Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.07.2005., 02:21   #31
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Koliko sam ja upoznat Auto plin ( LPG ) nije mjenjao cijenu od 2002. možda i prije. N svakako taj nergent ima znači jendo 3 godien fixnu cjenu. Benzin pak ima max 2 tjedna fixnu cjenu i onda ode gore za 3-10lp.
Ko sad kad su skužili da hrpa ekipe tanka Super 95 umjesto E95 i hopa umjesto 7,60 kn/l od danas je 7,70kn/l ista stvar s normalnim vulgaris Dieselom.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 02:35   #32
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by Isus Koliko sam ja upoznat Auto plin ( LPG ) nije mjenjao cijenu od 2002. možda i prije. N svakako taj nergent ima znači jendo 3 godien fixnu cjenu. Benzin pak ima max 2 tjedna fixnu cjenu i onda ode gore za 3-10lp.
Ko sad kad su skužili da hrpa ekipe tanka Super 95 umjesto E95 i hopa umjesto 7,60 kn/l od danas je 7,70kn/l ista stvar s normalnim vulgaris Dieselom.
Dizao se on vani, samo kod nas zbog relativno male upotrebe propana za aute nisu to korigirali jer im je to sitnis naspram onome sto zaradjuju na glavnom krvavom energentu.

No da se za koju godinu poveca respektabilniji broj korisnika
da vidis kako bi se propan propenjao gore.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 19.07.2005. u 07:42.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.07.2005., 02:48   #33
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
da znam. Meni je samo problem što bi mi metnaska boca požderala 50% gepeka i time ne bi biš dobio. Sad sam išao u Zadar s dva frenda i trebao mi je svaki cm gepeka koji je ionako mali (275l).

Kod nas kao što si i sam vidio ima jako puno mitova oko plina a i relativno je to velika investicija.

Isto je zanimljivo vidjeti kako jako puno bezinskih u Zadru ima ozaku GPL - GAS, što sve ne čini potražanja.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 03:03   #34
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by Isus da znam. Meni je samo problem što bi mi metnaska boca požderala 50% gepeka i time ne bi biš dobio. Sad sam išao u Zadar s dva frenda i trebao mi je svaki cm gepeka koji je ionako mali (275l). Kod nas kao što si i sam vidio ima jako puno mitova oko plina a i relativno je to velika investicija. Isto je zanimljivo vidjeti kako jako puno bezinskih u Zadru ima ozaku GPL - GAS, što sve ne čini potražanja.
Ha, moras sam odabrati ovisno koliko imas vozila (grad/put)
i koji ti je prioritet vazniji.

Gotovo 10 mjeseci djaba voznje po gradu i malo snalazljivosti za put ili cist gepek i jos cisci djep

Znam da se u Istri sprema ozbilljnija mreza plina za turiste (Metan/Propan) ha moraju zbog turista a dobrobit ce doci i za
gradove.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 03:10   #35
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
ja skoro pa non stop imam neki drek po gepeku. Tak da ću dok imam ovaj auto i dok ne završim faks i počnem zarađivat i skupim lovu za veći odlučiti se za Autoplin.

A kad dođem do većeg auta i više novaca i ako se možda počen raditi okrgle boce za metan ugraditi metan.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 03:16   #36
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by Isus ja skoro pa non stop imam neki drek po gepeku. Tak da ću dok imam ovaj auto i dok ne završim faks i počnem zarađivat i skupim lovu za veći odlučiti se za Autoplin. A kad dođem do većeg auta i više novaca i ako se možda počen raditi okrgle boce za metan ugraditi metan.
Pa znam da je cijena Metana faktor za mnoge.

Pa odi na propan (opet je usteda ohohoho) a novi veci naruci sa plinom, pa ce bit gepek sretan i prazan.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2005., 23:50   #37
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Ukoliko će biti novi auto, svakako će naruđba biti s plinskom instalacijom za metan.

Nego da te još pitam, je li računica potrošnje za metan 1,5KG =1Lbenzina vrijedi i kod autoplina?
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2005., 00:40   #38
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by Isus Ukoliko će biti novi auto, svakako će naruđba biti s plinskom instalacijom za metan. Nego da te još pitam, je li računica potrošnje za metan 1,5KG 1Lbenzina vrijedi i kod autoplina?
Ponavljam :

LPG , nastaje pri proizvodnji benzina i ovisi o zalihama nafte u zemlji.

