Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.11.2020., 10:21   #1681
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Meni je isto tako item krenuo put nazad (doduse nakon 4-5 dana), toboze kriva adresa, nepoznat primatelj, a vec sam vise puta narucivao od istog sellera bez problema. Vratilo se u Zg i to jutro mi iz pulske poste dali broj nekog Zg odjela. Tri poziva kasnije gospodja me zove da je nasla paket i vratila ga "u promet". Adresa nije bila dobro ispisana i nesto je falilo. Dan-danas gospodji dugujem bombonjeru. To je bilo prije jedno 4 godine
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2020., 20:03   #1682
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Zanimljivo kako sad kad je covid poštar ostavlja pakete u sandučiću. Odjednom više nije problem to nositi....
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 13:13   #1683
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
Naručivao sam knjige iz jedne knjižare i poslali su mi paket preko HP ekspresa. Tracking number su mi javili iz knjižare tek nakon što sam ja njih kontaktirao, a tada je već bilo prekasno (no to sad nije poanta).

Tracking izgleda ovako:
LINK

Naravno da mi 24.11. nitko nije pokušao dostaviti pošiljku, niti me kontaktirao telefonski, niti mi je ostavio ikakvu potvrdu.

S obzirom da nemam puno iskustva sa HP ekspresom imam par pitanja:
Kod ovakvog tipa slanja nema onoga da te, u slučaju neuspjelog naručivanja, pošiljka čeka par dana u pošti? sa ovog trackinga bi se dalo zaključiti da se odmah nakon "neuspjelog" uručivanja (kojeg realno nije bilo) pošiljka vraća pošiljatelju.
Kada vidim da je pokušaj dostave u tijeku, a zapravo se nije ni dogodio, koga mogu kontaktirati? ja sam zvao onaj njihov navedeni kontakt 072 303 304 ali tamo nikoga nisam uspio dobiti. ili su svi operateri zauzeti ili mi uopće ne želi spojiti vezu. doduše, ja sam njih pokušao zvati 25.11. kada se po trackingu pošiljka već vraća pošiljatelju, ali tek tada su mi ovi mamlazi iz knjižare poslali tracking number.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 13:32   #1684
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Kolko znam, ako ti hp express nije uspio dostavit paket, onda to ostavljaju u tvojoj pošti, bar je tak kod mene slučaj.

I btw ovaj 072 broj će ti pojest para i para osim ako nemaš besplatne pozive i prema tim brojevima. Najbolje odi u poštu pitaj

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 14:04   #1685
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
trebo je ostavit obavijest o pokušaju dostave - papir
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 14:08   #1686
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Ma...postali su užas. Doslovno treba pratit sve trackinge od prvog dana, jer kad dodje u HR obično se zagubi, ne dostavi uopće, nepoznato, nije nađen na adresi, pa obilaziš poštanske urede svaki dan, ližeš šaltere, djelatnice kolutaju očima, neke se ispričavaju, neke govore da "sve znam" i shrugaju ramenima... I nisam jedini, uvik se uz mene u redu nađe sličan slučaj, reklo bi se da smo granični slučajevi, al jbga, samo hoćemo svoje pakete.
Već dva u misec dana su se vratila pošaljitelju, jer ja nisam pratia tracking kao ozeblo sunce, a poštar kao ne zna da ja živim tu i tu, ne zna za moje prezime, moj broj ...u drugom gradu po veličini u hr, u zgradi, normalno označenoj...
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 14:37   #1687
great9
Premium
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 187
Evo meni 11 paketa stoji u nekom skladistu u Nizozemskoj ako je vjerovati trackingu. Nekako mi se cini da i tijekom povecanog obima posla i stotina milijuna eura investicija u sortirnicu, hrvatska posta i dalje radi kao drzavna tvrtka. Ima monopol, usluga je losa a krajnji kupac nema izbora.

I ne, koristenje kurirske sluzbe koja je skuplja NIJE mogucnost izbora.
great9 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 14:39   #1688
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
budem se danas fizički zaletio do pošte pa provjerio, ali mi nije jasno ako ostave u pošti, zašto na trackingu napišu da se vraća pošiljatelju..


Citiraj:
Autor cic Pregled postova
I btw ovaj 072 broj će ti pojest para i para osim ako nemaš besplatne pozive i prema tim brojevima.
Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
piše na njihovoj stranici da je tarifa kao na regularnim fiksnim mrežama, al vidjet ćemo kad račun dođe

UPDATE:
Evo upravo na trackingu izbacilo da je pošiljka uručena nazad pošiljatelju tak da nema svrhe da idem u poštu

Zadnje izmijenjeno od: Moshus. 30.11.2020. u 14:50.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 08:20   #1689
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Paket poslan 23.11. iz Varaždina u Kašinu (cca nekih 60km udaljenost).

