Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2013., 11:07   #61
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Koga opće briga za happy end? Moto je - "the game is slaughter" mislim - come on people to je shooter a ne bajka...

Isto ko dishonored, odreći ću se svog onog krasnog klanja i moći samo da klinka nebi bila zla carica u završnoj animaciji? Fuck yeah... What will you do with a drunken wailor... Guess what? Slice his throat with a rusty clever, thats what i ll do...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 11:09   #62
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Odlicna igra, definitivno zasluzuje biti GOTY. Sve je na svojem mjestu, od likova, price, do zadovoljstva koje pruza.
Istina da je prica jedan teski mind fuck i da se nadu neke ne razjasnjenje stvari, ali eto to je tako kada ides ubacivati u pricu paralelne svjetove Uvijek ce igraca prilikom zavrsetka igre po prvi puta ostaviti s mnogo pitanja.
Zato treba slusati kroz igru one zvucne zapise, jer otkrivaju puno toga ili procitati manual od igre, oni koji imaju fizicku kopiju, jer su unutra svi zapisi napisani.
veve je online   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 00:25   #63
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Presao i ja na mediumu i igra je generalno jako dobra, zarazna i zanimljiva. Kraj i ono skakanje po palubi pred sam kraj mi je bezveze i nije u Bioshock stilu, bar to skaknje. Nije ko jedninica pa ni dvojka ali je bolje od bilo koje slicne pucacine u zadnje vrijeme.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 06:34   #64
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Evo malo i ja brijem po Bioloskoj Beskonacnosti pa kao stari cinik imam potrebu rec koju rijec, generalno sve 5, prica okolis sve te điđe-miđe koje vole mladi, ali da li ste primjtili kako su lose teksture na košarama sa voćem i generalno na svim manje bitnim objektima, pa gotovo da ne postoji interakcija sa okolisem (ako nije skriptiran tj vezan uz pricu), i za kraj jos moram rec da iako su se trudili oko PC verzije jos se gadno osjeca konzolitis.
Osim ovih tkz. problema igra je prva liga
ps-drage lege ne spominjte kakav je kraj kvarite element iznenađenja tj spojlate
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 11:15   #65
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
ali da li ste primjtili kako su lose teksture na košarama sa voćem
za razliku od svih drugih novijih igara gdje su kosare sa vocem totalno high res

hehehe

btw kaj nisu navodno snimali neki film kaj je trebal izaci 2013-te, zgleda da je propalo, al svakako bi trebali snimiti nekaj
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 16:55   #66
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
ne znam zašto ali nekako sam uvijek izbjegavao Bioshock općenito i sad odlučio skinuti Infinite... krenuh malo igrati da vidim i oduševljen sam. pretpostavljam da ću prvo morat proći Bioshock pa Bioshock 2 pa onda tek krenuti igrati Infinite ako želim da mi sve bude jasno ili nisu toliko povezani nastavci?
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 17:03   #67
blankyboy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 108
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
ne znam zašto ali nekako sam uvijek izbjegavao Bioshock općenito i sad odlučio skinuti Infinite... krenuh malo igrati da vidim i oduševljen sam. pretpostavljam da ću prvo morat proći Bioshock pa Bioshock 2 pa onda tek krenuti igrati Infinite ako želim da mi sve bude jasno ili nisu toliko povezani nastavci?
prva dva je pozeljno igrati po redu... ali slobodno pocni sa trecim... osim po imenu nisu povezani radnjom
blankyboy je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 17:06   #68
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor blankyboy Pregled postova
prva dva je pozeljno igrati po redu... ali slobodno pocni sa trecim... osim po imenu nisu povezani radnjom

hvala kolega!
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 19:29   #69
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Citiraj:
Autor Pizz Pregled postova
za razliku od svih drugih novijih igara gdje su kosare sa vocem totalno high res

hehehe
Pogledaj malo detalje tog tipa npr u Far Cray 3 ili evo bas sam malo sa sinom igra Mirrors Edge i vidi se puno veca razina detlja na detaljima
I naravno prokleti čekpointi sa konzola, pa na ZX Specrumu 48K sam moga snimat poziciju kad sam tija i di sam tija, ovako da bi odigra neli xyz nivo moram opet igrat ispocetka, a o nedostatku quicksave-a necu ni pocimat.
Ja se (na zalost) igram jos od vremena prije ZX Spectruma pa me je danas malo teze iznenadit sa igrom + godine su me ucinile cinikom
Ali da se razumimo igra je prva liga narocito ako niste iskusni (stari) ko ja .
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 00:06   #70
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
Jel netko presao igru,koliko traje...
Ja sam na nekih 7h,trebalo mi je malo vremena da me povuce prica.
One Vox populi nemam zivaca slusati a vjerojatno daju dodatnu car igri...
__________________
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
Banx je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 12:43   #71
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Završio igru, mogu reći da sam baš uživao u igri, poslije smeća koje nam danas serviraju Bioshock Infinite je pravo osvježenje. Kraj je malo mindfuck, ali Bioshock je uvijek bio takav (još od dana System Shocka).

Uglavnom, season pass je kupljen, jedva čekam DLC-ove!
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 16:39   #72
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
pitanje... pri početku igrice kad se pokupi onaj ključ od one škrinje... da ne idem pješke nazad, dal postoji neki drugi način ili ću se morat vraćati tim side quest-ovima?
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 22:07   #73
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 01:39   #74
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Prešao igru i sad mi je stvarno nekako žao zbog toga, falit će mi igranje Bioshocka poslje večere...

Bilo mi je sve super, story, grafika, mehanika igranja, soundtrack, atmosfera... Baš sve na mjestu. Nije opet ništa revolucionarno jer ne donosi apsolutno ništa novoga ili niti se po ičemu posebno ističe osim toga što je B3 jedan perfektno zaokružena igra i zbog toga definitivno preporuka.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 09:36   #75
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ne slažem se da ne donosi ništa novo, meni je imati sidekicka koji se zna čuvati i koji ti pomaže pravo osvježenje... a da ne govorim o tear-ovima i taktiziranju... igra je jednostavno prejaka...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 11:58   #76
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Igra je sama po sebi osvježenje, cijeli koncept i prva dva Bioshocka i sad ovog je osvježenje na području FPS-a, ali sve to je na neki način već viđeno, osim naravno same priče i mjesta događanja koje je zanimljivo osmišljeno, definitivno i to da je prejaka se 100% slažem.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 17:23   #77
Raging Demon
Premium
Moj komp
 
Raging Demon's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 224
evo ja upalio igru i izgleda super, al performanse su užas na ultra low oko 20-25 fps a na ultra high oko 10..

ali primjetia san da je vrti u dx11 iako mi grafa to ne podrzava postoji li nacin da se forsira dx10?

konfa je iz moj komp..

Zadnje izmijenjeno od: Raging Demon. 03.04.2013. u 20:29.
Raging Demon je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 20:33   #78
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006