Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2010., 02:10   #31
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
ovako, ja sam iz Kastela sta je odmah do Splita i da kazem iskustva s Telebitom. Ocjena 5, kupili smo laptop i monitor od toshibe i jos su nam upalili monitor da vide jel ima bad pixela. sve je bilo spakirano pazljivo i isporuceno putem kurir sluzbe unutar 48 sata kad je sjela uplata. Topla preporuka za navedenu firmu.
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2010., 09:36   #32
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Kupio sam microSD 4gb i ATI 4670. I jedno i drugo šljaka bez ikakvih problema. Naručio sam dan prije i drugi dan je stiglo. Jedino što ne smatraju Maestro karticu gotovinskim plaćanjem, pa je potrebno imati cash pri ruci.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2010., 10:16   #33
Solo761
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Evo mog iskustva sa Telebitom

Prosli cetvrtak sam kupio PS3, novi, u Telebitu. Ispalo je da stvar nije nova nego reparirana. Naravno, izvana to nigdje ne pise, tek na pecatu u kutiji. Prvi problem je bio da gamepad nije davao znakove zivota pa sam morao u GMC, srecom odmah su mi dali drugi gamepad. Taj je bio OK, drugi dan napokon to slozim, stvar radi, ubacim igru i nakon 10 minuta pocne nesto urlikati, prvo sam mislio da mi nije neki vrag sa kompom pa vent upalio max brzinu. A kad ono PS3 upalio max speed, kao fen na max brzini zavija. Kazu da je PS3 glasniji od xbox-a, vraga, imam X360 iz 2006., taj je mala beba u usporedbi sa ovim.
Zovem juce Telebit i kazem sto je problem i da su mi prodali repariranu konzolu, a ne novu i da to nisu nigdje rekli te da hocu novce natrag te da im ja to vracam i kaze lik da nije politika trgovine da vracaju novce... Ostao sam paf... Lazno oglasavanje, neispravan uredjaj i nije njihova politika vratiti novce... I ne i ne, kaze jedino sto bi napravili je uzeli konzolu i poslali u GMC. Super, to mogu i bez njih, i to bolje jer sam mogu opisati sto je problem.
Donesem ponovo konzolu u GMC, ispricam sto je problem i sto su rekli u Telebitu i samo sto se nisu poceli krizati. Kazu da su ovi morali vratiti novac. No nisu, zakon kaze da nisu, pravilo sa 7 dana vrijedi samo za online shopping na nevidjeno, ne i za ovo... I da sreca bude veca, vidim 20ak kutija kod njih od repariranih konzola. Sa strane na kartonu imaju etiketu sa krupnim slovima "REFURB", znaci reparirano, kutija od mog to nema. Ali na tom mjestu ima podrapani karton, tj. tamo je bila neka naljepnica koja je uklonjena.

Cinjenica sa telebitom je da su prodali nesto sto nije ispravno i da nisu naglasili tocnu prirodu proizvoda, tj. da nije nov nego da je repariran i mozes im staviti soli na rep...


Ako koga zanima kako je taj PS3 glasan evo jubito filmica od te moje. Stoji na XMB ekranu, znaci idle, stoji tako 10 minuta, no vent cijelo vrijeme pici na max...

http://www.youtube.com/watch?v=4s2zvHvcITQ
Solo761 je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 11:25   #34
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Zovi prvo državni inspektorat pa posliej Telebit... I jeli to onaj 40GB debeli PS3?
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 12:05   #35
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Lijepo cijeli slučaj obrazloži DI preko online prijave. To je prevara veća od mi ne poštujemo
prava kod garancije i kršimo garantni rok.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 15:25   #36
Solo761
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Da, to je fat PS3 40GB. Sada je u GMC-u na servisu, cekam zamjenu. Rekli su da ce za dva tjedna dobiti posiljku. Vjerojatno isto takvih repariranih.