Još uvijek nije dostavljen i stoji na pošti.

Danas je 8. dan.

Naručio sestri mobitel iz Honorbuy-a, jučer naručio, danas je dostava. Mobitel prešao relaciju Italija, Austrija, Slovenija, kroz Zagreb u Varaždin.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 08:27   #1690
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Slanje paketa/posiljki preporuceno im nije jaca strana, nekad zapne, nekad ne toliko puno Unazad par tjedana: Pu-V.Gorica 10 dana do urucenja. Pu-Ri 4 dana do urucenja.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 09:27   #1691
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
nažalost da....

evo ja sam poslao par pošiljaka, jedna došla odmah drugi dan.
dvije za 2 dana, a zadnja tek za 7 dana...

uglavnom ako se prekorače zakonski rokovi, najbolje traži naknadu od pošte.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 09:31   #1692
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
nažalost da....

evo ja sam poslao par pošiljaka, jedna došla odmah drugi dan.
dvije za 2 dana, a zadnja tek za 7 dana...

uglavnom ako se prekorače zakonski rokovi, najbolje traži naknadu od pošte.
A sada, zakonski rokovovi.. Zakonski rokovi su 30 dana... Tako da ništa s toga.

Ali ono, 8 dana od VŽ do Kašine, pa realno, pješke bi to dostavio već 8 puta na toj relaciji.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 09:33   #1693
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A sada, zakonski rokovovi.. Zakonski rokovi su 30 dana... Tako da ništa s toga.

Ali ono, 8 dana od VŽ do Kašine, pa realno, pješke bi to dostavio već 8 puta na toj relaciji.
nisu zakonski rokovi 30 dana....

https://www.posta.hr/rokovi-urucenja...-posiljaka/132

https://www.posta.hr/rokovi-urucenja-paketa/78

i onda ovisno kako si ti poslao, kao pismo ili paket...
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 09:46   #1694
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Slanje paketa/posiljki preporuceno im nije jaca strana, nekad zapne, nekad ne toliko puno Unazad par tjedana: Pu-V.Gorica 10 dana do urucenja. Pu-Ri 4 dana do urucenja.
Pu pošta je poseban slučaj. Nestaju paketi,kasni po par dana, hpekspres dodje kad firma ne radi iako pise radno vrijeme,ne zovu na mob. Uzas od firme. Otkupninu na mali paketic od parsto kuna sam platio 90kn.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 09:48   #1695
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
nažalost da....



evo ja sam poslao par pošiljaka, jedna došla odmah drugi dan.

dvije za 2 dana, a zadnja tek za 7 dana...



uglavnom ako se prekorače zakonski rokovi, najbolje traži naknadu od pošte.
I kakvu će naknadu dobit? Meni su izgubili ili pretpostavljam da je poštar ukrao ulaznicu koju sam vraćao u shop u ZG i pisao sam prigovore i rekli su da nemam pravo na nikakvu naknadu jer nisam poslao kao vrijednosno pismo.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 10:38   #1696
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
naručio sam vešmašinu iz ekupi-ja i dobio tracking broj od hrvatske pošte.
da li to stvarno razvozi HP? :O

očekivao sam overseas i next day ili max 2 dana dostavu. ovo stoji fermo od subote jutro.
strah me u kojem će to stanju doći.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 11:13   #1697
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
naručio sam vešmašinu iz ekupi-ja i dobio tracking broj od hrvatske pošte.
da li to stvarno razvozi HP? :O

očekivao sam overseas i next day ili max 2 dana dostavu. ovo stoji fermo od subote jutro.
strah me u kojem će to stanju doći.
Meni dostavili sve u roku kada je navedeno za isporuku.
Čak čovjek pomogao ženi da odnesu sve zajedno u podrum i nije želio ništa piti.

Mislim da si siguran jer ovo nije direkt vezano uz poštara, nego ide kombijem.

Kada jednom ode na dostavu, biti će dostavljeno, problem je u centrali u ZG.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 11:13   #1698
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
naručio sam vešmašinu iz ekupi-ja i dobio tracking broj od hrvatske pošte.
da li to stvarno razvozi HP? :O

očekivao sam overseas i next day ili max 2 dana dostavu. ovo stoji fermo od subote jutro.
strah me u kojem će to stanju doći.
Došlo kombijem oversease ili pošte, koja je razlika?
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 11:46   #1699
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Došlo kombijem oversease ili pošte, koja je razlika?
pa čita čoek negativne komentare i epska čekanja kod dostave HR pošte pa da zna na čemu je...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 21:54   #1700
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Došlo kombijem oversease ili pošte, koja je razlika?
Pa, s Overseasom mi se za sad nije desilo da mi dostavljač ostavi paket od parsto kuna pred vratima stana, s poštom bogami je.

