Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.12.2008., 19:44   #31
LostX
Premium
 
LostX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SK
Postovi: 149
hahaha evo jedan topgear fan
LostX je offline  
Staro 06.12.2008., 19:45   #32
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ja sam ga isprobao...auto jako dobro lezi na cesti i jako kvalitetno djeluje u voznji. Ali ne znam reci kakvi su motori osim ovog dizela od 90KS kojeg sam ja vozio koji je sasvim solidan motor koji mirno i tiho radi i dosta je elastican.

Usporedba sa spomenutom Astrom je ovakva: i30 je na pogled kvalitetniji, a lezanje je neusporedivo... i30 je daleko bolji sto se ovjesa tice. I prakticnost u unutrasnjosti je na strani i30
Sve to stoji, ali 122 500kn za 1.6 sa 116KS je malo previše IMHO.
Gilbert5 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.12.2008., 19:46   #33
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Vozio sam se u i30 ,110KS , full oprema ...Auto je predobar ,vuce odlicno,unutrasnjost fenomenalna ,kvalitetni materijali...kozni sicevi ,komande na upravlajcu...i bas kvalitetna izrada ,a motor super ,netrosi priko 7,5 litara
webstartm je online  
Staro 07.12.2008., 00:25   #34
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Sve to stoji, ali 122 500kn za 1.6 sa 116KS je malo previše IMHO.
Slazem se da sad s ovim akcijama covjek moze proci i znacajno jeftinije... zato se sada vidi sve manje novih KIA i Hyundaija na cesti nego kad su cee'd i i30 izasli... jer su drugi lagano skresali cijene... ako se malo bolje pogleda, Reanualt je od onda skreso cijenu Megane-a za barem 10k kn (ako gledamo istu razinu opreme prije i sada), focus je jeftiniji za 2-5k kn... C$ također.. pa čak je i Peugeot značajno snizio cijene 308-ice(sto jos ne znaci da je bas najpovoljniji auto..ali je konkurentniji)...
JC Denton je offline  
Staro 07.12.2008., 01:58   #35
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Jesi razmišljao o autima starim 2-3 god sa jako malo km? Puno niža cijena a praktički je to novi auto?
Focus ili Kia od ovih navednih. S tim da zaboraviš focusa sa 1.4 motorom, puno pije, tak da je bolji izbor 1.6.

Moj izbor da ja kupujem (novi) auto je Honda Civic 4V. Po mogućnosti potražit 1-2 god star.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 07.12.2008., 02:47   #36
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
to sto ti kazes u vezi garancije.. naravno, mislim da znas da garanciju podrazumjevaju svi redoviti servisi (pa čak i promjena ulja i žarulja), sve režije i zadnja kuna mora bit plačena, onda ce ti tek bit kao garancija odobrena (danas rijetko tko ima para jos da i za to odvoji)...
ja bi bolje uzeo za 13k eura auto star godinu dve (bar tog ima ko govana jer ljudi ne mogu placat kredite i sl) iz neke autokuce...
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline  
Staro 07.12.2008., 05:04   #37
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
pro ceed i hy i30 su isti auti samo upakirani drugačije,isti problemi s ovjesom i podvozjem....detalje neznam

imam 2 osobna iskustva
1.draga uzela toyotu yaris rnb 105 000kn - čista 5
2.frend uzeo hondu jazz - 96 000kn - čista 5

sjedio u i30,po meni katastrofa...dobro pogledao auto u salonu.
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 07.12.2008., 05:13   #38
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Vozio sam se u i30 ,110KS , full oprema ...Auto je predobar ,vuce odlicno,unutrasnjost fenomenalna ,kvalitetni materijali...kozni sicevi ,komande na upravlajcu...i bas kvalitetna izrada ,a motor super ,netrosi priko 7,5 litara


