Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.08.2022., 07:35   #3031
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Cijena za Markusa je ok (prije 6 godina kad sam ih kupovao akcije su se kretale 800-1000kn).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 09:21   #3032
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Vidim da je trenutno neka akcija u IKEI, pa su izmedu ostalog i stolice mrvicu jeftinije.

Markus za 1100kn i JÄRVFJÄLLET za 1400kn.
Trenutno koristim ovu stolicu koja i nije bogzna kakva sreca + "koza" je skroz otisla i sad mi se linja po sobi cijelo vrijeme, pa mi ne treba puno motivacije da ju zamijenim. Inace, ako ikoga zanima, kupio sam ju za 500-600 kn i trenutna cijena za nju je smijesna i nikako ju ne bi preporucio, pogotovo ne za to cijenu.

Prati li netko kretanje cijena Markusa i ostalih Ikeinih stolica, dali je ovo stvarna akcija ili se mogu cesto dobiti po toj cijeni?

Najradije bi iskrcao neke vece novce pa uzeo nesto tipa Secretlab/rabljeni Herman Miller, no imam specificnu tjelesnu gradu i male probleme s ledima te mi je previse dati tolike novce bez da uopce ijednom sjednem na stolicu prije kupnje i onda se zaj s povratom ako mi ne pase.
Dakle dilema mi je uzeti nesto bez puno razmisljanja - onda bi to bila neka od ovih iz Ikee ili uzeti malo vremena i proci kroz proces prikupljanja informacija. U tom slucaju bi vjerojatno uzeo nesto od ovih skupljih modela. Visok sam 185cm, 92-100kg.

Ima li tko iskustva s nekom od ovih skupljih stolica, za Markusa vidim po temi dosta postova i preporuka vec?
Imam ti ja Secretlab Omega, a prije dobrih 15ak godina i više, sam sjedio na Aeronu od Herman Millera. Aeron mi je ostao u sjećanju kao čudo nevjerojatno, a Secretlab je dobar stolac, bolji od Jaervfjaellet-a kojeg sam isto imao i Markua (na kojem sam sjedio u jednom uredu).
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 09:59   #3033
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Evo, čisto moj osvrt na Secretlab.

Prije svega, vrhunska stolica i kvaliteta, no...

Mi smo u firmi dobili neki budžete za home office i naravno, 70% ljudi kupilo stolice, od kojih valjda pola uzelo Secretlab.

I mišljenja su stvarno podijeljena. Naravno, nitko ne komentira kvalitetu (jer to nije problem), ali dosta njih nije zadovoljno, uključujući i mene.

Nakon Marcusa koji mi je bio dobar, očekivao sam da prelazim stepenicu (ako ne i dvije gore), ali Secretlab mi se pokazao kao stolica od koje me nakon 8 sati sjedenja boli lumbalni dio svaki dan. Imam osjećaj da uz to me boli i trtica. Jednostavno, pretvrd mi je i ne odgovara mi. Proba s jastukom, bez jastuka, potpora za lumbalni, potpora za vrat i onda sam skužio, ok, možda meni stvarno ne paše.

Pa sam pitao u firmi, i dosta sličnih mišljenja dobio...

Bottom line, biti spreman na to, jer ako ideš negdje probati na par min, nećeš to primjetiti, meni prvih par dana bilo super. Sada, jednostavno moram se svakih sat-dva dići i napraviti pauzu od 15m, popiti vodu ili nešto, jer ako sjedim 8h, nakon toga moram pod hitno u neki ležeći položaj na mekano jer imam osjećaj da mi netko zabija čavle u kičmu. Šteta...

Ostalo, nemam zamjerke, težak, kvalitetan, masivam stolac koji čak i oku odgovara.

