Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.04.2021., 14:22   #331
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
E to je prava F1 Honda. A ne ovo poluelektrično govno u Red Bullu.
Moral bum se opet pocjetit kak je to vozit rFactor. 2008 ili 2009 sam zadnje to vozio.
rF2 modovi
https://www.asrformula.com/simulator/rfactor2/page/2/

Ovaj je koristen u videu
https://www.asrformula.com/mods/rfac...-mp4-6-1991-3/

Hrok ima stvarno opak sim rig
https://youtu.be/9e8OXp_1sR4


BTW ovako to izgleda i zvuci u AC
https://youtu.be/LbJ4dvCbck0

Zadnje izmijenjeno od: Mihael. 13.04.2021. u 18:54.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2021., 15:46   #332
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 342
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Nego da li je tko mjenjao kolo volana na logitechu. Uhvatio sam se rally-a pa bi mi trebao veći volan. Ima li tko iskustva s takvim zahvatom.
Adapter za 6x70mm (standardni prihvat), također ako koristiš paddle shifter ekstendere za dotične. Uzeo oboje sa 3Drap, osjećaj je drugi svijet - ne znam ako si ikad probao voziti auto sa 28cm volanom, ja nažalost jesam i osjećaj je tragikomičan, a ako se ne varam Logijevi volani su 26cm. Sebi sam zavidao duboku 35icu iz mog bivšeg auta, baš za rally osjećaj, samo sam morao malo iskriviti paddle shiftere da ih mogu doseći prstima ako ništa drugo veći promjer ti omogućuje nešto finiju kontrolu inputa i ruke se osjećaju malo komotnije.
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2021., 15:51   #333
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
E to je prava F1 Honda. A ne ovo poluelektrično govno u Red Bullu.
Moral bum se opet pocjetit kak je to vozit rFactor. 2008 ili 2009 sam zadnje to vozio.
Ovo je rFactor 2 pa moš to probati.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2021., 15:55   #334
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Adapter za 6x70mm (standardni prihvat), također ako koristiš paddle shifter ekstendere za dotične. Uzeo oboje sa 3Drap, osjećaj je drugi svijet - ne znam ako si ikad probao voziti auto sa 28cm volanom, ja nažalost jesam i osjećaj je tragikomičan, a ako se ne varam Logijevi volani su 26cm. Sebi sam zavidao duboku 35icu iz mog bivšeg auta, baš za rally osjećaj, samo sam morao malo iskriviti paddle shiftere da ih mogu doseći prstima ako ništa drugo veći promjer ti omogućuje nešto finiju kontrolu inputa i ruke se osjećaju malo komotnije.
Ovako nešto za adapter
https://www.aliexpress.com/item/4001...archweb201603_

I ovakve shiftere
https://www.aliexpress.com/item/3304...archweb201603_

I to bi pasalo za ovakav volan
https://www.aliexpress.com/item/1000...%2315392%23660

Ne znam iz kojeg razloga ali nemojte klikati gdje piše Aliexpres nego na br. artikla.

Zadnje izmijenjeno od: Prki. 13.04.2021. u 16:13.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2021., 19:47   #335
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Da li je netko kombinirao G29 sa Fanatec CSL Load Cell pedalama i da radi na PS4?
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 17:31   #336
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Ima li možda netko true brake za g29?
https://www.axc-sim.com/product/brak...27-g25-pedals/
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2021., 18:23   #337
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2021., 23:12   #338
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
E, mislim da bi mogao lagano zamjeniti CSW 2.5...

https://youtu.be/zCT2728F-rY

https://newstandardd.fanatec.com/

Side note, zasto nemogu embedati youtube više?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2021., 16:52   #339
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
To kupujem taman kad rtx5060 bude za kupiti u ducanu
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2021., 12:51   #340
apekop
Ape
Moj komp
 
apekop's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Pozdrav, trebao bi par savjeta ako ima ko volje , generalno sam doso tu da mi velite da ne potrosim novce