samo to

znam dobro servisera iz hyundaia,kaže mi čovjek u povjerenju - ukrasili su govno

jebu ježa s djelovima,nije baš plug & play da se blago izrazim,gube živce oko najmanjeg komada plastike u autu
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 07.12.2008., 09:15   #39
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Kako se priča o autima od oko 100k kuna, evo mog nedavnog iskustva.
Nakon 2 mjeseca traženja, na kraju sam kupio auto ko' žena, onaj koji mi se najviše sviđao.
Nema ni mašinu od xyz konja, nema automacku kljimu, ni alu felne, jer si ih ja ne mogu priuštiti.
Osobno sam u ukupnu cijenu auta išao utrpavati i cijenu održavanja istog.
I bome je ta cijena bila najpovoljnija. Inače za gore navedenu toyotu ovlašteni servis litru ulja naplati 150kn + PDV, Jazz štela ventile svakih 40 000, duplo kraći interval ako je na plinu, a Renaulti su poznati po servisima koji koštaju za infarkt dobit. Hyundai neznam, jer neznam nikog da ga servisira kod ovlaštenog servisera.
Mene je prvi servis na 15000 km izašao niti 500kn. Treći na 45000 je koliko znam oko 700 (bar mi tako javlja kolega iz Splita, sa vozilom iste marke).
Auto je Fiat Bravo 1.4 90KS.
Istina nije mašina za trke, ali kako prelazim u zadnje dvije godine oko 60000 na godinu, vjeruj mi ni ne treba ti takav auto, barem po mom iskustvu.
Sad koliko će trajat taj motor na te kilometre je drugi par rukava.
I da uzeo sam ga na Leasing, dobio tri godine kaska besplatno, a zadnje dvije užasno povoljnu cijenu na taj kasko.
I na svakog Fiata uz doplatu možeš dobiti 5 godina ili 500 000 km garancije na motor i još neke dijelove.
@Elvis: na ovom forumu ne volim teme o autima i nemam više namjeru postati u ovu, pa ako te još nešto bude zanimalo, slobodno mi se javi na PM.
Eventualno nevjernim Tomama okačim još u ovaj post scan računa.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 07.12.2008. u 09:54.
Pomo je offline  
Staro 07.12.2008., 12:06   #40
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
pro ceed i hy i30 su isti auti samo upakirani drugačije,isti problemi s ovjesom i podvozjem....detalje neznam
Bolje niš ne napisat nego ovo kaj si ti.

Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova


samo to


jebu ježa s djelovima,nije baš plug & play da se blago izrazim,gube živce oko najmanjeg komada plastike u autu
Krajnjeg kupca ne zanima pa ni hoće li serviser krv pišat dok nešto promjeni s obzirom koliku garanciju ima. Pogotovo u proceedu (7 godina).
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2008., 12:39   #41
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor doggy Pregled postova
Dacia Sandero
Dobra....

Inace nije mi jasno zasto se ljudi odluce za kupovinu glanc novog auta(osim ako stvarni imaju love) do 100kkn, pa 2-3g stari "pravi " auto se da kupit za te pare
Uber Gosu je offline  
Staro 07.12.2008., 12:42   #42
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Dobra....

Inace nije mi jasno zasto se ljudi odluce za kupovinu glanc novog auta(osim ako stvarni imaju love) do 100kkn, pa 2-3g stari "pravi " auto se da kupit za te pare
pa možda nekome jednostavno ne treba passat i sl...
Buger je online  
Staro 07.12.2008., 13:11   #43
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Proced je sve lijep i sve to stoji ali ne drzi cijenu tak da ga vozis dok se ne raspadne . Uglavnom ova garancija 7 godina je blago rečeno sranje jer ima uvjet 150k km i ono što piše malim slovima, samo na neke dijelove XD znaci ne na cijeli auto.Ako ces uzimat kiu obavezno se bolje informiraj o garanciji.

Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Dobra....

Inace nije mi jasno zasto se ljudi odluce za kupovinu glanc novog auta(osim ako stvarni imaju love) do 100kkn, pa 2-3g stari "pravi " auto se da kupit za te pare
Ljudi vole biti prvi vlasnik , a i vecina servisa skida kilometre pa ti je ovo koda kupujes mačka u vreci pogotovo za "medium - high " klasu auta. Vecina tih auti je s leasinga koji su razj*ebani do kraja a broj kilometara se masno skida. Sama svrha leasinga za firme je da iznajme auto na 2-3 god te za to vrijeme naprave 300 000 km i vrate ga , a onda on dalje ide u prodaju . Naravno kada ga servis otkupi taj auto je vozio deda koji ga je mazio i pazio i ima samo 50k km
AiM je offline  
Staro 07.12.2008., 13:18   #44
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Krajnjeg kupca ne zanima pa ni hoće li serviser krv pišat dok nešto promjeni s obzirom koliku garanciju ima. Pogotovo u proceedu (7 godina).[/quote]

Potpis!
webstartm je online  
Staro 07.12.2008., 13:31   #45
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Krajnjeg kupca ne zanima pa ni hoće li serviser krv pišat dok nešto promjeni s obzirom koliku garanciju ima. Pogotovo u proceedu (7 godina).
Potpis!
Ali nije baš svejedno da li ćeš čekati dio koji je riknuo 2 dana ili 2 tjedna.
generic je offline  
Staro 07.12.2008., 13:35   #46
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ali nije svjedno niti oćeš li određene vozne performanse i opremu platiti 95 000 ili 295 000 kn jel...

Inače ko se boji problema s djelovima "dalekoistočnjaka" - IMHO FIAT FTW, talijani imaju djelove za sve i svašta što nije njihovo tako da valjda onda imaju i za svoje...

