Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.10.2016., 10:40   #31
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Kao što je Brko rekao HTC i Sony su se sami ugovnali. Sony sa svojim padom kvalitete i prelošim kamerama (za taj cjenovni rang) a HTC svojim nebuloznim cijenama.

Ako ta Nokija bude imala brutalnu kameru kao nekad na WP i još k tome solidno performala na android platformi - mene su kupili. Naravno, pod uvjetom da se ne preseravau s cjenama kao HTC. Želim im sve najbolje. Nokija je uvijek bila pojam kvalitete.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 10:45   #32
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Slažem se.
Dajem sve samsunge za jednu modernu 1020 sa androidom
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 11:11   #33
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Kao što je Brko rekao HTC i Sony su se sami ugovnali. Sony sa svojim padom kvalitete i prelošim kamerama (za taj cjenovni rang) a HTC svojim nebuloznim cijenama.

Ako ta Nokija bude imala brutalnu kameru kao nekad na WP i još k tome solidno performala na android platformi - mene su kupili. Naravno, pod uvjetom da se ne preseravau s cjenama kao HTC. Želim im sve najbolje. Nokija je uvijek bila pojam kvalitete.
Generalno da, jako dobar quality build je bio. Iako je bilo loših mobitela tipa oni XpressMusic. Ali to je bio već lagano i kraj Nokijd koju smo znali.

Navijam da build quality bude kao N8, android sa nekim lijepim UI-jem i kamerama sa Lumija linije
Cijena onda može biti i u razini Samsunga.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 11:33   #34
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Imao je stari model Asha 300. Katastrofa. Pol stvari si rješavao touchem, a pola tipkama - ni vrit, ni mimo. Totalno neergonomski i nefunkcionalno. Ili napravi full touch mobitel ili full sa tipkama. Ovakvi križanci su zaqrac.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 11:47   #35
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Navijam da build quality bude kao N8, android sa nekim lijepim UI-jem i kamerama sa Lumija linije
Iz tvojih usta u Nokijine uši.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 12:05   #36
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Navijam da build quality bude kao N8, android sa nekim lijepim UI-jem i kamerama sa Lumija linije
Ako je istina kako se nagadja, kamera ce biti sa graphene-skim senzorom pa ce mnoge iznenadit, po dobrom starom obicaju
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 13:12   #37
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
2000-2011 sam bio Nokia only user. Ukoliko to bude kako se najavljuje, ode ovaj S7 isti dan i dođe neka Nokaja momentalno.
Logo, Android, lag free UI, kamera kak bog zapovjeda i baterija 3500 mAh. Nek bude i debel i težak
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 14:06   #38
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nisam nikada bio Nokia fanboy, dapace, SE fanboy ovdje. No Nokiu bih nabavio iste sekunde. Naravno, samo ukoliko sve rijese kako spada. I ovo im i je prilika. Apsolutno svi ce pisati o njihovom mobitelu na Androidu, pa ako failaju, mislim da ce se to tesko popraviti.

I sami su toga svjesni. Zato mislim da ce dati sve od sebe kako bi to rijesili kako spada. Ukoliko kamera bude standardno fantasticna, near stock android (nije nuzno), baterija i build quality na razini jedne nokie, uzimam sigurno.

No sve me strah da ce izbaciti neko mid range sranje sa jako visokom cijenom. Po uzoru na htc
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 14:19   #39
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
No sve me strah da ce izbaciti neko mid range sranje sa jako visokom cijenom. Po uzoru na htc
Ili, nedajbože kao MS
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 14:20   #40
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Imam Nokiu E72 u ladici kao backup, sad vozim Nexus 4 ali ako izbace ono što znaju, mislim da cu se lako odlučiti, iskreno ne sviđa mi se ništa od telefona trenutno. Radio sam u servisu mobitela i nagledao sam se tih olupina potrganih i okrhnutih, HTCova koje ni Bog ne može sloziti itd itd., kad ti uleti odlskull tipa N8 u ruke čudiš se telefonu, mada je Symbian propao a bilo je nade...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 14:24   #41
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ili, nedajbože kao MS
Pa ako to ponove, onda su zaslužili da se brand jako jako duboko zakopa, da ga otkopaju vanzemaljci za 200.000 godina kad se spuste na ovaj kamen od planeta i krenu istraživat po kori
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 14:55   #42
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Nisam nikada bio Nokia fanboy, dapace, SE fanboy ovdje. No Nokiu bih nabavio iste sekunde. Naravno, samo ukoliko sve rijese kako spada. I ovo im i je prilika. Apsolutno svi ce pisati o njihovom mobitelu na Androidu, pa ako failaju, mislim da ce se to tesko popraviti.

I sami su toga svjesni. Zato mislim da ce dati sve od sebe kako bi to rijesili kako spada. Ukoliko kamera bude standardno fantasticna, near stock android (nije nuzno), baterija i build quality na razini jedne nokie, uzimam sigurno.

No sve me strah da ce izbaciti neko mid range sranje sa jako visokom cijenom. Po uzoru na htc
SE je valjao dok je bio E u igri.
Tvrdi je offline