Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.11.2022., 22:38   #2041
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Pa mogu oni staviti i 100000kn, valjda kupac nije bedast da ne provjerava cijene drugdje. Nikako da shvatite da kupnja nije obveza, i kartica od 18000 nije prevara jer to nije porez kojeg moraš obavezno platit. Pogledas, vidis glupost i ides dalje. Na njima je da vide zasto se ta kartica nije prodala. Ako ih nije briga, opet kupca je jos manje briga, kupi ju tamo gdje je 5000kn.
Da rezimiramo, laptop koji ima cijenu 12000kn u shopu, nema sanse da je nabavna 50% manja a kamoli 90% manja.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 08:34   #2042
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 447
Obzirom da sam čuo za razne situacije s njima, artikl uvijek platim u njihovoj poslovnici. Osim ako se ne radi o nekoj sitnoj pizdariji. Ako dođe do sranja, ne platim i doviđenja.

Ali evo, s Mall.hr nikad nisam imao problema
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 09:24   #2043
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,042
Marza na laptope je u prosjeku 10-ak %... Sve laptope koje su isporucili, isporucili su greskom tj. automatizmom. Tko je jamio, jamio je...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 10:06   #2044
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Sve laptope koje su isporucili, isporucili su greskom tj. automatizmom. Tko je jamio, jamio je...
Samo što su nekima koji su u zadnji tren naručili isporučili, a ovima koji su dan dva prije naručili otkazali. Kako je automatizam prije odradio narudžbe koje su kasnije naručene tj. zašto te narudžbe nisu naknadno manualno otkazane.. tko zna.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 10:12   #2045
Taproot7
Premium
Moj komp
 
Taproot7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: HR
Postovi: 208
tuzite ih za povrijedu ugleda i casti korisnika interneta te foruma. ako je proslo ustavnim i vrhovnim sudcima protiv hrvatskog novinarskog drustva zasto nebi i vama kojima je napravljena veca steta buduci vas forumski kolege ismijavaju sto kmecite oko greske trgovine. samo zbog toga morate dobiti laptope i dodatna novcana sredstva
Taproot7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 10:13   #2046
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor Taproot7 Pregled postova
tuzite ih za povrijedu ugleda i casti korisnika interneta te foruma. ako je proslo ustavnim i vrhovnim sudcima protiv hrvatskog novinarskog drustva zasto nebi i vama kojima je napravljena veca steta buduci vas forumski kolege ismijavaju sto kmecite oko greske trgovine. samo zbog toga morate dobiti laptope i dodatna novcana sredstva
Hahah
Ovo podsjeća na ono kad neko ko izgubi na kladionici navija da radi toga neko drugi isto izgubi da bi mu bilo lakše.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 10:28   #2047
Taproot7
Premium
Moj komp
 
Taproot7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: HR
Postovi: 208
dragi kolega firma mi svake dvije godine kupuje laptop od 15 i vise tisuca kuna koji nakon dvije godine ostaje u mom trajnom vlasnistvu pa taman posla da bi dezurao na mall.hr da vidim hoce li im se potkrasti greska tako da ste promasili stadion a ne gol a i ne mjenja na stvari da sam ista krivo rekao jer upravo se tako ponasate. samo nastavite milina vas je citati kako neki kolega kaze ova tema je odlicna za wc ako ne ide lagano
Taproot7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 11:39   #2048
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor Taproot7 Pregled postova
dragi kolega firma mi svake dvije godine kupuje laptop od 15 i vise tisuca kuna koji nakon dvije godine ostaje u mom trajnom vlasnistvu pa taman posla da bi dezurao na mall.hr da vidim hoce li im se potkrasti greska tako da ste promasili stadion a ne gol a i ne mjenja na stvari da sam ista krivo rekao jer upravo se tako ponasate. samo nastavite milina vas je citati kako neki kolega kaze ova tema je odlicna za wc ako ne ide lagano

Nisi shvatio na koga se osvrcem, a to nije bilo na tebe, ti si samo mene nasmijao sa postom, pa stoga velim da su ti koji su ogorčeni na mall jednim dijelom kao ljudi koje sam opisao u postu iznad.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 12:07   #2049
Taproot7
Premium
Moj komp
 
Taproot7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: HR
Postovi: 208
ispricavam se sto sam te poistovjetio sa ovim sto placu
Taproot7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 12:26   #2050
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,042
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Samo što su nekima koji su u zadnji tren naručili isporučili, a ovima koji su dan dva prije naručili otkazali. Kako je automatizam prije odradio narudžbe koje su kasnije naručene tj. zašto te narudžbe nisu naknadno manualno otkazane.. tko zna.
Nemam pojma, ne mozemo znati i ne tice nas se, ovo je bilo ako prodje - prodje, smijesno je da neki sad zele ishodit toboznju pravdu a svi ti isti bi bili najglasniji u kukanju kad bi oni ili njihova firma bili na mjestu mall-a.
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 12:49   #2051
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 554
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Nemam pojma, ne mozemo znati i ne tice nas se, ovo je bilo ako prodje - prodje, smijesno je da neki sad zele ishodit toboznju pravdu a svi ti isti bi bili najglasniji u kukanju kad bi oni ili njihova firma bili na mjestu mall-a.

Takvi smo. Čim nije po njihovom džepu ok je ali kad je po njihovom za istu stvar više nije.

Ako si ikada servisirao kompove sigurno si naletio na ljude koji te pitaju jel može niža cifra a kada ti njih pitaš onda je "a pa ne mogu, ovo ono i dsz takva je cijena nemre se niže"
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 17:02   #2052
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Marza na laptope je u prosjeku 10-ak %...
GDJE?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline