Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2016., 19:07   #331
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Si bio stavio gore baš Concept AOSP ili MM beta. Jer me čudi da ti je Concept spor , uvjerljivo je brži od svega što sam koristio na z3 ( stock L , existenz, rswx, beta MM ) . Razlika je baš primjetna. I nakon instalacije bi morao odraditi par OTA updatea.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 21:05   #332
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Concept sam stavio. Može biti da nekaj nije dobro sjelo kod instalacije. a tih par OTA updatea je bilo 4-5 čini mi se
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2016., 23:06   #333
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Nagomilalo se Trebali bi svako malo krknut full ROM na concept installer da ih se ne nabere toliko .
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2016., 14:31   #334
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Interesantne stvari nam dolaze iz Beta i Concept radionica. Nedavno D2S uz već prisutni D2W, novi home screen, navodno se posvećuju radu na kameri, Beta je skoro gotova... Bit će da su počeli slušat ljude iako informacije idu na kapaljku...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2016., 14:43   #335
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Ovi u conceptu su se izgleda tek sad zalaufali .. Dva updatea u kratkom roku, slušaju feedback , novi update nosi novi Wi-Fi driver , spojili su grupe u jednu kojoj sada mogu pristupiti svi preko feedback app in-touch. Ekipa Sonya tamo je odlična. Ako nastave ovako, biti će to jako jako dobro.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2016., 14:49   #336
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Samo da taj driver ne liči na onaj sa G4 i S6 di je ljudima sjebalo net pa moraju koristit DNSset.
Ja osobno na Z5c nemam problema sa WiFijem kao tamo, tako da da kucnem o drvo neka nastave tako.
Al mi se sviđa ona najava da će se posvetit kameri na Beti, jer što ide na Betu ići će i na službene...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2016., 15:00   #337
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Određen broj ljudi je od samog starta Concepta imao wifi problema. Srećom ja nisam. A nemam ih ni sad s novim update-om. Tako da, alles ok.

A za kameru svi stišću od početka, za sad je jedina novost koja i nije neka novost a to je sučelje kamere kao na Z5. Ali svi se nadaju API2 , živi bili pa...
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2016., 15:04   #338
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Moze malo uvoda za sony njubaru aka mene? Beta? Koncept? Ver do aj djojn in ?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2016., 15:31   #339
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Moze malo uvoda za sony njubaru aka mene? Beta? Koncept? Ver do aj djojn in ?
Z5 šta ne , ili Z5C ?

Nisam siguran da za njih ima sada. Beta MM i Concept idu za Z3 i Z3C . Nažalost (moju ) , Z5 i Z5C će vjerojatno naslijediti za Concept N.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2016., 16:44   #340
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Određen broj ljudi je od samog starta Concepta imao wifi problema. Srećom ja nisam. A nemam ih ni sad s novim update-om. Tako da, alles ok.

A za kameru svi stišću od početka, za sad je jedina novost koja i nije neka novost a to je sučelje kamere kao na Z5. Ali svi se nadaju API2 , živi bili pa...
Za API2 se nemojte nadat. Jednostavno mislim da nisu više zainteresirani za IMX220. Ne nadam se ni RAWu na IMX300 što se toga tiče jer bi time kanibalizirali svoju foto diviziju, a ovak to rade neperspektivnoj mobilnoj diviziji. Što je žalosno...
E i da, ne vjerujem da će Z5 serija nastavit se na Concept zbog malog broja uređaja u usporedbi sa Z3... A i na 801 mogu puno više eksperimentirat

Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Moze malo uvoda za sony njubaru aka mene? Beta? Koncept? Ver do aj djojn in ?
Znači ekipa u Sonyju je lani odlučila provirit glavu iz svojih zatvorenih ureda i malo poslušat šta ekipa devova, testera i običnih korisnika kaže kako se može poboljšat iskustvo Sonyjevih uređaja i softvera. Nešto što se rodilo kao ideja nekon što je Sony zaposlio Alina Jerpeleu i dio ekipe iz Free Xperia Project-a (FXP) koji su bili zaslužni za portanje AOSPa i CMa na Sony uređaje.
Plod toga je Concept ROM, znači u praksi mješavina čistog AOSPa sa nekim Sony featureima koji nije čisti AOSP a nije niti čisti Sony ROM da bi mogli vršit eksperimente i približit se ultimativnom Android softveru. Zasad to ide dobro, ljudi to vole i iako je MM ROM trebao završit još krajem 12. mjeseca zbog iznimne popularnosti i odličnih rezultata po pitanju feedbacka i uključenosti zajednice odlučili su to nastavit.

Beta je prerelease softver za Z3 seriju za MM, znači poluslužbeni ROM koji za cilj ima testirati stabilnost i zapravo je ponovno križanac Concepta i potpuno službenog izdanja, gdje je isto poanta na feedbacku korisnika. Vjeruje se da ono što bude dodavano u Betu da će bit zastupljeno u svim službenim MM izdanjima prije ili kasnije.

Oboje trenutno funkcioniraju samo na Z3 seriji, uz iznimku Z2 za Betu, i zamišljeno je sa lokacijskim restrikcijama, Concept samo za čini mi se Švedsku a Beta za Španjolsku, Italiju i Nizozemsku. Iako su oboje nedugo nakon izlaska se pojavili i za sve druge u obliku ftf fajla za flashanje.

Iako je cilj svega toga ''da slušaju korisnike'' zapravo trenutno ima jako malo vajde od toga svega u službenim izdanjima, ali treba sačekat izdanje MM za Z3 i Z2 seriju, MR1 za Z5 seriju i daljnje nadogradnje pa će se vidjet naznake smjera u kojem to sve ide...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2016., 22:45   #341
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Ne znam hoće li se vidjet al probat ću stavit:

__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 15:44   #342
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
http://www.xperiablog.net/2016/04/09...-23-5-a-0-570/

Kreće distribucija MMa za Z2 i Z3 seriju... Tko je nestrpljiv može već sad flashat neki customized
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 16:53   #343
Tejo.Hr
Premium
Moj komp
 
Tejo.Hr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Selim se od sajta do sajta
Postovi: 179
Koliko obično treba da se neki generički europski pojavi?
Tejo.Hr je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 17:32   #344
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Može sutra a može i krajem idućeg tjedna, nema nekog posebnog obrasca. Znam da su uvijek Z3 među prvima išli Nordic pa CE1 pa ove ekzotične, sad vidim da CE1 još uvijek nije stigao. Izgleda da su preuzeli obrazac od Z5 serije za izbacivanje, pa će CE1 u ponedjeljak ili utorak, ovisi.

@Mileni Haj napravi neku recenziju svog dojma o Z5C, ne budi stipsa
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 18:08   #345
Tejo.Hr
Premium
Moj komp
 
Tejo.Hr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Selim se od sajta do sajta
Postovi: 179
Odlično, jedva čekam da vidim šta nudi.
Tejo.Hr je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 19:12   #346
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
@Mileni Haj napravi neku recenziju svog dojma o Z5C, ne budi stipsa
Planirao sam. Mozda vec veceras ako ulovim 5min slobodno (cuvam djecu). No generalno, mobitel cu zadrzati sigurno. Ali se tebi osobno mane koju cu nabrojati nece svidjeti, dok ce pak charbl likovati
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 20:43   #347
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Stavio gore MM Customized Australia.

Zadnji update LP 5.1.1. mi je prevec bateriju draino pa sam jedva cekao da dodje MM za Z2.

Javim dojmove nakon par dana koristenja
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 21:05   #348
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Znači, Z, Z1 i Z1C officially dead... bilo je lijepo dok je trajalo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 21:27   #349
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Dobro su i Lollipop dobili, kakvi su drugi proizvodjaci.

