Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2017., 14:08   #1621
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Da citiram wikipediju
Vidim da si malo neiskusniji pa da te podsjetim o njegovoj karijeri.

New Orleans....igrao u doba Shaqa Kobea,Duncana i Spursa,Dirka i šampinskog Dallasa,D'Antonijevog RunNGun Phoenixa sa dvostrukim MVP-em lige,rekao bi i onog Denvera obružanog zvijezdama. Njegov najbolji sidekick tada su bili David West i Tyson Chandler,kojih je obojicu lansirao na All Star. Iako nikome nikad nije bilo jasno kako....jedini logični odgovor je bio Paul. U tim sezonama,nekad isprepletenim ozljedama,kad je igraop paul bili su 7.-8. a kad je bio strgan,biloi su zadnji. Kako je mogao proći nešto od nabrojanog....to ne zna nitko. Toliko o tome.

Clippersi? Plaća danas Riversovom iživljavanju na dvije pozicije,trenera i GM-a...koji mu nikad nije doveo legitimnu drugu zvijezdu,nego još jednog,ovaj put lošjeg Westa....Griffina te ajmo reć drugog Chandlera u vidu DAJ-a. Znači ono što kažu svi...čovijek nikad nije imao uz sebe perennial all stara u karijeri....da Paul može biti ono šta je,elitni,najbolji na svijetu old-school razigravač koji je druga violina momčadi. Reći da je precijenjen,imho,bez ljutnje,je totalno nepoznavanje košarke kao sporta. Čovijek je elitan tricaš,elitan asistent,elitan obrambeni igrač i kradljivac lopti,elitan šuter sa career averageom od 48% šuta ko bek,izvrstan skakač za beka... razmisli još jednom

Za DAJ-a i Griffina se slažemo bez dileme.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 02.05.2017. u 14:20.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 14:20   #1622
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Bio je i Howard nekad čudo, pa di je sad. Dobro da ga Atlanta ne otpusti. Promjenila se igra, a on je ostao drvo. Iako meni jako simpatičan, uz Arenasa najomiljeniji lik, ali treba biti realan.

Tako i CP3, bio je čudo, danas će teško naći sredinu za sebe. Evo jedan primjer što bivši suigrači misle o njemu. http://ballislife.com/big-baby-davis...s-on-the-herd/
A da sam ne može proći Utah, pokazao je da ne može.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.05.2017., 14:23   #1623
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Gle ti si svoje znanje pokazao izjavom da Antony Davis može braniti perimiter,sad imamo spor oko drugog Davisa...lika koji za 500 dolara hoda po emisijama i pljuje po svima,a doseg mu je 2 minute po susretu u šampionskoj momčadi Celticsa Well done.

Između ostalog,popljuvao je i Ray Allena,trostrukog šampiona i jendog od najboljih tricaša svih vremena. To si zaboravio staviti

Al nije mu to prvi put,treba se vratiti malo u 2011.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 14:25   #1624
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
I objasnio je zašto ga je popljuvao, i zašto ga ni Rondo ne voli.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 14:26   #1625
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ko ,Rondo da ne voli Paula? Di se vrti zemlja tvoja? Čovijeku je glavni posao zadnjih 6 godina srat po bivšim suigračima.... kredencije su mu ŠAMPION S CELTICSIMA 2008. gdje je imao 2 koša u prosijeku....

Zamisli Tabaka da krene srat po Olajuwonu... slična situacija,samo Davis ima šešir i živi u Ameriki

Citiraj:
Wicked Good Wake UpTUESDAY, JUNE 21, 2011 - CSNNE Yesterday in Melrose, speaking for the first time since the last time he spoke, Glen Davis answered questions about his future with the Celtics. And as usual, he said all the wrong things.
Sad sam poslušao,kaže lik,i like playing with Rondo because if i miss that shot....ko da je Karl Malone a ne lik s prosjekom od 6 koševa

De poštedite me s kalunovima molim vas...