*edit*

Hvala za tip o drzavnom inspektoratu, nisam ni znao da imaju takav sustav. Ispunio sam prijavu, napisao pricu i poslao, mozda ih opale. Vec sam i prebolio taj PS3, da ga nisu uzeli na servis (GMC se ponio vise nego korektno, dali su mi drugi kontroler odmah, nisu stari ni provjeravali, i rekli da ce mi zamjeniti konzolu kada dodje posiljka novih) sam bih ga rastavio, zamjenio pastu, a vec sam i na ebay-u nasao novi vent za konzolu (ima tisih, tj. ova ima sa 15 blade-ova, prve su imale sa 19, no sony je isao stedjeti...). Sada bi mi bilo prilicno drago da opale Telebit zbog laznog oglasavanja.

Zadnje izmijenjeno od: Solo761. 14.09.2010. u 18:22. Razlog: dodatak
Solo761 je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 12:22   #37
Locutus
laik
Moj komp
 
Locutus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Doma
Postovi: 63
Evo moje priče:
U Telebit web shopu pronašao sam monitor koji želim kupiti. S obzirom da imaju pogodnost plaćanja Maestro karticom na 12 rata bez kamata, poslao sam im e-mail s upitom kako izvršiti takvo plaćanje bez fizičkog dolaska u trgovinu. Taj e-mail je poslan prošli tjedan, do danas nisam dobio odgovor. To sve skupa ne izgleda previše profesionalno, da ne spominjem web sajt koji im je u komi i security certifikat koji im je istekao.

Moj jedini problem je što ne znam gdje kupiti takav monitor s pogodnosti plaćanja koju trebam.
__________________
Locutus je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 13:00   #38
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor Solo761 Pregled postova
Evo mog iskustva sa Telebitom

Prosli cetvrtak sam kupio PS3, novi, u Telebitu. Ispalo je da stvar nije nova nego reparirana. Naravno, izvana to nigdje ne pise, tek na pecatu u kutiji. Prvi problem je bio da gamepad nije davao znakove zivota pa sam morao u GMC, srecom odmah su mi dali drugi gamepad. Taj je bio OK, drugi dan napokon to slozim, stvar radi, ubacim igru i nakon 10 minuta pocne nesto urlikati, prvo sam mislio da mi nije neki vrag sa kompom pa vent upalio max brzinu. A kad ono PS3 upalio max speed, kao fen na max brzini zavija. Kazu da je PS3 glasniji od xbox-a, vraga, imam X360 iz 2006., taj je mala beba u usporedbi sa ovim.
Zovem juce Telebit i kazem sto je problem i da su mi prodali repariranu konzolu, a ne novu i da to nisu nigdje rekli te da hocu novce natrag te da im ja to vracam i kaze lik da nije politika trgovine da vracaju novce... Ostao sam paf... Lazno oglasavanje, neispravan uredjaj i nije njihova politika vratiti novce... I ne i ne, kaze jedino sto bi napravili je uzeli konzolu i poslali u GMC. Super, to mogu i bez njih, i to bolje jer sam mogu opisati sto je problem.
Donesem ponovo konzolu u GMC, ispricam sto je problem i sto su rekli u Telebitu i samo sto se nisu poceli krizati. Kazu da su ovi morali vratiti novac. No nisu, zakon kaze da nisu, pravilo sa 7 dana vrijedi samo za online shopping na nevidjeno, ne i za ovo... I da sreca bude veca, vidim 20ak kutija kod njih od repariranih konzola. Sa strane na kartonu imaju etiketu sa krupnim slovima "REFURB", znaci reparirano, kutija od mog to nema. Ali na tom mjestu ima podrapani karton, tj. tamo je bila neka naljepnica koja je uklonjena.

Cinjenica sa telebitom je da su prodali nesto sto nije ispravno i da nisu naglasili tocnu prirodu proizvoda, tj. da nije nov nego da je repariran i mozes im staviti soli na rep...


