Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2013., 10:04   #331
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
@srale
na brutalnoj te ubije naknada za uspostavu poziva, racunaj barem 20-30kn troska samo s tim sranjem
domis je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 12:47   #332
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Ok onda mi se izbor proširio i na Simpinu prejaku opciju..
Vidim da je uspostava poziva na Simpi 0.29kn a za brutalnu u Tomata ne piše ništa (pretpostavljam, sudeći po gornjem postu, da je veća)

Kod koga je proces prebacivanja broja brži i kvalitetniji kao i internet? Iako je to već T-mobile i Vip al svejedno volim čut iskustva iz prve ruke
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.06.2013., 12:53   #333
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Prebacio sam se sa 098 na 097, trebalo im je 3 radna dana, dok 4 radni dan je broj bio beskoristan do 12 popodne!

40kn trošim mjesečno ne pazim nit koga zovem nit kolko, ja sam prezadovoljan sa 097 mrežom. Internet je odličan, svugdje skoro po Zagorju kud se krečem imam 3G a o ZG da ne govorim.

Probaj BonBon, ne košta skoro niš A na kraju krajeva lako se opet nakon mjesec danaa prebaciš ak ti ne paše.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 13:00   #334
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Ok onda mi se izbor proširio i na Simpinu prejaku opciju..
Vidim da je uspostava poziva na Simpi 0.29kn a za brutalnu u Tomata ne piše ništa (pretpostavljam, sudeći po gornjem postu, da je veća)

Kod koga je proces prebacivanja broja brži i kvalitetniji kao i internet? Iako je to već T-mobile i Vip al svejedno volim čut iskustva iz prve ruke
Na brutalnoj je uspostava isto 0.29kn. Ne znam koliko ljudi pricaju da imaju 30kn uspostava, ja imam oko 250min mjesecno, 50-60poziva = 15ak kuna uspostave mjesecno.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 13:47   #335
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
@ bullet
citaj ono sto pise ispod tablice

Citiraj:
Nakon potrošnje svih minuta i/ili SMS poruka uključenih u tarifni model, cijena minute poziva prema svim mrežama unutar Hrvatske iznosi 0,46 kn, cijena poslane SMS poruke iznosi 0,29 kn a cijena podatkovnog prometa 0,51 kn/100kB. Tijekom trošenja minuta uključenih u tarifni model, te za pozive nakon potrošenih svih besplatnih minuta, naplaćuje se naknada za uspostavu poziva od 29 lipa. Obračunska jedinica za pozive iznosi 60 sekundi. Obračunska jedinica za prijenos podataka iznosi 10 kB.
domis je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 13:53   #336
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
ma, mi smo na obitelji 185 kn fiksno racun za nas dvoje, ne razmisljam koliko niti s kime pricem, jedino smsove zna zena nekad nabit preko, ali ionako imamo fb i wapp i sl ... i, naravno, imamo 512 i stalno su nam mobovi na netu, moj posebno, i to nambude dosta za skoro cijeli mjesec, evo, jucer dobio sms da smo potrosili ...
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 13:53   #337
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
@ bullet
citaj ono sto pise ispod tablice
Ćorav sam! Čito sam 5 puta to i nisam primjetio.. očito nisam ni mislio o tome što zapravo čitam

Ništa, onda ostaje na meni da odlučim između Tomata i Simpe. Hvala svima u svakom slučaju
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2013., 17:57   #338
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
@srale
na brutalnoj te ubije naknada za uspostavu poziva, racunaj barem 20-30kn troska samo s tim sranjem

Računao sam to, evo recimo prosli mjesec sam imao 40 poziva i to ispadne cca 12 kn za uspostavu.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 14:37   #339
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Nemam nis od reklamiranja ijednog operatera, prosao sam u zivotnom vijeku vip, simpu(tcom), tele2 i sad sam na bonbonu..
za 40kn bona dobijem 30dana besplatnih poziva prema bonbon mrezi, naravno bez uspostave poziva da nebi bilo zabune, to mi je najveca debilana ta uspostava poziva..
paket 40minuta razgovora dode 10kuna, obracunska jedinica 1 sekunda, bez upostave..za istih 10 kuna kupim 100mb internet prometa, obracunska jedinica kilabajt ili 10kb nisam ziher.

