Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2014., 16:15   #181
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Ako se meni neke stvari u životu "moraju vratiti i obiti o glavu"neka mi se vrate i obiju na ovome načinu,ali zato vas preklinjem(to se odnosi na svakoga tko ovo bude čitao):

Ovaj AGRAM SERVIS iz Zagreba(točnije moj ovlašteni serviser,za moju marku mobitela)me koštao toliko živaca da ni sam nemogu vjerovati.To su takve proklete lopine koje očito čuva netko sa strane;i što je najgore,ovaj moj zahtjev su očito uzeli na zub.
Provjeravajte radi svoga dobra koji će vam biti ovlašteni serviser da vam se ne desi isto kao i meni.Jer ja eto nemam vezu,niti poznajem ikoga tko mi u ovajvoj situaciji može uskočiti ii automatski sam zakinut.Žalostno jeste što ću telefon koji se(ne mojom)krivnjom pokvario i više nikad neće biti onakav kakav je bio popušiti i upasti u rupu bez dna,točnije upao sam u rupu bez dna.
Ja samo čekam jedan od idućih servisa gdje će mi reći,telefon ste svojom krivnjom oštetili i nismo vam u mogućnosti prihvatiti garanciju,točnije odbijamo vam je.

Nemojte da vam ovlašteni serviser bude "Agram servis"u Zagrebu ako boga znate.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 16:19   #182
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Pazite ovoj dio:
Što je krivo u citiranom?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2014., 16:21   #183
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Lijepo ti piše (još si i boldao) - a da se isti ne može otkloniti. Jesu ti otklonili problem zamjenom matične ploče? Jesu. Za njih, a i zakonski, problem je riješen.

Mislim da nije puno bolje ni kod drugih providera jer svi oni koriste isti servis. Bitna stavka je i tko traži novi uređaj - ako je to firma koja ima dosta linija i masno plaća, jasno da će joj prije izaći u susret nego pojedincu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 17:00   #184
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Citirati ću stvari koje su me ostavile bez daha kada sam ih pročitao,točnije određeni djelove,za koje niti sam ne vjerujem da su mogući i da sam na njih prilikom potpisa ugovora sa provider pristao.
I tko je kriv za to što ti ne čitaš ugovor koji potpisuješ?
Telefon ti je popravljen, case closed.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 17:56   #185
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
I tko je kriv za to što ti ne čitaš ugovor koji potpisuješ?
Telefon ti je popravljen, case closed.
Telefon je popravljen i drugi puta kada je (po prvi puta)stavljena nova matična ploča i baterija-isto to se radilo i sada.
Telefon je popravljen po treći put.
I imam pravo na novi telefon(zakonski),isto tako i na garanciju koja teče iz početka i traje puna 24mjeseca.

To je bitna stavka koja ne zaključava slučaj.
Citiraj:
Što je krivo u citiranom?
To što mi provider kao takav ne može omogućiti zamjenski mobitel ukoliko je potrebno,ovdje se ne radi o hrani za stoku već o stvari vrijednoj 5 tisuća kuna.Ponašanje dotičnoga kada sam se našao u problemu.

Citiraj:
Za njih, a i zakonski, problem je riješen.
Ok,da imam novaca i pokrenem privatnu tužbu protiv njih;iz konteksta mogu izvući kako ja imam pravo na legitiman prekid pretplate,isto kao što oni imaju pravo ograđivanje na zakon i koristeći njegove "rupe".
Nakon trećega puta imam pravo na novi telefon i to lijepo piše u garantnome listu;očito jeste da ovaj servis iskorištava rupe u zakonu.
Citiraj:
a da se isti ne može otkloniti.
Ok,znači li ti to isto kao da posjeduješ novi auto,on se pokvari i svaki ti puta na garanciji mjenjaju i stavljaju "novi motor".Kužiš li poantu?Ja nemam namjeru nositi mobitel na popravak svakih mjesec dana,gubiti kontakte i saveane stvari u mobitel radi slonova i degenerika koji sebe nazivaju ovlaštenim serviserima.
Plus toga plaćam(uredno)pretplatu a ne koristim je u tome periodu kada mi je telefon bio na popravku jer "mi zamjenski"nije mogao biti omogućen.

