Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.08.2022., 21:20   #3091
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Odbijam vjerovati da će ta stolica pozitivno djelovati na gore spomenute
probleme
bez obzira na cijenu koju također smatram ne opravdava.

Nisam doduše nikada sjedio u njoj pa ne znam, ali mislim da je cijena
kao i za moju omegu napuhana i debelo too much.

Prvo podebljano - da si ikad imao problema nastalih
uslijed sjedenja na kršu, itekako bi povjerovao.

Drugo podebljano -


Nitko ovdje ne brani ogromne cifre koje se traže za spomenute stolice
(pogotovo domaćih lihvara), pitanje je u konačnici koliko kome vrijedi vlastito zdravlje - a to je stvar pojedinca i financijskih prilika.
Da ne bude zabune, pričam isključivo o poslovima koji traže dugotrajno sjedenje;
po svoj prilici za povremenih 5 minuta za kompom nećeš davati tolike novce.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2022., 21:34   #3092
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Kakav je feeling / mehanizam njihanja na Leapu? Mene je Aeron oduševio upravo zbog tog mehanizma, ali bih rađe uštedio lovu i kupio ovako nešto, pogotovo jer Aeron voli uništavati hlače.
Ne znam kako da ti odgovorim na pitanje kakav je feeling, to je jako neodređeno. Ali mogu ti reći da je moguće fino podešavanje napetosti opruge za otpor potpore za leđa i time možeš podesiti da je njihanje brzo/lako ili sporo/kontrolirano/teško.
Jedino što mi još pada na pamet, a meni je jako bitna stavka kod tog "njihanja" jest da sjedište ostaje paralelno sa podom i pomiče se lagano unaprijed i time prati pokret cijela a da ne nažulja butine i zatvori krvotok.

Valjda je to pomoglo
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2022., 21:58   #3093
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
na poslu sjedim na aeronu, doma sjedim na markusu.
definitivno i doma uzmimam aerona jer je razlika ogromna jedino što se u aerona ne mogu zavalit ko krme koje jesam i gledat monitor ispod oka
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 07:35   #3094
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Kako se ne mozes zavaliti u Aeronu?
Ja imam Mirru2 vec godinama i namjestena mi je tocno tako da mi je ugodna za rad na kompu ali kada se zalegnem dovoljno se spusti da mi je ugodno za gejmanje sa kontrolerom u rukama.
Sto se tice samog stolca, mislim da sam vec i pisao, jednostavno nemam dovoljno rijeci hvale i nakon 5-6god svakodnevnog koristenja iste.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 10:35   #3095
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Prvo podebljano - da si ikad imao problema nastalih
uslijed sjedenja na kršu, itekako bi povjerovao.

Drugo podebljano -


Nitko ovdje ne brani ogromne cifre koje se traže za spomenute stolice
(pogotovo domaćih lihvara), pitanje je u konačnici koliko kome vrijedi vlastito zdravlje - a to je stvar pojedinca i financijskih prilika.
Da ne bude zabune, pričam isključivo o poslovima koji traže dugotrajno sjedenje;
po svoj prilici za povremenih 5 minuta za kompom nećeš davati tolike novce.
Mislim da će u tome prije pomoći neka tjelovježba.
kažem sumnjam u blagodati te stolice.
I ja sjedim 8-10h dnevno na poslu u stolici nekoj žnj.
pa i da imam problema s kičmom čisto sumnjam da bi ih stolica riješila.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 10:50   #3096
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Krajem prosle godine sam skoro odlucio uzeti Gesture (mislim, uzet cu je jednog dana, nema dvojbe). Na kraju sam ipak otisao u smjeru da prvo poradim malo na sebi i taj proces sad jos traje.

Mene nisu ledja bolila od sjedenja nego opcenito imam slab core i drzanje dok sjedim. Svi pregledi kazu da su ledja oke, ali misicne skupine mi nisu jednako razvijene i dok jedne pretjerano rade, druge nisu bas aktivne. Logicno, svakih x tjedana misici se upale, pa me presjece itd...

