Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2015., 08:18   #1621
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa može i pokupiti, adresa je :

Móricz Zsigmond körtér 15
Budapest 1117
Hungary

Rade:

Monday - Friday: 10 a.m. - 6 p.m.
Saturday: 10 a.m. - 2 p.m.

Evo i karte da se ne igubiš

http://www.nelso.com/hu/place/353939/map/

Ako ti je daleko, naručiš sve online. Kada narudžba bude pripremljena pisati će ti na webu koje vrijeme dostave želiš. Odabereš npr sutra, i oni šalju... Nema potrebe da čekaš odgovor, jer bude potrajao više nego slanje paketa.

p.s. nemoj plačati, već naruči pouzećem brže,sigurnije
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2015., 15:48   #1622
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Tako je , plaćam pouzećem uvijek i sve ok
buljaka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2015., 20:25   #1623
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
ajde to cak nije losa opcija, pa kad dode dođe.al nejasno mi je da ne odgovaraju ni na jedan mail, a poslao sam na sve adrese.
Nemam problema sa kupovinama sa webshopova, pa kupio sam i od njih bas jedan autoradio prije jedno godinu i pol, al tad su jos imali onaj prostor u importane galeriji ak se ne varam.
al nebitno, jasno mi je da moraju nekak imat manje troskove da bi imali te cijene.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 20:28   #1624
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
NE KUPUJTE U EXTREME DIGITALU !!

Frendica kupila mobitel,pokvario se nakon 6 mjeseci...samo se ugasio i ne pali vise,rekli joj sve u redu posaljite mobitel u mađarsku poštom s svojim podatcima i opisom kvara...ona uredno pošalje,nakon mjesec dana nitko se ne javlja...zove tel Edigital i ovi kažu mi nismo zaprimili nikakav mobitel,nakon 3 mjeseca natezanja popušila je mobitel...od toga je prošlo 6 mjeseci...eto,super iskustvo.

1200kn ode u vjetar.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 20:47   #1625
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
A dokazi neki da je poslala? Pa mora dobiti papir da je preuzeta pošiljka od nje tj da je poslala njima...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 20:59   #1626
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ima naravno potvrdu da je poslala,ali problem je sto nije trazila preporuceno s povratnicom i sad ne moze ni od poste dobit 1500kn koliko je stavila vrijednost posiljke.

Edigital je firma u totalnom kaosu,nevjerovatno je da se nitko nije udostojio javit nakon 6 mjeseci?! Jedino ih moze tuzit o svom trosku,pa cekat presudu 5 godina.

Ovi u Edigitalu se prave blesavi!
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 21:01   #1627
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Evo da budem general posli bitke - ova tema ima jako "zanimljivih" iskustava s njima.

Osobno tamo npr. ne bi kupija ni USB stick od 50kn bez obzira na ovaj post o mobitelu.

Ne znam uopće kako ti je frendica došla do njih za taj mobitel - izlist s Nabave.net ili si joj ti preporučija?

NHF podjebajem malo, ali je skupo platila lekciju...

Da se dežurni dušebrižnici ne uzyebu - ova tema ima već previše pljuvanja po njima (tako da je moj post i kolege Tbred-a samo jedna mala kap za ovaj mađaronski šljam, pardon slap - haiku off)
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 21:01   #1628
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa ako ima potvrdu, onda moze i u pošti vidjeti da li su oni zaprimili paket ili nisu, tko je zaprimio i kada. Neka to vidi pa im se javi sa dokazima...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 21:06   #1629
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ima naravno potvrdu da je poslala,ali problem je sto nije trazila preporuceno s povratnicom i sad ne moze ni od poste dobit 1500kn koliko je stavila vrijednost posiljke.

Edigital je firma u totalnom kaosu,nevjerovatno je da se nitko nije udostojio javit nakon 6 mjeseci?! Jedino ih moze tuzit o svom trosku,pa cekat presudu 5 godina.

Ovi u Edigitalu se prave blesavi!
Ako je poslala preporuceno ima sigurno tracking broj i ponjemu moze viditi gdje je mobitel.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 21:06   #1630
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Paket je zaprimljen uredno u mađarskoj,ali problem je u tome što se svi prave blesavi da nisu ništa primili! Kakvi dokazi,pa sve je čisto,poslala im je 100 mailova,100 puta zvala,na kraju i prijetila...ma ništa,0 bodova.

Sve je probala,jedino sto joj preostaje je privatna tužba.

Dakle Edigital u mađarskoj je primio paket,da jos jednom budem jasan.Problem je u tome što apsolutno nitko od njih nezna ništa o tome,a primili su paket! Slala im je i potvrdu od poste.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.01.2016., 21:08   #1631
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Pretvaraju se u Ljubljansku banku -.-

"Izija vuk magare"
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 21:15   #1632
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ma bjež daj,danas sam to saznao...ja sam redovito kupovao,narucivao iz Edigitala,ali nisam imao potrebe za garancijom...nema sanse da kod njih ista vise kupim...pa zamisli uzmes TV od 10 000kn i da se ovako prave blesavi?

Ako netko ovo čita a da radi u Edigitalu na PM posaljem sve podatke od frendice,rado bi joj pomogao da mogu...pa neka istrazi sta se dogodilo.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 21:23   #1633