Ako koga zanima kako je taj PS3 glasan evo jubito filmica od te moje. Stoji na XMB ekranu, znaci idle, stoji tako 10 minuta, no vent cijelo vrijeme pici na max...

http://www.youtube.com/watch?v=4s2zvHvcITQ
a sto pise na deklaraciji? tko je uvoznik konzole?? Telebit je vjerojatno samo prodajno mjesto koje je te konzole dobilo od uvoznika, tako da sumnjam da oni ista znaju o tome sto su te konzole prosle...
okarm je online   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 17:26   #39
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Naručio kod njih laptop, sve dogovoreno preko maila jako brzo, odgovaraju na mail trenutačno. Laptop stigao sljedeći radni dan od dana kad im je pristigla potvrda o uplati. Sve ok. Jedina (jako) mala primjedba je što treba čekati oko pola sata da stigne mail za potvrdu registracije na webshop.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 20:54   #40
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
i ja imah pozitivno iskustvo... kupio neki dan monitor lg kod njih. provjeravali su sve što sam htio, zvali uvoznika, nije bilo problem provjerit dezinformacije s raznih stranica u vezi monitora, etc...
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2010., 16:55   #41
Solo761
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
a sto pise na deklaraciji? tko je uvoznik konzole?? Telebit je vjerojatno samo prodajno mjesto koje je te konzole dobilo od uvoznika, tako da sumnjam da oni ista znaju o tome sto su te konzole prosle...
GMC je uvoznik i servis. I u GMC-u sam vidio dosta nalsaganih konzola, i sa strane na kutiji su imale naljepnicu da je refurb, ova moja je tamo imala potrgani karton, tj. da je bilo nesto zalijepljeno i da je to otrgnuto. Pretpostavljam da znam sto je tamo bilo zalijepljeno...

Ni ja ne ocekujem da oni ista znaju o tome sto je proizvod prosao, ali ono sto ocekujem je da ako kupim nesto u petak, u subotu to probam i stvar ne radi kako treba da mi u ponedjeljak ne pametuju da oni tu nista ne mogu, ni vratiti novce, ni dati drugi nego samo poslati na servis. To mogu napraviti i bez njih jer to i oni salju u GMC. Stovise to sam i napravio, konzolu jos uvijek nisam dobio natrag, vec je mjesec dana na servisu. Valjda sam trebao donijeti TV i igre pa na licu mjesta testirati konzolu, onda bi mi mozda uvazili reklamaciju... Znaci, ja sam kupio konzolu, u roku dva dana sam imao primjedbu i oni tu "nista ne mogu", od tih 30 i kusur dana kako sam kupio konzolu sam ju koristio citavih pola sata...
Solo761 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 18:04   #42
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor Solo761 Pregled postova
Ni ja ne ocekujem da oni ista znaju o tome sto je proizvod prosao, ali ono sto ocekujem je da ako kupim nesto u petak, u subotu to probam i stvar ne radi kako treba da mi u ponedjeljak ne pametuju da oni tu nista ne mogu, ni vratiti novce, ni dati drugi nego samo poslati na servis. To mogu napraviti i bez njih jer to i oni salju u GMC. Stovise to sam i napravio, konzolu jos uvijek nisam dobio natrag, vec je mjesec dana na servisu. Valjda sam trebao donijeti TV i igre pa na licu mjesta testirati konzolu, onda bi mi mozda uvazili reklamaciju... Znaci, ja sam kupio konzolu, u roku dva dana sam imao primjedbu i oni tu "nista ne mogu", od tih 30 i kusur dana kako sam kupio konzolu sam ju koristio citavih pola sata...
A sta su trebali?

Sami servisirati konzolu? To NE smiju, isto kao ni ti, ili bilo koji drugi servis osim ovlastenog..

Na licu mjesta ce ti zamjenit jedino ako imaju neki predobar dogovor sa dobavljacem u vezi RMA, a u danasnje vrijeme to vjerojatno nema nitko..

Na svoju ruku, bez ovlastenog servisa ti mjenjat nece nitko, jednostavno da zastiti sam sebe.. Sto oni znaju sto si ti sa konzolom radio makar i u sat vremena... mozda ti je pala kad si je vadio iz kutije, mozda si prolio nesto, mozda si 100 drugih stvari... i sad zamisli da ti daju na licu mjesta novu konzolu, a ovu pokvarenu sutradan posalju u ovlasteni servis... i ovi u ovlastenom rastave, unutra vide ostatke coca-cole i jave ovima da se jamstvo ne priznaje i da nece dobiti drugu konzolu... Ducan je tu na gubitku, a tebi ne mogu apsolutno nista...