Sad mi je ideja napraviti istraživanje i vidjeti što naručiti, Amazon je pun toga, ima sigurno dostojnih kopija HM-a, do nekih 3000-4000kn. Ako ne, idem na neki HM do 700-800$.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 10:06   #3034
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Preporučeno i je svakih sat vremena prošetat, a ne sjedit osam u komadu
Hjebate, osam sati u komadu sjedit, pa tijelo rikne. Moj posao je da u zimskom periodu radni dan traje po 15 sati pred laptopom, no opet se svako malo dignem i prošetam malo.
Dobro će doć koji korak
I nije da branim secretlab, ne koristim ga, ne pašu mi te gaming oblik stolice
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 10:11   #3035
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Jasno, ne sjedim nikad 8h u komadu, ali ako sjedim npr. 2h na Secretlab i usporedim to s Markusom, druga priča. Dosta mi je nekad bila pauza od 5m, kava ili čaša vode. Ovdje, ako sjedim 2h u komadu, moram se dići na 15min i stajati u sobi da me bol prođe.

Markus ni ne osjetim, ovo me baš boli... Kažem, nisam jedini.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 10:14   #3036
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,751
Pošto se većina tih tzv. gamerskih (i odmah su svi precizniji u pucačinama) čang-šlang stolica fura na Recaro štih, nema tu govora o udobnosti, neovisno koje ime je na stolici.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 16.08.2022. u 10:20.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 10:59   #3037
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Imam JÄRVFJÄLLETmislim 1g već i nikakvih problema. Super stolica i udobna.
Mislio sam da će mi falit nasloni za ruku al sam skužio da mi ne fale pa ih nisam niti nabavio
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 12:36   #3038
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jasno, ne sjedim nikad 8h u komadu, ali ako sjedim npr. 2h na Secretlab i usporedim to s Markusom, druga priča. Dosta mi je nekad bila pauza od 5m, kava ili čaša vode. Ovdje, ako sjedim 2h u komadu, moram se dići na 15min i stajati u sobi da me bol prođe.

Markus ni ne osjetim, ovo me baš boli... Kažem, nisam jedini.

Problem je generalno sa stolicama što sjedenje u trgovini lako zavara..
pa djeluje super na prvu, ono, taman, super udobno -
ali vrlo brzo tijekom "ozbiljnog" korištenja skužiš da to nije to.

Ako je posao takav da puno sjediš a
hoćeš se riješiti bolova i neugode, nema druge -
investicija u kvalitetnu stolicu je dugoročno neprocjenjiva.
Da me sad (nakon više godina s Aeronom) netko natjera
na stolicu vulgaris po kakvima sam se lomio u prošlosti..
dobio bih instant nasilne porive.
Ne mora biti HM, jasno, no izbora ima dovoljno
da se ne osuđuješ na kojekakve drloge.

A i ovo što kolega iznad kaže:
nemoj sjediti duže od sat vremena u komadu,
bez obzira o kojoj je stolici riječ.
Najozbiljnije.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 17.08.2022. u 01:40.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2022., 15:00   #3039
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo, čisto moj osvrt na Secretlab.

Prije svega, vrhunska stolica i kvaliteta, no...

Mi smo u firmi dobili neki budžete za home office i naravno, 70% ljudi kupilo stolice, od kojih valjda pola uzelo Secretlab.

I mišljenja su stvarno podijeljena. Naravno, nitko ne komentira kvalitetu (jer to nije problem), ali dosta njih nije zadovoljno, uključujući i mene.

Nakon Marcusa koji mi je bio dobar, očekivao sam da prelazim stepenicu (ako ne i dvije gore), ali Secretlab mi se pokazao kao stolica od koje me nakon 8 sati sjedenja boli lumbalni dio svaki dan. Imam osjećaj da uz to me boli i trtica. Jednostavno, pretvrd mi je i ne odgovara mi. Proba s jastukom, bez jastuka, potpora za lumbalni, potpora za vrat i onda sam skužio, ok, možda meni stvarno ne paše.

Pa sam pitao u firmi, i dosta sličnih mišljenja dobio...

Bottom line, biti spreman na to, jer ako ideš negdje probati na par min, nećeš to primjetiti, meni prvih par dana bilo super. Sada, jednostavno moram se svakih sat-dva dići i napraviti pauzu od 15m, popiti vodu ili nešto, jer ako sjedim 8h, nakon toga moram pod hitno u neki ležeći položaj na mekano jer imam osjećaj da mi netko zabija čavle u kičmu. Šteta...

