Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2016., 12:12   #8821
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Gledaj robota prvog jer ce ti onda sljedece serije bit supac
Robot je nakon sezone 1 sranje.
Pogledao Robota s01 cim je izasao..

Završio upravo sa The Knick, meni odlična serija, pomaknuta taman dovoljno
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2016., 12:17   #8822
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Citiraj:
Autor Trbonja Pregled postova
Bolji trailer ima Kafić uzdravlje. Znam da nemaju budžet Amazing Spidermana, ali kako je ovo preživjelo pilot epizodu?
Nije im ovo službeni trailer. To je netko složija o vlastitom guštu, malo na komičnu stranu.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2016., 12:23   #8823
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor Trbonja Pregled postova
Bolji trailer ima Kafić uzdravlje. Znam da nemaju budžet Amazing Spidermana, ali kako je ovo preživjelo pilot epizodu?
4:3 omjer i sam naziv "Family Matters" su valjda dovoljna indikacija da se radi o parodiji...
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 16:20   #8824
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor subabuse Pregled postova
The leftovers je po meni sljedeca najbolja serija za binge. Doslovce prvih 4-5 epizoda te ostave:"kaj,ko,koga,zakaj,jel ovo uopce dobro,nemrem odredit?!?". I onda te samo shupi da gledas mozda top5 seriju ikad napravljenu.
eh sad


seriju karakterizira tipican lindendendenof-ov (nezz kako se tocno preziva) autorski pristup svima poznat iz losta, imamo globalni impakt (tamo pad aviona, ovde taj sudbonosni dan)*, i onda krece nadugo i nasiroko s karakterizacijom i backgroundom likova i opisom 'povezanih' dogadaja uklapajuci ih u mozaik koji onda raznim zakucastim puteljcima formira opcu sliku.

problem u njegovom pristupu po meni predstavlja cinjenica da njegov autorski prosede - pritom mislim na glavna ostvarenja po kojima je i poznat - je odnos racionalnog pojedinca i fantasticnih/fiktivnih okolnosti - koji ne pokusava uzroke objasnit na logican, objasnjiv nacin, ali odlazi u suprotnu krajnost gdje mu je opci stav da dogadaji ne definiraju ljude, nego ljudi dogadaje.

na taj nacin, fabulu radi jos hermeticnijom kako serija odmice, jer kako napredujes, ne dobiajs odgovore na pitanja, nego jos vise pitanja na pitanja, cineci tako zacarani (i zamrseni) krug.

kazem, nije da je to po defaultu lose, racionalizaciju mistike sirem je gledateljstvo nudio m night shyamalan, pa mu je filmografija kvalitativno imala putanju slobodnog pada. no, premalo je u 'leftoversima' - kao uostalom i u 'lostu' - imerzivnosti koje ostvarujes s likovima, previse repetitvnih djelova i dvojbeno uvjerljivih likova da bi se kao gledatelj 'solidarizira' s njima i pokusao sebe zamislit u tom aspektu.

mislim da roman nije slucajno izabran ko temelj, jer savrseno odgovara njegovom pretencioznom nacinu pripovjedanja. steta, jer bilo je tu materijala da se to odvede u drugaciju narativnu sferu, s uvjerljivije napisanim likovima, boljim dijalozima, izbjegavanjima obiteljskih i opcih drustvenih stereotipa....

ovaj je dojam temeljen na osnovu gledanja prve sezone, vidicu ocu li produzit na drugu. na gledanje me zainteresirao kolega subabuse, kojeg jako cijenim u ovom threadu, jer nije 'daj kokice i blokbaster, evo mi je mozak na pasi' tip gledatelja.

* za dezurne dusebriznike: nije ziher spojler, ovo se sazna i s opisa na imdb i iz prvih 2 min prve epizode.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2016., 17:52   #8825
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Traži se serija
neki đir kao Stranger Things
Onako malo horroricna i dobra
AHS sam pogledao već, walking dead isto
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2016., 00:34   #8826
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
@flyer1- fala, sav sam obrumenio,makar mirišim dasak ironije pomjesan s udicom na kojem veselo visi mamac mog ega,al to cu pripisat cinjenici da sam kao osoba totalno zatrovan i kad god neko nest pozitivno kaze,dize se crvena zastavica.

