy watch 46mm kao dugogodišnji Garminovac.

Izgled ozbiljniji od plastičnog Garmina, tražio sam nešto klasičnijeg izgleda i to je to. Fenix 5 je dugo bio želja, ali cijena i činjenica da ga neću koristiti ni 10% su bili presudni. GW je bagatela naspram Fenixa. Naglasak mi je na izgledu i udobnosti, a fitness stvari su unazad godinu-dvije pale u treći plan.

Odmah sam uzeo i par ozbiljnijih remenova, milanese loop i onaj šabanski. Loop je ful udoban, lagan, prozračan, ali pederkast. Osobno mi paše, frendice me zajebavaju da one imaju takve remenove, jbgaštaš. Šabanski izgleda je-be-no i filing je vrhunski - ali težina brate, cijelo vrijeme ga osjetiš. Estetski mi je više pogodan uz poslovni look i nakon par tjedana korištenja loopa sada će dobit svoju priliku.

Par slikica:
https://imgur.com/a/T8h2IGe
Link

Baterija mi odgovara i malo je bio šok nakon 20+ dana na Garminu... Za moj način korištenja izdrži oko 5-6 dana. Do sada sam testirao sljedeće scenarije:
~4 (nategnuto 5) dana traje ako koristiš HR u intervalima i AOD (AOD ipak najviše ždere), BT notifikacije 24/7, wifi off, osvjetljenje ekrana oko 5-6, lift to wake, prognoza...

~6 dana traje ako ugasim AOD i HR. Tako ga i koristim. Ne treba mi HR itd, a lift to wake radi dosta dobro. Auto brightness dosta pomaže u uredu.
Aktivno koristim: step/floor tracker (Samsung Health), alarm, prognozu, timer, alti-baro, navigation pro u autu, music control za mob, remindere i todo liste, ponekad u autu i wcu telefoniram s njega, a notifikacije i BT su 24/7 upaljene.
Ne koristim: AOD, HR monitoring, wifi spajanje, sleep i stres tracker.
U nedjelju navečer ga skinem s punjača, u petak navečer ga stavim na punjač

Sat preko noći ne troši ništa, oko 2% iako je spojen na BT. To mi je super! Fora je da kad ga skineš sve se gasi, AOD itd. I notifikacije prestaju dolaziti (ovisi o postavkama u Wear appu). Taj Wear app se da isto dobro iskonfigurirati: DND periodi, ne zvone poruke na tel ako nosiš sat (odlična stvar), ne vibrira sat ako koristiš mob (magic!), ako čitaš notifikaciju na satu pa uzmeš mob da odgovoriš, aplikacija od te notifikacije se automatski upali nakon unlocka moba. Moram priznati blago sam iznenađen.

Ugl vrlo sam zadovoljan i drago mi je da ipak uspije preživjeti radni dio tjedna na jednom punjenju. Jbga, moje korištenje sata je takvo, estetika mi je bitnija u ovom trenu. Možda ga nekad budem koristio za bajk. Po recenzijama HR je loš i to me ne motivira da ga koristim za ozbiljnije praćenje bike aktivnosti. Na Garmina sam imao našarafljeno senzore kadence i HR traku i barem su podaci bili točni... Ovo nije sportski sat i sve je to samo zgodan gimmick (imho. Zato ne vidim smisao korištenja tih funkcija). Nažalost bojim se da ništa ni od kupanja u moru, ne mogu ga zamisliti punog soli uz taj rotirajući bezel. Jbga, htio sam šminku, dobio sam šminku
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2019., 00:47   #945
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor freddie Pregled postova
Imam dilemu, Stratos ili Huawei GT
Citiraj:
Autor sinke.ZG Pregled postova
Kakav je huawei gt
Stratos ima problema sa gumbima ( ispadaju ) a i kuciste zna puknuti kad stavite metalne remene.

Huawei Watch GT ima dosta neprecizan senzor za otkucaje srca. Zatvoren OS, ne moze se nista instalirati na njega. Baterija mu je pak izvrsna.

Stratos je cca 1200kn. Huawei Watch GT cca 1500kn.

Moja preporuka bi bila za Galaxy Watch Active za cca 1600kn.

To su cijene sa nabava.net. Preko oglasnika ili stranih web shopova se da naci nesto povoljnije.