Zadnje izmijenjeno od: anion_4Princ. 28.01.2014. u 18:04.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 21:37   #186
Don Kihoty
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,373
Mislim da ti u jamstvenom piše da u slučaju da tri puta bude isti kvar,
tek onda se to smatra serijskom greškom i imaš pravo na "novi" zamjenski (čitaj refurbished/certified repaired) uređaj.

A i u tom slučaju bi radije svoj uređaj, koji bar znam koliko sam čuvao, nego
da dobijem nekakvu satarbinu koju je netko mučio tko zna koliko, makar ona bila
popravljena i obnovljena od samog proizvođača.
Don Kihoty je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 23:04   #187
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Telefon je popravljen i drugi puta kada je (po prvi puta)stavljena nova matična ploča i baterija-isto to se radilo i sada.
Telefon je popravljen po treći put.
I imam pravo na novi telefon(zakonski),


Zakonski?

Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
To je bitna stavka koja ne zaključava slučaj.To što mi provider kao takav ne može omogućiti zamjenski mobitel ukoliko je potrebno,ovdje se ne radi o hrani za stoku već o stvari vrijednoj 5 tisuća kuna.Ponašanje dotičnoga kada sam se našao u problemu.
Standardno ponašanje. Zamjenski uređaj nije standard, to se dobro naplaćuje posebnim ugovorima.

Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Ok,da imam novaca i pokrenem privatnu tužbu protiv njih;
Na osnovu čega?

Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Nakon trećega puta imam pravo na novi telefon i to lijepo piše u garantnome listu;očito jeste da ovaj servis iskorištava rupe u zakonu.
Sigurno to piše u jamstvenom listu?

Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Ok,znači li ti to isto kao da posjeduješ novi auto,on se pokvari i svaki ti puta na garanciji mjenjaju i stavljaju "novi motor".
I?
Samo trebaš dobiti novo jamstvo.

Citiraj:
Autor anion_4Princ Pregled postova
Plus toga plaćam(uredno)pretplatu a ne koristim je u tome periodu kada mi je telefon bio na popravku jer "mi zamjenski"nije mogao biti omogućen.
Nebitno.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2014., 18:24   #188
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Zna li netko servis mobitela u kojem bi mogli napraviti reball chipa na maticnoj?
daki je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2014., 18:38   #189
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Obrati se Alvinu. On to radi na laptopima. Sigurno može i na mobitelu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2014., 13:07   #190
Raging Demon
Premium
Moj komp
 
Raging Demon's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 224
ekipa ima ko iskustva sa narucivanjem djelova za mob?

danas slomia ekran na lg l3 e400 pa me zanima odakle je najbolje narucit, al da je u hr i da bude kroz par dana u mene.
Raging Demon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.04.2014., 16:51   #191
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Evo ako tko ima kakav pametan savjet situacija slj.
SONY Xperia Z kupljena u DE 18.12.2013 pokvarila se i poslana na servis u Agram
da bih danas dobio ovu napomenu:

Napomena
potrebno zamijeniti matičnu ploču.prema SONY proceduri,za zamjenu matične ploče potrebno je obratiti se na mjesto gdje je aparat kupljen

Sad bih ja trebao nosit uređaj na servis u DE što mi onda vrijedi što smo EU i što priznaju granciju za uređaje kupljne nakon 01.07.2013 kakva je to uopće garancija samo software-ske prirode ili?

Inače imao sam jedan slučaj prije cca. 2god. sa Xperiom Neo V koja je isto bila kupljena gore zamjenili neispravni display bez ikakvih problema čak i bez računa i garancije po IMEI broju!

Ima tko kakav savjet tko poznaje malo bolje garantne uvjete EU....
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2014., 16:54   #192
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
Evo ako tko ima kakav pametan savjet situacija slj.
SONY Xperia Z kupljena u DE 18.12.2013 pokvarila se i poslana na servis u Agram
da bih danas dobio ovu napomenu:

Napomena
potrebno zamijeniti matičnu ploču.prema SONY proceduri,za zamjenu matične ploče potrebno je obratiti se na mjesto gdje je aparat kupljen

Sad bih ja trebao nosit uređaj na servis u DE što mi onda vrijedi što smo EU i što priznaju granciju za uređaje kupljne nakon 01.07.2013 kakva je to uopće garancija samo software-ske prirode ili?