Danas se puno bolje osjecam i jos uvijek sam na Markusu koji mi nije zadavao tegobe. S obzirom koliko sjedim, svakako cu dogodine ici na visu klasu i nadam se s tim zatvoriti poglavlje ergonomije radnog mjesta.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 12:43   #3097
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Ja sam na preporuku kolega ovdje u ovoj temi povukao, i uzeo secret lab titana, stariji model, najviše zbog maksimalne nosivosti od 130 kg, jer sam tada imao 120, sada sam nešto kila i skinuo.
Dakle koliko ja sjedim za kompom, meni je odlična. Svakodnevno igram cca 2-4 sata i za to vrijeme mi je stolica prva liga. Jeste da nekome tko sjedi 10+ sati za kompom treba i adekvatna stolica zbog zdravlja, meni je upravo zbog toga što relativno malo sjedim ovo bio odabir. Vođen sam bio mišljenjem da ako uložim više da će mi više i trajati baš zbog toga jer malo sjedim i pazim na stolicu. Uzeo sam model sa umjetnom kožom, ali do sada, 2 godine nakon kupnje stolica je i dalje tip top stanje. Doduše, komp mi se nalazi u dnevnom koji je klimatiziran tako da stanje stolice u mojem slučaju je perfektno. Negdje drugdje možda bi se potrošila i ranije.
Imao sam prije nje dosta ovih jeftinijih uredskih stolica, također nisam sjedio previše za kompom pa bi se također raspale u relativno kratkom roku, što zbog moje mase, a ponekad jednostavno jer su bile nekvalitetne.
Tako da ako su financije problem radije potegnuti na nešto ipak kvalitetnije kao markus ako masa nije problem, da ne govorim o premium modelima kao što su steelcase i herman miller. Da imam toliku količinu novaca na raspolaganju priuštio bi si takvu stolicu bez obzira koliko sjedio za računalom, jer to je po meni investiranje u zdravlje.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 12:56   #3098
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ja imam 135kg i Markusa već par godina, ne vidim da je to problem. Sad, dugoročno, vjerojatno će prije početi odlaziti ali za sada sve ok. Tako da ako je netko na budžetu, nije to dealbreaker.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 13:09   #3099
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Ja sam kupio Markus na preporuku ovdje.

Stolica je užas, totalno loš položaj tjela. Ne preporučam!

Materijali i trajnost su ok, al položaj i regulacija je katastrofa, tjera na loš položaj.

Ko traži nek pogleda ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=Lich...channel=BTODtv
MARKUS JE UŽAS!!!
Takoder. Imam ga vec par g jer jos nisam pregrmio i uzeo Aerona ali markus je smece od stolice sto se kicme tice. Kao sto u videu kazu, ako ces se zavaliti i gledat film, super, za sve ostalo je koma.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 13:53   #3100
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Mislim da će u tome prije pomoći neka tjelovježba.
kažem sumnjam u blagodati te stolice.
I ja sjedim 8-10h dnevno na poslu u stolici nekoj žnj.
pa i da imam problema s kičmom čisto sumnjam da bi ih stolica riješila.

Jasno da je tjelovježba vrlo bitna,
kao i da se puno sjedenja ne može poništiti s više vježbanja
(spominjao sam u nekom od prethodnih postova).
Međutim, to je jedna druga, vrlo opširna tema -
ovdje pričamo o direktnom utjecaju
(ne)kvalitetne stolice tijekom dužeg sjedenja,
na stranu aktivnosti van tog konteksta.


Ali, u potpunosti tvoja stvar.
Nitko te ne prisiljava da bacaš novce,
govorim ti tek da anegdotalno "meni ne smeta"
i "čisto sumnjam" nisu baš nikakvi argumenti -
pogotovo stoga što (po vlastitom priznanju)
nemaš iskustva iz prve ruke.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 13:59   #3101
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Da se razumijemo, nijedna od tih skupih stolica ne lijeci probleme sa ledjima (ali ih ublazava ili ono jos bitnije sprijecava da dodje do tih problema ako se krene na vrijeme).
Isto tkao misljenja sam da nijedna ne vrijedi te pare koje traze za njih, ALI dobar dio tih para odlazi na marketing i razvoj i zato su tako skupe a ne zato sto su 5x ili 10x bolje od nekog Markusa i slicno.