Znao sam dozivjeti da u nekim trgovinama mjenjaju jednostavnije stvari.. osobno sam u jednom ducanu tako vratio mis nakon 3 dana, i istog trena sam dobio drugi... ali to je iskljucivo njihova dobra volja, jer po zakonu ti ne trebaju to napraviti..
okarm je online   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 14:49   #43
axel007
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: croatia
Postovi: 10
Ja sam u Telebitu odradio nekoliko kupovina,od grafulje,dvd snimalice,brdo medija te ventilatora,i definitivno stavljam glas za ljubaznost,stručnost i profesionalnost,te preporuke od strane zposlenih koje nemoraju biti njima na korist(danas rjetkost!)

ocjena 10
axel007 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2011., 21:51   #44
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Ja nemogu reći da sam imao loše iskustvo, al imam ovakav slučaj?
Još od početka 12mj, znači već 2 mjeseca,ako ne i više, čekam da im stigne tipkovnica koji redovno imaju u katalogu, za koju jedan dan piše da stiže za 6 sati, pa drugi dan piše "stiže danas", pa onda za par dana piše stiže za 2 dana i tako već debelo preko 2mj.
Nemoram napominjat da sam zvao 4-5 puta i svaki puta isti odgovor "treba doći danas popodne ili sutra"!!
Zašto ja baš čekam tu tipkovnicu u Telebitu-pa 100kn je jeftinija od svih drugih trgovina u državi.
Pa napiši da do daljneg nije dobavljivo i gotovo, a ne ovaj ja svaki dan hebeno buljim da vidim jel stiglo??
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 14:57   #45
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Evo i moja dva centa sto se Telebita tice. Radi se o tri iskustva (dva moja i jedno frendovo), nijedno nije dobro. Kronoloski:

Prije sest mjeseci frend je kod njih odlucio kupiti Voyager od 8GB. Na sajtu je bio dostupan, na moj savjet jos ih je nazvao i provjerio ("Da, ima ih dovoljno. -Doci cu sutra kupiti jedan, mozete li mi za svaki slucaj rezervirati na ime XY? -Moze, nema problema, vidimo se").
Iduci dan dodje, predstavi se i trazi stick. Zenska ga blijedo gleda par sekundi, onda se sjeti i kaze: "Joj, ja zaboravila staviti sa strane. Ali iza 14 h stize nova posiljka, svratite nakon toga". Frend dosao, stick ga je cekao. Srecom.

Moja dva iskustva.

Prije pet mjeseci isplanirao sam kupiti HP ZR 24w. Nabava.net izbacila je mi da je kod njih najpovoljniji, pogledam na sajt (dostupan za dva dana), nazovem, tip mi kaze da ce stici za dva do tri dana, neka nazovem i provjerim. Nazovem za tri dana, tip mi kaze da ce provjeriti i nazvati me za par minuta. Nazove on za pola sata i kaze da ih nemaju i da ne znaju kada ce stici, vjerojatno kroz 10-15 dana, ali nije sigurno jer ih nema ni kod uvoznika. Na webu je jos nekoliko dana kasnije uredno pisalo da je dostupan za dva dana
Nakon toga sam kupio Dell U2311H i nisam ovo mislio ni spominjati, ali evo friske situacije.

Prekjucer dodjem k njima, zanima me Canonov fiksni 50mm objektiv. Zenska mi na licu mjesta kaze da ce biti dostupan ili u cetvrtak ili u petak (realnije, naravno, ovo drugo), pa ako se ne snadjem do tada, neka nazovem i provjerim.