Gledam vec neko vrijeme da si uzmem neki setup za vozit. Vozio sam na volanu davno kod prijatelja na PS3 neki gran turismo, volan je bio neki logitech, nije bitno, samo je poanta da iskustva nemam nikakvog, samo zelje i volje...
Ako APN prodje dobro konacno bum imao i mjesta negdje taj volan stavit

Problem je kaj naravno ne znam kaj uzet, generalno na meti su mi bili Logitech g923 i Thrustmaster 1300 RS GT edition i cinilo mi se da budem bas sretan s tim.
Onda sam naravno bil bedast i isao gledat youtoube reviewe i ostale fore i naletio na Fanatec i njihov configurator i dalje valjda znate pricu, uvijek oces bolje....

Tak da sam u problemu, fanatec je skuplji 2 puta, ako ne i vise ak sam skuzil kad si uzmes sve, gledam na onaj DD. Al ne znam kolko se to meni, kao nekome ko ima 0 iskustva isplati uzimat odmah ?

Nebi htio dati 3000kn (4 s shifterom ak se ne varam) na logi/thrustmaster, samo da skuzim kak je fanatec za jos tolko love 20 puta bolji, pa onda ovo prodavat, gubit lovu itd....

Jel zna neko jel ima negdje bar za probat neki takav setup? Da ne moram kupovat na slijepo....
Normalno da cu radije potrosit 4000kn na Thrustmaster nego 10 na fanatec ako mi taj thrustmaster moze dat dovoljno veselja i srece naspram duplo skuplje varijante...
__________________
Apekop
apekop je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2021., 13:08   #341
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
Ja ti mogu reći da je Fanatec (belt volani) 50 puta bolji od Logitecha. DD volane neću ni spominjati a thrustmaster nisam probao.
Ako se misliš posvetiti tome i ako ti je gušt onda bi je defitnitvno preporučio Fanatec, ali on ti daleko probija cifru od 6000, a ako ne onda ides na Logitech/Thrustmaster, oni su i više nego dovoljni za početak...

Ali ja možda nisam uračunjiv, UPS mi je upravo iskrcao P1X i jučer sam uplatio za MARK 1 pedale....
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2021., 13:56   #342
theo
Premium
 
theo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 68
Ovisi kakav si tip čovjeka, koliko te zanima simracing, koliko se posvećuješ hobijima općenito, kakav ti je odnos prema lovi, odnosno uloženo/dobiveno...
Sve ti to ovisi o odabiru opreme, kao i u svakom drugom hobiju.

Moj frend uzeo G29 da vozimo skupa, novi za 2000kn. Malo smo vozili PC2 koji mjesec, nikad se nije dovoljno prihvatio toga da bude baš dobar i prijavi se u službene lige i odustao, sad volan skuplja prašinu.

Ja sam imao 4 volana u životu i trenutno imam Fanatec CSW 2.5 setup s kokpitom i nije mi žao ni kune potrošene, ali sam došao do njega postepeno.

Uvijek sam za to da se odmah kupi poštena oprema ako te zanima nešto, ali ipak iskeširat 2000 eura za početak i nije mala stvar.

Po meni je neki dobar put da počneš s rabljenim G29 za tipa 1200kn i kad se ufuraš u simracing i postaneš toliko dobar da ti volan počne biti limitirajuć faktor onda kupiš poštenu opremu (Fanatec recimo). I to ne početni CSL već skoči na CSW ili ovaj novi DD CSL.

I recimo skok s G29 na Fanatec CSW teško je opisat kvantitativno. Meni nije bilo nekog velikog wow faktora da mogu reći da je 5 put bolji, ali sve u svemu sam brži s njim, konstantniji i općenito mi je veći gušt sjesti i voziti sad nego na G29. Doduše, većinom zato jer sad imam i kokpit, a prije sam vozio za običnim stolom.

I još jedna stvar.. ak te ta vožnja/hobi povuče, svejedno će ti biti na čemu voziš, zabavljat ćeš se svakako (ja sam skoro 3 godine vozio na G29 i na njemu najviše izbrusio skilla). A ako te neće baš zanimati, badava ti i DD wheel.