Ostalo, nemam zamjerke, težak, kvalitetan, masivam stolac koji čak i oku odgovara.

Sad mi je ideja napraviti istraživanje i vidjeti što naručiti, Amazon je pun toga, ima sigurno dostojnih kopija HM-a, do nekih 3000-4000kn. Ako ne, idem na neki HM do 700-800$.
I moj dojam je da je pretvrda. Nije možda odmah nakon par dana takva postala, ali nakon par mjesei da... svakim danom kao da je sve neudobnija..

Jučer sam baš preporučio jednom kolegi da prije neggo kupi prouči po netu dal ima sličnih iskustava, ili je to do mene samo...

Očito nije do mene...

I dalje mi je najbolji stolac koji sam imao, ali mislim da ću uložiti u Aerona jer sam već potrošio novaca na ove pokušaje da prođem jeftinije, mogo sam kupit HM i bit miran.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 00:57   #3040
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
I moj dojam je da je pretvrda. Nije možda odmah nakon par dana takva postala, ali nakon par mjesei da... svakim danom kao da je sve neudobnija..

Jučer sam baš preporučio jednom kolegi da prije neggo kupi prouči po netu dal ima sličnih iskustava, ili je to do mene samo...

Očito nije do mene...

I dalje mi je najbolji stolac koji sam imao, ali mislim da ću uložiti u Aerona jer sam već potrošio novaca na ove pokušaje da prođem jeftinije, mogo sam kupit HM i bit miran.
Vi imate kozni Secretlab ili platneni?
Citao sam na netu dosta dojmova da je kozni pretvrd i da se treba naviknuti na tu tvrdocu, ali za platneni kazu da je obrnuto, tj. dosta mekana stolica.

Ima li gdje u ZG isprobati HM stolice? Vidim da je Primat RD ovlasteni zatupnik, koji je prijavljen u Hrvatkom Leskovcu - moze li se kod njih isprobati stolica prije kupnje?


Procitao sam an Redditu da ih ima Audion u ZG, ali na njihovoj stranici stoji da trenutno nemaju nista od HM u ponudi.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 09:43   #3041
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja imam kožnu, frend ima platnenu, isti vrag.

Naviknuti? Imam ju već gotovo godinu dana. Sve je gore, a ne bolje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 09:53   #3042
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja imam kožnu, frend ima platnenu, isti vrag.

Naviknuti? Imam ju već gotovo godinu dana. Sve je gore, a ne bolje.
Kožnu ili umjetnokožnu? Velika je razlika, kao što sugerira i razlika u cijeni
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 09:59   #3043
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Kožnu ili umjetnokožnu? Velika je razlika, kao što sugerira i razlika u cijeni
Umjetna koža, 3000kn sam ga platio, Stealth.

Vjerujem da je velika razlika u materijalu, no sumnjam da je velika razlika u udobnosti i tvrdoći.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 10:27   #3044
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Vi imate kozni Secretlab ili platneni?
Citao sam na netu dosta dojmova da je kozni pretvrd i da se treba naviknuti na tu tvrdocu, ali za platneni kazu da je obrnuto, tj. dosta mekana stolica.

Ima li gdje u ZG isprobati HM stolice? Vidim da je Primat RD ovlasteni zatupnik, koji je prijavljen u Hrvatkom Leskovcu - moze li se kod njih isprobati stolica prije kupnje?


Procitao sam an Redditu da ih ima Audion u ZG, ali na njihovoj stranici stoji da trenutno nemaju nista od HM u ponudi.
Platnenu imam, definitivno nije premekana, ali bila je mekanija u startu, ili se ja krivo sjećam.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 13:07   #3045
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
. Visok sam 185cm, 92-100kg.
Ima li tko iskustva s nekom od ovih skupljih stolica, za Markusa vidim po temi dosta postova i preporuka vec?
Za tebe bi bio Titan, nemam iskustva s dotičnom.
Ali imam sa Omegom, okej stolica, čvrsta, relativno udobna,
onaj jastuk za kičmu od memorijske pjene me ubija nakon sat vremena
sjedenja pa sam ga prestao koristiti šokira me činjenica da ga zasebno
prodaju za 500kn. ima nekih minusa koji su meni više osobne preference

