Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2014., 17:10   #241
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Citiraj:
Autor spep Pregled postova
U Metro-vom katalogu ima Canon MG6450 bronca boje za 519 kuna.
Ako boja printera nije problem i cijena je točna a imaju ih na lageru to je pun pogodak.
Nema vise, uzeo zadnjeg danas. Rekli su da ih je bilo 50 kom.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2014., 00:49   #242
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
U vezi ovog prijedloga za laserski printer u boji za kućnu upotrebu. Totalno neisplativo.

HP3525 nije losa kupnja isto.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Hmm tek sad vidio da nije duplex, a to bi bilo odlično da ima
Imaš neki drugi prijedlog ?

Koliko dođu booklet printeri (za printanje manuala) ?
Nisam isao toliko u dubinu jer mi nisu trebale takve stvari. Uzimao sam printer za po doma.

Ako puno printas, al ono puno, jeftinije ti je iznajmit nekog Canona il Xeroxa Frend mi je pričao da su trebali u firmi printat neke kataloge il nešto takvo, pa su iznajmili printer. Kaže da je cijena bila smješna po stranici ispisa.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2014., 01:15   #243
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
Ja sam jako zadovoljan s hp3525, imam ga jedno pola godine, nikakvih problema.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 17:49   #244
Valentin17
Premium
 
Valentin17's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Karlovac
Postovi: 68
Pozdrav.

Može preporuka printera, ako može da ima u sebi printer/skener/kopirku.
Budžet je 500 kn, u dućanu FuturaIT ako može.
ps. htio bih da za njega mogu kupiti jeftnije zamjenske boje budući da
planiram dosta toga printati.
__________________
- Sva pitanja ili nejasnoće molim na PM. Hvala.
Valentin17 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 10:39   #245
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
molim Vas preporuku printera u boji do cca 1500kn. treba imati opciju obostranog printanja. koristit ce se svakodnevno.

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 31.10.2014. u 11:24.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 16:25   #246
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Si gledo ove nove epsone sa tvornickim ciss sistemom
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 16:29   #247
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
ne, moze link ili nesto?
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 16:42   #248
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Epson L modeli. Al ne znam dal koji ima duplex. Gledaj sam. Boja je doduse jeftina.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2014., 10:18   #249
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Trebam preporuku oko kupnje Katice za sve. Printer mi je potreban "tu i tamo" a bilo bi dobro da se može zakačiti preko Wi-Fi da ne razvlačim kablovinje. Trebam preporuku za neki CB laser i pljuckač u boji.

LP!
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 08:42   #250
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
imam pitanje vezano za moj hp deskjet 1510, boje više nema, tj. crne, ne želi printati, samo mrlja bezveze (čak mislim da tricoloura i nešto ima), a ja novaca nemam za nove kartuše, ne namjeravam kupovati od HP-a jer su preskupe, ne želim od 3ml nego XXL, s time da je ovaj heb*ni 1510 "zahvaćen" old catridge generation errorom, znači moram paziti da su kartuše datumirane EXP 1/4/2015 ili tako nešto ako se ne varam; najvjerovatnije je budem napunil injekcijom s ebaya a ono šta me zanima je dali će prestati svjetliti LED indikator i zezati ukoliko se napuni na taj način, tj. dali je moguće da i dalje zeza i svjetli da je prazna bez obzira na to šta ću je natankati do kraja crnom bojom, međutim "at home"? hoće li "prepoznati" da je kartuša sada puna? da ne bi bilo da naručim cijeli set s ebaya za 100 kn i onda mi i dalje treperi LED indikator...
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2014., 09:47   #251
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
I dalje će treperiti, čak ćeš povremeno dobivati na monitor i ona upozorenja (pas mater lopovsku HP-ovu), ali ćeš moći normalno printati. Imam isti taj i kartriđe punim injektiranjem. Za 100 kn imaš farbe za cijelu godinu.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2014., 10:41   #252
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
I dalje će treperiti, čak ćeš povremeno dobivati na monitor i ona upozorenja (pas mater lopovsku HP-ovu), ali ćeš moći normalno printati. Imam isti taj i kartriđe punim injektiranjem. Za 100 kn imaš farbe za cijelu godinu.
hebemu! a baš sam mislio ne iskoristiti boju do kraja i ne printati, nego sačuvati nešto boje i onda "natankati", čisto samo da mi ne treperi/alarmira...