Kaj se tice Lidlhoffa, buraz je religozno pratio Lost kad je izasao(nisam pogledal) i bilo mi je smjesno kak se dao upecat na tak jeftinu foru,no on je uzivao ,a ko sam ja da mu kvarim veselje.(navodno kraj Losta je tolko katastrofalan da je retroaktivno unistio seriju, fanovi bunili na kraj), no put do tamo je bio jako zabavan makar je kraj bio jedno velko prodavanje magle i razocaranje)a dok s druge strane 10 godina kasnije sam se i sam zakacio na istu udicu.
Kaj se tice Leftoversa, od neke duboke introspekcije sam bi ispal prepotentan tak da cu koristit kratke narodne rijeci. Ako se kod leftoversa nesvjesno broji svaka scena te zasebno analizira, vidi se da Lindelhoff uci iz gresak te je rijec o zrelom majstoru koji zna sta radi te mikromanipulacijom izvlaci iz mozda nekad nedorasle scenarija najbolje, i cak i ako je neki manji djelic cjeline slabiji od ostatka te cak i ako na kraju ispadne da je cjelina pusto prodavanje magle, put do te spoznaje je jako intrigantan i sto je najvaznije zabavan(sve i ako namjerno uspori par epizoda,to cini da bi resolucija bila jos jaca i efektivnija,no naravno, odma se vraca na pocetak ciklusa da bi osigurao visok nivo interesa,ako isti u opce postoji,drugim rijecima il ga obozavas il u opce ne pratis jer to nije tvoj par pantalona). Isto Leftovers imai neke druge kvalitete kao ne samo savrsen soundtrack vec apsolutno savrseno tempiran soundtrack i glumci stvarno potegnu di treba.

Ja osobno bi se strpio s nekim konacnim sudom i davanjem ocjena dok se ne pogledaju sve tri sezone(kolko znam bit ce ih 4 sve skupa tako da ima nade da ce i kraj bit zadovoljavajuč,makar ne savrsen jer takvo sto ne postoji), te se ne preplasit sto je promjenio uvod u 2 sezoni(koji djeluje corny i cak je blago iritantan, al zapravo sluzi kao jos jedna shtick forica).
Unutar ove 3 sezone konacni odgovori su za sad bili na nivou(meni) i su uspjeli iznenadit. Knjigu nisam procitao jer sam si tak upropastio GoT,najme,mislim da se prvo treba pogledat serija a onda zabrazdit dublje u taj svijet knjigom, isto sam isprocitatao Expanse jer ko ce cekat 5 godina.
Evo,necu vise jer mi rastu hipsterski brkovi,biberica frizura i košulja mi se pretvara u onu kariranu drvosjeca kosulju, jos malo pa cu pocet slusat Wilco,vozit Segway i zaposlit se u Apple iRetards s obzirom na razinu prepotentnosti kojom trenutno lučim.
U glavnom, stojim iza tvrdnje da je leftovers top5 serija za bingewatch.
btw. Ne slazem se za shamalayana, njegov jedini grijeh je sto mu je prvi,a ne zadnji film bio Opus Dei. 6th sense je prodao foru svih fora i sad svi ocekuju od njega da to nadmasi,al objektivno kinematografija mu je solidna(uz par flopovakoje imaju ipuno bolji redatelji),Unbreakable,The Signs,The Village,(onaj horrorcic s didom i bakom ima par fakat uznemirujucih scena) ,to su sve filmovi na mjestu samo su trebali doc prije 6th sense-a i svi bi drukcije gledali na njega.

@ webstartm - kolega, baci oko na Hannibala(seriju), vjeruj mi da je stvarno uznemirujuc(isto, nemoj da te prevari skoro pol prve sezone koja blago djeluje kao neki crnjak CSI), jako,jako tezak psiho triler/horor s puno apstraktnog i zahtjeva i malo paznje,al kraj (serije,ima sam 3 il 4 sezone) je genijalan .
subabuse je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2016., 12:49   #8827
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Ekipa, Black Mirror treća sezona je izašla!