Pa moreš reć da i nije isto ili svejedno (makar sumnjam da bi mu vešmašinu samo ostavili pred zgradom/stanom)
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 22:06   #1701
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Pa dobro, i onda odeš u Oversease temu tu na forumu i možeš čitat horore.
To je i poanta, svi su loši i svi su dobri, kako te zapadne vozač taj dan, glupost je bilo šta generalizirat.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 00:42   #1702
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Postoji li još opcija od pošte do pošte?

Da mi ne nose paket doma, nago da ga podignem u pošti u kojoj ja želim. Nekad je to postojalo AFAIK a sad na HP web to nemogu naći
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 07:31   #1703
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
Posta (HP) je postala drasticno nepouzdana barem iz mog iskustva zadnjih godinu dana.Evo navesti cu samo primjere ovdje sa foruma.

Prosle godine u 10. mjesecu kupio sam 2 komponenete na forumu.
1. Graficka kartica koju je kolega poslao jutrom 4.10. (pon) iz BJ je putovala nekakvih 10+ dana,te kad je napokon dosla u ured nisam dobio nikakvu obavjest.Kad sam pokupio paket na njemu je kemijskom olovkom bio upisan sasvim drugi datum sa necitkim potpisom.

2.U isto vrijeme od drugog kolege sa foruma kupujem headset kojeg je poslao navecer 9.10. u 17:00 iz Velike Gorice i taj paket vec sutra dan u 08:00 bio kod mene.(premda je VG dosta udaljenija od mene nego BJ)

- Oba paketa su poslana identicno (preporuceno,masa manja od 500g,vrijednost 100kn)

Evo sad ovaj zadnji sto sam kupio od chief_wolfinjo. Covjek posalo u pon. 23. iz Prigorja paketu trebalo 8 dana gdje se klasicno moralo zvati na sve strane da se sazna gdje je paket.Takoder isto (preporuceno,masa manja od 500g,vrijednost 100kn).A po rijecima gospode iz poste paket je "isti dan napustio p.ured u prigorju".,a poslije toga paket uzeo par dana godisnjeg i nestao.


Izgleda da bermudski trokut nije samo u atlantiku,nego i kod nas u posti.
__________________

Luce je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 08:07   #1704
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Buraz tjedno šalje nekoliko (5-6) kuverti sa računima, dokumentacijom i slično i zadnjih 2-3 mjeseca se počelo dešavati da neke od njih nikad ne stignu do odredišta. Istina, greška je što se šalje kao obična pošta ali nije mi jasno kako je moguće da se nešto zagubi. Ispadne ispod stola, iz kombija van ili slično?
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 08:15   #1705
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor mamikulcic Pregled postova
Buraz tjedno šalje nekoliko (5-6) kuverti sa računima, dokumentacijom i slično i zadnjih 2-3 mjeseca se počelo dešavati da neke od njih nikad ne stignu do odredišta. Istina, greška je što se šalje kao obična pošta ali nije mi jasno kako je moguće da se nešto zagubi. Ispadne ispod stola, iz kombija van ili slično?
Evo, mogu ti reći iz osobnog iskustva, davno prije sam radio nešto za njih, imam dosta "veze" iz nutra, dosta poznanstava itd.

Prije 15-20 godina pošta je bila "dream job". Ekipa je bila dobra, ljudi su radili, nisu propitkivali sistem, nisu se pitali zašto, radili, družili se, išli i na posao i s posla s voljom.

Zadnjih 5-6 godina sve je postalo popraćeno informatičkom revolucijom i organizacijom (čitaj: mladi idioti za kompom misle da znaju više od čovjeka koji to radi 25 godina i ljudi ga obožavaju).

S povećanjem obujma posla, s reorganizacijom sve je više nezadovoljnih ljudi, van i unutar pošte, ljudi odlaze i dolaze, a ovi što dolaze su koplje ili dva lošiji radnici od ovih što ostaju/odlaze.

Zašto?
Jer nisu ljudi koji to žele raditi, nego "jer trebam posao" ili "nema posla pa bude i to dobro".

I kvaliteta unutar same pošte pada zbog niza čimbenika i na kraju pada i kvaliteta usluge.