Inače imao sam jedan slučaj prije cca. 2god. sa Xperiom Neo V koja je isto bila kupljena gore zamjenili neispravni display bez ikakvih problema čak i bez računa i garancije po IMEI broju!

Ima tko kakav savjet tko poznaje malo bolje garantne uvjete EU....
Seru kvake. Hrvatska je u EU od 01.07.2013. Od onda vrijedi jamstvo u cijeloj EU.
Što Sony Mobile HR na fejsu kažu na to?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2014., 17:04   #193
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Evo što kaže Sony Mobile HR:

Kako je servis pojasnio, riječ je o redovnoj proceduri kada je riječ o tako velikom popravku kao što je zamjena matične ploče.

Jel ima neki zakon na koji se mogu pozvati?
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2014., 17:10   #194
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Nemaš se na šta pozivat, sam Sony ti je rekao kako stvari stoje.
Pola tih 'eu zakona' još nije usklađeno s nama, u europi je normalno i da je minimalna garancija 2 god. dok je kod nas još uvijek moguće dati i 12 mjeseci.
Nismo mi ulaskom u eu automatski preuzeli sve ono što je na snazi i na zapadu niti nas svi doživljavaju kao da smo u eu.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 17:07   #195
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
@wooden
ako nisi siguran molim ne širiti dezinformacije,
nego što je HR radila u predpristupnim pregovorima nego usvajala zakone EU koje
treba i poštivati kad ih usvojiš i postaneš čalnicom EU....

uglavnom nakon dopisa mailom MMM Agramu da razlog koji oni navode nema smisla i da smo mi članica EU i samim
time smo preuzeli neke zakone koje treba poštivati i kontaktiranja SonyMobile na 062000000 koji su mi odmah
potvrdili da ovi u servisu pričaju bajke i da će oni ekalirati slučaj kod njih priča se okranula i uređaju je zamjenjena matična ploča.

eto ako kom zatreba nek zna koja su mu prava


Lp
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 17:11   #196
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Svaka čast branac. Servisi bi i dalje ne radili ako ne mogu ušećarit neku lovu.
Kak su ga složili natrag? Jel gdje zjeva ili se vide tragovi silovanja po poklopcu ili bočnim stranicama?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 17:11   #197
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Znaci, u razmaku od tri dana Sony Mobile je promijenio pricu iz servis je u pravu, u servis prica bajke. I Sony mobile muti


@wooden - eno ti Nexus 5. Bilo gdje u E7 jamstvo je 12 mjeseci a ne 24 mjeseca
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 17:19   #198
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
neznam još ga nisam dobio uglavnom vidim sad na statusu popravka da je matična zamjenjena,
ali su naveli u napomeni da nije više vodotporan jer je onaj dio gdje je IMEI broj malo odškrnut
(fali komadić plastike cca. 2x2mm očito su morali negdje dobit zadovoljštinu) čudilo me da nisu
na račun tog odbili garanciju ,ali sve u svemu i nedim na kupanje snjim pa mi i nije
važno glavno je da je garancija i dalje tu
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 17:25   #199
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel to oštećenje od prije ili su to oni zdrkali u servisu?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 17:36   #200
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
od prije kod mene se desilo tj. kod supruge nisu baš žene pažljive
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2014., 17:42   #201
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
od prije kod mene se desilo tj. kod supruge nisu baš žene pažljive
Dobro da nisu izmislili kako je to mogući uzročnik kvara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2014., 18:27   #202
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Moram pohvaliti MESC servis na brzini.
Alcatel Idol koji se nije htjeo upaliti je kod njih zaprimljen 10.04., a već 14.04. je bilo riješeno.
Reklamirano je preko bonbona pa možda zbog njih ide brže.