Nego, koristi li ko Xperia Z sa zadnjim Lollipom (trebalo bi da je to 5.1.1)? Kako radi s tim rom-om? Posto bih mogao uzeti za ~750kn skoro pa nov sa 22 mjeseca garancije, mislim da je to dobar deal.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 22:48   #350
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Prije par dana dosao mi Z5c, star oko mjesec dana, stanje 10/10. Kupljen za smijesno nisku lovu preko ebay.co.uk. Da se i javno zahvalim bubimiru, kako nisam imao vremena za istrazivanje, poslao sam njemu kao lokalnom zaljubljeniku u sony par pitanja u vezi roota i instalacije custom romova, ne da sam dobio odgovor, nego je lik napisao mini manual za mene

I tu dolazim do prvog minusa. Rootanje je nemoguce, a samim time i neke stvari na koje sam navikao kod Androida su nemoguce. Steta, ali prezivjeti se mora i moze, jer ovaj kompaktni Sony mi se svidio unatoc nekim manama

Prva mana je kamera. Ukratko, losa je. Ne mogu ulaziti u strucne termine jer sam totalna njubara kad su fotografije u pitanju, ali koristim iskljucivo automatski mod na svakom mobitelu, a Z5c meni osobno ne bi usao ni medju top 10 mobitela koje sam koristio unazad 2-3 godine.

Mobitel je dosao brandiran na UK O2 mrezu. I malo me tu razocarao. Nakon izlaska iz aplikacija, u barem 50% slucajeva krenulo bi sporo iscrtavanje homescreena. Izgubih zivce na tome, pa sam instalirao nebrandiranu, zadnju verziju MM-a (.185). Nakon toga sve stvarno leti. Ni jedno 'iscrtavanje' home screena, niti laga, niti problema. Milina.

I onda da se dodirnem druge mane. Aplikacije ne ostaju ucitane u pozadini. Samo 2-3 maximalno. Ako ispod toga pokusavam koristiti multitasking, krene nanovo ucitavanje aplikacija. Bas agresivno kao kod recimo S6.

Zadnja mana koju cu nabrojati je sami procesor. S810. Zagrijava se i throttla, to je sigurno. Nije da ces opeci ruku na istome, ali da smeta - smeta definitivno. Ako u autu preko bluetootha slusam audio knjige (audible), i drzim mobitel na autopunjacu, mobitel je poprilicno topao (namjerno izbjegavam rijec vruc). Za test sam instalirao i poneku igru, i definitivno se mobitel zagrijava dosta vise od prijasnjih mobitela koje sam koristio. No napomenuo bih da ni jednom nije bio prevruc ili nesto slicno. Samo je dosta vruci od ostalih mobitela koje sam koristio, pa i OnePlus-a Two koji takodjer ima isti proc.

Da ne bi ispalo da samo 'pljujem', mobitel mi je stvarno legao. Ovo je moj prvi Sony, sto mi je dosta cudno. Inace volim isprobavati sve i svasta, ali Sony mi nekako nikad nije pao ni na pamet. Iako sam veliki fan sony-a jos od 90ih godina, a ta ljubav je samo rasla od kad su izbacili PSX.

Sucelje, izbornici i sve ostalo jednostavno leti. Nema laga, zastajkivanja ili bilo kakvog micro stuttera. Jedan od rijetkih Androida kod kojih ovo nisam primjetio, a tu sam inace (bespotrebna?) picajzla.

Mobitel sam vec natrpao poprilicno, od audio knjiga, mjuze pa do barem 10ak djecjih igrica (imam dvije malene curice ). I za sad sve radi jednostavno fantasticno. Osim gore spomenute kamere, prilikom paljenja iste treba pricekati koju sekundu da bi proradila. No kako vec rekoh, kamera mi nije toliko vazna.

Baterija je odlicna. Nije u rangu Z3c ili xiaomia redmi 3, ali je stvarno odlicna. Bez problema i uz heavy usage baterija mi izdrzi cijeli dan. O tome ne moram vodit nikakvu brigu. Najgore mi je dan prosao kad je baterija ostala na 'svega' 20ak %. Ali taj dan sam obavio tonu poziva, bio na putu pa samim time slusao dosta mjuze preko bluetootha, kao i audio knjiga.