Metan je usputan produkt, 85% metana i spreman za koristenje bez daljne obrade. 1kg = 1,4 litre

1,5 kilo sam za Metan
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2005., 01:43   #39
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Da znam. Ali kao što rekoh trenutno mi nedostaci kod Metana ( gubitak gepeka) apsolutno ne odgovrajau kao i viša cjne ugrdnej. Nažalost.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2005., 19:47   #40
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
@ isus

pa gubitak gepeka ni nije tak strašan
misli na novčanik!naravno da je u početku skupo al se kasnije puno,puno više isplati!
ja več skoro 4 god vozim na plin,spremnik je od 60l, 170 kn full...naspram benzina i dizela stvarno smješna cijena!

u auto klubu prije par mjeseci (nisam ziher) ti je bilo testiranje automobila na benzin/dizel/plin
ne sječam se cifri godišnjeg izračuna potrošnje (novčano)
al je naravo s plinom najjeftinije i ne šteti toliko okolišu!
jedio je ukupna potrošnja automobila na 100km mislim oko 10% veča!

ali največi problem je Tehnički!!!!
naime,nemožeš se dopeljat ne plin nego na benzin!
bilo bi fora da ga samo prebaciš,ali ne!ja moram svake godine lokalnom mehaničaru da makne sve te gluposti na motoru jer te ne puštaju!!zbog drugačije emisije plinova ili čega....

nebuloza : možeš ugradit plin u auto al ga nemreš takvog regati!
+atest boce svake godine !
ali je opet u globalu jeftinije!!!!
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.07.2005., 23:37   #41
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by BSA
@ isus

ali največi problem je Tehnički!!!!
naime,nemožeš se dopeljat ne plin nego na benzin!
bilo bi fora da ga samo prebaciš,ali ne!ja moram svake godine lokalnom mehaničaru da makne sve te gluposti na motoru jer te ne puštaju!!zbog drugačije emisije plinova ili čega....
jesi li ti siguran da je ovo potrebno??
stari mi ima plin vec 2 godine i ne sjecam se da je morao raskapati plinsku instalaciju prije odlaska na tehnicki
eventualno je na onom gumbicu morao prebaciti na benzin.
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2005., 00:51   #42
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by miato jesi li ti siguran da je ovo potrebno?? stari mi ima plin vec 2 godine i ne sjecam se da je morao raskapati plinsku instalaciju prije odlaska na tehnicki
eventualno je na onom gumbicu morao prebaciti na benzin.
Ma dabome da netreba.

Doduse ima ljudi koji imaju instalaciju na crno pa opisana radnja ima samo "smisla" u takvom slucaju
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2005., 01:06   #43
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
jebiga meni je prije frajer srao da nemrem imat spojeno "ono kaj vodi plin u motor" da ga moram maknut!taj put je prošlo sa 100 kunića u knjižici al sam drugi put to maknul i sve je u redu!
naravno da sam koristil gumbić

bez brige visage,nije slagano na crno,moj stari je pljunul ,onda, 1200 maraka za ugradnju...čak je dao ugradit indikator za količinu plina u spremniku

jao da mi je onaj sustav od 13000 kn kaj ti ubrizgava direktno u svaki ventil posebno
:burn:
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2005., 14:06   #44
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
'
Jel netko mozda imao u rukama neko novo domace izdanje
bas specijalno o ugradnji auto plina?

Vidio sam reklamu za spomenuti no nisam ga pronasao na dva meni frekventna kioska. Spominje se treci ili 4-ti broj, pa je to izlgleda neki stalni casopis?
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2005., 15:29   #45
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
vec duze vrijeme razmisljam o ugradnji plina, ali kako ja kao student da skucam 6500kn koliko trazi Boyski...
nema sanse...
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2005., 15:35   #46
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by MasterX
vec duze vrijeme razmisljam o ugradnji plina, ali kako ja kao student da skucam 6500kn koliko trazi Boyski...
nema sanse...
Studenti i ne voze auto, osim ako nisu zaposleni,
cek malo pa ti radis !

