Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2009., 22:03   #1
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Sony Ericsson XPERIA X1

http://www.sonyericsson.com/x1/index...#/product/1/2/

Ima tko ovaj mobitel? Super mi izgleda i specifikacije su mu dobre, a i nije tak skupi u odnosu na druge (htc touch hd, iphone..)
Zanima me kak je ovak u stvarnosti, vrijedi kaj?
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 22:08   #2
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
u stvarnosti je super.

kvaliteta izrade je stvarno na razini...

malo je sporiji od p1 sto se tice otvaranja menija, sto se tice otvaranja aplikacija tu su negdje.

uglavnom to je moj sljedeci mob to vjerovatno govori o tome koliko je dobar
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2009., 22:10   #3
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
A kak GPS radi? Isto kak na iphonu se mora na netu biti?
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 22:33   #4
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Ne, na Xperii imas hrpu gps programa gdje si skines mapu na mob i pereš, a ima i turn-by-turn navigacija. Mislim da s Xperiom i dodje vec neki oke GPS navigator.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 23:00   #5
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Bas sam ovih zadnjih par dana pogleda dosta review-eva i osobno mi je mob predobar. Morat cu otic do t-mobile-a da ga vidim uzivo. Steta sta samo nema kameru iz c905 , dobro jos za rezu ali su bar mogli stavit flash sa npr k800...... ali sta je tu je jer bi tako napravili 1 mob sa svim i svacim i svi bi na kraju imali isti....sve je to proracunato da jedan ima malo bolje jedno a drugi drugo itd...

Evo jedan review sa youtube-a (u 4 djela je napravljen)

http://www.youtube.com/watch?v=wyENVWqtKsk

http://www.youtube.com/watch?v=CSS-Rk_t-Mc

http://www.youtube.com/watch?v=r_bqtind2pY

http://www.youtube.com/watch?v=ADRvp33jPFY
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 23:41   #6
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Sto se GPS-a tice : "WM uredjaj, dakle ide Garmin, ViaGPS, iGO i sva druga sila navigacijskih programa i karata..."
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 11:49   #7
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
imam dotican mobitel al sa GPS.om se jos nisam igrao vidjet cu sad koji je najbolji pokusao sam pomocu tomtom.a ali karte su lose... tako da cu probat sad sa iGO pa cu javit sam mobitel je odlican meni se sve svida na njemu jedina zamjerka mu ide na sporost i malo je zvucnik pretih kad te netko zove ali ima dobru vibru... i mozda zamjerka mozda ne ako se zeli napisat neki brzi sms u autu dok se vozi to je teoretski ne izvedivo.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 13:33   #8
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Kako se krecu cijene takvog stroja?
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 13:52   #9
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
U Pevecu na 'akciji' za samo 4.777kn, a u t-mobajlu u ovisnosti o pretplati oko 2.500kn
http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12...fra=SEXPERIAX1
Frend ga je nabavio preko njemačkog ebaya prije mjesec-mjesec i pol dana za 500EUR.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2009., 13:53   #10
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
3700 je sam uredaj u T-mobile-u na crno ce bit oko 3 milje ili nize
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.02.2009., 13:23   #11
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Sonic1984 Pregled postova
Bas sam ovih zadnjih par dana pogleda dosta review-eva i osobno mi je mob predobar. Morat cu otic do t-mobile-a da ga vidim uzivo. Steta sta samo nema kameru iz c905 , dobro jos za rezu ali su bar mogli stavit flash sa npr k800...... ali sta je tu je jer bi tako napravili 1 mob sa svim i svacim i svi bi na kraju imali isti....sve je to proracunato da jedan ima malo bolje jedno a drugi drugo itd...