ček, ček, kad smo već kod toga, kako funkcionira to sve? kako zna koliko ima boje i na koji način u onom hp softwareu prikazuje čak i približno točno koliko je boje u kartušama? i npr. zašto kad se refilla "at home" ne skuži da je nadopunjeno? ne razumijem ništa

P.S. koje boje naručuješ i odakle? ja imam doma bookmarkano linkove sa ebaya, firma iz Italije koja se inače i bavi refillanjem, za 100kn dobiješ 100ml boje, iglu, špricu, i onaj njihov gumeno/plastični vrag ili šta je to već, služi kad refillaš, namjestiš kartušu i špricom vučeš zrak iz iste... nadam se da se to neće sušiti
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2014., 20:05   #253
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
hebemu! a baš sam mislio ne iskoristiti boju do kraja i ne printati, nego sačuvati nešto boje i onda "natankati", čisto samo da mi ne treperi/alarmira...

ček, ček, kad smo već kod toga, kako funkcionira to sve? kako zna koliko ima boje i na koji način u onom hp softwareu prikazuje čak i približno točno koliko je boje u kartušama? i npr. zašto kad se refilla "at home" ne skuži da je nadopunjeno? ne razumijem ništa

P.S. koje boje naručuješ i odakle? ja imam doma bookmarkano linkove sa ebaya, firma iz Italije koja se inače i bavi refillanjem, za 100kn dobiješ 100ml boje, iglu, špricu, i onaj njihov gumeno/plastični vrag ili šta je to već, služi kad refillaš, namjestiš kartušu i špricom vučeš zrak iz iste... nadam se da se to neće sušiti
Baš iz te taljanske firme sam naručio. Došlo u roku tjedan dana, sve lijepo zapakirano, čak su pokušali upute na hrvatski prevesti ... loše naime ispalo, ali za trud u google prevoditelju .

A ovo za software i kako funkcionira nisam ni ja siguran. Imaš negdje na jubitou kako prevariti printer pa da ti ne treperi. Ja sam isključo u aplikaciji onu protekcju, a razine tinte mi više ne pokazuje. Samo mi se pojavi prije nego je kartriđ prazan da ga zamjenim, pa onda refillam. Glavno da se printa za jeftino
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2014., 23:25   #254
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Jel može link na tu firmu, može i na pm ako nesmije ovdje. Hvala
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2014., 19:12   #255
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Jel može link na tu firmu, može i na pm ako nesmije ovdje. Hvala
link
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2014., 14:04   #256
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 879
Pozdrav,

molim za preporuku:

