Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.08.2016., 17:17   #181
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Dolazi mi Nexus 5X drugi tjedan, ima tko kakve savjete i slično vezano za mobitel?

U US kupljen za 1740kn (puno?), 32 GB model, international version...
To je 300$ i to je puno za stari model na zalasku, s tim da su sada na rasprodajama po 220$
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2016., 17:33   #182
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
To je 300$ i to je puno za stari model na zalasku, s tim da su sada na rasprodajama po 220$
Slažem se, ali na nisam stigao ugrabiti na rasprodajama tipa newegg...a bijeli model odmah otiđe...

Ovaj kojeg sam uzeo je bijeli, 32GB i za EU tržište...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.08.2016., 18:09   #183
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Slažem se, ali na nisam stigao ugrabiti na rasprodajama tipa newegg...a bijeli model odmah otiđe...

Ovaj kojeg sam uzeo je bijeli, 32GB i za EU tržište...
Kupio sam ga sebi nedavno (za 2.5k hrk u hr)
Nije best buy, baterija je 'ok' (hint imao z3c prije pa sam razmazen trajanjem baterije )

Razlog zasto sam ga kupio, hw je ono sto meni treba, velicina taman ok za citat knjige na njemu i ono najvaznije.. redoviti update od googlea

nakon 3tj koristenja: 8/10
Ove googleove stock aplikacije mi nisu sjele bas, pogotovo camera. Sony ima puno bolju camera app pa zato ocjena nize i zbog baterije jos jedna nize
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 15:49   #184
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Počeo je rollout Nougata:

http://www.phonearena.com/news/How-t...ht-now_id84411

Tko se usudi staviti neka javi da li sve radi (da li ima neke iritantne bugove itd...)
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 16:56   #185
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Ekipa vidim javlja iste probleme kao na DP5 (bug s statusbar ikonama, nepostojeci doze, koma baterija) tako da vjerojatno ce se to jos peglati s vremenom.

Ako koga zanima, jedini link koji trebate kliknuti je ovaj:
http://arstechnica.com/gadgets/2016/...ic-smartphone/
I ove godine su napravili odlican review!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 16:59   #186
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ekipa vidim javlja iste probleme kao na DP5 (bug s statusbar ikonama, nepostojeci doze, koma baterija) tako da vjerojatno ce se to jos peglati s vremenom.

Ako koga zanima, jedini link koji trebate kliknuti je ovaj:
http://arstechnica.com/gadgets/2016/...ic-smartphone/
I ove godine su napravili odlican review!


Pitam jer cura ima 5x, bolje pričekati dok dođe neki update da se bugovi isprave
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 17:19   #187
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Ja osobno ne idem na 7.0 dok ne speglaju bateriju da bude svaki dan ista i predvidiva. Ne da mi jednu noc dropa 2+ %/h. Sitni bugovi me ne smetaju, ali su glupavi. Koristio sam DP2, 4 i 5 iirc...

Kada izadju custom romovi samo cu ga testirati kao dual boot. MM ce jos neko vrijeme biti daily driver
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 18:06   #188
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nabavio 6P. Iste minute otkljucao bootloader, rootao, custom recovery pa PureNexus stavio gore. Odusevljen fluidnosti i mogucnostima. Ne vidim ni jedan razlog da predjem na 7.0 sve dok ne izbace PureNexusa baziranog na istome
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 18:46   #189
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Moderator bi komotno mogao tvoj post spojiti u moj jer dijelimo moje misljenje. Dodaj gore i francov kernel sa powersave profilom i imas zlatni combo Cestitke na prinovi, nek te dugo sluzi!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 18:51   #190
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Moderator bi komotno mogao tvoj post spojiti u moj jer dijelimo moje misljenje. Dodaj gore i francov kernel sa powersave profilom i imas zlatni combo Cestitke na prinovi, nek te dugo sluzi!
Francov kernel je vec gore, obavio sam domacu zadacu prije nego sam dobio mobitel.

Da ce me dugo posluziti - sumnjam. Preglomazan je, iako odlican mobitel za ekipu koju velicina istoga ne smeta. Cekam da OnePlus otvori opet narudzbe za nasu drzavu, onda ce 6P vjerojatno na prodaju.

