Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2021., 09:03   #151
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Par dana prije isteka pretplate obično dobiješ obavijest o isteku, pa uplatiš na vrijeme.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 09:20   #152
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Sve pet, ali ne vidim zašto si toliko komplicirati život ručnim plaćanjem i unosom nove kartice svaki mjesec, posebno jer se radi o Revolutu u kojem možeš kad god hoćeš blokirati karticu ili blokirati samo buduće transakcije za stvari koje se naplaćuju redovito.
franzD je online   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 12:24   #153
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
pa to je samo metoda koju je covjek izabrao, poanta je da arg vpn i revolut rade
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 14:33   #154
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Meni nece nikako, ni disposable ni obicna nema šanse... Jednostavno mi odbija transakciju sa kodom i neda. TunnelBear VPN je u pitanju.
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 17:23   #155
net
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 91
Provjeri koja ti je ip adresa preko tunelb.; nije ti prebaco vjerojatno ili prebacio na neku drugu od odabrane.
net je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 17:28   #156
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Sve pet, ali ne vidim zašto si toliko komplicirati život ručnim plaćanjem i unosom nove kartice svaki mjesec, posebno jer se radi o Revolutu u kojem možeš kad god hoćeš blokirati karticu ili blokirati samo buduće transakcije za stvari koje se naplaćuju redovito.
Ma kako su drugi rekli, cisto da isprobam. Lako si ja namjestim najlakse kasnije.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Meni nece nikako, ni disposable ni obicna nema šanse... Jednostavno mi odbija transakciju sa kodom i neda. TunnelBear VPN je u pitanju.
Hmmm..da, daj kako kolega kaze i odi na provjeru IP-a da li ti je zaista prebacio na zeljenu drzavu.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 20:21   #157
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Imam dvije argentinske pretplate i vec mjesecima sve ok.jedna sjeda 28.a druga 30.u mjesecu.sad otvorim revolut i stoji mi dospijeće plaćanja 13.siječnja,sto nije nijedna pretplata od ove dvije gore.isti je iznos pa me zanima sto je to?
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 13:04   #158
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
vi koji to imate - šta na tom "premijumu" ima a da nema na običnom?
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 13:15   #159
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Oni nemaju reklama

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 13:22   #160
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Playback u pozadini dok nesto drugo radis na mobu ili s ugasenim zaslonom i kako je gore kolega rekao, bez reklama je.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 13:33   #161
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Ako koristis yt samo na mobu, onda radije uzmes vanced i imas sve iz premium paketa - nemas reklame i imas backgroud playback uz ugasen ekran.

Nisam vise siguran sto je s yt music uslugom, dolazi li to u paketu s premiumom ili je dostupno i kao free usluga.

Ako castas yt na tv, koristis yt app na tv-u/firesticku/shieldu... Tu nema pomoci od adblockera i imas reklame.
Vanced jos nema podrsku za daljinski pa nema bas smisla na tv-u osim ako spojis misa za navigaciju.
SmartTubeBeta je odlicna alternativa bez reklama, a podrzava i castanje. Ako ti se neda s tim zajebavati, onda premium i stock yt app i prst u uho.

Ako koristis yt na kompu kroz browser, reklame afaik ne mozes izbjeci jer se serviraju kroz isti link kao stream. Tu mislim da jedino pomaze premium. Ne znam za neke alternative, mozda zna netko drugi.

Teoretski, premium ti nije potreban ako se zelis rijesiti reklama i ne ovisis o stock yt appu. Ja sam u onom "once you go black..." vagonu pa mi se neda ni pokusavati ukinuti premium ^^
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 13:45   #162
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Youtube premium

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ako koristis yt samo na mobu, onda radije uzmes vanced i imas sve iz premium paketa - nemas reklame i imas backgroud playback uz ugasen ekran.

Nisam vise siguran sto je s yt music uslugom, dolazi li to u paketu s premiumom ili je dostupno i kao free usluga.

^^
Je ako koristiš Android. Na Appleu nema Vanceda.
Kaj se tiče Vanceda, nedavno na redditu naišao da ima i neka druga aplikacija (Android) koja je i bolja od Vanceda, al nisam zapamtio ime.

Music dolazi samo s Premiumom

Tak da na Appleu je potreban premium ak se želiš riješit reklama.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 13:54   #163
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Premium vrijedi svaki cent
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2022., 13:57   #164