glede naslona za ruke, čak imam i blagi defekt na njima s kojima mi se neda
zaj*** oko reklamacije. overall bi rekao da nije loša, ali nije mi niti nešto pretjerano
wow 2000-2200 bi po meni bila neka realnija cijena za nju.
Ne vjerujem da bi požalio da uzmeš njihovu doduše titan je sad oko 4200kn
ako se ne varam što je već poprilična investicija. Po meni ne vrijede tih para
bolje jesu od ovih žnj iz prime, lesnine, emezette, itd... Ali i malo napuhane cijene.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 15:04   #3046
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Za tebe bi bio Titan, nemam iskustva s dotičnom.
Ali imam sa Omegom, okej stolica, čvrsta, relativno udobna,
onaj jastuk za kičmu od memorijske pjene me ubija nakon sat vremena
sjedenja pa sam ga prestao koristiti šokira me činjenica da ga zasebno
prodaju za 500kn. ima nekih minusa koji su meni više osobne preference

glede naslona za ruke, čak imam i blagi defekt na njima s kojima mi se neda
zaj*** oko reklamacije. overall bi rekao da nije loša, ali nije mi niti nešto pretjerano
wow 2000-2200 bi po meni bila neka realnija cijena za nju.
Ne vjerujem da bi požalio da uzmeš njihovu doduše titan je sad oko 4200kn
ako se ne varam što je već poprilična investicija. Po meni ne vrijede tih para
bolje jesu od ovih žnj iz prime, lesnine, emezette, itd... Ali i malo napuhane cijene.
FIno su im skočile cijene... moja Omega je bila oko 2000kn. Toliko vrijedi.

VIdim da imaju i kopiju Aerona, NeueChair? https://secretlab.eu/collections/neue#neuechair-silver tj zastupnici su za NeueChair

edit:
OK nakon brzog guglanja, izbjegavat NeueChair

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 17.08.2022. u 15:10.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 16:13   #3047
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Planiram uskoro uzeti sjedalicu, ali jos se nisam odlučio 100%... Ima li tko iskustva s MATCHSPEL?
Izgleda slično kao Markus samo što Matchspel ima podesiv naslon za glavu i naslone za ruke. Trenutno su oba modela 1100kn pa se dvoumim.

Edit: gramatika
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 18.08.2022. u 12:01.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 16:47   #3048
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
FIno su im skočile cijene... moja Omega je bila oko 2000kn. Toliko vrijedi.

VIdim da imaju i kopiju Aerona, NeueChair? https://secretlab.eu/collections/neue#neuechair-silver tj zastupnici su za NeueChair

edit:
OK nakon brzog guglanja, izbjegavat NeueChair
Da mene je omega izasla sa dostavom oko 3k cca. Kazem 2200 max realna cijena po meni osobno.

Da neuechair je koliko sam skuzio njihova sestrinska firma koja se fura na uredske stolice ili ti ga "budget" herman miller.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 17:51   #3049
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Za tebe bi bio Titan, nemam iskustva s dotičnom.
Ali imam sa Omegom, okej stolica, čvrsta, relativno udobna,
onaj jastuk za kičmu od memorijske pjene me ubija nakon sat vremena
sjedenja pa sam ga prestao koristiti šokira me činjenica da ga zasebno
prodaju za 500kn. ima nekih minusa koji su meni više osobne preference

glede naslona za ruke, čak imam i blagi defekt na njima s kojima mi se neda
zaj*** oko reklamacije. overall bi rekao da nije loša, ali nije mi niti nešto pretjerano
wow 2000-2200 bi po meni bila neka realnija cijena za nju.
Ne vjerujem da bi požalio da uzmeš njihovu doduše titan je sad oko 4200kn
ako se ne varam što je već poprilična investicija. Po meni ne vrijede tih para
bolje jesu od ovih žnj iz prime, lesnine, emezette, itd... Ali i malo napuhane cijene.
Da, prije su imali tu podjelu po velicini/tezini na Omegu i Titan.
Sad imaju small, regular i XL. Po informacijama na njihovoj stranici bi taman bio rubni, tj. na knap ako bi uzeo regular. Dakle prije bi isla XL, sto je dodatnih 50 € skuplje.

