Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2023., 09:36   #3151
Gorgon83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
evo ti razbacli se kroz 2 stranice. do 200-300 eura svi preporučuju
markus, preko 300-400 secretlab, mozda dx racer, iznad toga rabljene
herman miller i tako u krug.
E sad, isplati li se razlika između Markusa (172€) i STYRSPEL (252€)?

Styrspel mi se cini jos kvalitetnija i bolje izrade od Markusa, a i stvarno me odusevila udobnoscu. Volio bih, ako je netko ima, ili je imao prilike sjediti na njoj da opise svoje dojmove.
Gorgon83 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 10:15   #3152
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Teško da će ti netko reći to točno, jer je to dosta subjektivno.

Nekome Markus ne odgovara, nekome je najbolji stolac ikada.

To je rizik s stolcima.

Moj savjet, dobroamjeran, izbjegavaj ova popularna gamerska smeća.

Secretlab je toliko overrated da je to čudno, pisao sam već o tome.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 10:43   #3153
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Gorgon83 Pregled postova
E sad, isplati li se razlika između Markusa (172€) i STYRSPEL (252€)?

Styrspel mi se cini jos kvalitetnija i bolje izrade od Markusa, a i stvarno me odusevila udobnoscu. Volio bih, ako je netko ima, ili je imao prilike sjediti na njoj da opise svoje dojmove.
Nisam sjedio satima na Markusu recimo nego svaki put iznova
kad dođem u ikeu sjednem na nju, dok bolja polovica šeće okolo
i mene osobno ta stolica ne oduševljava. tvrda, visoki naslon, fiksni rukohvati,
Većini ljudi ovdje best buy stolica u tom cjenovnom rangu pa i šire.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 10:55   #3154
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Gorgon83 Pregled postova
E sad, isplati li se razlika između Markusa (172€) i STYRSPEL (252€)?

Styrspel mi se cini jos kvalitetnija i bolje izrade od Markusa, a i stvarno me odusevila udobnoscu. Volio bih, ako je netko ima, ili je imao prilike sjediti na njoj da opise svoje dojmove.
Styrspel ti se sviđa, oduševila te udobnošću i čini ti se kvalitenija od Markusa.
Potroši tih 80€ više, jer i da sjediš 2h dnevno na tom stolcu, idućih 5 godina, to ti je 3650 sati, što ispada 2 centa na sat korištenja više.

Vrijedi li sjedenje na vrhunskom stolcu (po tvojoj procjeni, koja je najvažnija za tebe) 15 lipa na sat korištenja? U odnosu na Markus koji je bio ogroman hype koji je došao, ali polako ljudi kuže da je to samo best buy, a best buy ne znači best for your butt.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 10:58   #3155
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Nisam sjedio satima na Markusu recimo nego svaki put iznova
kad dođem u ikeu sjednem na nju, dok bolja polovica šeće okolo
i mene osobno ta stolica ne oduševljava. tvrda, visoki naslon, fiksni rukohvati,
Većini ljudi ovdje best buy stolica u tom cjenovnom rangu pa i šire.
Ovo boldano i meni diže đigericu, jako. Ostalo, pazi, za moje gabarite, 192cm/120kg, naj stolica koju sam si ja uspio priuštiti.
Evo dvije godine joj idu, sve pet, ko i prvog dana, a radim od kuće, sjedi se na njoj dobar radni dan.
Ono što je kod mene caka, i zašto su ranije išle takve preporuke je što je na akciji imala cijenu čini mi se 799kn, po kojoj sam je ja kupio.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 11:02   #3156
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Ja imam onu Jarvaflaet ili kako već. Kao bolji Markus. Najveća greška u kupovini ikad. To je toliko tvrd stolac za poludit. Ali jbg, to se ne može znati dok guzica ne sjedi satima i satima na istoj.

Još mi je problem što je bijela i stvarno se lijepo uklopila u dnevnu, u moj kutak, čak i ženin blagoslov dobila. Sada me mora guzica bolit dok ne poderem ju ili nađem bolju da je bijela i fina.

Poanta; naručiti preko interneta pa vratiti ako ne valja. :-D
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 11:05   #3157
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A kak to ide s stolicama?

Treba rastaviti kada vraćaš?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 11:08   #3158
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A kak to ide s stolicama?

Treba rastaviti kada vraćaš?
A ne znam. Možda sam i lupio, možda se nemre. Ali da sam naručio online, rastavio bi ju 20 puta, samo da ju mogu vratiti.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 11:09   #3159
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ovo boldano i meni diže đigericu, jako. Ostalo, pazi, za moje gabarite, 192cm/120kg, naj stolica koju sam si ja uspio priuštiti.
Evo dvije godine joj idu, sve pet, ko i prvog dana, a radim od kuće, sjedi se na njoj dobar radni dan.
Ono što je kod mene caka, i zašto su ranije išle takve preporuke je što je na akciji imala cijenu čini mi se 799kn, po kojoj sam je ja kupio.
užas mi je to, mrzim fiksne rukohvate. uz omegu imam i ovu žnj iz jyska koja je za nekih 600kn koliko sam ju platio solidna.
kod nje mi smeta duboko sjedište, fiksni rukohvati, relativno je udobna
ali nakon par sati sjedenja kičma me boli. U omegi mogu sjediti više sati
ali ako stavim onaj memory foam jastuk pod kičmu nakon sat vremena
ne osjećam kičmu od bolova.

EDIT: Markus je na tim akcijama bio super opcija, sadašnja cijena mi je osobno malo pretjerana.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 11:13   #3160
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
Tako je isla je za 800kn, i stvarno je best buy, od svih ovih drugih kineskih smeca na kojima sam imao nezadovoljstvo sidit a koštali su i duplo.
U mene je Markus vec od 2019, znaci skoro 4 godine dobra je ko prvi dan, dok sam kineze mjenjao na polugodisnjoj razini.

Jeli najbolji stolac, nije nikako, niti blizu,ali onda je bio best buy, sad možda više nije ni to, jer ima konkuranciju makar iz ikee, ali je opet bolji od dosta toga

@Vlatko ima u emezete jastuk od memorijske pjene za sjedenje, isto je bijeli haha
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 11:18   #3161
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Tako je isla je za 800kn, i stvarno je best buy, od svih ovih drugih kineskih smeca na kojima sam imao nezadovoljstvo sidit a koštali su i duplo.
U mene je Markus vec od 2019, znaci skoro 4 godine dobra je ko prvi dan, dok sam kineze mjenjao na polugodisnjoj razini.


Jeli najbolji stolac, nije nikako, niti blizu,ali onda je bio best buy, sad možda više nije ni to, jer ima konkuranciju makar iz ikee, ali je opet bolji od dosta toga

@Vlatko ima u emezete jastuk od memorijske pjene za sjedenje, isto je bijeli haha
Markus je činjenično najbolja stolica do 300€, puno bolja od svih ovih kineza po emecetii, lesnini, jisku i sl. čak koji su i duplo skuplji od Markusa
nick praskaton je online   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 11:29   #3162
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Ja imam onu Jarvaflaet ili kako već. Kao bolji Markus. Najveća greška u kupovini ikad. To je toliko tvrd stolac za poludit. Ali jbg, to se ne može znati dok guzica ne sjedi satima i satima na istoj.

Još mi je problem što je bijela i stvarno se lijepo uklopila u dnevnu, u moj kutak, čak i ženin blagoslov dobila. Sada me mora guzica bolit dok ne poderem ju ili nađem bolju da je bijela i fina.

Poanta; naručiti preko interneta pa vratiti ako ne valja. :-D
Imao Jarva..nešto il kak se već zove. Nevjerojatno tvrdi stolac! Iznimno neudoban... ja sam ga vratio nakon cca 8-9 mjeseci, malo se čudili u IKEA-i, ali imali su policy da smijem vratit u godinu dana... i vratio, uzeo bon, kupio neke druge stvari i problem rješen.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 11:35   #3163
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Ja isto koristim JÄRVFJÄLLET nekoliko mjeseci i mogu potvrditi da je sjediste kameno tvrdo.
Meni osobno je i prekratko, a nisam nesto posebno previsok (185cm). Sjediste se moze izvuci prema naprijed u tri stupnja(duzine) i dok mi je izvuceno do maksimuma opet imam 10-ak cm do potkoljenice lufta

Nasloni za ruke su skroz plasticni, tvrda plastika i kratki su.. volim se nalaktit u stolici i za te potrebe mi nikako ne pasu.

Jedino mi je podrska za leda i naslov prihvatljiv, tj. zadovoljan sam tim dijelom stolice. Takoder i recline mehanizam, kvaliteta izrade i materijali su isto dobri.
Garancija 10 god.

STYRSPEL je poprilicno nova stolica, zapela mi je za oko dok je tek izasla, tada je kostala 100kn manje (1799kn) i nije bas bilo reviewova za nju.
S obzirom na to tesko je naci neki long term review, pogotovo za pitanje tog materijala dali ce se pohabati ili olabaviti s vremenom(samo 3 god gare). Nije to HM mesh da si siguran u kvalitetu i pokriven garancijom od 12 god.
Po opisu i ovo malo reviewova sto ima dostupno se cini da bi mogla biti udobna, pogotovo sjediste.

Zadnje izmijenjeno od: FerrZG. 23.01.2023. u 14:00.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 12:00   #3164
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
A ne znam. Možda sam i lupio, možda se nemre. Ali da sam naručio online, rastavio bi ju 20 puta, samo da ju mogu vratiti.
Pa Ikea se bar reklamira "ok se predomisliti" ili tako nešto.
Nazovi ih i pitaj.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 12:27   #3165
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Pa Ikea se bar reklamira "ok se predomisliti" ili tako nešto.
Nazovi ih i pitaj.
Da, ja sam vratio nakon dosta vremena, malo su me čudno gledali, čak i neka voditeljica koja je to zaprimila, čudno joj bilo kak to može (LOL šta da kažem... tak i ljudi u firmi di radim ne znaju šta sve firma može i nudi...)
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 12:27   #3166
Gorgon83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Pratit cu stanje sa STYRSPEL stolicom, nadam se možda nekoj akciji, pa bi je možda i uzeo.
Kod nje mi se baš sviđa taj mesh, iako ne znam koliko je to trajno, nemam iskustva sa tim materjalom.

Trenutno imam stolac presvucen umjetnom kožom, i to i nije baš neka sreca, plus sto je koza polako pocela pucati nakon cca 5 godina. To je isto baš taj gameski stolac (AKracing), i od prvog dana nije baš nešto udoban.
Gorgon83 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 12:41   #3167
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Imao Jarva..nešto il kak se već zove. Nevjerojatno tvrdi stolac! Iznimno neudoban... ja sam ga vratio nakon cca 8-9 mjeseci, malo se čudili u IKEA-i, ali imali su policy da smijem vratit u godinu dana... i vratio, uzeo bon, kupio neke druge stvari i problem rješen.
Ne seriiii da si ga vratio nakon toliko vremena bez problema? Svaka čast IKEA.

Ja sam budala bio uvjeren da ću se naviknuti, da će malo omekšati sjedište ali 0 bodova. Sada ima već 2 godine jebat ga.
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Ja isto koristim JÄRVFJÄLLET nekoliko mjeseci i mogu potvrditi da je sjediste kameno tvrdo.
Meni osobno je i prekratko, a nisam nesto posebno previsok (185cm). Sjediste se moze izvuci prema naprijed u tri stupnja(duzine) i dok mi je izvuceno do maksimuma opet imam 10-ak cm do potkoljenice lufta
Isto 185cm, nekih 95kg.

Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Pa Ikea se bar reklamira "ok se predomisliti" ili tako nešto.
Nazovi ih i pitaj.
Sada već ima 2 godine, iako je u super stanju, ne znam jel ima smisla.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 14:31   #3168
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Imate GTomegu Zephyr na snizenju, 15%, free shipping.
Uzeo sam od njih vec kokpit, nosac za tri monitora i jos neke stvari.
Odmah salju tj dodje.
Po reviewovima izuzetno dobra stolica.

https://gtomega.eu/collections/new-r...ETSY%3D.MfctXr

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: jucca. 23.01.2023. u 15:33.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 14:37   #3169
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Ne seriiii da si ga vratio nakon toliko vremena bez problema? Svaka čast IKEA.

Ja sam budala bio uvjeren da ću se naviknuti, da će malo omekšati sjedište ali 0 bodova. Sada ima već 2 godine jebat ga.

Isto 185cm, nekih 95kg.


Sada već ima 2 godine, iako je u super stanju, ne znam jel ima smisla.
Da, malo mi je bilo neugodno kad me voditeljica čudno gledala, jer stolac nije bio ko nov, iako je bio u dobrom stanju... ali ne mogu ga prodat ni pod izložbeni realno više..

Jednostavno me naživcirao stolac, mjesecima sam mislio hoću li se gnjavit ili neću to vratit u Ikeu, pa hoće li mi fakat to primit nazad, za koliko će mi smanjit cijenu, bla bla..

I dali su mi poklon bon IKee u mislim punoj vrijednosti koliko sam platio stolac ili je možda bilo 90%, ali u svakom slučaju sam se ugodno iznenadio. Iako sam prema van imao stav "to su moja prava, tako ste rekli, tako piše kod vas, ja sam se namučio dofurat stolac sve do vas, nemojte me sad zezat", a u sebi sam bio "uff, neću valjda morat još taj stolac teglit nazad... možda ga stavim na njušku i ko dođe u roku sat vremena ga dobije za 500kn "

Evo sa njihovog weba:
IKEA proizvod može biti vraćen unutar 365 dana od kupovine bez objašnjenja uz predočenje originalnog računa. Kupac može dobiti puni povrat novca za kupljeni proizvod ako je proizvod nekorišten, neotvaran i u originalnom pakovanju. Za proizvode koji su raspakirani ili korišteni, IKEA zadržava pravo umanjiti vrijednosti artikla, a povrat vrijednosti je moguć isključivo na IKEA vrijednosnu karticu. Više o pravilima zamjene i povrata proizvoda pročitaj ovdje.

Znači ipak su mi vratili 90%, i dalje sam bio prezadovoljan i presretan.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 15:15   #3170
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Markus
+ čvrsto, stabilno, općenito dobra izrada, nakon više godina moja kožna je ko nova
- lumbarni dio očajno izveden, dosta nisko i kao da potiče lordozu. Fix je bio izvaditi taj dio van i sad je ok
- ručke koje se ne mogu podešavati po visini pa mogu zapinjat za stol i, eventualno, mogu bit neugodne nekima za noge s bočne strane. Skinuo sam te ručke i koristim stolicu bez njih pa je sad ok.
- po meni nedovoljna dubina sjedišta, ogroman dio bedra mi je bez potpore jer je sjedište kratko.


Sve u svemu, prolazna ocjena, držim ju zbog inercije i averzije trošenju enormnih svota za stolac, ali bojim se da ću drugi put morat ipak ozbiljnije iskeširat za nešto bolje.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 15:30   #3171
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,756
Uz spomenuti Ikea povrat u roku godinu dana, slicno ima i Jysk, ali u neogranicenom periodu:
https://jysk.hr/povrat-bez-vremenskog-ogranicenja

Za povrat u Ikeu oni ti posalju prikup, ne trebas imati ambalazu niti rastavljati stolac. Pola stana sam opremio u Ikei, a na chatu sam ih pitao "sta ako mi se ogromni kauc ne svidi i pozelim drugi, moram li ga rastavljati ili ne". Za jednu stolicu je procedura sigurno jos bezbolnija - samo je frknu i kombi i cao.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2023., 21:31   #3172
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Ima tko iskustva sa Yassa stolicama?

Švicarska proizvodnja, mogu se nabaviti direktno sa njihove stranice i preko Amazona. Nema baš nešto puno reviewova na internetu osim par youtube videa koji djeluju više promotivno i komentara na Amazonu
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2023., 11:33   #3173
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
@Vlatko ima u emezete jastuk od memorijske pjene za sjedenje, isto je bijeli haha
Misliš ovo, iako mi se čini premalo. Jarv je 46x52
https://www.emmezeta.hr/relax-jastuk...cm-629935.html

Ima tko neki drugi prijedlog? Da omekšam kamen od Jarvfleata?
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2023., 17:28   #3174
definho
Premium
 
definho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: /
Postovi: 155
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Imate GTomegu Zephyr na snizenju, 15%, free shipping.
Uzeo sam od njih vec kokpit, nosac za tri monitora i jos neke stvari.
Odmah salju tj dodje.
Po reviewovima izuzetno dobra stolica.

https://gtomega.eu/collections/new-r...ETSY%3D.MfctXr

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
nigdje ne pronalazim ijedan review, moze li koji link? hvala!
__________________
Respect the Raise...!
definho je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2023., 19:20   #3175
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Trebao sam napisati, jako dobre stolice po reviewovima Ovo je novi model, upgradeani Element, koji je dosta hvaljen:

https://www.t3.com/reviews/gt-omega-element

Kolegi s foruma dolazi za par dana, pa se nadam reviewu iz prve ruke

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2023., 08:23   #3176
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Uz spomenuti Ikea povrat u roku godinu dana, slicno ima i Jysk, ali u neogranicenom periodu:
https://jysk.hr/povrat-bez-vremenskog-ogranicenja

Za povrat u Ikeu oni ti posalju prikup, ne trebas imati ambalazu niti rastavljati stolac. Pola stana sam opremio u Ikei, a na chatu sam ih pitao "sta ako mi se ogromni kauc ne svidi i pozelim drugi, moram li ga rastavljati ili ne". Za jednu stolicu je procedura sigurno jos bezbolnija - samo je frknu i kombi i cao.
cisto me zanima sta rade sa koristenim i ostecenim stvarima nakon godine dana uporabe
__________________
...and fly...
quazar912 je online   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 21:22   #3177
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Trebao sam napisati, jako dobre stolice po reviewovima Ovo je novi model, upgradeani Element, koji je dosta hvaljen:

https://www.t3.com/reviews/gt-omega-element

Kolegi s foruma dolazi za par dana, pa se nadam reviewu iz prve ruke

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Evo stigao stolac danas, putovao od prošlog utorka i konačno je tu. Sve je prošlo s carinom kako si i sam rekao, nikakvih dodatnih davanja nije bilo, zahvaljujem na informacijama .