Zanimljivo o tome je iznio i bivši suigrač jednog i drugog,danas u Houstonu,Eric Gordon:

Citiraj:
I don't understand why anyone would publish this crap on the Internet about how he disliked playing with Chris Paul. DeAndre Jordan and Blake Griffin don't have a problem playing with Chris Paul. They are finishers and not fakers. Glen Davis did not sit out this past season. He was forced into early retirement because no teams wanted him. Not even the sorry 76ers who can't do anything right.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 02.05.2017. u 14:40.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 14:41   #1626
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
A sad ajmo šta kažu perennial all star igrači,šampioni u paulu:

Chauncey Billups

LeBron James "LeBron James says Chris Paul is the best point guard in the NBA"

Steph Curry

Kobe Kobe 2

A jedan ESPN stavio ga eto,na 6. mjesto razigravača svih vremena...(ti nisu dali Davisu njegovih 5 minuta u euteru)

Dakle,vjerovat Glen Big Baby Davisu...ili Kingu i društvu šta se tiče procjene nekog košarkaša? hm hm

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 02.05.2017. u 14:56.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 14:58   #1627
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Rekao je da je supak, a ne da nije dobar igrac. Da ga s pravom Blake i DJ ne vole. A i to da je dobar igrac polako kopni.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 16:21   #1628
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
OKC stavili Kantera na "transfer listu". Zadovljni su s Robertsonom i njemu ce ponuditi novi ugovor.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 17:52   #1629
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
meanwhile, na fejsu hrvatske košarkaške reprezentacije

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 05:58   #1630
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Vidim da si malo neiskusniji pa da te podsjetim o njegovoj karijeri.

New Orleans....igrao u doba Shaqa Kobea,Duncana i Spursa,Dirka i šampinskog Dallasa,D'Antonijevog RunNGun Phoenixa sa dvostrukim MVP-em lige,rekao bi i onog Denvera obružanog zvijezdama. Njegov najbolji sidekick tada su bili David West i Tyson Chandler,kojih je obojicu lansirao na All Star. Iako nikome nikad nije bilo jasno kako....jedini logični odgovor je bio Paul. U tim sezonama,nekad isprepletenim ozljedama,kad je igraop paul bili su 7.-8. a kad je bio strgan,biloi su zadnji. Kako je mogao proći nešto od nabrojanog....to ne zna nitko. Toliko o tome.

Clippersi? Plaća danas Riversovom iživljavanju na dvije pozicije,trenera i GM-a...koji mu nikad nije doveo legitimnu drugu zvijezdu,nego još jednog,ovaj put lošjeg Westa....Griffina te ajmo reć drugog Chandlera u vidu DAJ-a. Znači ono što kažu svi...čovijek nikad nije imao uz sebe perennial all stara u karijeri....da Paul može biti ono šta je,elitni,najbolji na svijetu old-school razigravač koji je druga violina momčadi. Reći da je precijenjen,imho,bez ljutnje,je totalno nepoznavanje košarke kao sporta. Čovijek je elitan tricaš,elitan asistent,elitan obrambeni igrač i kradljivac lopti,elitan šuter sa career averageom od 48% šuta ko bek,izvrstan skakač za beka... razmisli još jednom

Za DAJ-a i Griffina se slažemo bez dileme.
Znači ponoviti ću što sam napisao u prethodnom postu - On je odličan igrač za svoju statistiku (driblinzi, asistencije, koševi, hendlanje lopte), ali jednostavno nije dobar za momčad kada su u pitanju susreti sa drugim dobrim momčadima u PO-u.

Citirati ću ti dva komentatora na TNT-u, koji su se odmah složili oko CP3-a i usput ga odlično opisali:
Citiraj:
"He's a perfectionist, he passes the ball to his teammate and if his teammate misses the shot he stops passing the ball to him."
Da me prostiš, ali tako se ne igra košarka, jer svi kad-tad promašuju važne šuteve, pa čak i taj King (kojeg su svima puna usta), ali to ne znači da će prestati dodavati nekome zato jer nije zabio tricu u prošlom napadu.

I upravo je to njegova najveća mana, jer nema povjerenja u svoje suigrače i to ga košta svake godine 2. (ili 3.) runde.

Kažeš da ima smeće od suigrača, ok slažem se da Clippersi nisu GSW, ali brate mili tko ga onda drži zavezanog u tim ekipama zadnjih 10 godina. Znači, ili je on tamo prvenstveno radi love, a titule su mu sporedna stvar ... ili niz godina krivo procjenjuje mogućnosti svojih suigrača svake sezone, te ostaje u toj ekipi misleći da će iduće godine ta ekipa čudom postati vrijedna naslova ... ILI pak na kraju krajeva, debelo precjenjuje vlastite mogućnosti te smatra da je on sam dovoljan da dotjera svoju ekipu do finala.

Kako god okreneš, on sam je kriv za svoj dugogodišnji (ne)uspjeh.