Inace nisam fan looka tih gamerskih stolica, ali iskreno kad su najavili ovaj collab, malo su me nalozili

Sad kad cujem negativne komentare i na platnenu verziju, vezano uz tvrdo sjediste, puno manje mi privlacno djeluje Secretlab.
Takoder, posto je to 'Special edition' kostala bi preko 5000kn. Radije bi se malo jos isprsio i uzeo polovni HM/Steelcase.


Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Planiram uskoro uzeti sjedalicu, ali jos se nisam odlučio 100%... Ima li tko iskustva s MATCHSPEL?
Izgledaju slično samo što Matchspel ima podesiv naslon za glavu i naslone za ruke. Trenutno su oba modela 1100kn pa se dvoumim.
Ja sam mislio otici do Ikea-e prije isteka te akcije koju imaju, cisto da sjednem i isprobam ova 4 modela:
MARKUS
JÄRVFJÄLLET
MATCHSPEL
GRUPPSPEL

Pa mogu javiti te inicijalne dojmove ako te zanima, te ako u meduvremenu ne uzmes nesto.

Zadnje izmijenjeno od: FerrZG. 17.08.2022. u 17:58.
FerrZG je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2022., 19:42   #3050
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Planiram uskoro uzeti sjedalicu, ali jos se nisam odlučio 100%... Ima li tko iskustva s MATCHSPEL?
Izgledaju slično samo što Matchspel ima podesiv naslon za glavu i naslone za ruke. Trenutno su oba modela 1100kn pa se dvoumim.
Evo, prije par dana sam baš kupio Markus stolicu, taman prije ovog popusta od 200 kn ... Ali od tamo izlozenih sam se dvoumio izmedu Markusa i Matchspela. Ali ocito ovisi tamo kako si tko namjesti ili razmrda izlozbene stolice, jer bio je jedan bijeli Matchspell koji mi je bio jako udoban, najbolji od svih. Dok crna verzija istog mi nije bila niš posebno.

Odlučio sam se na kraju za Markusa zbog 10 god garancije i djelovao mi je nekak robusniji. Tj ručice na Matchspelu su nekak tanke i klimave, nasloni za ruke su ok al nis posebno. Nisu neki veliki razlozi ali malo je odvuklo u stranu preporučivanog Markusa.
daki je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 08:27   #3051
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Da, prije su imali tu podjelu po velicini/tezini na Omegu i Titan.
Sad imaju small, regular i XL. Po informacijama na njihovoj stranici bi taman bio rubni, tj. na knap ako bi uzeo regular. Dakle prije bi isla XL, sto je dodatnih 50 € skuplje.

Inace nisam fan looka tih gamerskih stolica, ali iskreno kad su najavili ovaj collab, malo su me nalozili

Sad kad cujem negativne komentare i na platnenu verziju, vezano uz tvrdo sjediste, puno manje mi privlacno djeluje Secretlab.
Takoder, posto je to 'Special edition' kostala bi preko 5000kn. Radije bi se malo jos isprsio i uzeo polovni HM/Steelcase.
Da omegu su nešto stavili na čekanje i forsiraju titan ( financijski kužim zašto ).
Imaš i grupu na fejsu Link i ima fakat svega, ono što sam shvatio skrolajući grupom da vjerojatno nikad nebi uzeo njihov pu leather.

P.s. lamborghini collab izgleda super, al to je sigurno jos 100€ na vec ionako preskupih 640€ za titan.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 08:45   #3052
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Ja sam kupio Markus na preporuku ovdje.

Stolica je užas, totalno loš položaj tjela. Ne preporučam!

Materijali i trajnost su ok, al položaj i regulacija je katastrofa, tjera na loš položaj.

