Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.12.2014., 08:53   #3331
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 707
Vjerojatno su prodali vise nego su ih imali pa sad dobivaju na vremenu...
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 09:19   #3332
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Moj tracking je u redu...
pokra89 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.12.2014., 09:30   #3333
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Ja dobio jucer TN pa jos nema informacija...
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 11:10   #3334
hEROD
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Pula
Postovi: 22
Citiraj:
Autor brmbo Pregled postova
27-mog došli i još nisu otvoreni a danas jedan doša kući nakon punih 20 dana od dolaska u Zg , znači počela gužva
moj isto 27. došao i evo bas danas ga pogledali , sad cekam obavijest da stigne doma , mozda i vidim mobitel do nove godine
hEROD je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 14:10   #3335
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Jedn info za kupce Small Cole putem 1949deal, meni su pokusali uvaliti fake tracking.Cisto da pripazite na to da se i vama ne desi ista stvar.Uvalili su mi trackig koji je davno korsiten od stane Francuske poste
Da sam na tvom mjestu, popričao bi s njima o tome na njihovom topicu.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 14:17   #3336
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Rijesio sam preko maila, sada su mi dali pravi.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 15:22   #3337
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Vrijedi garancija cak i za refurbished mobitel, bio je primjer toga (na bugovu forumu).
Vrijeme dostave ovisi im o nacinu slanja ne samo raspolozivosti, jer kad dhl-om salju dodje za 3 dana ali je problem sto znaju poslati i dpd-om. Bilo bi dobro uhvatiti ih na chat i uvjetovat slanje dhl-om.
Mogu ja kakav note ostaviti prilikom kupnje? (da inzisitram na DHL i da pošalju EU adapter ako mogu). Na chatu redikuli rade, ne odgovaraju na ono kaj pitam, nego generalno FAQ po šabloni.
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 15:38   #3338
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Ja dobio jucer TN pa jos nema informacija...
Neces ih niti imati dok de dodje iz Kine u Singapore.Na ovom linku http://en.4px.com/ mozes pratiti put od Kine do Singaporea
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2014., 11:51   #3339
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Dhl = + 130 kn kod carinjenja + vađenje EORI broja + dodatne potvde, ovjere itd..

Pardon ovo se odnosi na uvoz izvan EU..
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2014., 12:49   #3340
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Ja sam uzimao th6 sa efoxa 10.11 tj na onu akciju sta su imali 11.11, napisali da salju telefon iz DE jel i po tome nije smjelo biti carine, onda su mi rekli da ipak za na Hrvate nemoze jer je dostava preskupa i ponudili mi da posalju iz kine za istu cijenu ali DHL expressom, ja rekao, ako pokre sve troskove da nema frke i oni se slozili. Kada je došla pošiljka kod nas prvo su me iz DHL-a trazili taj famozni EORI broj kojeg sam isao u carinsku upravu na jankomiru podignuti, nakon toga mi izjavili da zele 330 kn za uslugu jel na sta sam ja podivljao i fino poslao taj racun efoxu da mi uplate taj iznos kao sto su rekli. Ja dobijem od njih odgovor da ne, nemoze, onda sam im poslao mail sa prijetnjom da ako u roku od 48 h mi to ne uplate da sa svim dokazima razgovora idem na paypal i otvaram case, na sljedeci dan odmah stize odgovor " no problem my friend, we gonna refund you tommorow" , i tako stvarno oni to napravili. A sta se tice DHL-a, nikada vise s njima ne zelim imati posla, em su na carini prijavili cijenu od 800 i nesto kuna kao vrijednost umjesto 580 koliko je uredaj kostao, em traze divlju cifru za te svoje usluge i nikako nije moguce to izbjeci jer moras kao unajmiti posebnog speditera ako zelis bez njih srediti to. I kada mi je covjek donjeo posiljku doma em je to bilo bez ikakvog poziva unaprijed nego se samo nacrtao i kaze " ovo Vam je 323,70 HRK " . Ja fino rekao kako sam super zadovoljan njihovom uslugom i dam čovjeku 500 kn novčanicu na sta me on blijedo pogledao i kaze da nema niti lipe za vratiti..... CLAP CLAP CLAP ...Morao sam otici u vrazju banku razmijeniti novac posto nitko ujutro nije imao takav iznos za razmijeniti, profesionalci i pol
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.12.2014., 22:54   #3341
dinox
Banned
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: juga
Postovi: 113
Koji web shop vani ima najnize cijene, ili da ocekujemo prednovogodisnje popuste, tj. gdje se moze najjeftinije kupiti preko paypala ZTE NUBIA Z7 MAX?

