Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2024., 21:52   #19321
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
granica je u tome da kupiš mini led 65" za 700 eura a 65" OLED duplo više novaca. Kod večih dijagonala je razlika još veća, s time da ni nema oleda velikih kao mini led televizora.

npr. koliko bi koštao 100" OLED?

https://www.harveynorman.hr/4k-mini-...m_medium=click
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 22:10   #19322
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Kosta i Dacia 10x manje od Ferraria

Kad sam uzimao tv, jos 2019, birao sam izmedju 65" falda i 55" oleda, cijene su bile tu negdi, test uzivo je bio debelo na oled strani...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 22:11   #19323
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Je, ali ljudi žele velike televizore, ne te 55" mobitel zaslone
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 22:32   #19324
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Tržišni udio TV-a većih od 65" je smiješno mali. Veća dijagonala je sve jeftinija, ali će naravno stati sa rastom, kako je stala i na mobitelima. Nećemo imati TV-e od 200 inča
Mini LED zasad nije konkurent OLED-u po kvaliteti slike, a bitka za top će biti između MLA (isto OLED) i QD-OLED-a. Micro LED je druga priča ali to neće biti tržišno isplativo još dosta dugo.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 22:34   #19325
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Ja sam si uzeo s23 mobitel, uvjet je bio sto manji mob izgleda da sam opet u manjini! No da nebi zalio 65" al obavezno oled, koji god, mislim da LCD i dalje ima te neke mane, viewing angle, color shift, response time i i dalje black levels, kad imas tu kocke 5x5 cm i sa 1000 zona nije to isto ko pixel level
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 22:35   #19326
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
98''oled od lg-a (mislim da je to M serija) kosta blizu 30k $...zbilja fensi tv, s wireless podrskom i svim benefitima oled tehnologije...no pritisnut argumentom da se taj novac kupi 7-8 tclova iste dimenzije, kako moze konkurirat?

sony potencijalno ide na zanimljivu trzisnu spiku, ajmo uvest 4k brightness mastering i naplacivat to po nekoj povlastenoj tarifi na streaming servisima. kineski dvojac vjerojatno vec ima postavu za ispratit to, samsung bi se mozda moga i prilagodit, a lg lagano tu ispada iz kombinacije jer su sve (ok, vecinu) stavili na oled.

meni to smrdi na gimmick, sta ces ti sad uvjeravat holivudske glavesine i vlasnike streaming platformi da je to iduci veliki korak?

iduci veliki korak je micro led, ako ga ikad uopce dovedu na razinu razumne cijene, cijene tih 'eksponata' jos uvijek idu po nekoliko desetaka tisuca dolara....

mini led je prolazna tocka u razvoju, ne donosi nikakav pomak u prikazu osim u odnosu na najobicniji led.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 22:40   #19327
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Mini led je dobar kompromis po pitanju kvalitete slike a kinezi ih prodaju po dobroj cijeni...i preuzimaju tržište.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 22:44   #19328
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ja zadnjih 5 dana na 65" oledu, i jos se privikavam.

Mislim da je 55" bilo taman za filmove i serije, i bolje se uklapa u prostor, dok mi je 65" bolji za igre.

Sljedeci sigurno nece biti veci, kao sta je bio slucaj zadnjih 4 puta.

Te televizore od 100" kupuju ameri koji ima ogromne kuce i velike dnevne boravle. I naravno imaju love da to mogu kupit.

Za sada prezadovoljan slikom i brzinom OS-a.

Sta se tice 5g starog sony fald i ovog oleda, na dnevnom sjetlu mi isto izgledaju odsjaji i boje, ali kada stavim zastore izgleda super.

Koliko sam skuzio nemam straha za burn in jer kada stavim pauzi na filmu/seriji nakon par min se pokrene screensaver pa nece zagoriti.




Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 07.01.2024., 23:50   #19329
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Imaš i ono da ti on sam nakon 4h rada kad ga ugasiš 10 min radi refresh pixela (to se ne vidi, ali se čuje klik kad se skroz ugasi). To ide automatski i zato uvijek mora bit u utičnici, ne smije ga se gasiti na sklopku. Isto tako, uključiš si onaj pixel shift (mislim da je on po defaultu). Samo treba bit oprezan sa jednom stvari a to je da na LG-u ono manualno refreshanje pixela nije isto što i to automatsko koje se radi svaka 4h rada, kad se ugasi. To manualno se uključuje jedino ako su na ekranu vidljivi artefakti, pošto skraćuje vijek panela. Nije ta razlika jasna sama po sebi kad se uđe u opcije...bar meni nije bilo na prvi pogled
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2024., 17:41   #19330
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
Tcl 65c735

