Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2009., 10:39   #151
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Eto, ono sto me u prostreetu ugodno iznenadilo bile su cestovne utrke Ebisu i Nevada. Ova prva, Ebisu, je bila puna zelenila. Jebeni trenutci su spustanje na onaj most u kotlini te ulazak u grad. A Nevada je zacudjujuce zanimljiva bila. Dugi potez sa par dosadnih zavoja, no graficki mislim da su izvrsno pogodili kako izgleda pustinja!

Bio je tu i onak kvazi Autobahn, ali te su staze bile toliko prekratke i vozacki neizazovne, da nemam bas puno sto pozitivno o njima reci.

Zelja za novi SHIFT? Da izdaju editor staza i da zajednica moze izradjivati svoje staze...

Mada da budem iskren, koliko god SHIFT bio dobar (los), mislim da su naslovi s konzola ipak daleko vise odmakli. Nova Forza, novi PGR, GT5. Znam da neki josh nisu izasli, no misljenja sam da NFS nema tu sto traziti...

Inace, svi ste culi da su u Maxisu najavljena velika otpustanja jer je EA pred njih stavila nerazumne zahtjeve sto se tice prodanih primjeraka Sporea i Simsa3... Jasno vam je, NFS ide u totalnu komercijalu, EA im nece dati drugacije!
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 02:35   #152
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
NFS arkada ili nest drugo (??????).
Ovaj video cak i obecava. Nissan skyline na ps3, izgleda bez pomoci. PC jos vise ono nesto drugo.....
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2009., 08:13   #153
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Super se cini ovaj video. Laganini vožnja s starijim autom koji nije nabrijan i pogon na zadnje kotače. Taman vožnja za opuštanje, a i realan osjećaj brzine iz kokpita ko u nekim ranijim NFS-ovima.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 11:41   #154
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Sa svakim novim gameplay videom igra izgleda sve više obećavajuće.

Kokpit najdetaljniji koji sam ikad vidio na PC-u, čak mi bolje izgleda nego u DiRT2. Vidi se da su puno truda uložili u vožnju s pogledom iz kokpita, mislim da će večina okorjelih "vozača" najčešće koristit upravu tu perspektivu.

Kolko se uspije primjetit iz filmića, osjećaj brzine se čini pogođen, trzanje kamere, zvuk je mrak, a i ponašanje auta mi se čini OK, nema "plutanja", auto lagano počne proklizavat kad pretjeraš...uglavnom izgleda fenomenalno.

Naravno nije to isto kao dobit igru u ruke pa probat i osjetit to, al kolko se da izvuć iz gameplay filmića, za sada sve miriše na dobro.

Kako smo već svi zaključili, nije to dobri stari NFS, ali nije bitno, samo nek oni to odrade što kvalitetnije, pa danas-sutra možda i ugledamo Most Wanted 2 ili Porsche Unleashed 2 il tako nešto
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 13:11   #155
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
Sa svakim novim gameplay videom igra izgleda sve više obećavajuće.

Kokpit najdetaljniji koji sam ikad vidio na PC-u, čak mi bolje izgleda nego u DiRT2. Vidi se da su puno truda uložili u vožnju s pogledom iz kokpita, mislim da će večina okorjelih "vozača" najčešće koristit upravu tu perspektivu.

Kolko se uspije primjetit iz filmića, osjećaj brzine se čini pogođen, trzanje kamere, zvuk je mrak, a i ponašanje auta mi se čini OK, nema "plutanja", auto lagano počne proklizavat kad pretjeraš...uglavnom izgleda fenomenalno.

Naravno nije to isto kao dobit igru u ruke pa probat i osjetit to, al kolko se da izvuć iz gameplay filmića, za sada sve miriše na dobro.

Kako smo već svi zaključili, nije to dobri stari NFS, ali nije bitno, samo nek oni to odrade što kvalitetnije, pa danas-sutra možda i ugledamo Most Wanted 2 ili Porsche Unleashed 2 il tako nešto
Zasad možemo optimistično gledati sljedeća 2 tjedna dok se ne dočepamo i mi igre.
Sa Most Wanted-om se ne može baš uspoređivati jer Shift neće imati otvoren grad. Most Wanted mi je uz NFS 4 i NFS 5:Porsche Unl. bio najbolji nastavak, ali i u njemu je bilo isto dosta nerealnosti i ulazaka od 300 km/h u neke zavoje. Prije bi reko da će Shift biti jedan puno, puno bolji Pro Street. Ili kopija GRID-a.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 13:53   #156
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Sa Most Wanted-om se ne može baš uspoređivati jer Shift neće imati otvoren grad. Most Wanted mi je uz NFS 4 i NFS 5:Porsche Unl. bio najbolji nastavak, ali i u njemu je bilo isto dosta nerealnosti i ulazaka od 300 km/h u neke zavoje. Prije bi reko da će Shift biti jedan puno, puno bolji Pro Street. Ili kopija GRID-a.
Naravno, nitko ni ne uspoređuje MW sa Shiftom.
Ali smatram da je upravo ta nerealnost i arkadni štih pravi potpis i stil NFS-a. Kad si htio odličnu arkadu sa ganjanjem i murijom uzeo si NFS, kad si htio simulaciju uzeo si GTR ili tako nešto. Na to mislim, nije to NFS ko prije, što uopće ne znači da Shift (kao simulaciju) neće odradit odlično.
Držim fige.
15.10. je planirani release date po gamespotu, tako da nebumo dugo čekali. Nadam se nekom demou prije čisto da se proba

Zadnje izmijenjeno od: Atrax. 29.08.2009. u 14:05.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 14:03   #157
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Recimo da SHIFT ostvari sva nasa ocekivanja, sto bi mi preporucili za voznju: jaci gamepad ili neki volan do 800kn? G25 mi je malo preskup...
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 15:24   #158
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Pa G25 ti je u vemilu sad na akciji za soma kuna, mislim da se itekako vrijedi protegnut za još 200 kn.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 15:26   #159
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
meni osim nfs5 niti jedan nfs nije bas bio dobar na volan...nadam se da ce ovaj bit bolji, doduse najvjerojatnije ce bit slican gridu pa mozda da kaze koju pametnu netko tko je probao grid na volan?
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 15:27   #160
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Pa G25 ti je u vemilu sad na akciji za soma kuna, mislim da se itekako vrijedi protegnut za još 200 kn.
ja vidim cijenu 2.545 kn u vemilu
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2009., 15:44   #161
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
mislim da je ta akcija prosla... tj da se razgrabilo sve...
jurbAs je offline   Reply With Quote