U praksi to izgleda ovak, kupim bon, aktiviram za 10kn minute i za 10kn megabajte.Poziva skoro uvijek imam dosta do kraja mjeseca, megabajta kupim jos 100.Ostatak love potrosim na sms(20lp komad), iako danas ionak svi (bar s kojima ja komuniciram)imaju ilio whatsup ili viber.
Naravno nekom 40minuta nije dosta(ali to je punih 40minuta,obracunska jedinica nije minuta ko kod ostalih jazavaca) za 30kn s kupi 160 minuta.Meni je to debelo previse pa ne aktiviram to nikad..

Stvarno, za pohvalit mreza.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 14:48   #340
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ja sam presao na revoluciju prije par dana i neznam kako vi u zgb nemate signala ako ja u vukovaru (borovo naselje) imama 3g , znaci potez, vukovar-os-vk-žu, svugdje odlican signal, cak u klisi koja je selendra izmedju vu i os gdje sam prije na tmobile imao E sad imam H. Za sad skroz zadovoljan.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2013., 17:21   #341
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ništa novoga osim smanjenja cijena roaminga (EU direktive). Veliki igrači su već ovdje (Vodafon, T-Com, Tele), a drugi neće ni dolaziti jer smo premalo tržište.
te fore premalo tržište su od Mudrinića fraze kojima nije u interesu da netko novi dođe. Ako poljska i rumunjska mogu imat po 6 operatera onda možemo i mi 4
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 19:31   #342
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
te fore premalo tržište su od Mudrinića fraze kojima nije u interesu da netko novi dođe. Ako poljska i rumunjska mogu imat po 6 operatera onda možemo i mi 4
Da, zemlje koje imaju više stanovnika i koje imaju površinu od Hrvatske veću nekoliko puta ali se slažem da treba doći ih još, barem 1, minimalno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2013., 11:34   #343
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Evo kolike će nam biti cijene EU zvanja/primanja poziva nakon 01.07.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...7/Default.aspx
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2013., 16:42   #344
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da, zemlje koje imaju više stanovnika i koje imaju površinu od Hrvatske veću nekoliko puta ali se slažem da treba doći ih još, barem 1, minimalno.
da samo kaj kod nas svako ima po 2 telefona
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2013., 17:50   #345
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Evo kolike će nam biti cijene EU zvanja/primanja poziva nakon 01.07.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...7/Default.aspx

napokon da te cijene malo smanje. Ne usuđujem se javit kad me neki zove u sloveniju




Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
da samo kaj kod nas svako ima po 2 telefona
Da, dobro, to stoji neki i 3
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2013., 16:06   #346
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Ovakava je situacija...zove me 098 broj i obavim razgovor s njim. Nakon toga ja zovem na taj isti 098 i skužim da je osoba u Dvoru na Uni...el to ide pod roaming ?
Imam tele2 revoluciju...za tu osobu nemam pojma pod kojim je operaterom...7 minuta je trajao razgovor.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2013., 16:41   #347
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
tebi se nista dodatno ne naplacuje dok god zoves hrv broj telefona, pa gdje god on bio.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2013., 16:47   #348
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Thnx ! Već sam se uplašio !
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2013., 16:53   #349
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
svima koji žele preći sa pretplate na t-mobileu na prejaku/bonove jedan savjet :

odete u t-centar, zatrazite trajno isključenje, dobijete kod i broj koji nazovete tokom dana.
Javi se t-com sluzba za savjetovanje, tamo im samo kazete da vam se ne svida niti jedna nova tarifa i da zelite trajno iskljucenje, tj. prejaku na bonove.

E tu vam krenu sada razno-razne ponude i popusti. Nakon jedno 10min trkeljanja uključili su mi plan za surfanje L (koji je inace 165, na ugovor je 135) i opciju flat koja košta 40kn jos dodatno na tarifu (pozivi prema svima bez uspostave, neogranicene poruke).

Plan za surfanje L su mi smanjili sa 135 na 115kn, a na opciju flat su mi dali 100% popusta, potpisan je ugovor na 12mj.

Uglavnom imam sada sve neograničeno (sve mobilne i sve fiksne) bez uspostave poziva, neograničene poruke i net od 2gb ssd naravno. -> 115kn sa pdv-om.