Plus da ima Airmail, EMS, Nederland Post i slicno, ili free shipping (na pandi recimo lazu da ima worldwide free...). Ni pod slucajno necu DHL, UPS, Fedex, i slicne odrpalacke solucije.

Zadnje izmijenjeno od: dinox. 04.12.2014. u 19:45.
dinox je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 18:03   #3342
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,071
I samo 2 dana nakon slanja računa Leagoo Lead 1 je već završio carinsku proceduru i poslan je dalje.
No naravno zato je stajao 6 dana prije nego što su ga otvorili.
No i dalje relativno brzo za našu carinu.

Ovaj vikend ide mini recenzija onda
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Capture.PNG‎
Views:	336
Size:	31.8 kB
ID:	14194  
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 01:56   #3343
dinox
Banned
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: juga
Postovi: 113
Vidim tek sada da pored efoxa je bio pandawill vracao novac ali na chatu kazu da su im preskupi ti troskovi.....I nema za nas vise...



Na to2c ovako su se ogradili, nisu bas siroke ruke....:

In Case that you can not afford high local Customs Tax , you can buy the Insurance . $6 Per Parcel


If you bought this insurance and If you have been chargered customs tax , you can scan the tax paper and email it to cs_02@to2c.com , we will afford it for you. We can afford $70 at most for your Customs tax .


If you not bought this insurance , we will not responsible for any customs tax , you have to pay for it . thanks.


Note: we not accept Customs Tax Insurance for such countries below:
Israel . Brasil, Mexico
if you pay for Customs Tax insurance from these countries , we will refund you the insurance fee , hope you can consider it ,thanks.

Note Please : the Customs Tax only include import Tax , not include VAT , thanks.


Ima jos neki shop koji nudi refund dodatnih troskova? Na coolipad stoji :


Add Customs Insurance(Customs Insurance offers premium protection and safety for your valuable items during internationl shipping. We will refund you the tax once package has been caught by the customs or you will undertake all)

Zasad sam samo nasao komentare kupaca https://www.trustpilot.co.uk/review/coolicool.com , ali i pozitivne http://vondroid.com/threads/request-...olicool.17964/
Nasao sam samo jos jedan, ali za HR, http://www.ibuygou.com . Koliko se ubih trazeci nema vise nijedan i Efox je jedini za BiH.....A vrvi od negativnih komentara kupaca.....http://dubioseonlineshops.blogspot.n...x-shopcom.html . Jeste staro 3 godine, mozda vise ne zajebavaju......

Moje pitanje je koji je sigurniji za refund, efox ili coolicool? Ista je cijena na kraju za Z7 Max, mozda 1 euro razlike. I ima li ko od vas ili da se nadju kuponi ili diskont kodovi za ova dva shopa?

Ono sto je cudno u vezi oba je da imaju potpuno istu web shop skriptu, koja je kako vidim prema iskustvima nekih korisnika nesigurna i svasta se desavalo....

Zadnje izmijenjeno od: dinox. 05.12.2014. u 05:29.
dinox je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 03:37   #3344
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Delete
pokra89 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 10:46   #3345
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Ma na efoxu su debili, prvo im uplatim za mob iz EU skladišta. Javljaju da trebam dat još 29€ da mi pošalju ili će poslat iz kine i riješit carinu. Razlika u cijeni između moba u Kini i EU je 18€!! Ja im pošlajem nek mi daju invoice za drugi mob još, jer naručujem 2 THL T6 Pro i kao oni kažu ne može to tako, jedino ako dam 15€ za dostavu za svaki mob iz Kine i onda još po 8€ za osiguranje od carine. Nikad više sa efoxa ni pomislit naručit
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 12:07   #3346
dinox
Banned
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: juga
Postovi: 113
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Ma na efoxu su debili, prvo im uplatim za mob iz EU skladišta. Javljaju da trebam dat još 29€ da mi pošalju ili će poslat iz kine i riješit carinu. Razlika u cijeni između moba u Kini i EU je 18€!! Ja im pošlajem nek mi daju invoice za drugi mob još, jer naručujem 2 THL T6 Pro i kao oni kažu ne može to tako, jedino ako dam 15€ za dostavu za svaki mob iz Kine i onda još po 8€ za osiguranje od carine. Nikad više sa efoxa ni pomislit naručit

Ovo me je poljulalo bas......Mene moram priznati vec nervira ovo, a nije mi jak ni njemacki ni engleski....

Uglavnom na mob od 320 Eura morao bih ovo platiti kod nas kad stigne DHL-om:

5% carine - 16 eura
pdv 17% - 56 eura
23 eura ostali troskovi

znaci oko 100 eura

pitao sam efox za svaki slucaj da li ce 100% uraditi refund, da budem siguran ako budem kupio sta

inace sam dva artikla, cisto da isprobam bezveznu im skriptu oko procesa nabavke isao na checkout jer im je skripta totalno bezveze i doslo je do paypal stranice da se logiram pa sam odustao, samo sam otisao na back u IE, nakon toga sam u boxu izbrisao nakon minut-dva te unpaid items sa delete iz orders boxa, cak i poslao na email da ih i oni izbrisu, definitivno otkazu i maknu posve iz memorije shopa,kao odgovor na moje pitanje oko tog fee insurance, a prije rekoh da sam izbrisao iz "boxa" narudjbu, sam dobio ovo, i to na njemackom, koristim google translate:

prvo mi nije jasno ovo danas

hello,
both orders are unpaid.

(ne kontam, sta im to sad znaci????????? ja sam odustao od kupovine i izbrisao odmah neplacena dva artikla iz boxa,ne misle valjda da ja iako sam izbrisao i otkazao da to moram platiti???????


znam da ovo pise u jebenom FAQ:

How do I delete A sent an order?
Unpaid product
If you have paid nothing for your order and wish to cancel, simply send an e-mail us.We will cancel your order then.When your order is more than a week ago, so you will automatically receive a reminder e-mail from us.



....ili to tek onako kazu da nije placeno pa da nema tu sta da se kaze vise oko toga i da se zaboravi to...? ne znam da li ceka i hoce da me natjera da platim, iako sam i u boxu i preko maila otkazao.....nikad dosad nisam se sretao sa ovako cudnim i glupim shopom.......poucen mogu reci prilicnim iskustvom sa kinezima i glupa pitanja koja sam postavljam iz konfuznosti su neminovna......


For the question you can look at the link times.

Then you will understand everything.

And here is http://www.efox-shop.com/conditions.htm our return and exchange policy

Tu takodjer nista nisam skontao....Uglavnom kako sam shvatio a nisam siguran, efox refundira i pdv, i carinu, i uslugu spedicije DHL-a (ili grijesim?? ispravite me), a konkurentni coolicool ne da toliko vec maksimalno 70 dolara????

