Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2015., 17:18   #1
Sardi
Premium
Moj komp
 
Sardi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
(riješeno) HP Pavilion g7-1232sg problem

Bok ekipa.

Hp Pavilion g7-1232sg, i5-2430m, 4gb ddr3.

Ovaj lap imam već nekoliko godina, i unazad par mjeseci mi se počelo događati to da mi tipkovnica počinje slabo reagirati na neke tipke - trenutno X, caps lock, tab, č i ć 5 6 - te tipke moram malo jače pritisnuti.

Do prije 6 mjeseci sam redovito ispuhivao prašinu jednom mjesečno, no onda je došao posao sezone i tek nedavno sam ga prvi put ispuhao.

Imam dva pitanja: dali se itko susretao s ovakvim problemom, jeli ovo čisto pitanje prašine ili se možda nešto olabavilo unutar lapa?

te dali da provjerim termalnu pastu na procesoru, možda i toplina pravi neki problem (zna se malo više ugrijati nego inače i to dok nije ništa extra opterećen, to posebno osjetim kad držim lap na sebi)? Ovo za termalnu pitam jer je proces dolaska do procesora poduži, cijeli donji dio lapa moram rastaviti pa da to ne radim uzalud..

Sardi je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2015., 10:34   #2
Sardi
Premium
Moj komp
 
Sardi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Uglavnom, otvorio sam ga, očistio, promijenio pastu (puno manje se grije i sad vent uglavnom puše hladni zrak na idlu umjesto toplog kao prije), jedino tipka X još uvijek šteka, ali ajde nije toliki problem.

Mod: Prebaceno u podforum "Problemi".

Zadnje izmijenjeno od: nino. 13.11.2015. u 10:49.
Sardi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2015., 10:50   #3
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Nejcesci ovaki problemi sa tipkovnicom se dogadjaju kada se prolije nesto po njoj.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na