Eto mozda nekom pomogne.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2013., 17:30   #350
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Ovo je super što si dobio...ne vjerujem da ima nešto bolje na t-mobile. El bih ja mogao to nekako sebi srediti? Trenutno sam na tele2 revolucija 135 bez ikakve vremenske uvjetovane ugovorne obveze te mogu prekinuti kada hoću,ali nisam zadovoljan signalom i time što ne mogu koristiti 3G kad me prebaci na t-mobile frekvenciju.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2013., 18:24   #351
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Ovakava je situacija...zove me 098 broj i obavim razgovor s njim. Nakon toga ja zovem na taj isti 098 i skužim da je osoba u Dvoru na Uni...el to ide pod roaming ?
Imam tele2 revoluciju...za tu osobu nemam pojma pod kojim je operaterom...7 minuta je trajao razgovor.
Isuse Bože, pa ljudi jeste li vi išli u osnovnu školu?
Elementarno nepoznavanje zemljopisa države u kojoj živiš, a uz to još ti je i Dvor na sat vremena od tebe -.-
Užas.
Ne, ne ide to u roaming, a i da je lik bio preko granice u Novom gradu, tebi je tak svejedno jer razliku cijene hr-roaming, plaća primatelj poziva a ne pozivatelj, tako je već 20g...


Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Ovo je super što si dobio...ne vjerujem da ima nešto bolje na t-mobile. El bih ja mogao to nekako sebi srediti? Trenutno sam na tele2 revolucija 135 bez ikakve vremenske uvjetovane ugovorne obveze te mogu prekinuti kada hoću,ali nisam zadovoljan signalom i time što ne mogu koristiti 3G kad me prebaci na t-mobile frekvenciju.

Može se svašta srediti kad vide da si odlučan da odlaziš, a pogotovo kad si kao u tvom slučaju korisnik koji dolazi iz druge mreže
A 3g na tm ako si na tele2 naravno da možeš koristiti, samo uključi podatkovni roaming na mobitelu
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 13:56   #352
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2013., 17:49   #353
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bez brige, snaći će se oni na našu štetu već. Nije me strah za njih.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 10:35   #354
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Pazi samo koju su lovu dizali prije nego što je došao tele2
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 10:58   #355
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Neman pojma jesan li pisa, ali VIP savršena, jer mi je savršena. Kod tomata san uredno nabiva 130 kn na bonove pa san samo se prišalta na VIP Savrešnu da neman nikakvog limita @ 155 kn, za zadovoljan, nema bonova samo uplatnice, nema ugovora, divota.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 11:37   #356
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 322
ja prebacio broj iz vipa u tcom, ukljucio si prejaku opciju za 50kn mjesecno, i zbog toga sto sam prebacio broj za prvu naplatu u mjesecu cu dobivati duplo, tako da cu si uplacivati 50kn za tarifu, a 50kn sto dobijem ce mi biti za uspostave poziva. nelose s obzirom na ostale ponude. najbitnije mi je bilo taj flat sms, saltam ih 2k+ mjesecno
bamuja je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 12:37   #357
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Pazi samo koju su lovu dizali prije nego što je došao tele2
Samo su oni Tele2 pokopali sa Tomato i BonBon uslugama, jebiga.
No ajde, barem ih je Tele2 na to natjerao.

Kud sreće da dođe još koji operater, tipa Telenor ili tako neki igrač koji nije u Vodafone/T-Mobile grupaciji.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 13:01   #358
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Mob mi je kodiran na Tele2 ( LG 4X ) , a ja vise ne mogu biti na Tele2,zivim 3 km od granice ( Sava ) i to je cudo pricati sa nekim normalno 10 s,a da ne pricam da mi je 95 % vremena u roamingu i nitko me ne moze dobiti,Zagreb mi negdje nema signala i Mihaljevac pa nagore EDGE jedva dvije crtice,katastrofa pa da pitam jel bi prihvatio mozda Bon Bon ili neciju drugu karticu? .
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 13:10   #359
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pa probaj, mislim kakvo pitanje
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 13:36   #360
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Pa mozda nemam kartice od 5 razlicitih operatera pa zato pitam lol
mozda netko zna...
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na