U normalnom modu koristenja dobijem bez problema 4h - 4.5h SoT-a, i ostane mi 35% baterije. U gore opisanom dobijem cca 3h-3.5h SoT-a, no tada koristim dosta mobitel gdje je ekran izgasen.

Ekran je takodjer fenomenalan. Bez problema na suncu koristim isti. Jedino su malo tipke za pojacati/smanjiti zvuk na cudnom mjestu. Ok, na jako su cudnom mjestu. Ali kako ih ne koristim precesto - ne smeta.

Dodatna tipka za kameru je dobrodosla, sad jos samo da si sredim neku malo bolju i vecu SD karticu. Mobitel planiram zadrzati i koristiti. Osim ako ne izadje root kroz par mjeseci, jer bez adawaya mi je jako tesko. Navika tesko umire, jbg.

Ako netko razmislja o kupnji manjeg mobitela, i razmislja o ovom z5c - iskrene preporuke. Mocan, brz i jako lijep malisan. Ok, moj i nije bas tako lijep. Dosao je u zutoj boji

Ovo je manji osvrt na ovaj mobitel, cisto subjektivne prirode, tako bih molio da ga vecina i shvati
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 23:03   #351
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Za oglase imaš onaj adguard koji ne zahtijeva root , i mislim da je čak još jedna takva u opticaju. Za aplikacije u pozadini, očekujem da vrlo skoro to riješe, odnosno u prvom updateu jerbo je problem koliko čitam raširen i na z3/z3c/z2 i nitko nije odviše sretan naravno. Blaženi Concept dok ne zaseru a valjda neće , osim ekipe koja ne kuži da to nema veze sa stock Sloni sw pa pila na grupi, ostalo je i više no dobro.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 23:37   #352
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne znam, za ovaj agresivni ram management nisam ni cuo dok nisam isprobao S6. I to sam dodijeli 'genijalnom' Samsungu i njihovim 'inovativnim' rjesenjima. Nisam kod nikog drugog to jos vidio. Osim sad na Z5c.

Ono sto je najjace, pljuvao sam po 5s jer bi reloadao tabove u safariu ako bi ih imao vise ucitanih. Ali ovo reloada apsolutno sve

No kako planiraju uskoro updejtati opet z seriju, valjda ce i to rijesiti
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 13:16   #353
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Kako si napisao ja sam fakat mislio da ćeš posrat, kad ono ja iz glave u 5 minuta mogu barem 5x više mana i nezadovoljnih sitnica izvuć iz 6 mjeseci korištenja

Mislim da si to objektivno sažeo, iako između mog i tvog korištenja ima nekog odstupanja, npr. moj se dosta manje grije nakon MM nadogradnje, i definitivno mogu bez reloada koristit 5 tabova + FB+IG aplikacije i opet se vratit. Mislim da to isto dosta ovisi i o Chromeu i o stranicama. Recimo instalirao sam bio HTC browser i on mi je bolji nego Chrome jer je lakši

S druge strane mi je 4.5h SoTa vrh vrhova na 15% baterije pa je tu tvoj bit će malo bolji. A i žuti je, chicks digg that

Ja osobno vjerujem da će neke stvari popravit, pogotovo zbog kako je već navedeno tog Concept programa a i Beta pridonosi di izravno preko G+ grupa se kaže ne valja to i to pa onda kad se ispravi jasno se kaže šta se ispravlja ili šta se ne može. To je dobar smjer. Ali da ne mogu popravit plavu mrlje na crnom kod fotki iznad 400 ISO vrijednosti to mi ne ide u glavu
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 13:50   #354
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Kako si napisao ja sam fakat mislio da ćeš posrat, kad ono ja iz glave u 5 minuta mogu barem 5x više mana i nezadovoljnih sitnica izvuć iz 6 mjeseci korištenja
Koristim mobitel tek par dana, tako da si sigurno mjerodavniiji po tom pitanju