Zadnje izmijenjeno od: tor. 25.10.2016. u 10:31.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 20:06   #8828
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Westworld me lagano gubi, tj. zanimacija lagano splašnjava.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 20:08   #8829
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Westworld me lagano gubi, tj. zanimacija lagano splašnjava.
da, isto i kod mene.

počeo walking dead
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 20:17   #8830
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
jučer pogledao prvu epizodu tog westworlda, meni općenito predosadno i nezanimljivo, ne znam... mozda nisam strucnjak, al može ona bit najbudgetnija serija ikad i najkvalitetnija ikad, al ako mi nije zanimljiva...dzaba
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.10.2016., 20:43   #8831
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Walking Dead, 7×01, odličan!
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 23:42   #8832
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Znači Walking Dead!!!!
Šok, čudo, nevjerica!
Kakav zaokret, kakva gluma, kakvo sve... nemam riječi, možda najšokantnija epizoda ukupnog serijala. Ako bude takva i sezona, fuck sve ostalo
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 00:08   #8833
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Svaki nastavak nakon hiatusa je bio takav, a onda opet krene mlako dalje. Ne očekujem puno, jer kad jesam, razočarao sam se.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 00:26   #8834
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Family guy za promjenuo bio dobar u zadnjoj ep. Fora je bio Peter kao glumac
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 08:15   #8835
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068



da se radi o velikom evil masterplanu kojeg će maestralno egzekutirat u ključnom trenutku


-->
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Family guy za promjenuo bio dobar u zadnjoj ep. Fora je bio Peter kao glumac
A kakav ti je novi south park? Meni onako solidno, klasika, uvijek u korak s vremenom. Sviđa mi se Cartmanov storyline . Iako mislim, i nadam se,



da se radi o velikom evil masterplanu kojeg će maestralno egzekutirat u ključnom trenutku


nub je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 09:21   #8836
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554



Nekako sam ocekivao da ce Glenn opet uskrsnuti iz mrtvih nekim cudom




Westworld - blah, kenj, blah. Odustajem. Vjerujem da ima neki rasplet svega toga, samo sto je radnja pre pre spora. Ukoliko na kraju sezone vidim par pohvala, lako se vratim. No do sad me ova serija nije ni cim odusevila, dapace, dosadno.
-->
TWD - genijalno, od rickove glume pa na dalje. Svaka im cast




Nekako sam ocekivao da ce Glenn opet uskrsnuti iz mrtvih nekim cudom




Westworld - blah, kenj, blah. Odustajem. Vjerujem da ima neki rasplet svega toga, samo sto je radnja pre pre spora. Ukoliko na kraju sezone vidim par pohvala, lako se vratim. No do sad me ova serija nije ni cim odusevila, dapace, dosadno.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 21:27   #8837
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575



Nekako sam ocekivao da ce Glenn opet uskrsnuti iz mrtvih nekim cudom

Gledao danas. Daaaamnn!

BTW poserem se po nekom tech portalu, vidio sam jedan naslov koji kad zbrojiš 2 + 2 spoila tko je dobio po glavi. Zato ne volim gledati kad je nešto aktualno. Mislio sam da ću prvih 6 sezona završiti kad 7 sezona bude gotova. Sad moram ko neki hipster pratiti sa amerikom

Započeo igrati i walking dead igru nedavno. Preporuka, mislim da je bila jedan od najboljih naslova te godine

http://www.ign.com/games/the-walking...on/pc-20008044

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Svaki nastavak nakon hiatusa je bio takav, a onda opet krene mlako dalje. Ne očekujem puno, jer kad jesam, razočarao sam se.
Mene je serija ugodno iznenadila. Očekivao sam neki teški prosjek, a kad je ispala jako dobra očekivao sam da će se jako razvodnit tj. isfurat prema kraju. Jerbo rijetko tko može održati svježinu 7 sezona, pogotovo kad je relativno uska tema, međutim i kad se malo ustalila dobivala je naglo na zanimljivosti. Recimo meni je najslabija faza bila dio 3. sezone i prva polovica 4 sezone (dosadila mi navlačenja oko zatvora i Woodburya) i onda odjednom naglo poboljšanje..