No tko zna, mozda na kraju i ostane
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.08.2016., 08:18   #191
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Meni je Franco kernel trzav sta god napravio Ali zato ElementalX i odgovarajuci governor, sve leti a baterija dobra Nisam vjerovao da sa iskljucenim touchboostom moze biti tako fluidan ali jest.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2016., 09:43   #192
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Imho dosta to ovisi od nacina kako koristis mob. Dugo sam koristio elementalx na N5, bio mi je vrh. Franca nisam mogao ni zamisliti. Onda sam fleshao hellscore i to je bilo to, max sto sam mogao izvuci iz N5ice a da ne steka (previse).

Na 6P sam odmah fleshao elementalx. Onda s vremenom se poigrao s governor profilima jer sam citao da ekipa bez beda radi 6-7h SoT. Kita labudova, u mom slucaju dobivam samo trzav mob i skoro pa isti SoT. Pa sam probao franca i nakon nekog vremena skuzio da radi puno bolje, cak i po pitanju baterije mi je bio bolji, a sve na stock postavkama. Na kraju sam samo kupio njegov app i prebacio na powersave profil postavke (nizi taktovi i gpu). Tu sam izvukao malo i to je to. Mob trzne tu i tamo, nije da me puno smeta. Neki dan sam ugasio cpu boost opciju pa jos testiram kako to izgleda. Zasad ne vidim razliku kao sto si i sam rekao.

Nijedan governor profil mi nije dao neki napredak pa sam odustao od toga jer valjda za moj nacin koristenja moba to ne igra ulogu, dunno :/
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2016., 11:01   #193
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ako ne disableas touchboost nijedan governor nece ciniti vidljivu razliku!

Meni je elementalx daleko bolji. Franco trza cak i kad skrolam u google now :/ Mogao sam onda Samsunga ostaviti

Jos jedna stvar koja drasticno utjece na bateriju, barem nacinom kojim ja koristim mob, je crna layers tema. Znaci ne samo sucelje nego i vecina aplikacija. Osim sto izgleda cool, SoT je ohoho veci.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2016., 11:17   #194
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Jasno mi je to za touchboost, sve sam radio po ps-u.

Probao i crne teme... Meh Nisam osjetio neki napredak, vjerojatno zato jer samo tapatalk, g+ i youtube (od onoga sto puno koristim) postoje u full black temi. Ovo ostalo je ograniceno i izgleda ruzno/bugovito pa pustam stock temu (npr wa, tg, instic, chrome). Druge appove jako rijetko i koristim pa mi teme tamo ne trebaju i nemaju efekta.

Crne teme dosta znace, evo cisti primjer: Ingress kad igram po danu sa visokim osvjetljenjem i po noci s manjim, uvijek cucla 15-17%/h. Igra ima vecinu crnila na ekranu i to valjda ima ulogu inace ne mogu objasniti istu potrosnju neovisno o brightnessu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2016., 11:37   #195
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kamera na 6p je jednostavno prebrutalna. Pojede bilo kojeg sammya i iphonea za dorucak. Osoba sam koja ne koristi kameru previse, poneka slika djece i to je to. No ovaj HDR+ na Nexusu 6p je jednostavno toliko dobar da me mobitel natjerao da na odmoru slikam more, planine, itd.

P.S.
Presao na 7.0 ipak, cisto iz dosade. Memory management nije bas nesto posebno, split screen radi odlicno, a najvise koristim brzo prebacivanje u zadnju aplikaciju koristenu.

Ipak cim ulovim vremena vracam se na purenexus i povucem backup
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2016., 11:53   #196
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
@Mileni, jel bu 6p isel na bubanj?

Cekam 5X, a nikak da dojde sa servisa, ovaj 7.0 me privlaci a i trenutno imamo prvi u svijetu Nougat
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 26.08.2016., 11:55   #197
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Vjerojatno ide. Prevelik je. Ali ne jos, na odmoru sam jos 10ak dana

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2016., 12:04   #198
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Kak si baterijom zadovoljan na 6p?
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 26.08.2016., 12:11   #199
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Tesko za reci. Nisam imao dovoljno vremena da to testiram, a vec sam u 5 dana 2 puta rom mijenjao. Jucer od 08h pa sve do 21h bez vecih problema, a stvarno sam ga tlacio. Ostali 30%.

