Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2017., 15:03   #121
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Meni su lani kad sam išao iz makarske dobri ljudi desetak km prije banja luke na pitanje da li primaju kune odgovorili da se gonim tamo odakle sam i došao. Na benzinskoj postaji... Tako da guls ima pravo. Taj dio je posebno cetnjikav

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 15:09   #122
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
debilizam ne poznaje porijeklo, dob i spol
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.05.2017., 15:39   #123
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Meni su u Banja Luci pomogli pogurat auto i zamijenit akumulator kad me Mazda ostavila nasred krizanja. Ne jedan covjek, nego njih 5


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 21:40   #124
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
debilizam ne poznaje porijeklo, dob i spol
Upravo to! Ne valja generalizirati na osnovu istupa nekolicine budala. Osobno sam upoznao mnoštvo dobrih ljudi u BiH (kada se već o njoj raspravlja), ponajviše se sjećam situacije kada je frend zaključao auto i ostavio ključ unutra. Pola kafića se okupilo oko auta i netko iz rulje je zovnuo tipa s potrebnim alatom i sve je bilo riješeno za 5 minuta.

Bihać mi je osobito gostoljubiv grad s ljudima koji vrlo pozitivno gledaju na život bez obzira na sve nedaće.

S druge pak strane, svi mi naletimo na loš komentar koji se odnosi i na naše mjesto prebivališta. Idioti su posvuda.

Isto tako moram spomenuti jednu situaciju iz SAD-a. Inače fenomenalno iskustvo, vrhunski ljudi, ljubazni i uslužni (99% njih), ali kao i posvuda, morao sam naletiti na jednu budaletinu. Lik otprilike 60 i kusur godina, drži mali obrt za bicikle, izgledao mi je sasvim pristojno, ali kada sam mu spomenuo odakle dolazim, rekao je nešto tipa "oh, country of warlords, killers and criminals" referirajući se na rat, počeo me gledati nekako svisoka, a vjerojatno ne zna ni gdje se Hrvatska nalazi ni što se dešavalo na ovim prostorima. Seljak koji puši propagandu američkog MIC-a, kao što i stariji narod u Hrvatskoj puši letke vodećih stranaka.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 22:11   #125
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kao što syss reče ili netko drugi - debila ima svuda. Sve ovisi kakve si sreće. Možeš u šupku Bosne naletit na lika koji će te spasiti kiše i nevolje, a u tvom ulazu lika koji će ti otrovat cucka.

Zbog prirode posla, u periodu 2008-2014 sam proputovao cijelu BiH i Srbiju, jeo po svuda, radio sa ljudima, čak i gledali neke utakmice Hrvatske skupa sa "njima". Nigdje, ali nigdje nisam imao pizdarija sa domicilnim stanovništvom. Dok npr. 2009 u Vodicama ili 2013 u Baškoj Vodi sam imao okršaje sa našim narodom.

Ako si kreten, kreten si. I tu sva priča staje i nema veze ispod koje zastave stojiš te sa kojom kapom se kojem bogu moliš.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 06:05   #126
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Ajde, baš mi je drago da ste se raspisali o pozitivnim iskustvima, poglavito u BiH tako i o tome da nikada ne treba generalizirati neki narod ili regiju.
N sreću, ipak je još uvijek više dobrih ljudi od onih drugih a i njih će valjda biti sve manje.

Zato će uvaženi kolega Guls shvatiti zbog čega sam napisao ono što sam napisao.
Ljudi danas putuju svijetom u okruženjima koja su nezgodna po svim osnovama, od boleština, lokalnih bandi, pomanjkanja pike vode itd. pa kud ćeš onda odgovarati nekoga od puta u BiH, samo zbog jednog lošeg vlastitog iskustva.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 08:07   #127
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Rocky Rocastle Pregled postova

Bihać mi je osobito gostoljubiv grad s ljudima koji vrlo pozitivno gledaju na život bez obzira na sve
U potpunosti se slazem sa tobom.




Poslano sa mog PSP5550DUO koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 11:20   #128
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
najjača priča poznanika u nekom opskurnijem dijelu beograda, išli na tekmu, mračne ulice i njih troje nalete na angry mob zvezde:

- alo momak kakav to šal imaš?
(ovaj ima dinamov ispod spitke)
- ma ništa bitno...
- ajde da vidim
- ma ne treba...
(svjesni su već da će poginut od batina)
- otvaraj jaknu!
(ovaj otvara i ono dinamo jel)
- a dinamo jel? hrvati, zagreb?
- a štaš jbg...
(ovaj otvara svoju jaknu i pokaže zvezdu, a ova trojica gledaju u svoj sprovod)
- ama bratko nema veze za koga si, bitno da mi bijemo miliciju

i završe u birtiji sa njima

isto mi kolega pričao na exit išao i nestala mu jedna tablica sa auta... e sad jel otpala ili ukradena nema pojma, ali je nema i naravno moraš na muriju, druga država, interpol, skynet etc.

veli on ulazi u ured, ono totalno '80e, baja za pisaćom mašinom, puši tak jasno u uredu, lamperija je postojana

- jeste izgubili tablicu ili je ukradena
- ne znam, jednostavno sam vidio da je nema
- dakle ako je ukradena onda moramo xyz stvari, ako je izgubljena onda ste slobodni za minutu pa vas ponovo pitam da li je izgubljena ili ukradena
- izgubljena

syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 20:53   #129
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Banja luka i ta okolna mjesta i sela su nastanjena Srbima sa podrucja ''krajine'' pa tu treba traziti razloge ljubaznosi prema Hrvatima
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 21:26   #130
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
najjača priča poznanika u nekom opskurnijem dijelu beograda, išli na tekmu, mračne ulice i njih troje nalete na angry mob zvezde:

- alo momak kakav to šal imaš?
(ovaj ima dinamov ispod spitke)
- ma ništa bitno...
- ajde da vidim
- ma ne treba...
(svjesni su već da će poginut od batina)
- otvaraj jaknu!
(ovaj otvara i ono dinamo jel)
- a dinamo jel? hrvati, zagreb?
- a štaš jbg...
(ovaj otvara svoju jaknu i pokaže zvezdu, a ova trojica gledaju u svoj sprovod)
- ama bratko nema veze za koga si, bitno da mi bijemo miliciju

i završe u birtiji sa njima

isto mi kolega pričao na exit išao i nestala mu jedna tablica sa auta... e sad jel otpala ili ukradena nema pojma, ali je nema i naravno moraš na muriju, druga država, interpol, skynet etc.

veli on ulazi u ured, ono totalno '80e, baja za pisaćom mašinom, puši tak jasno u uredu, lamperija je postojana

- jeste izgubili tablicu ili je ukradena
- ne znam, jednostavno sam vidio da je nema
- dakle ako je ukradena onda moramo xyz stvari, ako je izgubljena onda ste slobodni za minutu pa vas ponovo pitam da li je izgubljena ili ukradena
- izgubljena

U prvu priču ne vjerujem ali baš nikako. U drugu već da

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.05.2017., 21:30   #131
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ni ja.

Ja sam u prav navrata bio u Jasenovcu, pa smo išli "preko" po cigarete i ostale gluposti. U par navrata bilo napeto dolje.

Nisam baš fan takvih egzibicija više.