Evo jedan review sa youtube-a (u 4 djela je napravljen)

http://www.youtube.com/watch?v=wyENVWqtKsk

http://www.youtube.com/watch?v=CSS-Rk_t-Mc

http://www.youtube.com/watch?v=r_bqtind2pY

http://www.youtube.com/watch?v=ADRvp33jPFY
Ja isto pratim vec taj mob duze ali razocaran sam kako je spor, uzasno je spor...
Jadni win Mobile :-/
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 13.02.2009. u 13:35.
Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2009., 14:13   #12
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
A sta ja znam jos se mislim....sve je to zanimjivo prvih par dana (posto nikad nisam ima mob sa winmobile-om) a posli sve se svede uvik na isto - pozivi i sms a tu i tamo koji mms pa sad ako te funkcije obavlja kao dummy onda cu ga uzet ali ako budem mora izgubit po par min da napisesem koji sms (npr. otvori ovo otvori ono pa gadat prstima di je sta) onda necu..... Pitanje za one sta ga imaju dali je problem brzinski nekoga nazvat i napisat sms? Ima li one precace (d-pad) kad npr stisnem prema doli da se otvara imenik, prema lijevo npr za sms itd??????
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2009., 08:14   #13
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Ja isto pratim vec taj mob duze ali razocaran sam kako je spor, uzasno je spor...
Jadni win Mobile :-/
Kolko sam ja shvatio, spor je bio prototip i verzija koja se slala na preview razlicitim siteovima, verzija koja je u prodaji nije spora.
Inace to je isto kao i kod pocket pca. Postoji RAM u koji se stavljaju programi koji su otvoreni. Kada se jako puno programa otvori ili vise programa radi aktivno onda se jako uspori pocket pc, nazalost tako je i kod xperie.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2009., 10:21   #14
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
po pitanju sporosti mogu rec samo 2 stvari spor je kad otvaras panele i kad upalis tipkovnicu tj kad ti rotira sliku onda mu treba par sec da to napravi. Kod samog otvaranja sms.a nije spor ali nije 1 korak i vec pises nego moras napravit 2-3 radnje da otvoris sms Meni je preeedobro to sto poruke snima kao razgovore i onda sve lijepo vidis sto si ti napisao sto netko drugi. Po pitanju poziva ne treba mu puno stisnes jednu tipku i zoves. Figer nije bas jako frendly jako se slicno ponasa poput PDA uredaja koje sam imao prilike vidjet.
Da se razumijemo meni je telefon odlican iz 2 razloga ima sve sto mi treba i sto koristim od MSN.a media playera pa do poruka i poziva i neki put dobro dode to sto moze na net. mislim mobitel je vise nego odlican a nekosta ko jedan iphone ili neka bjesna nokia. zapravo jedini pravi konkurnt mu je HTC.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2009., 15:56   #15
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Ja ga planiram uzeti, ali sada sam se uplasio jer vidim da dosta ljudi prijavljuje crackove. Kod stylusa i kod baterije najcesce. To mi se nimalo ne svida. I to vecinom srebrna verzija
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2009., 16:26   #16
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Onda uzmi crni
Btw ovo izgleda stvarno oke, ima TouchFLO 3D i zapravo je dosta dobar mob, iznenađen sam

http://www.youtube.com/watch?v=hLz4UlKOHL0
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2009., 17:48   #17
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
Onda uzmi crni
Btw ovo izgleda stvarno oke, ima TouchFLO 3D i zapravo je dosta dobar mob, iznenađen sam

http://www.youtube.com/watch?v=hLz4UlKOHL0
Problem je sto neznam kojeg budem dobio
Nisam rekao boju, a to ide preko firme i ugovora i neznam koji ce me dopasti.
Mobitel je jako dobar jer ima dosta developera koji izmisljaju stvari za njega. Ovi paneli su tako, nista spektakularno (za sada), ali imaju potencijala ako se budu razvijali.
Sada surfam po nekim forumima i vidim da su izradena odlicna sucelja za upravljanje samo prstima s velikim ikonama, nesto slicno iphoneu i da dosta ubrzavaju mobitel. Ma stvarno je odlicna to platforma za eksperimentiranje.

Evo mobitel je naručen, dolazi kroz par dana.
Napisat ću mali osvrt i svoj subjektivan dojam ako će koga zanimati.
Baš me zanima taj windows mobile 6, ja sam do sada bio na HP NX4700 pocket pcu koji je imao windows mobile 2003 i bio sam zadovoljan, ali više se nemože sinkronizirati sa novim officeom 2007 što mi jako smeta.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M

Zadnje izmijenjeno od: Router. 17.02.2009. u 10:11.
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 14:58   #18
ib40
Registered User
 
ib40's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
ajde napisi malo dojmove kad ga dobijes i kad se poigras malo sa njime
ib40 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2009., 21:55   #19
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Evo kao sto sam obecao, reci cu par rijeci o uredaju. Danas mi je tek stigao u ruke, iako mi je vec prije par dana bio u uredu.
Koristim ga kojih 5h i imam sljedece utiske.

