Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2019., 21:13   #2641
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Za 3 dana bi je najbolji full body, ili možeš neki razvodnjeni PPL.

Imaš tu: https://www.reddit.com/r/Fitness/ dosta planova pa nađi sebi zgodno.

Po meni, uvijek je najbolje se držat glavnih(bench, deadlift, squat i overhead press), da ti to bude temelj. Najlakše je počet s nekim 5/3/1 dok ne svladaš sve i onda 5x5. Po želji dodaj izolacije. Preporuka; ubaci pull up, face pull i dip.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 00:41   #2642
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Full body koji mjesec cisto da postanes svjestan pokreta. Kasnije ces ili vec odustati ili poceti traziti druge pristupe treningu. Razmisljaj o tome sto radis, ako izvodis neku vjezbu, a ne pogodis misic koji s njom treba pogoditi, trazi greske. Nije smisao podici uteg, vec stisnuti zeljeni misic uz postepeno povecanje opterecenje. MORAS imati u planu progresiju u tezinama ali isto tako MORAS vodit brigu o nacinu izvođenja. JEDI, sa 190cm i 90kg ti nemas sto mrsaviti. Ako si u tom stanju "debel", ti nemas misice koji ce trosit kalorije, sto znaci da moras malo jesti, a to je losija opcija. Bolje je izgradit misice koji ce trosit kalorije, jos imas i opciju graditi misice i mrsaviti u isto vrijeme par mjeseci - godinu.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 00:49   #2643
FujiLim
Premium
 
FujiLim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: -
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Čim vidim stranicu koja počinje sa "zdravo", ide close stranice.

Istina.
FujiLim je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 09:16   #2644
polymer123
Premium
Moj komp
 
polymer123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Županja
Postovi: 136
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Za 3 dana bi je najbolji full body, ili možeš neki razvodnjeni PPL.

Imaš tu: https://www.reddit.com/r/Fitness/ dosta planova pa nađi sebi zgodno.

Po meni, uvijek je najbolje se držat glavnih(bench, deadlift, squat i overhead press), da ti to bude temelj. Najlakše je počet s nekim 5/3/1 dok ne svladaš sve i onda 5x5. Po želji dodaj izolacije. Preporuka; ubaci pull up, face pull i dip.
Probam nešto naći, bio sam 3 puta u teretani dosad, problem je što me ove početničke jake upale uhvate koji god dio tijela da vježbam tako da sljedeći put moram neki dio izbaciti. Tako da planiram postepeno ubacit još jedan ili dva dana teretanu osim što me muče upale fali mi dosta izdržljivosti i snage.


Citiraj:
Autor BladeRunner
Full body koji mjesec cisto da postanes svjestan pokreta. Kasnije ces ili vec odustati ili poceti traziti druge pristupe treningu. Razmisljaj o tome sto radis, ako izvodis neku vjezbu, a ne pogodis misic koji s njom treba pogoditi, trazi greske. Nije smisao podici uteg, vec stisnuti zeljeni misic uz postepeno povecanje opterecenje. MORAS imati u planu progresiju u tezinama ali isto tako MORAS vodit brigu o nacinu izvođenja. JEDI, sa 190cm i 90kg ti nemas sto mrsaviti. Ako si u tom stanju "debel", ti nemas misice koji ce trosit kalorije, sto znaci da moras malo jesti, a to je losija opcija. Bolje je izgradit misice koji ce trosit kalorije, jos imas i opciju graditi misice i mrsaviti u isto vrijeme par mjeseci - godinu.

Mislio sam se zadržati za početak na nekih 90 kila, a poslije tek nabaciti koju kilu, debel nisam osim stomaka. Kad sam bio na 99 kila bila mi je borba kako nešto izbaciti da smršavim, a sad se borim da pojedem dovoljno haha
polymer123 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 10:35   #2645
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
3 puta tjedno je sasvim dovoljno za početak, možeš splitat, možeš full body.

Nemoj zanemarivati bench, DL, squat itd.