Švabe se u zadnje vrijeme jako furaju na imidž (bar kod nas), a sve manje se pokazuje da ga i zavređuju (opet bar kod nas) a ove raznorazne križance kao Seat, Dacia i sl mislim da nema smisla uopće razmatrati (uz par časnih izuzetaka među modelima) tako da kod mene ne igraju nimalo...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 07.12.2008., 13:37   #47
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Možda ovo nekome pomogne u odabiru auta, pogotovo rabljenog
http://www.honestjohn.co.uk/carbycar/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 07.12.2008., 13:40   #48
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Ali nije baš svejedno da li ćeš čekati dio koji je riknuo 2 dana ili 2 tjedna.
Briga te ,imas garanciju ,ostavis auto u servisu ,daju ti zamjenski i vozi dok ti nedaju nazad tvoga.
webstartm je online  
Staro 07.12.2008., 14:32   #49
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Valg je offline  
Staro 07.12.2008., 14:34   #50
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Briga te ,imas garanciju ,ostavis auto u servisu ,daju ti zamjenski i vozi dok ti nedaju nazad tvoga.
iskustvo iz opela mi kaže da dobiješ k a ne zamjensko

sad kad je netko gore spomenuo fiata sam se sjetio da mi je sinoć frend govorio da njegov frend (a moj poznanik) vraća grande punta fiatu i uzima hondu civic...auto je star 1.5 godinu otišao mu je servo volan (taman je na servisu),a prije nekoliko mjeseci kvačilo...vjerovatno nije utjecalo,ali tip je prirodni idiot pa jednako tako i vozi,ne brzo ali majko mila nebi sjeo s njim da je jedini na svijetu

za pro ceed i i30 sam čuo od mehaničara hyndaia i mehaničara peugota (oboje dobri poznanici),isti su auti i nešto im ovjes/podvozje ne valja,za detalje se nisam raspitivao jer nam je to bilo dovoljno da odustanemo...iako,teško da bi u hyndaia sjeo ili bilo kojeg korejca.smatram ovu informaciju dobrim materijalom i natuknicom za daljnje informiranje,raspitivanje,nisam to čuo na cesti nego od čovjeka koji bi trebao služit svojoj firmi u unaprijeđenju prodaje!ali eto,čovjek nije cigan i pošto me zna dao mi je savjet...kao i drugi za peugeot,da izbjegnemo.isto tako,treba uzet u obzir da je pouzdanost mašine upitna jer je potpuno nova!

auto ima garanciju od 7 godina ali ne treba to uzimati tako zdravo za gotovo,pročitajte sve što piše ispod tih ogromnih "7 godina garancije!"...

što se plastike tiče,naravno da me nije briga tko će koliko u servisu imat posla,ali me itekako briga da to izgleda kako je izgledalo na samom početku a ne da ima lufta ili da mi se raspada,nije da se ljudima ide u servis 12 puta godišnje

no to nije bitno,poanta je ta "kvaliteta" koju je netko spomenuo na temelju vizualnog doživljaja

većina toga lijepo izgleda na početku,no sve to ispliva na površinu kad - tad

po meni auto uopće nije jeftin,hyndai ni kia

ja i draga smo bili u istoj dilemi mjesecima prošle godine,pročešljali smo cijelo tržište i na kraju birali između Mazde 2 i Toyote Yaris,jebiga,šta je sigurno sigurno je,barem s psihološkog aspekta


15000 eura nije mali novac,pogotovo u kešu,pogledali smo apsolutno sve...u biti,bila je trilema,Mazda,Toyota ili Suzuki SX4...pošto ja vozim Toyotu i pošto je bila odlična R'n'B ponuda,sve je bilo jasno
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 07.12.2008., 15:02   #51
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Da Toyote su dobre, to sam čuo od ama baš svih koji su ih imali ja sam između ostaloga isto gledao i novu Mazdu 3 za koju kažu da je bolesno udobna uz minimalno podešavanje i Auris, yaris mi se čini nekako premali za udobnu vožnju, mislim možda i griješim ali takav dojam imam...

Makar kao što sam gore rekao, kredu nemrem dizati prije kraja proljeća jer moram bit 6mj kod istoga poslodavca tako da do onda ko zna kakvo će stanje na tržištu i cjene biti...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 07.12.2008., 15:05   #52
Gile
Premium
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 380
Evo ja sam ponosni vlasnik jedne kie pro ceed 1.4 Lx City Perla white

Imam sve pohvale u vezi tog auta, za sada nikakvih problema.
Dosta opreme dolazi vec u osnovnom modelu,atraktivan, dovoljno jak motor i elastican,mjesta i vise nego dovoljno, velik prtljažnik, malo trosi 6.5l na 100km.