Ko traži nek pogleda ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=Lich...channel=BTODtv
MARKUS JE UŽAS!!!
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 09:05   #3053
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,943
Meni je super.
Zato sam kupio i drugog za drugu sobu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 09:12   #3054
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Ja sam kupio Markus na preporuku ovdje.

Stolica je užas, totalno loš položaj tjela. Ne preporučam!

Materijali i trajnost su ok, al položaj i regulacija je katastrofa, tjera na loš položaj.

Ko traži nek pogleda ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=Lich...channel=BTODtv
MARKUS JE UŽAS!!!
Meni je nabolja stolica ikada. Pod br. jedan izgleda da ju je nemoguće uništi ma koliko se trudio, sve prethodne druge stolice sam unštio za max dvije godine, ova je nakon nekoliko godina i dalje kao potpuno nova.
Ja ni ne želim sjediti pravilno, sjedim tak da sam zavaljen sa obje noge na stolu, kubojski stil tak da je sa mojih 115 kila dobar pritisak na naslonjač, gampead u ruke ili tastatura i tak surfam ili se igram.
Kad i sjedim za stolom, bez podignutih nogu, opet je to u zavaljenom položaju.
Markus je tenk od stolice, izuzetna kvaliteta, testirao idiot za sjedenje koji razvaljuje stolice
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 10:35   #3055
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Meni je nabolja stolica ikada. Pod br. jedan izgleda da ju je nemoguće uništi ma koliko se trudio, sve prethodne druge stolice sam unštio za max dvije godine, ova je nakon nekoliko godina i dalje kao potpuno nova.
Ja ni ne želim sjediti pravilno, sjedim tak da sam zavaljen sa obje noge na stolu, kubojski stil tak da je sa mojih 115 kila dobar pritisak na naslonjač, gampead u ruke ili tastatura i tak surfam ili se igram.
Kad i sjedim za stolom, bez podignutih nogu, opet je to u zavaljenom položaju.
Markus je tenk od stolice, izuzetna kvaliteta, testirao idiot za sjedenje koji razvaljuje stolice

potpis na sve!
Kupio sam ga i curi sad nedavno naravno malo prije popusta, i isto je zadovoljna, već prije je mog uzimala kad god ja nisam na njemu sjedio pa sam znao da joj odgovara...
Isto sam se dvoumio između njega i matchspela (il kakogod se zove) al sam čitao na redditu da je markus robusniji i kvalitetnije složen, a to su i pokrili sa 10 godine garancije, ovaj matchspel ima samo 2 il 3 ako se ne varam.
Visok sam 189 i odgovara mi support za glavu i back support, cura je malo niza od mene i isto joj dimenzije pašu.
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 10:42   #3056
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Ja se dvoumim između Markusa i JÄRVFJÄLLET.
Možda je sada prilika, dok su na popustu
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 10:51   #3057
benny_blanco
another brick in the wall
Moj komp
 
benny_blanco's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osk
Postovi: 190
Jel netko koristio ili imao priliku isprobati aeris swooper stolicu? Link
Imam markusa 5-ta godina, izlizali se nasloni za ruke, te se na jednom naslonu odvojio vijak koji ga drzi tako da sada malo plese. Jos uvijek je super ali bih probao stolicu bez potpornja za leda i ruke
benny_blanco je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 10:53   #3058
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Ja sam se isto dvoumio između njih 2 i uzeo JARU.

Jer se kod nje može podesit dubina sljedećeg dijela. Kod markusa mi je dio bio kratak i nige su ki se urezivale u rub stolice sto me je živciralo.

Ovo sve ostalo je super. Jako udobna stolica. U njoj sam valjda 10h dnevno
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 10:58   #3059
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Na žalost, ne mogu ih nigdje isprobati.
Kod JÄRVFJÄLLET mi se sviđa šta ima podesivi dio za lumbalni dio, a i za glavu.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2022., 11:04   #3060
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Ima tko ove stolice od Ergovisona? Ovak po izgledu mi se čine okej i prihvatljiva cijena, samo u praksi ne znam kakvi su

https://hr.ergovision-office.com/erg...edske-stolice/
Juice je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na