treba mi mrežni (Ethernet LAN) laserski printer sa crnim tonerom, ne trebaju mi ostale boje, da je što povoljniji sa povoljnim zamjenskim tonerima i da je garancija što duža. Hvala lijepo
Igor_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2014., 15:10   #257
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Ja sam jako zadovoljan hp-om 1020.Koristim ga vrc deset godina.On nema lan,ali vidi na netu neki noviji takav model.Koristi toner tipa 12a,a zamjenski toner kupim za devedesetak kuna.
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2014., 16:24   #258
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
eto, desilo se ono šta sam i mislio, pokušat ću ukratko, mada ne znam kako će to sve izgledati, pisati mi se ne da, ali razočaran sam ukratko, mada sam to i iskreno očekivao... danas mi je stigao onaj mali setić za punjenje ketridža, ali nisam naručio od talijana nego onu "injkeciju" sa 30-ak ml boje unutra (ona naborana, za stiskanje ) izvadio van 301, maknuo label gore skroz i počeo tankati... tankao tankao i napunio koliko mi se čini i previše, tada se čula farba unutra kako "pluta", znači previše sam je stavio... gurnuo 301 u printer nije ništa printalo, a ona glava dolje sva zapackana i vlažna, tj. puna boje, obrisao to opet stavio unutra - ništa... onda sam nagnuo ketridž na kantu na smeće i istisnuo van taj višak boje... onda sam pokušao zalijepiti gore izolirku, na one rupe, mislio sam da mora sve bit vakuumizirano unutra da bi kroz glavu boja curila vani... isti k... bila izolirka gore ili ne, sada je maknuta... nakon šta sam ispraznio boju u smeće i više nije bilo "plutanja" boje na dnu ketridža, vratim ga ponovo nazad i skužio sam da kroz glavu više uopće ne curi boje, znači na neki način ostaje suha i ne printa ništa, napravio clean sto puta preko software-a, ništa... sada printam neke bezveze test page-ove crne boje, tj. crnih slova u wordu, ispiše prva dva reda i onda počne onako printat kao da ostaje bez boje, polovično slova ispiše itd. itd. mislim da sam si ovom glupošću mogao samo eventualno uništiti (mada je i printer smeće) isti... ona spužvica lijevo skroz se natopila crnom bojom a mislim da je ketridž ispustio i jednu kapljicu unutra u printer, ali ne smeta i nema veze, nego me živcira di griješim, boje ima unutra, samo "ne curi" vani... zašto nemam pojma
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 11:19   #259
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
Uzimao bih 3 komada za urede. Dvoumim se izmedju HP-a (njih inace koristimo) i EPSON-a. Do 1500 kn. Epson me malo odbija zbog nacina mijenjanja boje (dosipanje?!?!)
Keano16 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 15:18   #260
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Ja imam epson le355 printer je predobar, 4000 crno bijelih sa jednim sipanjem i 6500 u boji papira možeš isprintat. Svaka boja košta 50kn tj. bočica, moja topla preporuka. Slike na printeru su odlične btw.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 15:21   #261
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
Tek sam sada skuzio da nema faks....

Presipavanje boja iz bocica u printer nije tlaka ?
Keano16 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 20:06   #262
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor Keano16 Pregled postova
Tek sam sada skuzio da nema faks....

Presipavanje boja iz bocica u printer nije tlaka ?
Šta bi bila tlaka

https://www.youtube.com/watch?v=twKueXC1l_U

još je ovaj tip nespretan, meni se ovo nikad nije desilo ko njemu da moram maramicom, uvijek uredno sve bude kad napunim.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 15.01.2015. u 22:20.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2015., 09:01   #263
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ja imam epson le355 printer je predobar, 4000 crno bijelih sa jednim sipanjem i 6500 u boji papira možeš isprintat. Svaka boja košta 50kn tj. bočica, moja topla preporuka. Slike na printeru su odlične btw.
50 kn je puno previše za samo 60 ml i tintu koja nije vodopostojana
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2015., 09:59   #264
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
obavezno koristiti rukavice jer se boja teško skida kasnije

ja imam epson bx305f i punjive catridge.

a što se tiče epsona le355, možda možeš kupiti zamjenske boje u bočicama.
bila je nedavno akcija 500ml crne za 70kn.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 20:22   #265
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor PRINTER Klinika Pregled postova
50 kn je puno previše za samo 60 ml i tintu koja nije vodopostojana
Najjači su mi ovi sa jednim postom registrirani prekjučer il tako nešto... pa da momku pojasnim malo.