Evo baš čujem da se spominje novi LAC ugovor od 200 miljona koji bi ga zadržao do njegove 37. godine u LA-u. Dam se kladiti da će zgrabiti tu lovu i ostati u istoj situaciji kao i dosada sve ove godine. Što me btw podsjeća na jednog igrača iz Knicksa

Pa ti sada reci, tko mu je zaista kriv za njegove rezultate na kraju sezone u zadnjih 10 godina.

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 03.05.2017. u 06:09.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2017., 06:03   #1631
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
izgleda da je Parker gotov s igranjem za ovu godinu, kvrcnulo u lijevom koljenu pri doskoku.

dakle ipak se moze igrati obrana, Spursi s 88-83 vodstva u 34. minuti tekme lagano otisli napred, napravili seriju 19-0, zavrsilo 121-96. laganih 20 razlike u q4.

btw Spursi su na omjer 17-2 nakon sto tekmu prije izgube s 25 ili vise poena
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 06:58   #1632
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Da, šteta za Parkera ... vidjet ćemo kako će se snaći bez njega. Iako im je najbitnije da igraju obranu kao danas, ubrzaju protok lopte, te da ne idu na brze forsirane šuteve.

Btw, prošlu tekmu Aldridge "čuvao" Hardena koji je imao 6/13 iz igre.

Danas Pop zalijepio Šapu na njega - Bradonjin šut: 3/17


Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 04.05.2017. u 07:03.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 07:04   #1633
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
probudio se u 5, pogledao na 72:80 jedan napad houstona, vidio floppiranje millsa i nepostojeci faul u napadu hardena, ugasio tekmu...nadam se da nisu suci odlucivali...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 09:53   #1634
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
James u PO: 34.2 PPG, 56% FG, 48% 3p FG, 9.2 RPG, 7.3 APG.

Igrali Cavsi dobru obranu ili ne, tak svejedno, ubija čovjek.

Što se Spursa tiče, kao što rekoh, kad igraju obranu kako mogu i znaju, druga je to pjesma.
Ali bit će to otvoreno do kraja.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 04.05.2017. u 10:16.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 19:18   #1635
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Spurs guard Tony Parker underwent an MRI examination this morning in San Antonio. The exam revealed that Parker has suffered a ruptured left quadriceps tendon. The injury occurred at the 8:52 mark of the fourth quarter of last night’s Spurs-Rockets game. Parker will miss the remainder of the 2017 NBA Playoffs. A timeline for his return will be determined at a later date.

prije par sezona je Pop u vatru gurnuo mladog Greena, ovaj proigrao i vukao ekipu. evo mu nove prilike, ima na klupi potencijalnih kandidata da ponove isti podvig.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 20:28   #1636
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Baš peh ... taman se čovjek oporavi i spoji 2 dobre tekme, a onda ga odmah sasječe nova ozljeda.

Zadnji put kada se ozljedio, ostavili su Millsa da predvodi 2. postavu jer su već uigrani, a na Parkerovu poziciju je došao ovaj gušter:



Ne bi trebao biti preveliki problem s obzirom da je SAS taktički postavljen da više igrača može predvoditi napade, kao npr. Leonard, Mills, Ginobili, Simmons i gore navedeni Murray. Poučeni iskustvom, čini mi se da su se već pripremili za sve češće Parkerove ozljede. Jedino je šteta što je Parker taman ušao u odličnu formu, ali to tako ide sa svime u životu jbg
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 22:11   #1637
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574


Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
James u PO: 34.2 PPG, 56% FG, 48% 3p FG, 9.2 RPG, 7.3 APG.
motiviraniji je nego ikad jer u par tekmi skida brojne velikane: fali mu 210p da prestigne Jordana na #1 po poenima u playoffu, 18 trica da skine Millera na #2 po tricama, 5 minuta igre da skine Bryanta sa #3 po odigranim minutama playoffa, odnosno 215min da skine Kareema sa #2, 3 pogođena šuta da skine Shaqa sa #3 po FGM, 6 ukradenih lopti da skine Jordana sa #2 (Pippen mu bjezi 25, to skida tek iduce sezone ).

#3 je po asistencijama (1392) i tesko da do kraja karijere moze stici Stocktona (1839), a bome ni Magica (2346).

stvarno ima respektabilne brojke, vorda bi mu garant dao bar 30min po tekmi da mu je trener
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2017., 08:52   #1638
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Mislim da je Jamesu najveći motiv naslov, sve ovo ostalo što si nabrojao će i ovako doći, ima on još 3-4 godine igre u nogama.