Pilot epizoda, the grove i ova zadnja najjače epizode (i možda još pokoja)
-->
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Znači Walking Dead!!!!
Šok, čudo, nevjerica!
Kakav zaokret, kakva gluma, kakvo sve... nemam riječi, možda najšokantnija epizoda ukupnog serijala. Ako bude takva i sezona, fuck sve ostalo
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
TWD - genijalno, od rickove glume pa na dalje. Svaka im cast




Nekako sam ocekivao da ce Glenn opet uskrsnuti iz mrtvih nekim cudom

Gledao danas. Daaaamnn!

BTW poserem se po nekom tech portalu, vidio sam jedan naslov koji kad zbrojiš 2 + 2 spoila tko je dobio po glavi. Zato ne volim gledati kad je nešto aktualno. Mislio sam da ću prvih 6 sezona završiti kad 7 sezona bude gotova. Sad moram ko neki hipster pratiti sa amerikom

Započeo igrati i walking dead igru nedavno. Preporuka, mislim da je bila jedan od najboljih naslova te godine

http://www.ign.com/games/the-walking...on/pc-20008044

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Svaki nastavak nakon hiatusa je bio takav, a onda opet krene mlako dalje. Ne očekujem puno, jer kad jesam, razočarao sam se.
Mene je serija ugodno iznenadila. Očekivao sam neki teški prosjek, a kad je ispala jako dobra očekivao sam da će se jako razvodnit tj. isfurat prema kraju. Jerbo rijetko tko može održati svježinu 7 sezona, pogotovo kad je relativno uska tema, međutim i kad se malo ustalila dobivala je naglo na zanimljivosti. Recimo meni je najslabija faza bila dio 3. sezone i prva polovica 4 sezone (dosadila mi navlačenja oko zatvora i Woodburya) i onda odjednom naglo poboljšanje..

Pilot epizoda, the grove i ova zadnja najjače epizode (i možda još pokoja)

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 25.10.2016. u 21:51.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 02:21   #8838
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105




daaaj, Glen i Brko?! Uzeli su si najlaksi put(cak je u stripu bilo vise "drame")
i nisu malom odsjekli ruku,kog boli k za Rižu i G I Joe-a?? Pa bar Darella ,trudnicu i usput da se rijese onog kliše "gamer/nerd"
s fudbalerkom(il u opce neznam kaj treba predstavljat taj tip, koju on subskupinu predstavlja).
Serija je osla u k oko 2 sezone, posle se to pretvorilo u gorefest bez glave i repa,
za Ricka me pocelo bolit uho tam negdje prije zatvora,a mali je posto antipatican iste sekunde
kad je lupio pubertet.
Ninja zombie-i su jos uvijek stvar(doslovno su vec 10 godina u tom postapoc zombie svijetu, naprave perimeter check(sto bi valjda iskusni zombie apoc survivor napravio kao muscle memory) i nema nikog u 5 km okrugu ziher, 2 minute se zapricaju
i od nikud izleti usssspooorreni zombie(ono, raspadnuta kost i koza, nema 3 kile u njemu) ipregrize tesku, kožnu vojnu cizmu na liku koji ima oruzja dost da napravi genocid nad manjim narodom).
Kak ce te reagirat kad zombiji progovore?!? "Dajte tim judima kamjon Oskara!!!!" Kad Rick ostari?
I Westworld je loš? Pa, covjece, kauboji ce jahat T-Rexe i napucavat se laserima na mjesecu,AI poprima znake samosvijesti, shicophrenicni androidi, jel taj svijet minijatura,VR..
Ha,a dobro.. valjda to tak mora bit…,moji doma se smiju na Nasu Malu Kliniku,pa kaj ja znam koji k...



BTW.
Preporuka
Atlanta 10/10 serija - Hiro režiro
-->
dobro, hebemu.. nis nisam spojlo..