50kn je 70ml ne 60 šta je odlično bar u slučaju što se tiče jer prošli printer u kojeg sam stavljao zamijenjive cartridge da uštedim novac (10kn je koštao jedan cartridge) su me vječno zezali malo radi malo ne radi pa se odjednom istroši do kraja sama od sebe i takve gluparije, a baš u tom trenutku mi je printer bio jako potreban pa izgubiš živce novac i sve ostalo dok si uspiješ isprintat to šta trebaš. Sa ta 4 cartridga sam mogao doslovno isprintat 10 papira, dok sa original nekih 200njak, a jedan je koštao 170kn cartridge, znači skoro sve 4 ove bočice za trenutni l355 sam mogao nabavit za jedan cartridge na starom printeru. Ovdje sa punim tankom boje mogu isprintat 4000 stranica crno bijelih, a u boji sa punim tankom 6500 tako da čuj meni se isplati, a vjerujem i mnogim drugima je ovo sasvim prihvatljiva cijena. Računam kolko printam a nije nešto puno za cca godinu i pol dana ako ne i više ću to uspjet potrošit.

Ne znam od kud ti to da boja nije vodopostojana ???


Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
obavezno koristiti rukavice jer se boja teško skida kasnije

ja imam epson bx305f i punjive catridge.

a što se tiče epsona le355, možda možeš kupiti zamjenske boje u bočicama.
bila je nedavno akcija 500ml crne za 70kn.
Slažem se s tobom jučer sam sipao novu crnu reko neda mi se stavljat rukavice i dok sam brisao maramicom ostalo mi na prstima i sad to nemogu skinut mislim otići će za par dana, al sljedeći put definitivno nosim rukavice.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 20.01.2015. u 10:15.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 10:48   #266
spep
Premium
Moj komp
 
spep's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Pula,Croatia
Postovi: 144
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ne znam od kud ti to da boja nije vodopostojana ???
Zato jer nije.
Tehnologija boje---- Dye Ink
U njih bi trebala ići Claria tinta koja se koristi u T0801-T0806 patronama ali čitao sam da to nije tinta iste kvalitete za ova naša tržišta.
Zašto tih printera nema na zapadnim tržištima?
Ovdje su izlistana 4 modela u isto toliko trgovina.
Ti modeli su pravljeni za istočnoeuropska tržišta gdje se po Epsonu koriste zamjenske boje, stavljen je u njih ciss i prodaju se po više nego duploj cijeni.
Epson L355 bio bi u rangu Epson Expression Home XP-322 modela, ali sa 60% većom cijenom ali XP-322 u ljepoj našoj pitaj boga da li ga ima gdje kupit.
Za koliko će ispisat jednu fotografiju A4 u najboljim postavkama?
Canon IP1800 će ga tu istući ko malu bebu, a može biti spojen na ciss i u njega točiti tintu od 150 kuna za 600ml naručena za Epson sx218.
Boje nisu savršene ali za printanje za klince koga briga.
To nije printer za poslovnu primjenu nego igračka za doma ali po meni u tu kategoriju spadaja i Epson L355.
Kada hoću isprintat sliku kako treba koristim Canon IP6700D.
Epson bx935fwd kupljen za 700kn kuna prije godinu dana jede sve printere Epson L serije za doručak jer niti nemaju pisače te kvalitete u L seriji.
spep je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 13:52   #267
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Najjači su mi ovi sa jednim postom registrirani prekjučer il tako nešto... pa da momku pojasnim malo.

50kn je 70ml ne 60 šta je odlično bar u slučaju što se tiče jer prošli printer u kojeg sam stavljao zamijenjive cartridge da uštedim novac (10kn je koštao jedan cartridge) su me vječno zezali malo radi malo ne radi pa se odjednom istroši do kraja sama od sebe i takve gluparije, a baš u tom trenutku mi je printer bio jako potreban pa izgubiš živce novac i sve ostalo dok si uspiješ isprintat to šta trebaš. Sa ta 4 cartridga sam mogao doslovno isprintat 10 papira, dok sa original nekih 200njak, a jedan je koštao 170kn cartridge, znači skoro sve 4 ove bočice za trenutni l355 sam mogao nabavit za jedan cartridge na starom printeru. Ovdje sa punim tankom boje mogu isprintat 4000 stranica crno bijelih, a u boji sa punim tankom 6500 tako da čuj meni se isplati, a vjerujem i mnogim drugima je ovo sasvim prihvatljiva cijena. Računam kolko printam a nije nešto puno za cca godinu i pol dana ako ne i više ću to uspjet potrošit.