Samo je za carinu trebalo popuniti punomoć, screenshot potvrde kupnje gdje piše cijena i banke gdje piše koliko im je uplaćeno.

Sad malo o stolcu; došao u 2 paketa, montaža jednostavna jedino sam se zajebavao s onim bočnim plastikama. U jednom trenutku sam se pitao da nisu možda poslali od drugog stolca ali pripasao sam na kraju makar to bi oni mogli i bolje dizajnirati. Stolac je udoban, nije ful mekan ni ful tvrd, sjedim ni 2 sata na njemu pa ne mogu reći kakav će biti za koji mjesec dok se ta spužva malo ''razradi'' ali prvi dojam je odličan. Nasloni za ruke malo mrdaju ali to je normalno kad su 4D, u svim smjerovima se daju okrenuti pa mora biti malo lufta. Bivši stolac mi je bio kožni GT Omega Pro kojeg sam prodao pretprošli tjedan pa mogu usporediti neke stvari, npr. baš te naslone za ruke. Ovdje se baš osjeti da su bolje sklepani makar u 4 godine koliko sam koristio Pro verziju stolca ništa se nije strgalo, jako dobro sve napravljeno, ovdje su tipke metalne (na Pro sve plastično) i baš na dodir i vizualan dojam bih rekao premium naspram Pro. Ovaj Zephyr je širi za nekih 5 cm za razliku od Pro tako da neki kršniji čovjek može bez problema komotno sjediti u njemu, ja imam 90kg. Sa Zephyrom dolazi lumbalni jastuk, neću ga koristiti jer mi samo smeta kao i na prijašnjem stolcu. Samo sam koristio jastuk za glavu koji s ovim stolcem nažalost NE dolazi. Zephyr ima manje izbočenje na vrhu kao neka zamjena za jastuk ali meni nedovoljno, trebam nešto za vrat i već sam našao nešto na Aliju za neku sitnu lovu. Kotačići s kočnicom koje oni prodaju na stranici a koje sam si ostavio s Pro verzije stolca pašu i na ovaj stolac makar to još nemaju navedeno na stranici.

To bi bilo to, ako se još čega sjetim napišem ovdje ili ima tko kakvo pitanje nek .

Ako ćete kupovati obavezno se ulogirajte na EU stranicu da nebi došlo do nenadanih carinskih troškova. Za kraj evo nekoliko kodova koje sam pokupio na netu i isprobao prije nego sam kupovao u nadi da će neki biti više od 5% ali svi su 5. Uštedio sam 17€, nije za baciti.



GTO5%
CAZUALLUK5
KG5
BILLEH
MRDALEJE
LEMON
J45
TIDGNEY


https://i.postimg.cc/0x0VxgS5/1675876847605.jpg
https://i.postimg.cc/pRVqL0Qf/1675876847613.jpg
https://i.postimg.cc/8NywJhwq/1675882789370.jpg
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2023., 09:56   #3178
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Pitanje za ekipu koja je (relativno) nedavno kupovala Steelcase stolice u ZG(Delight) - dali ste preko firme uzimali ili kao fizicka osoba?
Meni su rekli da su oni veleprodaja te da ako zelim uzeti kao fizicka osoba to mora ici preko Slovenije.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2023., 18:16   #3179
Tarjan
Premium
Moj komp
 
Tarjan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 94
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Pitanje za ekipu koja je (relativno) nedavno kupovala Steelcase stolice u ZG(Delight) - dali ste preko firme uzimali ili kao fizicka osoba?
Meni su rekli da su oni veleprodaja te da ako zelim uzeti kao fizicka osoba to mora ici preko Slovenije.
Ne znam za nedavno ali, koliko se sjećam, isto je bilo i prije 7-8 godina.
__________________
baaaa baaaa ba ba
Tarjan je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 13:24   #3180
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Pitanje za ekipu koja je (relativno) nedavno kupovala Steelcase stolice u ZG(Delight) - dali ste preko firme uzimali ili kao fizicka osoba?
Meni su rekli da su oni veleprodaja te da ako zelim uzeti kao fizicka osoba to mora ici preko Slovenije.
Isto sam i ja kupio prije 3 godine preko firme.
Ma samo nađi nekoga sa obrtom da ti to uplati preko svoje firme i bok. Ionako plaćaš sve odjednom.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na