Kada to sve zbrojiš, loša organizacija, loši radnici i rezultat je ovo rasulo. Plus, sve više kurira, konkurencije, pošta izgubila monopol na pošiljkama na koje je nekad imala ekskluzivu itd. Mislim, mogu ti tu sad razglabati o prodaji i raspadu HPT-a, zašto je došlo do toga, tko je tu jamio itd., ali nema smisla. Ono što želim reći da Pošta kao takva ima silaznu putanju zbog ovoga što je tu navedeno, bojim se da nikada neće imati uzlaznu putanju, ali nikada neće ni propasti (eventualno će se 100% privatizirati).

Ne kažem da je pošta nekad bila savršena, ali da je bila puno bolja, je istina.

A gdje ti nestane pošiljka. Jednostavno se ne dostavi, baci se, nekome služi za ogrijev i potpalu itd.

Imam dosta internih informacija oko toga, mogu ti samo reći da je sve više poštara koji dilaze s rajona praznih torbi (jer su navodno sve uručili), a eto nekim ljudima koji to rade 30 godina se to još nije ni jednom u životu desilo.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 02.12.2020. u 08:20.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 08:18   #1706
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo, mogu ti reći iz osobnog iskustva, davno prije sam radio nešto za njih, imam dosta "veze" iz nutra, dosta poznanstava itd.

Prije 15-20 godina pošta je bila "dream job". Ekipa je bila dobra, ljudi su radili, nisu propitkivali sistem, nisu se pitali zašto, radili, družili se, išli i na posao i s posla s voljom.

Zadnjih 5-6 godina sve je postalo popraćeno informatičkom revolucijom i organizacijom (čitaj: mladi idioti za kompom misle da znaju više od čovjeka koji to radi 25 godina i ljudi ga obožavaju).

S povećanjem obujma posla, s reorganizacijom sve je više nezadovoljnih ljudi, van i unutar pošte, ljudi odlaze i dolaze, a ovi što dolaze su koplje ili dva lošiji radnici od ovih što ostaju/odlaze.

Zašto?
Jer nisu ljudi koji to žele raditi, nego "jer trebam posao" ili "nema posla pa bude i to dobro".

I kvaliteta unutar same pošte pada zbog niza čimbenika i na kraju pada i kvaliteta usluge.

Kada to sve zbrojiš, loša organizacija, loši radnici i rezultat je ovo rasulo.

Ne kažem da je pošta nekad bila savršena, ali da je bila puno bolja, je istina.

A gdje ti nestane pošiljka. Jednostavno se ne dostavi, baci se itd.

Imam dosta internih informacija oko toga, mogu ti samo reći da je sve više poštara koji dilaze s rajona praznih torbi (jer su navodno sve uručili), a eto nekim ljudima koji to rade 30 godina se to još nije ni jednom u životu desilo.
Da, nije mi palo na pamet da neki ljudi ne obavljaju svoj posao kako treba i traže krivine... Viđam ih i kod sebe na poslu...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 08:45   #1707
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ne kažem da je pošta nekad bila savršena, ali da je bila puno bolja, je istina.

A gdje ti nestane pošiljka. Jednostavno se ne dostavi, baci se, nekome služi za ogrijev i potpalu itd.
Upravo to,nije bila savrsena ali neka doza zdravog razuma je postojala.
Ovo je sada zalosno,da posaljitelj i primatelj (prodavac/kupac) moraju obilaziti postanske urede,zvati sluzbu za korisnike prakticno "moliti" da im se dostavi paket za koje su platili dostavu.
__________________

Luce je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 09:46   #1708
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Ja sam zasad blagoslovljen izvrsnim poštarom i tetama u uredu. Ali već vidim, kad god je moj poštar na godišnjem/bolovanju, odmah nastane kaos. Ima 50tak godina nadam se da neće ić ća jos bar 15
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 09:53   #1709
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Postoji li još opcija od pošte do pošte?

Da mi ne nose paket doma, nago da ga podignem u pošti u kojoj ja želim. Nekad je to postojalo AFAIK a sad na HP web to nemogu naći
zove se poste restante, nadoplaćuje se 5kn. zadnji put sam to koristio lani kada je jedan primaoc htio da mu tako pošaljem paket. naravno, morao sam mu javiti tracking broj da s njim može u poštu. ako šalješ obično a ne preporučeno, neznam kako ide podizanje paketa jednom kad dođe na odredište.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2020., 09:58   #1710
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 986
Ne znam je li ih Amazon preopteretio ili covid, ali inače šaljem male pakete često, obično preporučeno i unutar Hrvatske je to u max 3 dana kod primatelja. Prošli utorak poslao kolegi s foruma preporučeni paketić, evo na trackingu još stoji da se paket nije maknuo iz moje pošte, išao provjeriti, kažu da je otišao, ali da je puno ljudi u samoizolaciji pa ga vjerojatno nema tko upisati i proslijediti poštaru.
Night je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na