Dakle izrugujes se postenim studentima, to nije bas u redu Mx
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2005., 15:58   #47
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
da, ja radim i studiram!
kada 1/3 place potrosis na gorivo, a ostalo MORAS dati za racune, nemas bas previse izbora zar ne?

ostane mi taman za teretanu (200kn) i to je to! ali barem mogu (pre)zivjeti a da mi ne dolaze stalno opomene i obavjesti o iskljucenju, struje, plina, telefona
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2005., 16:07   #48
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by MasterX
da, ja radim i studiram!
kada 1/3 place potrosis na gorivo, a ostalo MORAS dati za racune, nemas bas previse izbora zar ne?

ostane mi taman za teretanu (200kn) i to je to! ali barem mogu (pre)zivjeti a da mi ne dolaze stalno opomene i obavjesti o iskljucenju, struje, plina, telefona
Pa u cemu je onda problem?

Em si uredan platisa, em imas i ganz novi bicikl i jos volis svoju domovinu d.d.

Sto ce tebi uopce auto frajeru.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2005., 18:50   #49
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
svaki dan 23km do posla i 23km nazad
to je 46km skoro SVAKI DAN

ako idem javnim (jadnim) prijevozom onda izgubim oko 1,5h na posao i 1,5h nazad (+8-9 sati rada + 3 sata u prometu i dan je prosao) nemogu nista stici, ni uciti, ni otici u teretanu, tuzno ali istinito... preumoran sam za bilo sta, nakon 12 sati samo se otusiram i idem spavati...

biciklom po kisi i po ovim paklenim vrucinama na posao ne mogu, jer bi dosao sav preznojan na posao, a to si nemogu dozvoliti

gorivo me unistava, najradje bi vozio Golf 1 na loz ulje, zao mi je unistavati prirodu i eko sustav na taj nacin, vrlo rado bi se vozio na plin kada bi imao 6500kn

molim donatore da se jave
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2005., 11:56   #50
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
Citiraj:
Originally posted by MasterX


gorivo me unistava, najradje bi vozio Golf 1 na loz ulje, zao mi je unistavati prirodu i eko sustav na taj nacin, vrlo rado bi se vozio na plin kada bi imao 6500kn

molim donatore da se jave
kae frajeru... a za novi Xerox 19" LCD se ima ha?

Inace, pohvale Visageu za kvalitetnu i interesantnu temu vec poslovicno dobro odradjenu... ( rekao mi Cat da si bio pri njemu... sad mi krivo kaj nis dosel kasnije da te ufatim i vidim lajv... )
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2005., 15:49   #51
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by BSA
@ isus

pa gubitak gepeka ni nije tak strašan
misli na novčanik!naravno da je u početku skupo al se kasnije puno,puno više isplati!
ja več skoro 4 god vozim na plin,spremnik je od 60l, 170 kn full...naspram benzina i dizela stvarno smješna cijena!

Za Punto 55 je. Pogledaj sliku koju je visage dao za Metan. Samo da velim vraćao sma se s mora nas 4 u autu i gepek do vrha + dva ruksaka još na zadnjem sicu u autu. Meni je svaki mm3 gepeka potreaban, zato ću i ugraditi propan/butan i uzeti okruglu bocu. Samo moram skupiti nofce..
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2005., 17:45   #52
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
Citiraj:
Originally posted by daddo
kae frajeru... a za novi Xerox 19" LCD se ima ha?
treba znati poslovati, neke stvari dodju kao poklon
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2005., 01:15   #53
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Originally posted by MasterX


biciklom po kisi i po ovim paklenim vrucinama na posao ne mogu, jer bi dosao sav preznojan na posao, a to si nemogu dozvoliti

a u gradskom prijevozu se ne znojiš?
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2005., 01:26   #54
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
znojim se ali u dozvoljenim granicama
ipak potoji razlika izmedju voznje bicikla na 40C i sjedala ili stajaceg mjesta u kakvom-takvom hladu tramvaja...

nemoj te zachatavati topic, ovo je topic u kojem ja trazim donatore za ugradnju plina u auto
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2005., 10:59   #55
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Heh ... dao si dosta truda na temu evo jedna
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2005., 22:07   #56
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Visage
'
Jel netko mozda imao u rukama neko novo domace izdanje
bas specijalno o ugradnji auto plina?