Nmavze.
TWD dobar?!
Westworld loš!?
teski spojleri, sam upozoravam...otvarat na vlastitu odgovornost,i jako iritantan




daaaj, Glen i Brko?! Uzeli su si najlaksi put(cak je u stripu bilo vise "drame")
i nisu malom odsjekli ruku,kog boli k za Rižu i G I Joe-a?? Pa bar Darella ,trudnicu i usput da se rijese onog kliše "gamer/nerd"
s fudbalerkom(il u opce neznam kaj treba predstavljat taj tip, koju on subskupinu predstavlja).
Serija je osla u k oko 2 sezone, posle se to pretvorilo u gorefest bez glave i repa,
za Ricka me pocelo bolit uho tam negdje prije zatvora,a mali je posto antipatican iste sekunde
kad je lupio pubertet.
Ninja zombie-i su jos uvijek stvar(doslovno su vec 10 godina u tom postapoc zombie svijetu, naprave perimeter check(sto bi valjda iskusni zombie apoc survivor napravio kao muscle memory) i nema nikog u 5 km okrugu ziher, 2 minute se zapricaju
i od nikud izleti usssspooorreni zombie(ono, raspadnuta kost i koza, nema 3 kile u njemu) ipregrize tesku, kožnu vojnu cizmu na liku koji ima oruzja dost da napravi genocid nad manjim narodom).
Kak ce te reagirat kad zombiji progovore?!? "Dajte tim judima kamjon Oskara!!!!" Kad Rick ostari?
I Westworld je loš? Pa, covjece, kauboji ce jahat T-Rexe i napucavat se laserima na mjesecu,AI poprima znake samosvijesti, shicophrenicni androidi, jel taj svijet minijatura,VR..
Ha,a dobro.. valjda to tak mora bit…,moji doma se smiju na Nasu Malu Kliniku,pa kaj ja znam koji k...



BTW.
Preporuka
Atlanta 10/10 serija - Hiro režiro
subabuse je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 14:05   #8839
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
@subabuse: heh, pa bolje si procjenia ideju leftoversa nego moj post?? ni trunke ironije, barem ne na svjesnoj razini.

ugl krenia sam na drugu, i da, uvod je ne corny, nego prst u oko..shvacam ja da ideja objedinjuje i kaako bi oni sami rekli 'matter of geography', al pristaje ko teksaskom govedu sedlo...uostalom, radnja ipak nije u tennesseeju, nego jugozapadnije...

ugl, poduzi uvod uvod mi je dobar kao dip u efektan timeline onog sta zapravo nismo vidili (iako me serifovi flashevi blago nerviraju - znas na koje mislim ), ko multi-angle film, zgodno.

gleda se dalje. i pod 'dalje'ponavljam da se nadam da damon ima opakog asa u rukavu, inace cu bit jako jako ljut
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 14:22   #8840
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782



Moram priznati da nisam zalio niti trenutka kada je Negan Glennu razbio glavu.Glenn je do sada prezivio barem dvije-tri nemoguce situacije, da ne spominjem onu u kojoj je bio okruzen tisucama zombija i zaglavljen u slijepoj ulici.Meh.Abrahama mi je bilo full zao, u drugu ruku. :/

-->
TWD SE701

Krenulo je fantasticno.Samo da se nastavi u tom pravcu.Pravo osvjezenje nakon nekoliko cudnih, pomalo zamornih sezona.




Moram priznati da nisam zalio niti trenutka kada je Negan Glennu razbio glavu.Glenn je do sada prezivio barem dvije-tri nemoguce situacije, da ne spominjem onu u kojoj je bio okruzen tisucama zombija i zaglavljen u slijepoj ulici.Meh.Abrahama mi je bilo full zao, u drugu ruku. :/

__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 17:00   #8841
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
TWD uvijek krene odlično pa tako i sada, ali onda krene mlako i isto su se i sad ispucali za cijelu sezonu, slijedi nekoliko fillera koje nitko ne želi gledat, onda ok epizoda, opet filleri, spora radnja i cliff hanger na kraju
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 19:20   #8842
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ja sam twd bio prestao gledatina trecoj sezoni, pa me potaklo da pogledam ostatak kad sam uhvatio ne tv epizodu pa me full zaintrigiralo sto se dogadjalo u ostalim sezonama.