Za ove novce...
Ispričavaju se, došlo je do neke pogreške i ne mogu isporučiti TV

Pas mater haha



Poslano sa mog
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2024., 17:45   #19331
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
To je emmezeta i meni napravila, (kupovao sam sušilicu 9kg AEG) , dakle super ponuda naručim i oni kažu da nemaju. Banda! Oglase i naravno da tog nemaju! Kreteni
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2024., 20:38   #19332
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
citajuci silne hvale tog MiniLED-a, jel onda ovo dobar buy? :
https://www.sancta-domenica.hr/tv-55...qned863-1.html

Znam da je fejk 50%, ali na nabavi je tu negdje cijena oko 800€ za slicne modele.
Ne znam jel bi uopće gledao Hisense jer ga žena ne voli jer nije mogla imat HBO na 2 godine starom Hisensu.
Hisense OLED za 1200€:
https://www.harveynorman.hr/4k-oled-...m_medium=click

Zašto je ovaj jeftiniji (65'' QNED):?
https://www.makromikrogrupa.hr/tv-lg...m_medium=click

Ovaj ispada 1200€ 65'' QNED MiniLED:
https://www.sancta-domenica.hr/tv-65...m_medium=click


Nekako sam si zacrto platiti max 1000€ za novi TV (za boravak, Netflix, HBO, možda u budućnosti gaming). Ako je toliko bolji MiniLED vjerojatno mogu izdvojit jos 200€ na to...
DariX je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2024., 21:11   #19333
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ispričavaju se, došlo je do neke pogreške i ne mogu isporučiti TV

Pas mater haha



Poslano sa mog
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
To je emmezeta i meni napravila, (kupovao sam sušilicu 9kg AEG) , dakle super ponuda naručim i oni kažu da nemaju. Banda! Oglase i naravno da tog nemaju! Kreteni
Prijavite ih na mingo, bila je jasno označena akcija, popusti napisani itd. Isporučit će vam.
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 08.01.2024., 21:16   #19334
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ispričavaju se, došlo je do neke pogreške i ne mogu isporučiti TV

Pas mater haha



Poslano sa mog
Ispričavaju se k...
Ovim putem vas obavještavamo kako nismo u mogućnosti isporučiti artikl...
Vratit će novac i na kraju hvala na razumijevanju.
Isprike nema.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2024., 21:35   #19335
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Mingo je ok da su nekom isporučili, ali nisu. Uvijek se možeš pozvati na grešku. Nesmis dio isporučiti s tom niskom cijenom a dio kupaca ne isporučiti. Svima ili nikom.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2024., 21:42   #19336
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Evo skužio sam što zeza WebOS media player i subtitlove: ako naslov fajla ima "." u sebi, tipa
"Good.Will.Hunting.1080p.h264.mkv" i isto tako naziv titla "Good.Will.Hunting.1080p.h264.srt" onda neće, no ako maknem točke pa piše "Good Will Hunting 1080p h264.mkv" i isto .srt onda ide bez problema.

Srećom pa su mahom svi torrenti s točkom tako da sad trebam naći skriptu za auto rename fajlova.
Još uvijek plačem što nije android tv...
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2024., 22:24   #19337
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor DariX Pregled postova
Ne znam jel bi uopće gledao Hisense jer ga žena ne voli jer nije mogla imat HBO na 2 godine starom Hisensu.
.
Ne može ni na novom, VIDAA ne podržava HBO aplikaciju. ALI HBO radi bez problema preko web preglednika, dodaš ga u favorite i otvarš bez problema u dva klika.

Osobno ne bi kupio Hisenese 65" U7KQ ak nije na akciji, sobzirom da je išao za 720 eura ili TCL 55" mini led koji je išao po 500 eura ovisno koju veličinu trebaš Za te pare to su super televizori.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 02:03   #19338
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Ne može ni na novom, VIDAA ne podržava HBO aplikaciju. ALI HBO radi bez problema preko web preglednika, dodaš ga u favorite i otvarš bez problema u dva klika.