Ne znam od kud ti to da boja nije vodopostojana ???




Slažem se s tobom jučer sam sipao novu crnu reko neda mi se stavljat rukavice i dok sam brisao maramicom ostalo mi na prstima i sad to nemogu skinut mislim otići će za par dana, al sljedeći put definitivno nosim rukavice.
Znači vrlo jednostavno.

Pošto imaš taj printer lijepo otisneš jedan otisak. Jeli ti je to teško?
Onda ga staviš u vodu 10 minuta. Jeli ti je to teško napraviti?

onda pričekaš još 30 monuta i skaniraš ono što si dobio. Jeli ti je to teško napraviti?

Onda to priljepiš na ovaj forum i svi mogu vidjeti koliko je Orinal Epson tinta VODOPOSTOJANA.

A ukoliko ti je to suviše teško onda definitivno znači da ova Epson tinta nije vodopostojana. I da ti je Epson prodao istu stvar što drugi prodaju po 400 ml == 150 kn + PDV

Nema duge ili se javi sa suprotinim rezultatom ili šuti kao što šute svi oni koje je netko nasamrio marketigom i sličnim forama.
Kako ne bi ispali budale pred drugima.

Citiraj:
Autor spep Pregled postova
Zato jer nije.
Tehnologija boje---- Dye Ink
U njih bi trebala ići Claria tinta koja se koristi u T0801-T0806 patronama ali čitao sam da to nije tinta iste kvalitete za ova naša tržišta.
Zašto tih printera nema na zapadnim tržištima?
Ovdje su izlistana 4 modela u isto toliko trgovina.
Ti modeli su pravljeni za istočnoeuropska tržišta gdje se po Epsonu koriste zamjenske boje, stavljen je u njih ciss i prodaju se po više nego duploj cijeni.
Epson L355 bio bi u rangu Epson Expression Home XP-322 modela, ali sa 60% većom cijenom ali XP-322 u ljepoj našoj pitaj boga da li ga ima gdje kupit.
Za koliko će ispisat jednu fotografiju A4 u najboljim postavkama?
Canon IP1800 će ga tu istući ko malu bebu, a može biti spojen na ciss i u njega točiti tintu od 150 kuna za 600ml naručena za Epson sx218.
Boje nisu savršene ali za printanje za klince koga briga.
To nije printer za poslovnu primjenu nego igračka za doma ali po meni u tu kategoriju spadaja i Epson L355.
Kada hoću isprintat sliku kako treba koristim Canon IP6700D.
Epson bx935fwd kupljen za 700kn kuna prije godinu dana jede sve printere Epson L serije za doručak jer niti nemaju pisače te kvalitete u L seriji.
))
Vidi vid ima ih što budnim okom prate nastavu na drugim forumima.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 20.01.2015. u 14:51.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 14:37   #268
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor PRINTER Klinika Pregled postova
Znači vrlo jednostavno.

Pošto imaš taj printer lijepo otisneš jedan otisak. Jeli ti je to teško?
Onda ga staviš u vodu 10 minuta. Jeli ti je to teško napraviti?

onda pričekaš još 30 monuta i skaniraš ono što si dobio. Jeli ti je to teško napraviti?

Onda to priljepiš na ovaj forum i svi mogu vidjeti koliko je Orinal Epson tinta VODOPOSTOJANA.