Zadnje izmijenjeno od: dinox. 05.12.2014. u 12:53.
dinox je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 12:58   #3347
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Ako niste procitajte si gore iznad moj debeli post uvezi efoxa i kako se mozete s njima nositi ako ste uzimali nesto kao iz EU skladista, meni je proslo ali sam im prijetio i svadao se s njima, samo pokazite da ste vi kupac i da ste u pravu.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 13:00   #3348
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
ako nisu dobili potvrdu od paypala da si nešto uplatil ignoriraj ih.. meni zna doć mail sa nekog shopa da imam neplaćene stvari u košarici, obrišem ih iz košarice i nikom ništa..
ne mogu te natjerat na ništa btw.. možeš ti i otkazat plaćeno i naručeno (ako nije poslano) a oni moraju vratiti novce, pogotovo ako prodaju iz eu skladišta gdje podliježu eu zakonima..
btw. mobitel od 320€ se kupuje kod nas ili iz eu, a ne izvana.. jedino ako ti garancija i previše carinskih troškova/pdv-a ne igra ulogu..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 13:16   #3349
dinox
Banned
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: juga
Postovi: 113
Citiraj:
Autor darmarH Pregled postova
ako nisu dobili potvrdu od paypala da si nešto uplatil ignoriraj ih.. meni zna doć mail sa nekog shopa da imam neplaćene stvari u košarici, obrišem ih iz košarice i nikom ništa..
ne mogu te natjerat na ništa btw.. možeš ti i otkazat plaćeno i naručeno (ako nije poslano) a oni moraju vratiti novce, pogotovo ako prodaju iz eu skladišta gdje podliježu eu zakonima..
btw. mobitel od 320€ se kupuje kod nas ili iz eu, a ne izvana.. jedino ako ti garancija i previše carinskih troškova/pdv-a ne igra ulogu..
izbrisao sam iz kosarice, jos i poslao email da otkazujem, a koliko sam blesav tj. brizan jos evo cekam u redu na chat 35. da i oni preko chata provjere da li je otkazano...da ne mislim na "repove" gadova i nemam nocnu moru....ali dobro kazes ko ih jebe...

a gdje se ima kupiti kod nas ili u eu ZTE NUBIA Z7 MAX? Nisam u HR

Zadnje izmijenjeno od: dinox. 06.12.2014. u 20:30.
dinox je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 13:47   #3350
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
ima na topreseller u italiji, ne znam kolko je slanje, pa provjeri s njima na chat..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 15:58   #3351
dinox
Banned
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: juga
Postovi: 113
Citiraj:
Autor darmarH Pregled postova
ima na topreseller u italiji, ne znam kolko je slanje, pa provjeri s njima na chat..
carina i ostale dazbine.....dusu mi paraju...

Evo nekih informacija sa efoxa i chata:

Payment of duty Whether your shipment is checked by customs, can not be said with certainty.If it should happen, the fees themselves are composed of two parts: import VAT and customs duties.The import VAT of 19% is charged on all goods from a value of 22EUR.The Customs insurance you get the customs fees exclusive € 11.90 capital commitment fee refunded.The customs duties on the other hand depend on the type and amount of the value of a product.Small items up to 150EUR but are free of duty inserted!Only a Begleichgung the import turnover tax is necessary in this case.

The Customs insurance you get the customs fees exclusive € 11.90 capital commitment fee refunded.


Ako dodatni troskovi budu 100 eura, efox oduzme 11,90 i refundira u roku od dva dana 88,10 eura.

Drzim ih za rijec
dinox je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 18:31   #3352
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Nije coolicool konkurent efoxu, to su iste firme. Ista stranice, isti mobiteli, cak im je i paypal isti. Sa coolicool uvijek bilo sve odlicno, sa efoxom pozalio odmah prvi pokusaj narudzbe
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 19:31   #3353
hEROD
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Pula
Postovi: 22
Citiraj:
Autor robimarko-bug Pregled postova
I samo 2 dana nakon slanja računa Leagoo Lead 1 je već završio carinsku proceduru i poslan je dalje.
No naravno zato je stajao 6 dana prije nego što su ga otvorili.
No i dalje relativno brzo za našu carinu.