Bolje jesu i kvalitenije tu nema dileme ali cijena je takva jer moze biti takva (reklama ih prodaje i dokle god je potraznja velika cjena ce semo rasti).

Ja imam SteelCase Gesture koji sam kupio krajem 2014te i dan danas je odlicna, Tkanina super, spuzva se nije ulegla. Jedino sto vidim danas je skuplji za 2500kn nego 2014te a i tada se vec cekalo 30-40 dana od narudzbe .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 14:09   #3102
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Imal sam Markusa 2-3 godine i sad sam na Gruppspelu, i dost mi je ugodnija nego Markus. Meni dobar upgrade
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 22:46   #3103
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
gledo njemački amazon koji šalje u rh da usporedim cjene,ovih par stolica ovako ok izgleda na prvu,ako s eodlučim uzet dobro proučit.

https://www.furnitura.hr/uredska-stolica-betsy
https://www.furnitura.hr/uredska-stolica-otilia
https://www.furnitura.hr/uredska-stolica-dion


https://www.amazon.de/-/en/Ergonomic...kitchen&sr=1-9
https://www.amazon.de/-/en/SONGMICS-...itchen&sr=1-60

ima neka dracconia daconia tako nekako ne mogu je sad nać na mobitelu sam je vidio,pazit da slučajno mreža nije od poliestera tj plastike,ja sam 187 cm 94 kg.

oba mfavoour ima vaučer za 25 eura nižu cjenu?1150 kuna s vaučerom i poštarinom.songmics s vaučerom i poštarinom 910 kuna isto se ruknalson pomiče napred nazad i ljevo desno ali nema po visini podesiv naslon za glavu,kako to da nema ni jedna stolica napred nazad tj imaju ali skuplje.

https://www.amazon.de/dp/B09Y8TJYRV/...xpY2s9dHJ1ZQ==

ova da ali ne šalju u rh mogu naručit osobi u de ali ne izgleda ništa bolje od mfavour.
__________________
prodajem starije komponente.

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 24.08.2022. u 23:48.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 23:17   #3104
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,675
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
Ja imam istu dilemu... Od ovih "naših" najviše mi se sviđa Dion, no to je jedini model koji nema onaj veliki šaraf ispod za podešavanje otpora pri naginjanju .
Ostala 2 modela imaju, ali su pogodnije za niže osobe koliko vidim po dimenzijama...

Što se tiče naručivanja s Amazona, osobno bi prije uzeo Mfavour - inače se preporučuje za više ljude ali i generalno za te novce navodno nema bolje stolice.
Čak se mislim odustati od traženja u našim trgovinama jer je ponuda slaba + cijene su prenapuhane te jednostavno naručiti Mfavour i to je to...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 23:26   #3105
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
Citiraj:
Autor MarioSM Pregled postova
Kako se ne mozes zavaliti u Aeronu?
Ja imam Mirru2 vec godinama i namjestena mi je tocno tako da mi je ugodna za rad na kompu ali kada se zalegnem dovoljno se spusti da mi je ugodno za gejmanje sa kontrolerom u rukama.
Sto se tice samog stolca, mislim da sam vec i pisao, jednostavno nemam dovoljno rijeci hvale i nakon 5-6god svakodnevnog koristenja iste.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
imam osjećaj da se markus moze više zavalit. da ne zivim na 4. katu dovukao bi aerona doma i probao side by side
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2022., 00:33   #3106
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ne znam kako da ti odgovorim na pitanje kakav je feeling, to je jako neodređeno. Ali mogu ti reći da je moguće fino podešavanje napetosti opruge za otpor potpore za leđa i time možeš podesiti da je njihanje brzo/lako ili sporo/kontrolirano/teško.
Jedino što mi još pada na pamet, a meni je jako bitna stavka kod tog "njihanja" jest da sjedište ostaje paralelno sa podom i pomiče se lagano unaprijed i time prati pokret cijela a da ne nažulja butine i zatvori krvotok.