Osobno ne bi kupio Hisenese 65" U7KQ ak nije na akciji, sobzirom da je išao za 720 eura ili TCL 55" mini led koji je išao po 500 eura ovisno koju veličinu trebaš Za te pare to su super televizori.
Onda mi se cini da je dosta dobar buy ovaj TCL 65C805 Mini LED za 820€ (imam popust preko firme) ?
https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/.../p/EK000567935

Zadnje izmijenjeno od: DariX. 09.01.2024. u 02:45.
DariX je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 02:19   #19339
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Evo skužio sam što zeza WebOS media player i subtitlove: ako naslov fajla ima "." u sebi, tipa
"Good.Will.Hunting.1080p.h264.mkv" i isto tako naziv titla "Good.Will.Hunting.1080p.h264.srt" onda neće, no ako maknem točke pa piše "Good Will Hunting 1080p h264.mkv" i isto .srt onda ide bez problema.

Srećom pa su mahom svi torrenti s točkom tako da sad trebam naći skriptu za auto rename fajlova.
Još uvijek plačem što nije android tv...
nesto tu drugo tebe zeza, 95% stvari je kod mene s tockom i radi najnormalnije s external subsima, bilo u LG-ovom internom playeru, bilo kad rucno ucitam (isti) prijevod u jellyfinu.....

offtopic: a zbog cega tocno places za androidom? ja npr placem zbog androida na telefonu, ali eto, ne zelin placat xxx E za transfer u iKamp

Zadnje izmijenjeno od: flyer1. 09.01.2024. u 02:26.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 07:47   #19340
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
nesto tu drugo tebe zeza, 95% stvari je kod mene s tockom i radi najnormalnije s external subsima, bilo u LG-ovom internom playeru, bilo kad rucno ucitam (isti) prijevod u jellyfinu.....

offtopic: a zbog cega tocno places za androidom? ja npr placem zbog androida na telefonu, ali eto, ne zelin placat xxx E za transfer u iKamp
Može biti da točka muči Twonky media server na NASu a ne webos media player, nisam još to testirao.

I ja bi jellyfin i trenutno pokušavam odgonetnut kako ga instalirati na svoj stari NAS koji nema docker (TS 231). Budem probao prvo s Plexom koji isto nema zadnju verziju na qnap storeu za moj nas a trenutna nije podržana od webos- ovog Plex klijenta jer je prestara...

U svakom slučaju kemija na kvadrat a bogme mi se ne daju pare za novi NAS samo zbog bolje podržanosti DLNA media servera...

A glede andorid TVa plačem jer bi samo instalirao VLC player i s njime zaobišao svu ovu zezanciju s DLNA media server pizdarijama jer bi pristupio fajlovima drito preko SMB sharea + dobio bih ugrađenu funkciju za download titlova
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 08:07   #19341
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 133
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Evo skužio sam što zeza WebOS media player i subtitlove: ako naslov fajla ima "." u sebi, tipa
"Good.Will.Hunting.1080p.h264.mkv" i isto tako naziv titla "Good.Will.Hunting.1080p.h264.srt" onda neće, no ako maknem točke pa piše "Good Will Hunting 1080p h264.mkv" i isto .srt onda ide bez problema.

Srećom pa su mahom svi torrenti s točkom tako da sad trebam naći skriptu za auto rename fajlova.
Još uvijek plačem što nije android tv...
Zašto ne kopiraš ime file filma i zaljepis na ovaj srt. Radi 100%. Bitno da film i srt imaju isto ime. Treba ti 3 sekunde.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
markotornic je online   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 08:15   #19342
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Srećom pa su mahom svi torrenti s točkom tako da sad trebam naći skriptu za auto rename fajlova.
Koristim ovo već neko vrijeme jer me živcirao kaos s imenima na disku i još pogotovo kad bih pokrenuo plex.
Preimenuje i film i titl, radi besprijekorno
https://www.filebot.net/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 08:18   #19343
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Koristim ovo već neko vrijeme jer me živcirao kaos s imenima na disku i još pogotovo kad bih pokrenuo plex.
Preimenuje i film i titl, radi besprijekorno
https://www.filebot.net/
Ovo sam i ja koristio bas zato jer mi plex pola filmova nije lijepo imenovao u GUI-ju i na kraju sam nasao gdje problem (ako te to uopce muci, ne znam jesam li dobro shvatio).

