Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2008., 01:37   #1
NoN Miller
Fucking idioT
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Somewhere out of your sight
Postovi: 108
Bios + procesor

Ukratko - sastavljam računalo jednom klincu koji si zbog stanja njegovih roditelja ne može priuštit da si kupi računalo. Najvećim dijelo sam dijelove nabavio od kolega s kojima radim ali sada trenutno imam jedan problem koji ne mogu da riješim - radi se o tome da imam GA-8I945GZME-RH matičnu ploču koja podržava jedan dio procesora koji se još i sada nalaze na policama ali samo uz update bios-a. Pošto nisam našao nikoga da ima kompatibilan procesor koji bi mogao natovariti da upalim i napravim update bios-a htio bih Vas zamoliti ako netko ima za prodati isti ili još bolje ako može posudit na neko vrijeme da mi se obrati. Pošto nisam mogao točno utvrditi gdje ovo da postavim nadam se da se moderatori neće ljutiti. Podržane procesore možete naći ovdje.
Iskreno nisam siguran ali mislim da je verzija bios-a F4 tako da znači nešto u tom rangu može ići...
Hvala.
__________________
When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.

"A low dropout voltage regulator circuit with non-Miller frequency compensation is provided." - tko zna zna."
NoN Miller je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na