Mobitel dolazi u lijepoj bijeloj kutiji sa plavom unutrasnjosti. Dolazi sa 3.5 slusalicama (in-ear - nisam ih jos probao) i sa nekim nastavkom koji takoder nisam isprobao. Dolazi sa cijelom ergelom uputa koje takoder jos nisam proucio, ali moram priznati da cu morati jer sam mobitel je stvarno kompliciran. I moram napomenuti po meni veliki propust iz SE. Punjac ima ulaz za USB u koji ustekate kabel koji se koristi i za prijenos podataka i spajanje na PC. Ovo je dobra ideja, ali onda su mogli dati u paketu i jedan kabl koji se koristi samo za prijenos podataka, jer ovako se moram zavlaciti iza stola, iscupati kabl i ustekati u komp, te spojiti se. Da ne govorim da je kabl kratak.

Mobitel je veoma brz, prelasci i rotacije panela su jedino spori, ali ionako uzmete panel koji vam najbolje odgovara i na njemu ste cijelo vrijeme.
Ulazak u mailove i poruke je skoro pa trenutan i daleko je brzi od svih windows mobile koje sam vidio do sada.

Sto se tice povezivanja, spajanje na Wi-Fi je odlicno, brzo i jednostavno. Kada sam unio mrezu cim dolazim u domet automatski se spaja, ali isto tako nudi i druge slobodne mreze. Naisao sam na jednu veliku manu, a to je preferiranje UMTSa i GPRSa pod svaku cijenu. Znaci ja sam spojen na Wi-Fi, ali on se automatski sa operom spaja preko UMTSa ili GPRSa sto me jako smeta i jos nisam nacin da to u postavkama iskljucim. UMTS sam uspio ugasiti, a GPRS sam stavio neke postavke koje nisu podrzane u Hrvatskoj tako da mogu surfati preko Wi-Fia.
To me totalno razljutilo jer mi je 100% okinulo 50kn vec do sada s racuna, a na pretplati sam.

Skinuo sam vec neke panele, ali defaultni panel mi je SPB Mobile shell koji je finger friendly i stvarno olaksava koristenje mobitela s prstima.

Facebook panel je malo zesca glupost (mislim na pocetni screen sa baloncicima), ali ovako je normalan i ako koristite facebook, stvarno dobar panel.

Nadalje naisao sam na jedan jako slozen, a ustvari jednostavan problem. Prebacivanje kontakata sa K800i na X1. Na kraju sam poludio i stavio sve u outlook i sada ih moram prebaciti na X1.
S tim da outlook ne zeli primiti cijeli phone book nego max 75 kontakata odjednom. Mozete si misliti koliko sam bio odusevljen kada sam morao 350 kontakata prebacivati na X1. Ali evo sada cu i to zavrsiti.

Sto se tice tipkovnice, nemam nikakvih zamjerki, osim da bi zelio da su tipke mrvicu ispupcanije. Brzo i jednostavno se moze pisati i u mraku je stvarno prelijepa.

U narednim danima, kako cu testirati, tako cu i javljati utiske.
Za sada su uglavnom pozitivni, ali vidjet cemo. Ja sam zadovoljan za sada.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2009., 22:19   #20
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Najs, samo jos reci je li crna ili srebrna?
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2009., 22:31   #21
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
Najs, samo jos reci je li crna ili srebrna?
Hehe crna sa novim firmwireom (R2AA006)

Tako da je i brza od one sa starim.

Evo sada sam u 5 minuta slozio konekciju s outlookom i sve je lijepo kontakte preselio i slozio.