Uglavnom, upoznaj se s utezima i vježbama, nauči što znači kontrakcija, vidi kakav ti trebanig odgovara, koliko dugo misliš biti u teretani dnevno.

Posložiti prehranu, što to znači?
Jedeš "zdravije"? Ako je tako, to nije posložena prehrana.

Što želiš? Izdefinirati se? Bez obzira na to što želiš, premalo je to kila na 190cm. To što imaš trbuh je samo višak sala, to se može brzo riješiti a da kile idu gore. Pročekiraj si Stjepana Ursu kako izgleda, ima 194cm. Prije 4 godine je išao na natjecanja s 110kg, izgledao je mršavo. Nemoj se bojati kila, samo nije isto imati 100kg s 12% BF i 100kg s 30%

Posloži si makrose, dosta važno.
Ali prije svega, odredi željenu kilažu i što želiš, dalje će se samo razmotavati sve.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 10:40   #2646
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
sto se zobenih tice, opet je napominjem jer su toliko popularne u fitnes krugovima za dorucak a malo se zna da ih vecina ljudi ne podnosi najbolje, ako se pretvarate u plinaru prdite cijelo poslije podne i navecer, nemojte ih jesti, vise stete nego koristi, ima drugih izvora ugljikohidrata, osobno ih vec godinama ne jedem
Vidis, vidis, ovo je zanimljivo.

Koja je podloga te... "nadutosti"? I sto preporucas kao brzi i jednostavni dorucak (realno, ovo se prolije s vrucom vodom, odnosno gotovo je u maksimalno 60 sekundi, pa me zanima sto je jednako brza i vrijedna alternativa).
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 10:44   #2647
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Zobene se sporo probavljaju + može biti intolerancija na njih razlog za prdenje. Zobene se u velikom postotku probavljaju već u ustima (ptijalin), tako da ako ih dobro ne prožvačeš, isto postoji mogućnost da će doći u dosta "krutom" obliku u želudac, te se tamo sporo probavljaju.

Ovisno kakav odručak želiš/trebaš.

Protein + masti ili ugh + masti? Ili sve troje? Zobene su gotove za 2 minute, jaja za 5, tako da nije neka velika razlika.

Meni su jaja najbolji doručak u vrijeme kada intenzivno vježbam.

3-4 jaja (ili 2 cijela jaja + bjelanjak), uz dodatne masti (sir, malo slanine, neka salama), ako želim uz to ugh, neki tost, tortilja itd.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 01.02.2019. u 10:50.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 10:49   #2648
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Qrac je to isti dorucak, ni vremenski ni po kolicini suđa koje treba oprat, a bogami ni po kolicinit truda za spremit. Vrela voda iz grijaca, zobene, zlica nutele i peanut buttera je 45 sec posla.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 10:52   #2649
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Samo što si ti sada naveo jedno 100g UGH i 20g šećera, ja sam naveo 30g proteina i 10g masti. Ovo s nutelom ne želim ni komentirati, jer se nikako ne uklapa u ovu temu. Pročitaj malo o inzulinu i šećeru za doručak

Nije baš isto.

Najbolje je onda samo u pekaru i gotovo, pa da ovu temu prebacimo u Žderonje, ne? Nema suđa, nema potrebe za spremanjem ili čišćenje itd.

Ja sam se godinama budio 20min prije posla, umio se, sjeo u auto i otišao na posao.

Ovako se budim sada 1h prije posla, pojedem jaja, 1 tava i gotovo za 5 min, em mi je bolje, em jedem kvalitetnije, em se bolje osjećam jer se budim ranije.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 11:03   #2650
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Koja je podloga te... "nadutosti"?
Vlakna iz pahuljica se djelomicno probavljaju u debelom crijevu utjecajem bakterija, koje oslobađaju plinove kao nusprodukt
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 11:04   #2651
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Dobro, moze zlica pb i saka oraha, manje bitno, samo san tia rec da nije bas isto i da i mene zanima ovo sta buba pita jer se dignem max 30 min prije posla.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 11:06   #2652
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A jebiga, digni se 45min prije. Nije manje bitno, ne gledamo na isti način ovo. Tema je "Teretana, utezi i sprave za vježbanje", žlica oraha, pb i zobene su izvori UGH i masti, nemaš proteina u doručku i dalje...