Ovo što rade cavsi i warriorsi u playoffu, to je apsurdno. Zajebavaju se, igraju s pol snage i lakoćom dobivaju.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2017., 23:22   #1639
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ovo je sprdacina, igoudala i kompanija ima da se jebeno iznenade...lik je trenutno nezaustavljiv

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 14:20   #1640
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Bome. Covjek igra sa 60-70% snage, zajebava se, vjezba ljevicu, dosadno mu je. A opet ima fantasticne brojke i nitko im ne moze nista.


Zaista djeluje nezaustavljivo i pitanje je hoce li im itko do finala otkinut tekmu.

A finale... Svi su ga vec GSWu upisali, ali po meni je to 50-50. I nikako ne vidim Durantulu kao prevagu.

A nije mi niti toliko sigurno to finale. Spursi s ovakvom obranom iz G3, namucit ce gsw zestoko.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 07.05.2017. u 14:28.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 18:40   #1641
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
sto je najjaca fora, Kawhi igra na istoj ili boljoj razini od Lebrona nego onaj restoran u Istanbulu kaj si linkao je strava

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 21:32   #1642
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 05:02   #1643
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
kakav jordan, kakvi bakraci...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 09:49   #1644
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Uistinu sjajne brojke, ali ajmo pričekati kraj PO

Cavsi su sjajno posloženi oko Jamesa, uopće GSW ne vidim kao favorit protiv njih, 50-50.

Jučer zaštekao Love ofenzivno i ne ide Smitha, ali nema veze trpaju Korver i Frye s klupe. Fantastična dubina, uz Rocketse i Spurse najbolja klupa.

Dobrim dijelom takva dubina omogućuje Jamesu bolju selekciju šuta i u koančnici bolji FG%. Ne mogu nikog pustit na uštrb Jamesa, svatko ti može zabit.

Ova double team obrana dobro funkcionira protiv one man teamova i slow paced momčadi. Wizardsi Celticsi igraju u bržem paceu od Cavsa za razliku od Indiane i Toronta, možda uspieju otrgnut tekmu dvije
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 09:10   #1645
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Car i s 39 na leđima :s

__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 21:27   #1646
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
skidam kapu kraljici, ali i ovo je vrijedno spomena: Harden nakon 31 godine postao drugi igrac u povijesti nakon Magica koji je u playoffu protiv Spursa ubiljezio triple double. 1 izgubljena lopta mu je falila da ima quadruple double ovih 9 ih je kostalo pobjede na kraju.


Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 10.05.2017. u 21:45.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 21:39   #1647
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Izuzev prekomjernog iznuđivanja FT, simpatiziram Bradu. Međutim, on ima clutch problem.

Jučer u završnih 5 min, 1/6, od toga je 5 puta opalio tricu i pogodio - 0.
jednostavno, ne donosi dobre odluke kad grmi. Čovjek je jedan od najboljih driblera i drivera, eurostep, skoro svaki njegov ulaz završava layupom ili bacanjima, najbolji je asistent lige. I onda u ključnim trenucima produžetka ispali tri alibi trice.

Stanoviti Simmons je odigrao dobru obranu na njemu u tom periodu, ali mi je neshavtljivo da uz sve njegove nabrojene vrline, on u tim trenucima ispaljuje trice, a nije najbolji tricaš ni u svojoj momčadi. I pri tom ne mislim na zadnji šut.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 21:49   #1648
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
pa i ovaj zadnji sut za tri poena strasno podsjeca na pokusaj iznudivanja 3 bacanja (o cemu je pisao dh4 na pocetku prethodne stranice), ali da je i bio faul, Manu ima preveliku rezervu kod sudaca da bi se oglasili i time prakticki odlucili seriju.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 22:06   #1649
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Pogledo tekmu.Green i Manu dobili a nije ih išlo baš u prijašnjima.
Nemože Brada sam na postavljenu obranu.Općenito,meni je negledljivo to šta Hjuston igra...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 22:07   #1650
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Ma, iskljucio sam zadnji sut jer je tu morao ic po tricu prije toga ne.

Po meni je to i dalje otvoreno. Pogotovo ako Kawhija ne bude. Ako ih bude srao sut mogu Rocketsi dobiti jos dvije. Ako bude close tekma, Spursi rjesavaju.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na