Poslije nabacim koju sliku. Sad pravac plaza

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2016., 19:52   #200
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
https://goo.gl/photos/x9ZCnhZq1G2xykPZA

Eto par slika. Ostatak je od obitelji pa taj dio preskacem.
Sve slike su napravljene na auto modeu, point'n'click metoda. Totalni sam dummy za fotografiju, pa imajte to na umu
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2016., 16:12   #201
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Odlične fotke, uz 5X ova dva modela žare i pale smartfon foto scenom...
Uvijek isponova ostanem oduševljem fotkama koje radi dotični dvojac..

Nadam se da će i nadolazeći nexus modeli bit isti ili bolji..
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 27.08.2016., 16:45   #202
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Malo sam apdejtao foto folder:
https://goo.gl/photos/gZPezHXtEfYVmqs16
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2016., 17:00   #203
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Da li su ovo direkt iz mobitela ili sa dodatnim obradama?

Odlicne slike!

Sent from my SM-N920W8 using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2016., 21:20   #204
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Fotić koji nema OIS, nema "svijetli" objektiv, a rastura fotkama, rame uz rame stoji sa G5, 10, S7, svi oni imaju prednosti pred 6P/5X al razlike vide samo pixel peeper ekipa al čak i oni muku muče s tim

HDR+ out of box na dvojcu radi preodlično, naravno, na 5X malo treba duže da obradi sliku, ipak imaj slabiji proc od 6p, zato je završni rezultat odličan i to je ono kaj mi se dopada na Nexusu..


Guglu se mora priznat uz stock OS napravili su odličan softver za kameru uštimali ga maksimalno, negde sam čital da N7 donosi ručne kontrole za kameru..

Nekak mi se čini da su direkt iz moba s default hdr+ opcijom, može ispravak netočnog navoda, ukoliko sam u krivu..

@xlr, noćne su (vatromet) solidne, da se bolje izvuć iz njega za low light, recimo naslonit se negde il mob naslonit i spustit shutter još niže, al pošto nema OIS i još je shutter na niskih 1/18s, još slike dobro i ispadaju na tim postavkama i u tim uvjetima..

EDIT: Sad vidim da je fotka di je vatromet ISO dignut na velikih 3762, za takav tip senzora i uvjeta i performansi samog fotića na 6P, super..

Da su stavili OIS, to bi izgledalo još bolje...

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 27.08.2016. u 21:28.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 00:08   #205
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kod mene nema nikakve obrade, nisam u zivotu ni probao obraditi slike, niti to znam napraviti. Obicni klik na auto modeu. I da ponovim, nisam ovdje stavio slike jer sam nekakav zaludjenik istima, totalna suprotnost tome. Fotografija me ne zanima ni malo. Uslikam ponekad djecu i to je to.

Samo me ovaj 6P unatoc svim hvalospjevima ulovio nespremna. Ocekivao sam rang iPhonea u najbolju ruku, a ovaj ga ubija u pojam kad su slike u pitanju. HDR+ rulz. Do neki dan nisam znao ni sta je hdr
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 00:15   #206
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Da li su ovo direkt iz mobitela ili sa dodatnim obradama?

Odlicne slike!

Sent from my SM-N920W8 using Tapatalk
Sve stock, ali 90+% ih je sa upaljenim hdr-om jer mi daje ipak malo bolji rezultat pogotovo kod fotkanja neba. Da sad moram reci jednu losu rijec o kameri, ne znam sto bi rekao. Vidjet cete da su one fotke u potpunom mraku prilicno zrnate jer nisu sa hdr-om (bez hdr-a su bolje crne boje), dok hdr od zalazaka i sumraka ipak spegla dobar dio suma. I to je jedino gdje jos eksperimentiram - lose i jako lose osvjetljenje. Volim okinuti nekoliko fotki, hdr ili bez, jer zna i fokus ili expozicija pobjeci ako ne pazis.

Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova

@xlr, noćne su (vatromet) solidne, da se bolje izvuć iz njega za low light, recimo naslonit se negde il mob naslonit i spustit shutter još niže, al pošto nema OIS i još je shutter na niskih 1/18s, još slike dobro i ispadaju na tim postavkama i u tim uvjetima....
Probao sve, sjedio sam tamo pola sata i cackao: manual camer (iso/shutter), raw, stock kamera sa i bez hdr. Ovo sto vidis je vez hdr-a jer hdr ima tendenciju raditi nekakav glow na crnom nebu i nisam mogao dobiti jasan vatromet + crno nebo.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 17:33   #207
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Definitivno se vracam na MM i PureNexus. Baterija na 7.0 je uzas. Jedva 2h SoT-a, a ne vidim nista da trosi pretjerano bateriju. Kako sam jos uvijek na odmoru, cesto koristim tethering. Nenormalno crpi bateriju, valjda 2x brze nego na MM.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 18:22   #208
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Malo upadam u prepisku, ali molio bih savjet vas koji koristiti 5x, 6P ili slično.