Enivej, probaj izmiksati zobene npr. lakše se probavljaju tj. brže, pa možda nećeš imati tih problema. Ako ćeš ih imati dalje, onda imaš intoleranciju na iste, tako da moraš naći drugu varijantu doručka.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 11:25   #2653
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Vidis, vidis, ovo je zanimljivo.

Koja je podloga te... "nadutosti"? I sto preporucas kao brzi i jednostavni dorucak (realno, ovo se prolije s vrucom vodom, odnosno gotovo je u maksimalno 60 sekundi, pa me zanima sto je jednako brza i vrijedna alternativa).
da ne prepricavam https://youtu.be/BeOc7TRo9Os?t=3067 pogledaj od linkanog trenutka pa 3 minute spominje razlog i zobene, kao i moguce rjesenje kod zobenih. mozete i cijeli seminar pogledati vrhunski je, osobno sam 4 puta pogledao tona besplatnog znanja od toliko iskusnog i elokventnog covjeka, vrhunski prezentirano.


sumnjam da ces bas jesti rizu koju preporucuje jer zahtjeva pripremu, probaj corn flakes, jednako ili jos prakticniji od zobenih jer ne zahtjeva vrucu vodu ili kuhanje, uz slicnu cijenovnu pristupacnost.

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 01.02.2019. u 11:33.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:03   #2654
polymer123
Premium
Moj komp
 
polymer123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Županja
Postovi: 136
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
3 puta tjedno je sasvim dovoljno za početak, možeš splitat, možeš full body.

Nemoj zanemarivati bench, DL, squat itd.

Uglavnom, upoznaj se s utezima i vježbama, nauči što znači kontrakcija, vidi kakav ti trebanig odgovara, koliko dugo misliš biti u teretani dnevno.

Posložiti prehranu, što to znači?
Jedeš "zdravije"? Ako je tako, to nije posložena prehrana.

Što želiš? Izdefinirati se? Bez obzira na to što želiš, premalo je to kila na 190cm. To što imaš trbuh je samo višak sala, to se može brzo riješiti a da kile idu gore. Pročekiraj si Stjepana Ursu kako izgleda, ima 194cm. Prije 4 godine je išao na natjecanja s 110kg, izgledao je mršavo. Nemoj se bojati kila, samo nije isto imati 100kg s 12% BF i 100kg s 30%

Posloži si makrose, dosta važno.
Ali prije svega, odredi željenu kilažu i što želiš, dalje će se samo razmotavati sve.

Hvala na savjetu, a za prehranu znači da za doručak jedem zobenu, whey, dalje kroz dan kuhana jaja, posni sir, tuna, piletina, integralna riža naravno ubacim koju voćku uz to sve. E sad pokušavam to sve vagat i gledat otprilike koliko kalorija ima i da unesem dovoljno svega. Trebat će mi neko vrijeme da posložim sve kako treba. Za početak se želim malo definirat i dobit na snazi i izdržljivosti, a zatim dodat još kila.
polymer123 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:08   #2655
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Gledaj, najgore što možeš napraviti je misliti da jedeš dosta a da ustvari ne jedeš dovoljno.

Ubaci umjesto whey-a neko jaje za doručak.

Posni kao zadnji obrok.