doslovno ima epizoda koje aposlutno nicemu ne sluze, nemaju utjecaja na ostatak radnje, price, cega god. totalno izolirane epizode kao da gledam neku drugu seriju. I to me smeta.

a i ova prva epizoda je totalno cudna, znalo se tko je svoje odglumio jer je tako u stripu bilo
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 19:25   #8843
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799



da se radi o velikom evil masterplanu kojeg će maestralno egzekutirat u ključnom trenutku



ako ne bude tako, grdno ću se razočarati sa south parkom.. dobri su i ovu sezonu, no vrlo lako mogu sjebat s ovim povezanim epizodama




mislim ono, cartman je vidio vaginu i ima curu haha

-->
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
A kakav ti je novi south park? Meni onako solidno, klasika, uvijek u korak s vremenom. Sviđa mi se Cartmanov storyline . Iako mislim, i nadam se,



da se radi o velikom evil masterplanu kojeg će maestralno egzekutirat u ključnom trenutku



ako ne bude tako, grdno ću se razočarati sa south parkom.. dobri su i ovu sezonu, no vrlo lako mogu sjebat s ovim povezanim epizodama




mislim ono, cartman je vidio vaginu i ima curu haha


Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 27.10.2016. u 19:30.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 19:30   #8844
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347



da se radi o velikom evil masterplanu kojeg će maestralno egzekutirat u ključnom trenutku


Više sam volio stare epizode, ovo mi ne sjeda najbolje. Pretvorili se u liberalnu seriju.

Očekujem da memberberries skrivaju nešto, zadnja scena kada ubacuju svog člana u piće otkriva nešto, što- ne znam.
Skankhunt je sada operativac Turd sandwich, odnosno Hillary.
Osobno bi volio povratak na staro, zločestog Cartmana, kojeg će razotkriti njegova cura, da se vrati u svoj stari oblik, da ravnatelj ode i da imamo stare epizode.
-->
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
A kakav ti je novi south park? Meni onako solidno, klasika, uvijek u korak s vremenom. Sviđa mi se Cartmanov storyline . Iako mislim, i nadam se,



da se radi o velikom evil masterplanu kojeg će maestralno egzekutirat u ključnom trenutku


Više sam volio stare epizode, ovo mi ne sjeda najbolje. Pretvorili se u liberalnu seriju.

Očekujem da memberberries skrivaju nešto, zadnja scena kada ubacuju svog člana u piće otkriva nešto, što- ne znam.
Skankhunt je sada operativac Turd sandwich, odnosno Hillary.
Osobno bi volio povratak na staro, zločestog Cartmana, kojeg će razotkriti njegova cura, da se vrati u svoj stari oblik, da ravnatelj ode i da imamo stare epizode.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 21:00   #8845
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105




ja sam se osigurao kontra trollova, preporucam svima da podrze
Dance (ne dance kao ples vec narod $m4jL1.mkv)te da se rijesimo jednom za uvijek te napasti, ljudi koji lažu na internetu te trolaju nevine SJW,liquid transgen,bearcare,attwhores, srednjovjecne domacice kjoe spijuniraju facebookom kak im žive bivse frendice-kolegice, selfiesluts,dickpixs, whatsapp špije,soundcloud music superstars, poo in the loo,femnazis,TOR Gangstars, gamer gate,redditors,/b/tards, You Tube millionare drama kings&queens,RLM,tweetere,misterijozna pojava klaunova>>/x/,instagram umjetnike,JIDF,BBC,alahuakbare glavokoljce,console wars crusaders,48mb hello world java skripte,install gentoo,bronies itd
jer te subskupine su bile na misli najvecim umovima 20 stoljeca dok su dizajnirali ARPANET, nije da se isti vrte u grobovima brzinom 100000parseka/sec2 kad vide za kaj se sluzi interweb, doslovno luče s dost energije za rasvjetu Kowloona.
Zato svi na trolltrace i upisite mail,napravimo internet sigurnim mjestom gdje ce se svak osjecat sigurno,ma kolko god idijotska izjava bila. Member Ewoks?!