Dvoumim se u kupnji između Nexusa 5x i Samsunga A5 2016. Cijena je tu negdje. Nikad nisam bio Android korisnik, Windows Phone 4 life

Ali čini se da ću morat u nabavku novog moba. Proučio sam prednosti i nedostatke mobitela i naginjen Samsungu u svemu (kompaktnost, izgled, baterija) osim u fotoaparatu.
Ono što apsolutno nemam pojma je OS. Kakav je taj čisti Nexus naspram Samsungovog Android OSa.
Meni treba mob a poslovno korištenje više manje. Znači ne igrice, ne mislim rootat, instaliravati geekbenchove i slično. Treba mi mobitel koji ću dan ili dva customizirati s aplikacijama koje mi trebaju i koristiti ga.
Koliko sam skužio, goli Nexus sam po sebi nema skoro ništa nego moram potrošiti vrijeme na rootanaj ili štoveć?
Ima li smisla kupovati Nexusa ako ne mislim se baviti OSom, nego želim feature packed mobitel bez puno zafrkavanja?
Hvala na pomoći
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 18:46   #209
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Po pitanju featuresa, tu je samsung car. Bez premca, koliko god ti rootao, customizirao, itd. Ali samsung ima uzasan software koji je za cisti android spor, a s vremenom postaje sve sporiji. Evo trenutacno traje saga o Noteu 7 i njegovoj 'brzini'

Ali unatoc svemu tome, uzmi samsunga. Nexus 5X ima problema sa maticnom plocom, procitaj malo po ovoj temi. Standardni LG problem koji se ocito dogadja na vecini njihovih mobitela.

Ako te pak ne smeta velicina, idi na Nexusa 6P. Kamera je brutalna, a sto se tice featuresa ne vidim nesto sto A5 ima a da bi ti trebalo 'za posao'

Kud i kamo brzi/jaci/bolji, a imat ces i manje problema u buducnosti. Ili jos jednostavnije, strpi se mjesec dana. Uskoro google predstavlja nove nexuse, pa uzmes manjeg od predstavljenog dvojca.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 18:52   #210
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Po pitanju featuresa, tu je samsung car. Bez premca, koliko god ti rootao, customizirao, itd. Ali samsung ima uzasan software koji je za cisti android spor, a s vremenom postaje sve sporiji. Evo trenutacno traje saga o Noteu 7 i njegovoj 'brzini'

Ali unatoc svemu tome, uzmi samsunga. Nexus 5X ima problema sa maticnom plocom, procitaj malo po ovoj temi. Standardni LG problem koji se ocito dogadja na vecini njihovih mobitela.

Ako te pak ne smeta velicina, idi na Nexusa 6P. Kamera je brutalna, a sto se tice featuresa ne vidim nesto sto A5 ima a da bi ti trebalo 'za posao'

Kud i kamo brzi/jaci/bolji, a imat ces i manje problema u buducnosti. Ili jos jednostavnije, strpi se mjesec dana. Uskoro google predstavlja nove nexuse, pa uzmes manjeg od predstavljenog dvojca.

Tnx na odgovoru. Bitna mi je veličina (sic!), preko 5.2 ne bih išao osim ako baš nemam razloga.
Isto tako, mobitel ne bi htio preko nekih 300 dolara/eura plaćati. Mislim da su novi nexusi koji dolazi malo preko te cijene, ali ionako sam za mjesec dana mislio uzimati pa ću vidjeti što ti novi kažu.
Kada kažem posao, mislim na česta putovanja. Trebaju mi aplikacije za komunikaciju da su stabilne - skype, whatsapp i viber, kao i OneDrive da radi i da mogu imati neki office zamjenu za editirati dokumente i čitati ih.
Zato i rekoh, nisam zahtjevan korisnik, ali bi htio reliable, battery efficient mobitel koji na putovanjima može i dobru sliku okinuti (zato Nexus 5x).
Ali vidio sam ovo što pričaš s matičnima... sačekat ću mjesec onda, ako ne, vjerojatno Samsung.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na