A između još 2-3 kvalitetna mesna obroka uz naravno neki neprerađeni izvor UGH. Ti bi po meni svakako trebao nekih 2600-2800 kalorija, negdje oko 180-200g proteina, nekih 300g ugh i oko 70g masti.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 01.02.2019. u 12:14.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:17   #2656
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Myfitnesspal aplikacija ti je dosta zgodna za pratit sta i koliko jedes. Skeniras artikal, upised koliko grama toga i izbaci ti sve sta te zanima.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:17   #2657
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Zobene se sporo probavljaju + može biti intolerancija na njih razlog za prdenje.
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
da ne prepricavam https://youtu.be/BeOc7TRo9Os?t=3067 pogledaj od linkanog trenutka pa 3 minute spominje razlog i zobene, kao i moguce rjesenje kod zobenih. mozete i cijeli seminar pogledati vrhunski je, osobno sam 4 puta pogledao tona besplatnog znanja od toliko iskusnog i elokventnog covjeka, vrhunski prezentirano.
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Vlakna iz pahuljica se djelomicno probavljaju u debelom crijevu utjecajem bakterija, koje oslobađaju plinove kao nusprodukt
Thx, proucim bas!

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Zobene su gotove za 2 minute, jaja za 5, tako da nije neka velika razlika.
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Qrac je to isti dorucak, ni vremenski ni po kolicini suđa koje treba oprat, a bogami ni po kolicinit truda za spremit. Vrela voda iz grijaca, zobene, zlica nutele i peanut buttera je 45 sec posla.
Kao sto kaze prileee, kurčina je to "5 minuta"; ali dobro, realno, ta ista jaja se mogu skuhati i dan ranije, navecer, je li tako?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:18   #2658
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Kombinacija zobenih i mlijeka = prdez

Moj dorucak = 80-ak grama zobene, zlica meda, smrznuto sumsko voce po osjecaju (iz Lidla pakiranje 750 grama 22 kn uzimam samo kada je na akciji za 16 kn ili xxl tjedan kada je 1 kg 22 kn), 1 banana, voda.

Vrhunski okus i lagano se pije nakon blendanja, nema uopce prdeza.

Nakon toga ako se trenira, moze se jos popiti mjerica wheya sa vodom, ali nikako staviti taj prah u gornju blender kombinaciju, jer onda bude odvratno.

Zadnje izmijenjeno od: Lak. 01.02.2019. u 13:08.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:34   #2659
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Bubba, možeš, ali ne preporučam.

Digni se 20min prije, fakat postane navika nakon nekog vremena, znam jer sam bio kao ti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:42   #2660
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Očito ne jedemo svi zobene na isti način. Neki rade zobenu kašu, neki jedu sirove ala muesli. Pa ak vam ne leži jest sirove kao konj, probajte skuhat s vodom. Osobno ih roknem u mikrovalnu u omjeru s vodom 1:2 na par minuta jer mi se neda prokuhavat, a rezultat je isti . Čini mi se da ima manje prdeža nego kad jedem muesli s mlijekom
nub je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:48   #2661
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Bubba, možeš, ali ne preporučam.

Digni se 20min prije, fakat postane navika nakon nekog vremena, znam jer sam bio kao ti.
Mrzim te.

Ali dobro. Ajde. Bas cu probat sljedeci tjedan.

Ajmo sada, kupujete jaja gdje stignete ili neke one organsko-soroševsko-neoliberalne-AMD fore?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 13:05   #2662
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ako ce se vecer ranije spremati hrana moze se imati gotovo bilo sto za jutro, deluxe obrok a ne ove stocne hrane i praskovi

jaja, bilo gdje, iako bih radije jeo domaca jaja i grass fed steak, pokusavam gledati racionalno da se necu vise nabildati ili biti zdraviji od domacih jaja nego ovih iz trgovine, obicno svaka 2-3 tjedna odem i opremim se za duzi period, stedi vrijeme, novac, zivce, pomaze ne doci u nestasicu. imas na njuskalu tekuce podatke za akcije svega evo trenutno jaja https://popusti.njuskalo.hr/k/jaja meso https://popusti.njuskalo.hr/k/perad moze se dosta ustedjeti na mjesecnoj razini...
  Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 14:35   #2663
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Mrzim te.

Ali dobro. Ajde. Bas cu probat sljedeci tjedan.