Citiraj:
Mislim da si to objektivno sažeo, iako između mog i tvog korištenja ima nekog odstupanja, npr. moj se dosta manje grije nakon MM nadogradnje, i definitivno mogu bez reloada koristit 5 tabova + FB+IG aplikacije i opet se vratit. Mislim da to isto dosta ovisi i o Chromeu i o stranicama. Recimo instalirao sam bio HTC browser i on mi je bolji nego Chrome jer je lakši
Ako se prije vise grijao, ne znam stvarno kako si imao motivacije da zadrzis mobitel. Od Mi Notea, OPT, OPX-a, iPhonea pa sve do HTC-a (m8) i LG-a, svi su bili hladni naspram ovome

Sto se tice chromea, ne koristim isti. Niti na desktopu, a samim time ni na mobitelu. Memory + resource hog

Koristim Operu radi zumiranja koje radi odlicno. I zacudio sam se sto Sony nema vlastiti 'goli' browser kao vecina proizvodjaca. Poslije cu isprobati i htc-ov browser, ako je zumiranje kao na operi, neka ga

Ne reloada mi tabove, vec aplikacije u pozadini. Losiji je po tom pitanju cak i od iPhonea 5. A nikako to ne bi trebao biti. Nadam se da ce softwerski to srediti.

Citiraj:
S druge strane mi je 4.5h SoTa vrh vrhova na 15% baterije pa je tu tvoj bit će malo bolji. A i žuti je, chicks digg that

Ja osobno vjerujem da će neke stvari popravit, pogotovo zbog kako je već navedeno tog Concept programa a i Beta pridonosi di izravno preko G+ grupa se kaže ne valja to i to pa onda kad se ispravi jasno se kaže šta se ispravlja ili šta se ne može. To je dobar smjer. Ali da ne mogu popravit plavu mrlje na crnom kod fotki iznad 400 ISO vrijednosti to mi ne ide u glavu
Prakticki je nov, vjerojatno baterija nije imala puno ciklusa. No onaj dio koji me muci je signal. Unutar moje zgrade imam jedva jednu crticu, pa mi i to dosta trosi. Vanka nemam problema sa signalom. Cudno, jer svi ostali mobiteli imaju barem dva, ali i vise puta jaci signal na mojoj lokaciji. No nisam nedostupan pa me ne smeta

Kameru rijetko kad komentiram, niti mi ista igra neku vecu ulogu kod mobitela. Da sam mogao birati isti mobitel, samo bez kamere ali osjetno jeftiniji, odabrao bih ga. No kad je vec tu, bio je red da ju uljudno popljujem. Na auto modeu je recimo losija od xiaomi mi4c-a. Tako ako nekome kamera igra ulogu kod mobitela, ovog malisana moze mirne duse preskociti i traziti srecu negdje drugdje
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 13:59   #355
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Eto samo mi za signal čudno, s obzirom da sam malo-malo na putu, najviše vlakom, pa oko Prečeca, seoce negdje u Moslavini, di do sada nisam imao signala sada uvijek imam i internet mi normalno šljaka a recimo na Z1c, Z3c, S5 i G3 ili nemaju ili su na Edgeu i sve je sporo. Tako da me to sad iznenađuje.