Valjda je to pomoglo
Odgovorio si mi. Hvala
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2022., 16:34   #3107
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,675
Naručen Mfavour Executive Chair s Njemačkog amazona. Dobio promo kod sa popustom od 30e. Umjesto 169,99 + dostava, ukupno me izašlo 147,50e - što je usporedivo s trenutnom cijenom Markusa.
Čisto se nadam se da se nisam za*ebao . Dojmove javim tjedan-dva nakon što stigne...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2022., 17:20   #3108
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Mnogi se žale u reviewima na pretvrd lumbar support i osobe više od 185cm ne mogu dobro namjestiti headrest. Skoro sam naručio, na prvu neloša cijena. No, kad ti stigne napiši kratki osvrt.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2022., 20:47   #3109
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Naručen Mfavour Executive Chair s Njemačkog amazona. Dobio promo kod sa popustom od 30e. Umjesto 169,99 + dostava, ukupno me izašlo 147,50e - što je usporedivo s trenutnom cijenom Markusa.
Čisto se nadam se da se nisam za*ebao . Dojmove javim tjedan-dva nakon što stigne...
kolko si visok i težak??javi dojmove, što nisu nacrtali dužinu/visinu naslona na obje stolice.

https://www.otto.de/p/songmics-buero...d=S00480PAAN4X

https://www.youtube.com/watch?v=-WAzu73nyNE

https://www.vezo.hr/hr/uredska_stolica_opera_t/2386/50

ja imam ovu stolicu samo su kotači drugačiji,kupljena u metrou prije jedno 10 godina ne sjećam se više za 600-700 kuna.
__________________
prodajem starije komponente.

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 25.08.2022. u 21:35.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2022., 23:22   #3110
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,675
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
kolko si visok i težak??javi dojmove, što nisu nacrtali dužinu/visinu naslona na obje stolice.

https://www.otto.de/p/songmics-buero...d=S00480PAAN4X

https://www.youtube.com/watch?v=-WAzu73nyNE

https://www.vezo.hr/hr/uredska_stolica_opera_t/2386/50

ja imam ovu stolicu samo su kotači drugačiji,kupljena u metrou prije jedno 10 godina ne sjećam se više za 600-700 kuna.
187 i 70-tak kg - ne mjerim se često jer spadam u laku kategoriju
Javit ću dojmove kad se malo upoznam sa stolicom...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 17:15   #3111
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 357
Ako nekoga zanima, trenutno na odjelu "takvo je kakvo je".

killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2022., 11:11   #3112
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Jedan off topc ako dozvoljavate.


Popravljam svoju stolicu (kupljena prije mnogo godina, ali dobra mi je i nekako ne lajkam dati 2k za novu).


Uspio sam sve probleme riješiti osim što ne uspijevam pronaći gdje se može kupiti kuglični ležaj koji ide dolje u zvijezdu (moj se naravno od godina zukanja raspao. Kao ovaj.



Pitao sam razne trgovce i proizvođače, ali nisam naišao na interes... Na ebayu ima, ali dugo mi je čekati.



Možda netko ima staru stolicu pa mu je to višak (nalazi se na donjem vrhu cilindra)?
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2022., 16:02   #3113
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
ne uspijevam pronaći gdje se može kupiti kuglični ležaj koji ide dolje u zvijezdu

Možda probati ovdje?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 16:28   #3114
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Možda probati ovdje?
Pokušao... Bez uspjeha.

Pitao više trgovaca, svi bi popravili, ali samo ako je kupljena kod njih, za paprenu cijenu naravno.

Ujedno mi tvrde da njihove stolice ni nemaju takvih kugličnih ležajeva. A naravno imaju ih sve na našem tržištu.

Na kraju sam uzeo neki iglični iz jedne trgovine (nešto tanji), nadodao jednu podlošku i vozi... Sad se vrti bezbrižno u potpunosti
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2022., 14:42   #3115
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Ima li netko ideje za uredsku stolicu (bitna je udobnost), da nije na kotačićima, a ako već je, da su kvalitetniji, jer sve ove stolice do tipa 500kn koje su do sad kupovali su kotacici odlazili u roku od par mjeseci.