Jutros nazovem, i tip mi kaze da nije dostupan i da ne zna kad ce biti dostupan jer "znate, to vam je mejd in dzapan, znate kakva im je situacija tamo". OK, pitam ga ima li kakvu projekciju kad bi to moglo biti dostupno. Odgovor standard, za 10-15 dana, ali ni to nije sigurno jer tko zna, nema ni kod uvoznika.

Nije problem u nedostupnosti proizvoda (iako malo iritira serija od tri ili cetiri slicne situacije zaredom u zadnjih par tjedana, sve skuplje od 50 eura nije dostupno, no dobro, nisam nerazuman) koliko u dvije potpuno suprotne izjave dva djelatnika iste trgovine u razmaku dva dana. Cemu?

Telebit je sto se mene tice prekrizen. Ne volim da me se pravi budalom.
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2011., 15:55   #46
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
ništa što nisam vidio i dozivio kod drugih. možete se slikat ako nema kod uvoznika. ne mogu trgovine imat lager za dva mjeseca.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2011., 18:31   #47
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
A i nisu imuni na krive informacije od uvoznika. Meni su uvijek rekli okvirno koliko dana će trebati da dobe komponentu, ali su mi uvijek dodali jedan veliki ALI pošto ne mogu biti 100% sigurni jer ne ovisi o njima!
  Reply With Quote
Staro 03.05.2011., 12:31   #48
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ja sam u Telebitu kupovao svašta i za sebe i za firmu i mogu reći da sam vrlo zadovoljan s njima:

+ brzina odgovora na upite, raspoloživost robe koje nigdje drugdje nema, ljubaznost, solidne cijene, brzina dostave robe

- loše slaganje naručenih računala, ne daju popust grrrr )
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2012., 22:47   #49
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
sorry sto dizem temu. netko nedavno kupovao od njih preko neta?
jel sve ok?
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 11:00   #50
mrVivi
Premium
 
mrVivi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 323
Telebit

htio bih nesto naruciti u telebita pa me zanima kakva su vaša iskustva s ovom trgovinom dali ima problema kad se nesto pokusa reklamirati, dali roba stize u komadu itd.
mrVivi je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 11:41   #51
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Ja nisam imao problema nikada, ali sam nazvao u telebit, narucio robu i osobno preuzeo. Sto nisu imali na lageru, a bilo je dobavljivo, doslo je u roku od jednog dana kod njih u ducan.

Nazovi pa pitaj sto te tocno zanima, imaju li na lageru i to.
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2013., 16:23   #52
0v3rl0rd
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Rovinj
Postovi: 145
Jedno moje iskustvo:

kupio sam Acerov netbook kod njih (2000 kn). USB portovi nisu funkcionirali kako treba, pa sam ga reklamirao. Dali su ga na servis (MRServis) i danas je 45 .dan da sam bez racunala.

Shvacam da greska u proizvodu nije do prodavaca vec do proizvodaca, ali:
zvao sam ih mali milijun puta:
* ako se javi zenski glas - ljubazniju osobu u zivotu nisam vidio i od nje ces dobiti informacije koje trebas, ali vecinom je opcija ispod u pitanju
* ako se javi muski glas - onda je 99% odgovora "ne znamo tocno" i "ne garantiramo" i "nije do nas",.,

rekao sam im "u redu, razumijem da nije do Vas, niti do servisa, nego do proizvodaca" ali nije na meni da ja zovem naokolo da vidim u kojem je stanju uredaj i kada bi odokativno mogao biti gotov"

kazem, danas je 45. dan da sam bez uredaja, i zadnjih tjedan dana obecavaju "sutra bi trebalo stici, prekosutra saljemo postom",., ali nula bodova,.,

da li netko zna koliki je zakonski rok servisiranja uredaja nakon kojeg su duzni vratiti novac ili poslati novi uredaj? i u kojem clanku zakona to stoji napisano?
0v3rl0rd je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2013., 22:51   #53
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Što piše na jamstvenom listu po pitanju rokova?