https://forum.pcekspert.com/showpost...8&postcount=39
Na kraju topica je slika koju postavku treba ugasitu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 09.01.2024. u 08:23.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 08:23   #19344
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Već godinama preimenujem titl u ime datoteke filma i dodam na kraj .hr i onda .srt
Od kada to radim, sve radi bez problema.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 10:24   #19345
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor markotornic Pregled postova
Zašto ne kopiraš ime file filma i zaljepis na ovaj srt. Radi 100%. Bitno da film i srt imaju isto ime. Treba ti 3 sekunde.
Napisah gore da to ne radi i da ga muče točke u nazivu bez obzira što su isti naziv fajla filma i titla.
No kažem, možda je i do Twonky media servera. Vrlo je osnovan, zastario i neflexibilan, vjerojatno on radi probleme zbog točke, a možda i zbog skeniranja sadržaja (jedino kako ga uspijevam nagovorit da vidi novi sadržaj je restart njegovog servera no nije pomoglo kad su točke bile u nazivu)



Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Koristim ovo već neko vrijeme jer me živcirao kaos s imenima na disku i još pogotovo kad bih pokrenuo plex.
Preimenuje i film i titl, radi besprijekorno
https://www.filebot.net/
ma to te pitam, svaka čast!


još kada bi sve to radilo bez dupliranja fajlova koji se moraju odseedat pa moraju imat originalni naziv
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 10:37   #19346
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
strašno koje muke..., sva sreća da se ne trebam zajebavat s tim više, u Kodi baciš kaj god hoćeš, nebitan naziv srt-a i točke i jel je il nije kao naziv video fajla i momak sve guta, uz hrpu drugih opcija za titlove

long live Kodi & AndroidTV ilti GoogleTV
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 10:57   #19347
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Tak i ja, preko moba uzmem film direktno na NAS putem synology aplikacije, automatski nađe i stavi prve hrvatske titlove preko open subtitles, ako ne nađe onda tražim ručno pa dodam u folder. Jedino mi nekada zna u KODIu kada skenira video folder, pronađe nove filove, ali kao da se ne mogu otvoriti pod TV shows ili movies pa moram ručno uči u folders/movies/pa odaberem film. Nije tako sa svima, ali ne znam koja je fora, nije mi se dalo proučavati.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 10:59   #19348
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Ima sad Kodi i na webosu, doduse nisam ga nikad koristio pa neznam namjestiti :/
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 11:03   #19349
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
btw jel ima taj media player sa webos-a opciju za mjenjanje boje titlova kad upališ HDR sadržaj? ono da ne osljepiš i jel ima vremensku korekciju?
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2024., 12:09   #19350
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Isprike na malo usporenom odgovaranju, malo me gripa satrala

Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Pitam zato jer mi nije poznat ni jedan "box" uredjaj koji je u stanju reproducirat FEL, pa mi je nejasno ono sto si napisao:
"Ako je rip "lossless" odrađen - nema nikakve razlike." Na cem onda gledat i koja je svrha takvog rip-a ako FEL mogu iskoristit/prikazatii samo UHD BD Player-i ?
E ok, "u moje vrijeme" kad sam ripao radi testiranja, radio sam to samo sa regularnim full HD blu ray-evima, nije bilo dolby visiona ni u tragovima
Tako da ajde, moja prošla izjava da nema razlike je zapravo bila za taj use case, a ne za ultra blu-ray sa dolby vision ili HDR10+

Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
koji uhd br dune-a imas? CEE verzija slovi za najbolje odradenu, a evo i par zapazanja za sliku
https://www.blu-ray.com/movies/Dune-4K-Blu-ray/295838/
Gledao sam u dolby vision-u, ne u HDR10+, Sony TV jelte
Ma da, stvar i izgleda i zvuči savršeno, ne znam baš da bi itko primjetio to što su kompresirali zvuk.

Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
oblivion sam gleda u 1080p, on je inace bia jedan od najboljih br transfera....pretpostavljam da je hdr implementacija izvrsna ako te toliko dojmia, jer inace nije izvorno masteriran u 4k (kao uostalom i drugi tomicin SF iz tog doba, edge of tomorrow, ali ipak izvrsno izgleda na oled-u)
Ja sam ga isto originalno gledao na full HD blu-ray disku i izgledao mi bolesno dobro za to vrijeme.
Sad mi je ovo još za klasu bolje, no problem je samo što ne mogu biti objektivan i direktno usporediti zato što sam gledao na u potpunosti drugačijim sistemima.
Prošli sam gledao na full HD projektoru a ovaj na 4K OLED-u.
Za dojam poboljšanja mi je OLED sigurno barem jednako bitan, a vjerojatno i bitniji, nego promjena sa 1080p na 4k.

No u svakom slučaju - film izgleda fantastično!

E da, a za edge of tomorrow - čekam da izbace neko novo sređenije izdanje, jer ova trenutna 4k verzija "pati" od osrednje odrađenog posla.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na