Ukratko, idite na Galaxy Watch Active.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Možda ga nekad budem koristio za bajk. Po recenzijama HR je loš i to me ne motivira da ga koristim za ozbiljnije praćenje bike aktivnosti. Na Garmina sam imao našarafljeno senzore kadence i HR traku i barem su podaci bili točni... Ovo nije sportski sat i sve je to samo zgodan gimmick (imho. Zato ne vidim smisao korištenja tih funkcija). Nažalost bojim se da ništa ni od kupanja u moru, ne mogu ga zamisliti punog soli uz taj rotirajući bezel. Jbga, htio sam šminku, dobio sam šminku
Ja imam taj sat od prvog dana kad je dosao u prodaju. Sve si lijepo napisao.
I ja vozim bajk ( MTB ) kao i ti. Vjeruj mi HR nije los, dapace jako je precizan. Testirano usporedno sa Apple Watch series 4, Suunto 9 Baro i Polar Vantage V ( za kojeg kazu da ima najprecizniji senzor za HR ). Dakle, za test nisam nosio chest HR senzor, nego samo satove na ruci. Rezultati su bili skoro isti za sva 4 navedena sata. Tako da iz prve ruke kazem da je HR senzor odlican.
P.S. Galaxy Watch mi ima puno precizniji GPS nego Suunto 9 Baro. Galaxy tocnije iscrta rutu nego Suunto. Iznenadio sam se pozitivno. Suuntu sam prodao.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2019., 07:11   #946
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Meni HR monitoring na Huawei Watch GT radi dosta dobro, točnije nego na Amazfitu koji mi često u pola treninga kaže da su otkucaji na 60 što je nemoguće, po brojanju ispada 120-150. Kad usporedim s medicinskim tlakomjerom, onda laže cca 10 otkucaja, ali puno rjeđe se blesira od Amazfita.

Svaki cuklus punjenja mi sjedne neki novi update, nekad i dva komada. Od važnijih stvari su mogućnost dodavanja još više watch facea (sad ih je cca 22), dodan triathlon (nisam testirao) i još malo optimiziran UI i baterija.

U posljednjih mjesec-dva sam se par puta kupao s njim u moru, ali samo do dva metra dubine i nikakvih problema zasad. Nije još zaradio nijednu ogrebotinu iako tu i tamo zapnem za zid ili ogradu. Tipke znaju smetati kod oblačenja i guranja ruke u džep, ali navikneš.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2019., 09:17   #947
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
I ja vozim bajk ( MTB ) kao i ti. Vjeruj mi HR nije los, dapace jako je precizan.

Galaxy tocnije iscrta rutu nego Suunto. Iznenadio sam se pozitivno. Suuntu sam prodao.
Sad si me sjetio, unazad par mj je bio neki update koji unaprijedjuje HR ocitanje:
https://www.sammobile.com/2019/01/24...-lte-variants/

Vjerojatno su te recenzije koje sam pogledao bile starije i mozda je u pitanju bio samo stari(ji) software, dunno. Testirat cu ga cim stignem iako ga vise nemam s cime usporediti al oke.

Ovo zadnje mi je fascinantno
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2019., 15:18   #948
Mirko Z. Genije
lep
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb, Ravnice
Postovi: 119
Bok momci,

ja se baš premišljam da uzmem Galaxy Watch 46 za bicikl, za navigaciju dok lunjam po brdima, no zanima me kakvo mu je trajanje baterije ako GPS radi non stop?

Može li izdržati cijeli dan, recimo 12 sati rada (GPS stalno, ekran povremeno, kad trebam pogledati gdje skrenuti )
Ovo što je XLR napisao za 4 dana djeluje odlično!

Koristim Locus Map Pro, koji po novome radi s Galaxy Watchem, i aplikacija mi je odlična, puno bolja od recimo jednog Garmin eTrex, po kojem sam, doduše kratko, prčkao...

Garmin Fenix mi djeluje super, ali cijena je ubitačna i našao sam par komentara ljudi koji voze MTB da nije zajebancija nosit tolki komad hardvera na ruci.