Ajmo sada, kupujete jaja gdje stignete ili neke one organsko-soroševsko-neoliberalne-AMD fore?
Iskreno, gdje su na akciji, ako nigdje nisu, onda odem do placa i dogovorim se tipa za 50 komada za 60kn npr.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 16:21   #2664
polymer123
Premium
Moj komp
 
polymer123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Županja
Postovi: 136
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Gledaj, najgore što možeš napraviti je misliti da jedeš dosta a da ustvari ne jedeš dovoljno.

Ubaci umjesto whey-a neko jaje za doručak.

Posni kao zadnji obrok.

A između još 2-3 kvalitetna mesna obroka uz naravno neki neprerađeni izvor UGH. Ti bi po meni svakako trebao nekih 2600-2800 kalorija, negdje oko 180-200g proteina, nekih 300g ugh i oko 70g masti.
To i pokušavam, skinuo sam aplikaciju MyFitnessPal da mogu lakše pratiti. Planiram se vagati svaki put kad odem u teretanu pa da znam jel mi ide dobro.
Kroz mjesec dana bih trebao znati u kojem smjeru idem.
polymer123 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 17:11   #2665
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Malo upadam ali pitanje, dosadio mi orbitrek pa bi uzeo i traku za trčanje.
Kilaža nije problem, 75 nisam prešao ni dok nisam vježbao.
Ima tko kakvih iskustava ili da gledam što dužu garanciju?
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 10:40   #2666
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A što želiš onda? Samo da se krećeš lagano? Ili imaš neki cilj?

Ne kužim se u trake, ali ne vidim svrhu istih ako nemaš cilj.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 11:02   #2667
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
većina nas se bakće oko utega i hrane jer se hoće nabildati ili ojačati, postići neku vrstu vidljivih tjelesnih promjena da nismo više štrkljavi i/ili debeli, dok neki vježbaju radi vježbanja, zdravlje, pokretnost, kardiovaskularni benefiti, well being i tako to, što je sasvim OK.
  Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 11:14   #2668
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
@Mommi trpi je odgovorio
Sjedim u uredu po 5-6 sati a ostatak dana sjedim na kavama/ručkovima i nešto manje na gradilištima. Jednostavno se moram rekreirati/vježbati ili kako to vec hoces nazvati.
Ne zelim dobiti stomak iako nemam problema s kilama, zelim biti u nekakvoj formi da kad odem na skijanje (bordam doduše) da ne klonem nakon prvog spusta i takve stvari.

Našao sam nekoliko polovnih traka (5-6tkn) ali sve to daleko od mene (Vinkovci) pa da pitam i ovdje.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 16:36   #2669
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Ako ti nije baš da mora nužno biti traka za trčanje uzmi si u obzir i spravu za veslanje. Jako dobra stvar, mene vratila u život. Slična situacija, sjedenje cijeli dan plus još kod mene trajna ozljeda ramena.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 21:43   #2670
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Kombinacija zobenih i mlijeka = prdez

Moj dorucak = 80-ak grama zobene, zlica meda, smrznuto sumsko voce po osjecaju (iz Lidla pakiranje 750 grama 22 kn uzimam samo kada je na akciji za 16 kn ili xxl tjedan kada je 1 kg 22 kn), 1 banana, voda.

Vrhunski okus i lagano se pije nakon blendanja, nema uopce prdeza.

Nakon toga ako se trenira, moze se jos popiti mjerica wheya sa vodom, ali nikako staviti taj prah u gornju blender kombinaciju, jer onda bude odvratno.
najsličnije:
120 do 150 grama zobenih, jedna banana, jedna jabuka (smrznuto šumsko ako nemam svoju domaću što je jako jako rijetko), žlica meda, sezam, lan, 250 grama masnog sira (nikad posni), mjerica wheya, voda cca pola litre ili malo više.

svaki dan to jedem već 4 mjeseca. u početku sam prdio ko đubre. sada se to smanjilo dosta. prva tri mjeseca dobio sam 6 kg. sa 57 na 63 mislim da se sada zaustavilo. teretana tri do 4 puta tjedno plus dva puta tjedno nogomet.
pošto ja ganjam kile onda jedem sve osim šečera i alkohol pijem što manje.
tizhu je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na