Inače, ne znam koliko imaju zaposlenih ali imam info da im svaki mjesec kroz servis prođe cca 10.000 uređaja.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2014., 14:36   #203
mepsnet
Registered User
 
mepsnet's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Moram pohvaliti GSM Electronic servis u Zagrebu za brz popravak mobitela naručenog iz kine. Radi se o modelu Lenovo a850, mojom krivicom se rasklimao konektor punjača na samom uređaju (microusb) prije njih sam kontaktirao 4-5 servisa među njima Mobis, Agram i još neki poznati, nitko neće ni da čuje da uzme mobitel na popravak dok je ovaj servis to izmjenio za 1 dan. Usput cijena izmjene cijelog konektora je bila 200kn, dobio 20$ refund iz Kine tamo gdje sam kupio uz predočen račun servisa.
mepsnet je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2014., 23:39   #204
nixass
Premium
Moj komp
 
nixass's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 177
Jel bi mogo imat problema sa ostvarivanjem jamstva u mobisu ako sam mob koristio sa homemade izrezanom microsim karticom?
nixass je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2014., 23:45   #205
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
lol, taman i da sim kartica ima veze s ičime, kako će oni znati kakvu si ti koristio, nećeš im predati mobitel sa simom.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2014., 23:54   #206
nixass
Premium
Moj komp
 
nixass's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 177
Ok, hvala

Tak i tak je 99% digitizer otisao na alcatelu pa ce to vidjet i bez kartice..
nixass je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 19:49   #207
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,401
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
AGRAM

Problemi sa HTC Legendom, dvaput, ali puno puta noseno na reklamaciju jer nisu popravili kak spada. Uvijek noseno u VIP.

1. situacija
Mobitel se nakon updatea na Froyo povremeno restartao, oko dvaput dnevno. Nakon prvog slanja na servis, reinstalirali su softver, nije pomoglo, i dalje se restartao. Nakon drugog slanja promjena maticne ploce.


2. situacija
Uzasno cudan problem, kad je mobitel bio na svijetlu (tj. light senzor kad je javljao da je svijetlo), tipke su se blesirale. Volime up je ujedno radio kao da sam stisnuo trackpad, home button je znao "zaglaviti" pa bi mi home screen divljao.
Tu sam se nazivcirao jer sam morao 4 puta nositi na reklamaciju. Prvi puta promjena softvera, drugi puta promjena tipki, treci puta promjena svjetlosnog senzora i cetvrti puta tek promjena maticne.



Sve u svemu, nisam bas zadovoljan, ali s obzirom na probleme drugih vidim da sam dobro prosao. Po mojem iskustvu testiranje mobitela nakon servisa im nije bas jaca strana.
Čim ti divlja po ekranu(fantomski dodiri) to ti je baterija zajebaje to sam doživio već par puta sa Oppo Find 5 i Nexus 4 a čak zna bacat 3% ponekat u trenu.
Karlo666 je online   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 19:59   #208
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Koja je poanta replya na post star godinu i mjesec dana? Ako je postcount, onda imam loše vijesti za tebe...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 17:05   #209
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Već sam treći put u agram servisu za moj HTC M8 koji je star svega dva mjeseca i vrlo sam nazadovoljan njihovim servisom, pa evo kom se da čitat moj slučaj.

Prvo nošenje ikad u agram servis, mobitel nosim jer u toku razgovora mi se povremeno čuo nekakav "klik" ne svaki put al povremeno i vrlo je iritantno počelo bit pa reko idem na servis nek to poprave. Probao sam mijenjat nano sim karticu ista stvar. I ok vratim ja njega na tvorničke postavke u bootloaderu i on se automatski vrati na 4.4.2 verziju androida, a imao sam 4.4.3 i na njoj mi se to dešavalo i za 4 dana na sajtu piše upgrade novog sofver testirali uređaj radi po specifikacijama proizvođača. Ok možda sam ja pogriješio šta sam ga vratio na tvorničke postavke i on se vratio na 4.4.2, trebao sam ga ostavit na 4.4.3 i takvog odnijet, također sam im priložio 5 poziva sa greškom koju sam prijavio tako da imam dokaz i da znaju točno o čem se radi. Tamo sam ga na brzinu poslije tog "servisa" isprobao par puta i bilo je ok reko dobro budem ga doma još kad dođem istestirao kako spada. I ništa dođem ja doma sa servisa i ko za peh opet isto, makar sam i sam znao da nije problem riješen sa upgrejdom novog softvera jer sam ga i ja imao na zadnjem sve dok nisam vratio na tvorničke kad sam im ga nosio tamo.

Drugi put donosim uređaj kažem nije popravljen opet sa 5 snimki problema opet ga zaprimaju opet čekanje 5 dana.