Tak da ti ga mogu slobodno preporuciti...
Gile je offline  
Staro 07.12.2008., 15:17   #53
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Kupi bilo sta da nije opel ili VW i križanci doticnih automobila (seat, skodak).

kia je best buy od toga svega. Novog hyundaia nisam vozio, pa ti nemogu reci, ostalo jesam pa znam. Za francuze ti mogu reci da je PSA servisna mreza u Zagrebu zakurac, hrpa nesposobnih tutleka iz KRapine, a auto pod garancijom bas i nemozes furat u sloveniju na servis... Tak da to odpada...

dacia je heben auto za kikiriki lovu ako nisi skompleksiran, a to 'rvati jesu pa nece to vozit. Inace autu nista ne fali i mozes ga furat bilo di na servis, pogotovo ako imas svog dobrog majstora...
Fleks je offline  
Staro 07.12.2008., 15:22   #54
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Kaj se tiče PSA servisa, probaj u Zabok otići. Poznanik od starog drži tamo servis i tamo održavamo sva 3 auta. Usluga za 10.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 07.12.2008., 15:25   #55
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Da Toyote su dobre, to sam čuo od ama baš svih koji su ih imali ja sam između ostaloga isto gledao i novu Mazdu 3 za koju kažu da je bolesno udobna uz minimalno podešavanje i Auris, yaris mi se čini nekako premali za udobnu vožnju, mislim možda i griješim ali takav dojam imam...

Makar kao što sam gore rekao, kredu nemrem dizati prije kraja proljeća jer moram bit 6mj kod istoga poslodavca tako da do onda ko zna kakvo će stanje na tržištu i cjene biti...
Auris je zvijer, ima brdo mjesta iako auto izgleda malo izvana. Cijena je paprena, kao i mazdi 3.

Citiraj:
Autor Gile Pregled postova
Evo ja sam ponosni vlasnik jedne kie pro ceed 1.4 Lx City Perla white

Imam sve pohvale u vezi tog auta, za sada nikakvih problema.
Dosta opreme dolazi vec u osnovnom modelu,atraktivan, dovoljno jak motor i elastican,mjesta i vise nego dovoljno, velik prtljažnik, malo trosi 6.5l na 100km.

Tak da ti ga mogu slobodno preporuciti...
A mane? Nije vrag da je sve savršeno? 6.5 litara, jebate, ili voziš ko bakica ili je auto vrlo štedljiv ... koliko je samo gradska?
Gilbert5 je offline  
Staro 07.12.2008., 15:33   #56
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
6.5 litara ? frend ima isti takav 1.4 ali druge boje , i normalne voznje po gradu i okolici zbog posla , i njegove rijeci su da ispod 9litara nije nikad , a pogotovo sad kad je zima dosla . Inace kia je odlicna , puno nudi za tu lovu . A i cini mi se da ih ima sve vise po cesti .
Router je offline  
Staro 07.12.2008., 15:43   #57
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
6,5 litara? Ko što je gilbert rekao, il voziš ko baba il voziš samo po otvorenoj cesti.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 07.12.2008., 15:44   #58
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Za tu potrosnju nikom ne vjeruj. LJUDI LAZU. I to lazu iz samo sebi poznatih razloga. Pocevsi od vlasnika golfova kojima je valjda najvaznija stvar da im auto trosi manje od susjedovog volva ili cega vec. Mislim poznam kripla koji mi tvrdi da njegov golf5 tdi sa 130 ili kolko vec KS trosi 3,7 l. Da mozda ga je jednom na nizbrdici u leru uspio natjerat da trosi 3,7l.

E da i zaboravio sam te pitat. Za kakve relacije ti treba auto? Mislim ako je 90% voznje po gradu onda koj ce ti quratz velki kompakt? Kupi twinga onda.
Fleks je offline  
Staro 07.12.2008., 15:47   #59
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Moj TDI 130 konja troši cca 5 litara.
Na otvorenoj cesti, 120-130km/h.
Grad je druga priča.
Jako zavisi od težine noge na gasu. Od 8 do 9.5 l.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 07.12.2008., 15:52   #60
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Moj TDI 130 konja troši cca 5 litara.
Na otvorenoj cesti, 120-130km/h.
Grad je druga priča.
Jako zavisi od težine noge na gasu. Od 8 do 9.5 l.
Ja sam pricao za gradske uvjete.

Po otvorenoj cesti moj 2.0 benzinac sa 140ks trosi 5.5-6.0 sa klimom, tak da...

A i po gradu nije puno veca razlika u odnosu na tvog TDI. Recimo u prosjeku litra gore. mozda se moze i manje, ali to nije voznja. To je opelisanje i kocenje prometa .
Fleks je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na