Vidio sam reklamu za spomenuti no nisam ga pronasao na dva meni frekventna kioska. Spominje se treci ili 4-ti broj, pa je to izlgleda neki stalni casopis?
Ikao malo kasnim z odgovorm no ipak, našao sma ga ja kod sebe, mora se pitati jer nije izložen vani. Dođe 12 kn i izlazi 4 puta godišnje.

Dojam? Pa nije da me jako oduševio, stil pisanja me neizmjerno nervira. Nedosatje mi pravih informacija od korisnika autoplina, nema nikavih praktičnih savjeta itd.
Očekivao sam časopis koji bi tako nešto imao, a dobio sam časopis koji koliko se meni čini ima glavne članke koji služe za uvjeravanje da se uzme plin,a li djeluej jako suhoparnio i prkaio prepisano iz neke reklamne brošure ( vjerojatno i je prepisano iz brošure Pro Plina)
Da se razumjemo ništa loše o tome dapače, ali nigdje nema nekih slika ugrađenih uređaja u aute, nema primjera cjene ugradnje i uštede u odnosu na Diesel ( velikim slovom jer je to i osobno ime čovjeka --Rudolf Diesel izumitel Diesel motora) i benzin i nema nikavih ama baš nikavih podataka o potrošnji.

Zgodno je kaj je na kraju popis mjesta za ugradnju autoplina, iako moram priznat da mi se čini da nisu svi jer sam na putu prema moru vidio još par mjesta gdje razni servisi reklamiraju ugradnju plina ( na staroj karlovačkoj).

Ocjena 2+ od 5 može puuuno bolje.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2005., 23:34   #57
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by Isus Ikao malo kasnim z odgovorm no ipak, našao sma ga ja kod sebe, mora se pitati jer nije izložen vani. Dođe 12 kn i izlazi 4 puta godišnje. Ocjena 2+ od 5 može puuuno bolje.
DA.

Imadeh ga koji dan u ruci, nije bas neka svetkovina plina.

Mada mi je drago da postoji, pre olako su izasli sa njim.

Pre malo smo mi trziste za tako strogo profilirane casopise, bojim se da im nece tiraza to izdrzati i da im nema zivota za njih
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2005., 01:44   #58
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
milsim da nije problem u veličini tržišta već u kvaliteti samog magazina. Da je kvalitetniji bi kupio i ovaj sadšnji broj a ovako se dvoumim dal tih 12kn bolje potrošit na hladnu pivicu.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2005., 23:55   #59
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Originally posted by Isus milsim da nije problem u veličini tržišta već u kvaliteti samog magazina. Da je kvalitetniji bi kupio i ovaj sadšnji broj a ovako se dvoumim dal tih 12kn bolje potrošit na hladnu pivicu.
Ma dobro, u redu za kvalitetu casopisa.

Ali budi objektivan za velicinu trzista.

Ti bi ga kupio, ja bi ga kupio, ali realno za vecinu ljudi relacija interesa je samo jednokratna.

Vecinu ljudi zanima samo dok nesto trenutno planiraju a vecina nakon instalacije uopce vise nebi ni pogledala isti.

Cak da recimo svi koji imaju ugradnjen plin kupuju taj casopis, opet je premalo da se isplati na duze staze i da uopce odvrnu financijski ciklus za neku dalekosezniju buducnost, najvise tek puko pokrivanje troskova i lagani ne-ulazak u minus.

Jednostavno pre malo smo trziste za tako strogo profiliranu temu. Osim ako malo razboritije revidiraju tematski casopis i pocnu se baviti jos nekim sire foksunim temama koje bi privukle vise citatelja, no opet naslov casopisa je jako striktan.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2006., 03:19   #60
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
'

Dva izvrsna HR linka koja sam zaboravio vec odavno staviti ovdje. Kvalitetno i informativno obradjeno u najmanju ruku. Inace da bude zanimljivije linkovi su od tajnovitog energetski potkovanog clana koji ima svega par postova : MikiMaus

Prirodni plin (Natural Gas)

Prirodni plin - Ukapljeni plin (Liquefied natural gas – LNG)
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na