Stolica (dvije) su za ured na poslu, koriste se 24h dnevno, i baš se i ne pazi na stolice... do 800kn po komadu i mora biti dućan u Zagrebu, pa ako ima netko neku pametnu...

Hvala!
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 11:21   #3116
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Svima vama koji imate stolice, s kojima ste zadovoljni, ili ste poput mnogih, s viskom dobre rezervne stolicu, koju ste vec preodredili za groblje uredskih stolice, samo zato sto se "eco" koza pocela raspadati, pa je ima vise po sobi, nego na samoj stolici. Mada je prije bilo dobro staviti auto presvlaku, da barem cuva i odgadja propadanje. Postoji bolja metoda.

Neki dan sam trebao posebnu presvlaku koja nije tkanina, nije koza, za jedan kofer koji mi se ostetio od opreme. Te naidjem na posebni materijal, koji oni nazivaju Brodski Skaj. Materijal izgleda kao prava koza, napravljen je za sjedalice na brodovima, gliserima, jahtama, da moze trpiti razlike u temperaturi, te je jako otporan na mehanicko naprezanje, voda mu ne predstavlja ikakav problem. odbija se kao od stakla.

Cini se kao da je vlazan na dodir, jer ima znatnu elasticnost, za razliku od klasicnog pojma koze i materijala koji ga imitiraju. Sto je posebno u prici? Pa to da u sendvicu s tkaninom ispod sebe, kao da je kao neki kevlar, robustan, ali uopce ne treba tapetarski alat.

Jer, provjerio, obicna krojacka masina, u svakom krojackom popravku, moze iglom normalno oblikovati i formirati savove. Sto znaci, da mozete doslovno napraviti na ciferslus presvlaku, tocno po gabaritima dva sjedeca dijela, te super zastiti stolicu. Em izgleda vrhunski, em se nece pohabati lako. Rekli su mi da od istog zene dolaze po materijal za torbe. Jer izgleda skupocjeno na dodir, a kisa ga ne dira, te nema ikakvih pigmentacija kakve koza dobije kod mehanickih ostecenja.

Ducan se zove Aktiv, nalazi se u Marticevoj, ZG.

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 12:35   #3117
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
Ima li netko ideje za uredsku stolicu (bitna je udobnost), da nije na kotačićima, a ako već je, da su kvalitetniji, jer sve ove stolice do tipa 500kn koje su do sad kupovali su kotacici odlazili u roku od par mjeseci.

Stolica (dvije) su za ured na poslu, koriste se 24h dnevno, i baš se i ne pazi na stolice... do 800kn po komadu i mora biti dućan u Zagrebu, pa ako ima netko neku pametnu...

Hvala!
Markus iz Ikea-e i skinuti kotače.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2022., 13:44   #3118
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Ili samo nabaviti bolje / kvalitetnije kotače
Netko je spominjao u onoj temi za radove po kući da negdje ima kupiti kvalitetnijih.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2022., 17:04   #3119
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
Collaboratively designed by Herman Miller and Logitech G, the Vantum Gaming Chair is a brand-new ergonomic chair build to give you comofort and versatility so you play at your best.

https://youtu.be/tpp0EFmk5oo

https://store.hermanmiller.com/gamin...r/2546179.html
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2022., 08:37   #3120
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Collaboratively designed by Herman Miller and Logitech G, the Vantum Gaming Chair is a brand-new ergonomic chair build to give you comofort and versatility so you play at your best.

https://youtu.be/tpp0EFmk5oo

https://store.hermanmiller.com/gamin...r/2546179.html
Skoro 1.000 $, nagledali smo se faca u promotivnom videu...
Nema RGB osvjetljenje

Izgleda odlično, ali iskustvo me naučilo da ocjenjujem stolice tek nakon što naslonim leđa na naslon. No, drago mi je da dizajn ide u smjeru gdje nije dovoljno imati samo šareni rukohvat na stolici ili umjetnu kožu u boji na sjedištu.
Sinac je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na