Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.09.2023., 18:47   #1
TotoRi
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2022
Lokacija: Rijeka
Postovi: 34
Aplikacije se ne otvaraju nakon prekinutog updatea Androida

Imam stari LG G5. Ispraznila mi se baterija i kada se mobitel ugasio, posudio sam neki privremeni punjač koji je sporo punio i mobitel je počeo skidati neki Android update (pisalo je da je ne gasim mobitel) međutim, kako je taj punač bio slab, mobitel se sam gasio, nije se mogao puniti...

Kad sam napokon došao doma i napunio bateriju pošteno, shvatio sam da mi gotovo niti jedna aplikacija ne radi, cijeli Google store sam ponovno instalirao i s vremenom su proradile ove osnovne aplikacije, kontakti, sms i LG-ove preinstalirane, ali ove ostale gotovo niti jedna ne radi... Probao sam brisati cache od aplikacija... Ništa. Restartao sam ga nekoliko puta...ništa. Jednostavno neće pokrenuti (skoro) niti jednu aplikaciju, osim ponovno instaliranog Google-a i ovih osnovnih. O settingsima sam pokušao vidjeti da li ima update slobodan za Android ali kaže mi da koristim zadnju verziju (7.0).

Da li mi preostaje što napraviti osim Hard reseta? Mogu li nekako updaetati/popraviti taj Android? Negdje sam pročitao da kod prekinutog preuzimanja mobitel sam nakon par dana opet skida update... Što učiniti?

Hvala
TotoRi je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na