Al inače top recenzija, nadam se da će pomoći nekom putniku namjerniku na temu
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 14:00   #356
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Znači, Z, Z1 i Z1C officially dead... bilo je lijepo dok je trajalo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Pošto još nije proglašen EoL, a nezna se ni kada će jer je to uvijek grom iz vedra neba možda još ima neke sitne nade...
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 14:03   #357
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Eto samo mi za signal čudno, s obzirom da sam malo-malo na putu, najviše vlakom, pa oko Prečeca, seoce negdje u Moslavini, di do sada nisam imao signala sada uvijek imam i internet mi normalno šljaka a recimo na Z1c, Z3c, S5 i G3 ili nemaju ili su na Edgeu i sve je sporo. Tako da me to sad iznenađuje.
U blizini je već neko vrijeme odašiljač pa teško da ćeš imat opet problema s drugim mobovima
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9
ThePornstar je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 14:26   #358
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Eto samo mi za signal čudno, s obzirom da sam malo-malo na putu, najviše vlakom, pa oko Prečeca, seoce negdje u Moslavini, di do sada nisam imao signala sada uvijek imam i internet mi normalno šljaka a recimo na Z1c, Z3c, S5 i G3 ili nemaju ili su na Edgeu i sve je sporo. Tako da me to sad iznenađuje.

Al inače top recenzija, nadam se da će pomoći nekom putniku namjerniku na temu
Nije bas cudno. Guglaj, problem je softwerske prirode (ponovno ). Imas dosta Z3/5 zahvacenih ovime, ne sve, ali nije rijetkost. No opet, lte radi, pozivi rade, samo je signal losiji nego sto bi realno trebao biti, tako da nije nekakav problem vrijedan spomena. Iritiralo bi me samo ako bi iscrpilo bateriju do kraja, ali to mi se cini kao nemoguca misija.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 15:01   #359
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
može bit. Bitno da sve radi i da nema problema na WiFiju ko LG i Samsung
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 15:11   #360
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Prije par dana dosao mi Z5c
Ma ni vrag,sa vjetrenjačama mi se neda boriti stoga sam odustao. Bio sam u ime udruge navijača Dinama u udruzi djece sa autizmom te downovim sindromom i mogu ustvrditi da sam vidio bistrijih primjeraka nego članova na ovom forumu. Neki ovdje su bistri ko napoj nažalost...najači je njihov razredni drug koji je pametniji od HeadFi-ja pa tvrdi da z5C sa običnim qualcomovim DACom i bez pretpojačala i pojačala ima bolji clarity na slušalicvama I TO WIRELESS SLUŠALICAMA(tu sam stvarno vidio po pogledu zvučnog ukusa/znanja razgovaram sa ljudima IQa sobne temperature...i odustao) i to pastan od čoeka sa android centrala sa 140 postova,koji ne zna koji je DAC unutra...koji je zvuk testirao sa kojim fajlovima,mp3 224kbps? . Doduše bez takvih primjeraka forum nebi bio zabavan i mi se nebi imali kome smijat...

Citiraj:
However, apt-X uses a max. bitrate of 352 kbps(moja opaska: -bottleneck); and the compression algorithm is not even close to perfect, either.
A HiREs fileovi tek moraju doć na wifi...da nisam naviknut na sve što sam dosad vidio,mislio bi da me čoek zajebava....no izgleda da je ozbiljan bio za ustvrditi gradivo

No zašto su svi audiofili kupovali Z3 seriju? Zato jer je među prvima nudila nešto što ću priložiti u dodatku,Hi-Res fajlove potpomognute sa dva dedicated procesora....koji...kao što smo vidli...NE IDU preko aptX stoga dragi Roberto,dođi nas još malo uveseljavat sa svojim "znanjem" jer otkad nema Hawkera fali nam cirkusa malo na forumu(ja se od sramote nebi pojavljivao više tu,al to sam ja).... sad bi još pito kolko ono 64bitnih appova postoji al osjećam da bu se Brko ubrzo javil

BAck2Mileni...dakle sve šta sam rekao i tvrdio je više manje istina,baterija duplo slabija,zvuk slabiji,kamera više manje isti K ko na Z3C,najveći flop od mobilnog procesora ikada. Doduše,drago mi je da možeš preko togta preć i da ti paše....ja sam samo tvrdio da mi svi pros nemogu u ringu dobiti cons.

Zdravi i veseli mi bili...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_2016-04-10-15-46-37.png‎
Views:	209
Size:	234.5 kB
ID:	16398  

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 10.04.2016. u 15:57.
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na