-->
www.trolltrace.com




ja sam se osigurao kontra trollova, preporucam svima da podrze
Dance (ne dance kao ples vec narod $m4jL1.mkv)te da se rijesimo jednom za uvijek te napasti, ljudi koji lažu na internetu te trolaju nevine SJW,liquid transgen,bearcare,attwhores, srednjovjecne domacice kjoe spijuniraju facebookom kak im žive bivse frendice-kolegice, selfiesluts,dickpixs, whatsapp špije,soundcloud music superstars, poo in the loo,femnazis,TOR Gangstars, gamer gate,redditors,/b/tards, You Tube millionare drama kings&queens,RLM,tweetere,misterijozna pojava klaunova>>/x/,instagram umjetnike,JIDF,BBC,alahuakbare glavokoljce,console wars crusaders,48mb hello world java skripte,install gentoo,bronies itd
jer te subskupine su bile na misli najvecim umovima 20 stoljeca dok su dizajnirali ARPANET, nije da se isti vrte u grobovima brzinom 100000parseka/sec2 kad vide za kaj se sluzi interweb, doslovno luče s dost energije za rasvjetu Kowloona.
Zato svi na trolltrace i upisite mail,napravimo internet sigurnim mjestom gdje ce se svak osjecat sigurno,ma kolko god idijotska izjava bila. Member Ewoks?!


subabuse je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 23:17   #8846
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
stranger things

ne pamtim kad sam u jednom dahu pogledao jednu seriju... apsolutno fantastično, atmosfera 80ih, glazba, gluma,napetost, režija... nisam ljubitelj sci-fi i čudovišta, al ovo me oduševilo
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 23:33   #8847
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
ja prekino gledat poslije onog masakra u onoj enklavi do koje su stigli hodajuć prugom...već sam i zaboravio koja sezona...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2016., 08:30   #8848
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068



mislim ono, cartman je vidio vaginu i ima curu haha

ma bit će, ali eto, nadam se da će to vuć maksimalno kolko mogu i onda da će cartman rasturit Fali mi jedan Scott Tenorman evil obrat

Vjerojatno je to što je



vidio vaginu

i jedini razlog njegovog ponašanja

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Više sam volio stare epizode, ovo mi ne sjeda najbolje. Pretvorili se u liberalnu seriju.
I meni su što se tiče fora bile bolje stare i kad nisu bile povezane kroz cijelu sezonu, al i ovo mi je ok.
I, normalno, uvijek je najbolje pratit kako epizode izlaze jer uvijek parodiraju trenutne događaje

PC principal mi je još ok, više čekam da se giant douche vrati kao učitelj
-->
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
ako ne bude tako, grdno ću se razočarati sa south parkom.. dobri su i ovu sezonu, no vrlo lako mogu sjebat s ovim povezanim epizodama




mislim ono, cartman je vidio vaginu i ima curu haha

ma bit će, ali eto, nadam se da će to vuć maksimalno kolko mogu i onda da će cartman rasturit Fali mi jedan Scott Tenorman evil obrat

Vjerojatno je to što je



vidio vaginu

i jedini razlog njegovog ponašanja

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Više sam volio stare epizode, ovo mi ne sjeda najbolje. Pretvorili se u liberalnu seriju.
I meni su što se tiče fora bile bolje stare i kad nisu bile povezane kroz cijelu sezonu, al i ovo mi je ok.
I, normalno, uvijek je najbolje pratit kako epizode izlaze jer uvijek parodiraju trenutne događaje

PC principal mi je još ok, više čekam da se giant douche vrati kao učitelj
nub je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2016., 10:58   #8849
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Meni u South Parku cijela ta PC tema ne odgovara. Nikako. Pa sam prestao pratiti. Vracam se nazad cim se rijese PC ravnatelja i sl. gluparija
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2016., 21:38   #8850
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Jedva čekam Westworld sutra odgledati- 5. epizodu.
Baš sam se navukao, danas pogledao sve epizode do sada...
Z nation-> opet dobar.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na