Zadnje izmijenjeno od: theo. 23.04.2021. u 14:03.
theo je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2021., 16:27   #343
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Iz 15 godina iskustva u sim racingu, kada shvatiš kako šta funkcionira biti će ti jasnije zašto je majstor na gampadu brži. U svakoj pravoj ligi je strogo zabranjeno korištenje gampada a to je vjerovatno bez razloga. A i ti voziš na setapu od koliko tisuća €. 10000, 20000, 50000????? Ili voziš na volanu od par sto € ?? I ovdje nitko ne priča o takvim setupima nego o amaterskim stupima i vozačima a tu MAJSTOR na gampadu rula ma šta ti mislio o tome.
kažeš iz 15 godina iskustva?
ok, fino je to. recimo da sam preko 30 godina u sim racingu, pleyka bila glavna. naravno da smo većina počeli ozbiljnije prije više od 15 godina sa rf1, gtr. tako da sam davno apsolvirao na gamepadu. među prvima uzeo g27 i počeo puno ozbiljnije sve to. na početku je prelazak bio teži jer sam bio sporiji. ali kad sjedne volan i setup kako treba, nema tog gamepada da može biti brži. i bitno je da možeš raditi podjednake krugove. gume se ne troše toliko itd itd.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

da, rf2 je trenutno naj bolja sim šta se tiće fizike. ali fali joj ostatak. ir je odličan, malčice zastario ali i dalje odličan. užasno preskup. inače odličan sistem. vozio neko vrijeme.
acc je trenutno nešto naj bolje u kombinaciji svega ponuđenog.


ovaj csl dd bi mogao biti prekretnica u ponudi srednje više klase. logi se još toliko ne mora brinuti, jer bude i dalje best buy za start iskustvo, a da je kvalitetnije. dok thrustmaster bi se morao jako zabrinuti.

Zadnje izmijenjeno od: igofanatic. 23.04.2021. u 16:34.
  Reply With Quote
Staro 23.04.2021., 16:34   #344
apekop
Ape
Moj komp
 
apekop's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Vandal.pr
Ja ti mogu reći da je Fanatec (belt volani) 50 puta bolji od Logitecha. DD volane neću ni spominjati a thrustmaster nisam probao.
A nazalost tak i svaki review veli, samo eto, nije mi laka odluka jer vecinom misljenja imam temeljena na onome kaj mi neko kaze, jer nisam probao nista takvo do sad....

Citiraj:
Autor Vandal.pr
ako ti je gušt onda bi je defitnitvno preporučio Fanatec, ali on ti daleko probija cifru od 6000
Ma je znam, malo sam ja poljepsao te cifre, msm da sinoc kad sam si slagao je ispalo tipa 2100e (sa DD)

Citiraj:
Autor Vandal.pr
UPS mi je upravo iskrcao P1X i jučer sam uplatio za MARK 1 pedale...
Cestitam na igrackama, uzivaj!


Citiraj:
Autor theo
Ovisi kakav si tip čovjeka, koliko te zanima simracing, koliko se posvećuješ hobijima općenito, kakav ti je odnos prema lovi, odnosno uloženo/dobiveno...
Sve ti to ovisi o odabiru opreme, kao i u svakom drugom hobiju.
Slazem se, zato se i neckam, ovo sto vidim meni je jako interesantno, al tesko mi je reci da cu bit full u tome kad nisam probao nis vozit takvog jos.

Citiraj:
Autor theo
I recimo skok s G29 na Fanatec CSW teško je opisat kvantitativno. Meni nije bilo nekog velikog wow faktora da mogu reći da je 5 put bolji, ali sve u svemu sam brži s njim, konstantniji i općenito mi je veći gušt sjesti i voziti sad nego na G29. Doduše, većinom zato jer sad imam i kokpit, a prije sam vozio za običnim stolom.
To je to kaj me zanima, znaci nije da s g29 ili recimo Thrustmasterom (T300/T500) imas ono duplo losije iskustvo igranja il tak nekaj... Tesko mi se izrazit, ali, valjda ono kaj me muci il zanima, jel tolka razlika u igranju izmedju ta dva seta opreme (Thrust vs Fanatec) da s jednim ti simracing bude bezveze, a s drugim odlican... po ovome kaj ti velis ocito nije, ako ti je s g29 tak dugo bilo super igrat, ocito si bio zadovoljan i bilo je fun?