Iskreno, i Galaxy Watch 46 mi je ruban što se toga tiče, isprobao sam ga u dućanu i fakat se osjeti na ruci, velik i težak...
Mirko Z. Genije je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2019., 15:30   #949
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ja sa ga isto probao u ducanu i da kupujem uzeo bih 42mm verziju jer mi je 46mm prevelik.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2019., 09:36   #950
FlowMaster
Premium
 
FlowMaster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 232
Citiraj:
Autor sinke.ZG Pregled postova
Kakav je huawei gt
šta te zanima?

uzeo ga prije cca 2mj kada je bio na A1 akciji za 999kn... vidim opet je neka akcija ali 1199kn...

uglavnom za novce koje sam dao, više no zadovoljan, najviše zbog trajanja baterije.
FlowMaster je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 08:12   #951
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ima li tko amazfit verge da kaze koju njemu?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2019., 19:10   #952
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
jel ima netko jednu od onih amazfiz ura

zanimaju me dojmovi. imam za sad onaj mi band 3, ali on i nije baš nešto tak da tražim nešto bolje, a pošto su mi Suunto satovi preskupi...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2019., 19:24   #953
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Uzea san verge jucer, mogu napisat za par dana dojmove jer za sad je sve jos prefrisko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2019., 09:55   #954
myroman
Premium
Moj komp
 
myroman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 540
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
jel ima netko jednu od onih amazfiz ura

zanimaju me dojmovi. imam za sad onaj mi band 3, ali on i nije baš nešto tak da tražim nešto bolje, a pošto su mi Suunto satovi preskupi...
Ja imam amazfit bip kojih mjesec i pol dana i u potpunosti sam zadovoljan.
Bip je negdje na putu između običnih smart narukvica (mi band...) i punih smart watcheva (stratos, gt watch, gear...).
Bateriju nisam dočekao da se isprazni, bila je na 25% nakon mjesec dana pa sam je stavio na punjenje.
Notifikacije stižu uredno, mjerenje otkucaja je uglavnom OK.
Sat je iznimno lagan i uopće ne znam da ga imam. AOD je prava stvar, dobro se vidi na danjem svjetlu, jedino se u mračnijem ambijentu malo slabije vidi.
Integracija sa MiFit aplikacijom je odlična, mjeri sve kako treba. Ja ga koristim uglavnom za brzo hodanje uz uključeni GPS (koji ipak malo više potroši bateriju).
Za kojih 400-500 kn izvrsna kupnja. A k tome, izgleda baš cool na ruci.
A i volim prcat kolegu s posla koji ima iWatch, pa ga u 15:00 pitam na kolko mu je baterija.
myroman je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2019., 10:34   #955
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Evo i ja sam uzeo BIP prije 3 tjedna....prije njega sam imao Band 2 i 3, i Amazfit Pace. Kao sto je kolega rekao BIP je negdje izmedju narukvice i pametnog sata i za sada sam prezadovoljan. Baterija, kvaliteta izrade, lagan na ruci...nekako mi je bolje legao nego Pace, 440kn u HG spota....
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2019., 15:20   #956
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Jel se desavalo kome da mu se Gear S3 konstanto odspaja i onda opet spaja na mobitel? Kod mene je kombinacija GearS3 i Galaxy S9 i jucer mi se cijeli dan to desavalo, sigurno 50-60 puta, a evo danas se nije niti jednom odspojio.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2019., 16:29   #957
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Meni pace odlican u svemu,imao sunto i prodao ga u pola cijene uzeo pace i 500 kuna u žep.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2019., 16:52   #958
davidovski
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: aha
Postovi: 129
Ja sam isto pred tjedan dana uzeo amazfit bip i stvarno sam zadovoljan. Prije njega sam koristio mi band 1 i 2 i ovo je jako dobra nadogradnja. Lagan je na ruci, ekran se odlično vidi, notifikacije se mogu normalno pročitat, koristio sam i GPS i dobro radi. Imam samo jedno pitanje za one koji ga koriste. Koju aplikaciju koristite za notifikacije, mi fit ili neku drugu? Meni na mi fit kad dođe notifikacija prikaže samo zadnju poruku, a ne sve koje su mi poslane od te osobe, to mi je malo glupo. Skinuo sam alart Bridge koji dobro radi, ali ipak bi volio da ne moram dvije app koristit.
davidovski je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2019., 17:49   #959
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
to me najvise smetalo kod Pace-a, ako dodje vise od jedne poruke od iste osobe, mos se slikati, samo napise, 5 mesages.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2019., 19:04   #960
davidovski
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: aha
Postovi: 129
A srećom postoje druge aplikacije kod kojih se to može vidjet. Zato i pitam dal' ljudi koriste druge i koje to
davidovski je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na