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 15.01.2013. u 15:29. Razlog: typo
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2013., 00:13   #54
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ako ti piše 45 dana, sad traži pare nazad ne odustaj od toga (ili novi proizvod, istekom tog roka ne moraš prihvatiti popravljeni). Pošalji dopis sa tim zahtjevom. Ako ne piše ništa tj piše u "razumnom roku" tada šalji im dopis pred prijavu da smatraš razumnim rokom 45 dana i ukoliko ti odmah ne daju novi uređaj ili vrate pare da ih prijavljuješ DI.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 19:37   #55
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Kupio monitor kod njih danas. I moram priznat da sam pozitivno iznenađen.
Pitao sam što ako monitor ima bad pixel kad dođem doma i upalim ga. Prvo mi rekli da je taj monitor jako kvalitetan, bla bla, malo detalja, nebitno, al ono što me iznenadilo je to da mi žena rekla da u roku od 7 dana mogu vratit monitor bez obzira imo on bad pixel il se ja jednostavno predomislio.
Poanta je to da kod drugih trgovaca to nisam čuo jer im je u interesu da se roba ne vraća.
Imaju + od mene, a nisu ni preskupi..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2013., 21:55   #56
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Kupio sam kod njih LCD monitor, Mede8er media player i prije par dana WD 2TB HDD i sve je stizalo ekspresno, brzo odgovaraju na upite i cijene su ima dobre. WD WD20EZRX je 679kn ( +43 dostava), a u Linksu je 849.
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2013., 18:10   #57
jura1981
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: A
Postovi: 1
Danas sam tražio na webu telebit i skustva jer sam jako zadovoljan s njima i htio bih i h pohvaliti. Ukupno sam kupio kod njih tri računala (prvo 2001.) i dva nedavno. Također kupili smo kod njih dva skuplja printera, mnoštvo tinti itd.
Ono što nemaju na lageru već je sutra u dućanu, osim skupljih stvari za koje čekaš 2-3 dana, djelatnici su ljubazni, vrlo stručni (gospođa i dva gospodina). Svakako kod nas imaju plus za uslugu i ljubaznost. Šteta što nemaju parking ispred.
A što se tiče cijena, kao i svugdje, to je dio poslovanja nešto skuplje drugo jeftinije. Neki su spomenuli njihovu internet stranicu, nije mi jasno kakve sve efekte i čarolije trebaju imati??!
Svakako bih telebit preporučio.
jura1981 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 23:28   #58
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Kupovao dosta kod njih, jedan laptop, jedan printer/skener/kopirka, jedan manji led monitor/tv, i sad sam narucio komponente za novi gaming komp.
nikad problema ,cini mi se strucno osoblje, nemam prigovora.

jest da im je web stranica nesto sporija , ali zbilja uvijek imaju na lageru ono sta pise da je na lageru.

u utorak sam prvo bio narucio samo kuciste grafu i proc kod njih, poslali overseasom al je doslo do pogreske, zamijenili 2 paketa, pa je otislo nekom decku u pozegu, a njegov paket dosao meni. nazvao me covjek prije nego su dosli iz overseasa jucer (u cetvrtak), i rekli da ce rjesit.

drugi dio narucio u extreme digitalu isto u utorak, da bi oni meni danas javili da im u poslovnicu jos nije stiglo sve sta sam narucio (a ko fol imaju na lageru). popizdio, stornirao narudzbu i narucio sve u telebitu. cekam paket u ponedjeljak bi sve trebalo stici
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 18:36   #59
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Je li tko naisao na losije napravljenu webshop stranicu od ove Telebitove igdje ikada? Registriram se na webshop da bi nakon logiranja bio ulogiran kao nekakva firma I naravno ne mogu izvrsiti naruzdbu na svoje ime. Na mailove ne odgovaraju ni nista, i danas otvorim novi account sa loginom vlastitog imena i sada sam logiran kao neki lik iz Pozege?? Vise me ni ne zanima jer je cijena najskupljeg artikla upravo otisla gore ali ovo je komedija od stranice.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 18:47   #60
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
da, stranica im radi ultra sporo dok pretrazujes artikle i malo nepregledno izgleda...

ja obicno sve rjesim telefonski... 3x lakse nego ovako.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na