Citiraj:
Autor theo
I recimo skok s G29 na Fanatec CSW teško je opisat kvantitativno. Meni nije bilo nekog velikog wow faktora da mogu reći da je 5 put bolji, ali sve u svemu sam brži s njim, konstantniji i općenito mi je veći gušt sjesti i voziti sad nego na G29. Doduše, većinom zato jer sad imam i kokpit, a prije sam vozio za običnim stolom.
Moj plan je prvo isto za stolom, ak bu mi dobro mislio sam si solo nekaj slozit, nisam los s alatom... a mozda i uzet neki cockpit...
Mozda bi i stolac moj pasao (Imam secret lab omega).. al dobro, to su neke ideje za drugi dan, treba prvo odabrat/kupit masineriju....

Probat cu obic mozda ove neke gaming arene, da vidim jel ima toga barem za probat, mislim da bi mi to najvise pomoglo.
Mozda budem i pametniji za mjesec/dva kad bi konacno imao to kam stavit, al da, dosta je to love pa je zato i teze se odlucit.
__________________
Apekop

Zadnje izmijenjeno od: apekop. 23.04.2021. u 16:39.
apekop je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2021., 19:02   #345
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
Onda se nemas sto misliti, uzmi neki polovni Logitech i udaraj, ako ti se svidja sa vremenom ceš unaprijediti setup a ako nr prodas ovaj i nikom nista...
Ako te zanima imam Playseat Challange uskoro u prodaju, on je odličan za po stanu. Ja sam se eto izborio za svoju sobu u kući pa prelazim na pravi sim-rig
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2021., 21:27   #346
Matoje
Premium
Moj komp
 
Matoje's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Ja ti mogu reći da je Fanatec (belt volani) 50 puta bolji od Logitecha. DD volane neću ni spominjati a thrustmaster nisam probao.
Ako se misliš posvetiti tome i ako ti je gušt onda bi je defitnitvno preporučio Fanatec, ali on ti daleko probija cifru od 6000, a ako ne onda ides na Logitech/Thrustmaster, oni su i više nego dovoljni za početak...

Ali ja možda nisam uračunjiv, UPS mi je upravo iskrcao P1X i jučer sam uplatio za MARK 1 pedale....
Koliko ti je isplativo nabavit ove pedale? Kad sam gledo po komentarima ljudi su govorili da je shipping 130-180 dolara još a treba uzet u obzit porez i carinu jer šalju iz hrvatske. Zar nije bolje uzet onda Heusinkveld sprint za 700 eura koje su provjerne pedale i imaju softver jer koliko sam vidio ove mark 1 nemaju nikakav softver uz njih.
Matoje je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2021., 22:06   #347
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
400 USD sam platio sa shippingom i još poreza, neznam 30ak % cca... znaci 3300 ajmo reći u najgorem slučaju.
Sprintice ispadnu preko 6000 sa shippingom.
SRG je zadovoljan sa MARK 1, radi toga sam se i odlučio na njih, samo sad je indija u lockdownu pa ce kasniti sa isporukom al meni nije hića, imam V3 dok ne dodju ove.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 14:44   #348
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Pozdrav.sada je ovaj reli malo zapalio mene i sestru pa bi probali voziti.Ako može preporuka dobrog volana za reli?
I što voziti.Dirt relly ili wrc?
Vidim najviše se preporučuje ovaj g29.Pa jel to way to go?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 14:56   #349
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Ako vas je samo napalilo, a prije to niste igrali, idi na nesto jeftino. Mnogi se napale, kupe odmah nesto skuplje pa za par mj pocne skupljati prasinu. Nagledao se toga kod kolega

G25/G27/G29 ce vam sigurno biti oke. Bio bi dobar i logi DFGT al toga nema bas puno po njuskalu. Mislim, to su volani da se zezas i vozis dok te/vas drzi.

Dirt rally 1 je cist fajn za pocetak, a i kosta kikiriki. DR 2 je malo ispoliraniji DR. WRC nisam vozio, kazu da je u zadnjoj verziji ipak nesto bolji, makar uvijek su bili iza DR-a.

Imho, G29 + DR1, minimalni ulog, sutra lako za prodati, sati i sati zabave ako vas primi.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 15:07   #350
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ako vas je samo napalilo, a prije to niste igrali, idi na nesto jeftino. Mnogi se napale, kupe odmah nesto skuplje pa za par mj pocne skupljati prasinu. Nagledao se toga kod kolega

G25/G27/G29 ce vam sigurno biti oke. Bio bi dobar i logi DFGT al toga nema bas puno po njuskalu. Mislim, to su volani da se zezas i vozis dok te/vas drzi.

Dirt rally 1 je cist fajn za pocetak, a i kosta kikiriki. DR 2 je malo ispoliraniji DR. WRC nisam vozio, kazu da je u zadnjoj verziji ipak nesto bolji, makar uvijek su bili iza DR-a.

Imho, G29 + DR1, minimalni ulog, sutra lako za prodati, sati i sati zabave ako vas primi.
Ok. Dirt relly 1 imam, tako da trebam samo volan.
G29 it is!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 15:17   #351
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Rabljeni, naravno!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 15:18   #352
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Rabljeni, naravno!
Ako nađem,ako ne ,bude novi!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 15:23   #353
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Nekad su bile akcije za 1500 kn na G29/G920 u mall-u i sl. ali to vec dugo nisam vidio. Cisto info
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 15:25   #354
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nekad su bile akcije za 1500 kn na G29/G920 u mall-u i sl. ali to vec dugo nisam vidio. Cisto info
Da.Sad vidim 2000kn!A kaj se može!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 17:40   #355
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Da.Sad vidim 2000kn!A kaj se može!
Moja preporuka za Thrustmaster T300. Nema zupcanike nego remen, iako nekome je mozda i bolji feeling na g29

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 17:52   #356
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Budem još sačekao par preporuka. Možda uzmem i nešto poslovno ako nađem. Pa kako velite, ako mi se do padne, lako se uzme bolje. Ma godinama planiram tako nešto, al nikako da se namjernim na to. Sada kad se i sestra zapalila, pa da probamo.
Samo mi dajte što više savjeta, što uzeti, nešto još dodatno što dobro dođe. Ma sve!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 17:58   #357
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Moja preporuka za Thrustmaster T300. Nema zupcanike nego remen, iako nekome je mozda i bolji feeling na g29

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ma slobodno mi dajte što više informacija. Već ja godinama planiram tako nešto uzeti, Al sad se i sestra zapalila, pa da krenem. Volan, što mi još treba od opreme da to bude solidno. Svaki savjet je dobar. Za početak, volan, koji će me solidno služiti i solidne pedale.
Kasnije, ako mi se dopadne, lako uzmem fanatec ili što.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 19:38   #358
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
G29 na akciji ili polovni, lako i brzo se nađe u mint stanju jer kupe novi takvi što se zapale . T300 je 3000kn.Nije toliko bolji od g29, koji kasnije riješis ko keks ako te prođe volja.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 20:31   #359
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
G29 na akciji ili polovni, lako i brzo se nađe u mint stanju jer kupe novi takvi što se zapale . T300 je 3000kn.Nije toliko bolji od g29, koji kasnije riješis ko keks ako te prođe volja.
Ja sam za 2500 kupio zajedno sa standom za volan i pedale koji vrijedi 100 eura... Moze se nac, ali rjedje nego G29.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 20:52   #360
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
U 11. Mjesecu bio g29 sa shifterom za 1800 novi
Mihael je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na