A ukoliko ti je to suviše teško onda definitivno znači da ova Epson tinta nije vodopostojana. I da ti je Epson prodao istu stvar što drugi prodaju po 400 ml == 150 kn + PDV

Nema duge ili se javi sa suprotinim rezultatom ili šuti kao što šute svi oni koje je netko nasamrio marketigom i sličnim forama.
Kako ne bi ispali budale pred drugima.
Meni kao kućnom korisniku uopće nije bitno to da li je ona vodootporna ili ne jer sve šta isprintam je na suhom i na sigurnom tako da ne vidim nekog smisla u tom bar u mom slučaju.

A mene nitko nije nasamario jer sam printer dobio jedino boju kupujem šta mi je kao šta sam gore rekao sa prijašnjom situacijom printera i više nego zadovoljavajuće.

Što se kvalitete tiče canon i hp su mi imali očajne slike uspoređujući ih sa l355 i njihovim modelima u tom cijenovnom rangu, ne znam o kojim se više modelima radilo no epson je imao najbolju kvalitetu slike što se tog tiče dalje nebi više išao u diskusiju, a i jednim dijelom je to stvar ukusa pa kako ko voli.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 20.01.2015. u 14:43.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 17:27   #269
PRINTER Klinika
Banned
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Meni kao kućnom korisniku uopće nije bitno to da li je ona vodootporna ili ne jer sve šta isprintam je na suhom i na sigurnom tako da ne vidim nekog smisla u tom bar u mom slučaju.

A mene nitko nije nasamario jer sam printer dobio jedino boju kupujem šta mi je kao šta sam gore rekao sa prijašnjom situacijom printera i više nego zadovoljavajuće.

Što se kvalitete tiče canon i hp su mi imali očajne slike uspoređujući ih sa l355 i njihovim modelima u tom cijenovnom rangu, ne znam o kojim se više modelima radilo no epson je imao najbolju kvalitetu slike što se tog tiče dalje nebi više išao u diskusiju, a i jednim dijelom je to stvar ukusa pa kako ko voli.
Dakle imamo vjerodostojnu verifikaciju da ova orginal Epson tinta nije VODOPOSTOJANA. Inače ti ne bi bilo teško tvrditi i dokazati suprotno.

Odnosno imao verifikaciju da je 50 kn puno za 70 ml. Pogledaj si malo koliko košta crna ili neka druga CYM tinta za L800. Košta cca 95 kn za 70 ml. A u čemu je razlika između ove CYM za L355 i L800? U ničemu bitnom. Možda su nijanse 10% lošije u ovoj jeftinijoj verziji. Znači čista prodaj magle.

A u biti i jedna i druga tinta se proizvodi ili u China ili u Koreja ili u Philiphinima. Odnosno najvjerojatnije se rade iz sirovina jedne kemijske kompanije sa Taiwana što pokriva cijelu Pacifičku regiju sa izvornim sirovinama. I što ti misliš da je Epson blesv i da bude se odrekao profita ukoliko ne može profitirati i naivcima prodavao istu stvar 10 * skuplje. Znači kupi tintu od kinaza po 1 kn i proda je naivcima u hrvatskoj po 10kn. Zašto bi oni tamo recimo opet u Hrvatskoj preprodavali istu stavr po 4 kn kad to mogu kod mene platiti po 10 kn. I još su k tome korisnici su izuzetno zadovoljni što su dali 10 a ne 4 kn za istu kinesku tintu.

E sad ukoliko ti je to jasno onda ti je jasno zašto je bilo bitno ustanoviti jeli tinta VODOPOSTOJANA ili nije.

I to iz prostog razloga jer Kinezi vodopostojanu tintu kupuju još uvijek od Japanaca Njemaca ili USA. A ovu Dye rade sami i u tolikim količinama da se više nikome živom to ne isplati proizvoditi po cijeni od "1kn"

Zadnje izmijenjeno od: PRINTER Klinika. 20.01.2015. u 17:40.
PRINTER Klinika je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2015., 13:16   #270
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Printer klinika jesi ti možda Adriatix?
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na