Nosim ga treći put jer sa tim upgrejdom nije naravno popravljeno i opet čekam 5 dana i danas(8.9.2014) piše da je zamijenjena matična ploča, dio za punit bateriju i mikrofon. Dolazim po uređaj i na šalteru dok sam ga preuzimao vidim da je vidno i osjetno uređaj u gornjem lijevom kutu oštećen ona plastika oko ekrana šta ide je ko da ju je netko ravnim šerafcigerom potego, prijavljujem to čovjeku na šalteru koji ga opet zaprima i on ga je također pogledao i opipao vidio da je stvarno oštećen što prije nije bio. Baš nemam sreće reko, a da ne kažem da sam već 11 dana sveukupno bez mobitela. Potrošio svoje dragocijeno vrijeme, prešao 60+km spalio benzina za tamo i nazad sve zbog nesposobnosti ekipe na servisu(to nema veze sa ovima šta zaprimaju) i reko sam tamo na glas pred svima a bilo ih je dosta unutra da sam vrlo nezadovoljan njihovim servisom što stvarno i jesam nakon svega već polako i pizdim kolko god sam strpljiv ovih 11 dana bez mobitela koji mi stvarno potreban jer drugog sličnog touch mobitela nemam, svi su bez mejlova itd. a to mi je potrebno radi posla. Reko mi je čovjek da sutra-preksutra pogledam da bi valjda trebao bit gotov pa ćemo vidit.



EDIT:
Nakon 4og puta oštećen opet mobitel iz htc-a naravno prijavio sam slučaj su rekli da uzmem uređaj uslikam im to i pošaljem i to sam napravio, sad čekam odobrenje za novi mobitel, katastrofa servis što se htc m8 tiče očito im je prenov uređaj i nisu baš ispraksani na njemu.

EDIT2:
Moram prije svega pohvalit korisničku podršku iz htc-a agentica Ivana je stvarno bila ljubazna vedra i nasmiješena dok smo pričali, što od ostalih korisničkih podrška(a imao sam iskustva sa puno njih) baš i nisam doživio, svi su bili ko da im se ne da radit i sa nekim depresivnim glasovima bez zeznacije. I da dobio sam odobrenje za novi uređaj kao šta sam i mislio jel slučaj je bio takav da nije bilo druge, tako da opet sad do agrama ostavit mobitel i čekat 2-3 radna dana da mi daju novi i nadam se više nikad do agrama, taj put do tamo mi se urezo u glavu. Mobitel na kojem sam trenutno ne radi mu efekt kamera, vibracija radi ko da imam brijači aparat, kućište je oštećeno, čekam da me agentica iz htc-a nazove da mogu ić po novi.

EDIT3:
Dobio novi mobitel zbog žaldbe htc-u, da se nisam žalio ovi bi ga u nedogled popravljali.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 23.09.2014. u 08:52.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2014., 21:13   #210
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Problem s MESC servisom suprugina Lumia 520 počela se pregrijavati i random smrzavati i gasiti sama od sebe i naravno ja je otpremim u MESC kao i prvi put kad je imala problem s tipkom za pojačavanje glasnoće koja se odlemila (to su uredno riješili pod garancijom prije cca. 2mj. nemam prigovora na taj dio ).


Nakon par dana gledam status popravka preko weba piše citiram:

Pregledom uređaja utvrđeno je nestručno otvaranje i neovlašteni popravak, što je rezultiralo gubitkom jamstva. Ponudu za popravak Vam šaljemo u privitku, te Vas ljubazno molimo odgovor da li želite popravak van jamstva.

Ja sav u čudu pa nisam toliki noob da bih otvarao uređaj pod garancijom i onda ga nakon toga slao kod njih ????

Pošalju oni meni neke slike kao na kojima je vidljivo oštećenje od neovlaštenog popravka ,
a ja bih rekao da je to prije od pregrijavanja zbog čeg sam je i poslao na servis ali oni ni da čuju
čak na ovoj donjoj slici mislim da je oštećenje od lemljenja tipke kod njih...

I vratit će mi takav neispravan uređaj što mi je činiti osim prijave DI.?
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24

Zadnje izmijenjeno od: branuschi. 21.10.2014. u 13:22.
branuschi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na