Inace jedna jako zanimljiva stvar. Svi znamo za T9 pisanje. X1 ima nesto zanimljivije. Pamti vase poruke kako ih pisete i recimo kada zapocinjete rijec nudi vam zavrsetak iste i ako pritisnete na istu i stisnete space nudi vam automatski drugu rijec s kojom ste obicno nastavljali poruku

Recimo primjer. Srdacan pozdrav. Ja upisem Sr i ponudi mi srdacan, stisnem na srdacan i ponudi mi pozdrav

I zaboravih reci koju rijec o izradi.
Izvrsna izrada. Mobitel je tezak, ali odlican je osjecaj imati takav komad hardwarea u rukama. Bruseni aluminij i predivan crni dizajn stvarno izazivaju vauu efekat.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2009., 01:04   #22
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
ajd neku sliku uslikaj da vidimo kakva je kamera (po danu i po noci)
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2009., 14:27   #23
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Hocu, kasnije cu uploadat.

Evo par rijeci o bateriji. Sa baterijom negdje oko 95% sam ujutro u 6:40 krenuo slucajuci glazbu. Cijeli dan mi je WiFi upaljen i ekran je jako malo bio ugasen. Ono stvarno se mobitel koristilo jako i evo u 13:40 zadnja crtica je nestala i pocelo prijavljivati prazan uredaj.
I da zaboravih reci da je negdje bilo oko 2h slusanja glazbe u cijeloj toj prici.
Ja sam zadovoljan.

Sto se tice uredaja, malo sam testirao i moze se lagano smrznuti sa otvaranjem aplikacija, posto ih ostavlja u memoriji. Ako se dogodi to, isto kao i kod pocket pca, odlazi se u task manager i pogase se te neke aplikacije.

Pregled gmaila, facebooka i malo surfanje je stvarno lagano i brzo. Automatski cim udem u domet neke mreze, me pita i samo connect i spaja se bez problema i brzo.

Nastavak slijedi i ako nekoga posebno nesto zanima, neka samo pita.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2009., 18:02   #24
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Što se tiče tih aplikacija, imaš negdje u settinzima za namjestit opciju da kod klika na tipku X zapravo ugasi aplikaciju, a ne da je minimizira. Ako nemaš to u opcijama (a morao bi) onda imaš negdje takvu aplikaciju/registry fix sto vec za to.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2009., 19:59   #25
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Hvala ti, pogledat cu.

Evo jedan nedostatak.

Posto imam doma par Mini USB kablova, rekao sam, stavit cu original u struju, a jedan ce biti u slobodnom USB portu od kompa pa samo ga ustekam da mi sinkronizira. I evo problema.

Znaci ovaj drugi mini USB je od PSPa i u visti se cuje onaj zvuk da je naden novi hardware, ali ne zeli sinkonizirati tj. prepoznati xperiu.

Stavio sam original kabl u komp i iste sekunde prepoznalo xperiu i sinkoniziralo ju.
Ovo mi je fakat cudno
Sta je moguce da kabl ima veze? Jer fizicki su skroz jednaki, osim sto ima prenaponsku zastitu original.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 15:15   #26
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Evo primjer slika za xperiu. Slikano danas prije crkve!




I primjer od iPhona:



Slike nisu rotirane zbog ponovne kompresije. Razlika je ocita.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 17:18   #27
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Aj stavi ako ti nije problem koju nocnu sliku sa xperie, slikaj nesto bez pa sa blicem da vidimo kako ispadaju u takvim uvjetima.....
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 01:01   #28
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Evo, malo za primjer, nisam imao vremena naslikavat:



Prva je slika slikana u apsolutnom mraku uz blic uredaja. Blic je slab. Uz ISO 100 sum je relativno mali. Druga je slikana uz upaljenu stolu lampu. Treca je slikana uz sve pogaseno i odabir za nocne postavke (ekspozicija 1/2s). Kutija je na metar i pol.

Uz ulicnu rasvjetu ili priguseno svjetlo iz kafica slike bi ispale s prepoznatljivim objektima slikanja. Za vece dosege treba sa sobom nosit digitalac.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2009., 14:36   #29
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Moze li se ikako promijenit zvuk za poruku? Uz pomoc nekog programa ili tako nesto.....jer kad mi dode poruka uopce je ne cujem.....
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2009., 14:58   #30
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
zvuk za poruku tj melodiju koju hoces moras stavit u folder od windowsa i onda ce ti ju nac... bar je meni tako to proradilo.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na