Ovaj vikend ide mini recenzija onda
bome meni su dan poslije pregledali mobitel , al ni traga racunu , prva mi je kupovina pa ono ocekujem da cu dobit obavijest valjda do kraja sljedeceg tjedna
hEROD je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 19:39   #3354
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Pozdrav, zanima me ako bih uzeo recimo sa coolicoola THL T6 Pro, mobitel je 143$. Zanima me stize li mi direktno kuci ili ga zadrzavaju na carini i da li jos sto moram platiti?
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 20:17   #3355
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Ukoliko se uredjaj dobiva sa skladista van EU ostaje na carini i moras platiti pdv 25% plus cca 30 kuna njihovih troskova carinjenja.Uglavnom na tih 143$ zbroji 25%pdv-a i 30 kuna troskova.Nakon carinjenja dolazi na kucnu adresu ili na postu u tvojem gradu/mjestu/selu.Ovo se odnosi samo ako ne narucujes putem DHL,UPS-a i slicnih kurirskih sluzbi.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 20:56   #3356
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
143$ je ako je iz eu skladista, a 116$ ako je iz kine. Ne razumijem zasto uzimati iz eu skladista, kad je iz kine jeftinije + dobijes povrat...
Buger je online   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 00:54   #3357
dinox
Banned
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: juga
Postovi: 113
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Nije coolicool konkurent efoxu, to su iste firme. Ista stranice, isti mobiteli, cak im je i paypal isti. Sa coolicool uvijek bilo sve odlicno, sa efoxom pozalio odmah prvi pokusaj narudzbe
isto vazi za iznos refunda kod njih kao na postu 3346 sto pise za famozni efox? Oduzmu 11,90 eura na puni iznos dodatnih troskova koje moram platiti kad stigne paket, i taj "neznatno" ( bas za toliko?), umanjeni iznos refundiraju? isto u roku od dva dana, navodno?

edit1: coolicool je barem za zte nubia z7 max skuplji vidim 16 eura....!?

edit2: probudi me mail na mobitel, na coolicool mi nude popust 10 eura i valjda traje samo 24 sata, ne znam jel otkad kliknem na REDEEM DISCOUNT EUR10 sa kuponom koji su poslali ili to traje od momenta kad sam primio mail..? a efox je isto poslao mail vezan za zte nubia z7 max, koji nisam skontao jer je na njemackom na moj upit na engleskom, i nisam ih shvatio najbolje, ako neko moze pomoci?

Halo, Sie koennen das Handy aus Deutsch kaufen. Diese HAndys brucht man kein Versandkosten und Zollgebuehren bezahlen. Und die Lieferzeit dauert nur etwa 3 Tage. Der Artikel mit VD ist aus Deutsch ausgeliefert. (*tu je neki cini mi se VD.... kod u mailu, nisam ga stavio u post). Ohne VD ist das Handy aus China ausgeliefert.

"Hello. I need to be 100% sure will be additional costs if I buy some item sometime on your shop (ZTE Nubia Z7 Max) will be completely refunded, I know comments from customers, also from my country (valjda zna da nisam u EU....nisam siguran....), where all is refunded, also I know situation when some refund was not done fast and customer send to efox info will start process on paypal dispute and immediately in next day refund is completed. I need to be sure can I trust to this shop 100%, because as I said I would like to be your customer (naravno malo lafinjam.......cackajuci kakav popust takodjer... ). I`m not rich man to pay additional costs, because I need to choose "Fee insurance"."

Hajde molim brzo da rijesim ovu nedoumicu oko ova dva shopa, vidim da preporucujete coolicool i jeste li nakon ovog maila sa efoxa i dalje pri tom stavu? Jer moram brzo odluciti (dok se i sam na predomislim oko kupnje jer me zena vidim gledala sinoc cudno kad sam razgledao i nesto komentarisao oko mobitela, bojeci se da cu opet neki kupiti (naravno iz svog dzepa i ustedjevine mada to je sve sto se kaze "zajednicko"...mislim iskreno "KVRC, MALO MORGEN, svako ima svoj racun u banci )", a ne konta "jadna" da ne bih kupovao neki ponovo da imam neki sa kojim sam posve zadovoljan.....), ne znam odkada se broji discount 10 eura na coolicool a jos nisam kliknuo na REDEEM u mailu koji sam dobio od njih.

Zadnje izmijenjeno od: dinox. 06.12.2014. u 07:52.
dinox je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 08:48   #3358
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
inače koliko vidim da i http://www.gearbest.com/ ima Insurance opciju... sad neznam dal je tko kupovao kod njih ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 09:33   #3359
saint_s
Premium
Moj komp
 
saint_s's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Next to the Moon
Postovi: 157
Malo sam prekopao, ali možda ne dovoljno ili nema:

Dobio klasičan poziv sa carine da pošaljem dokaz o vrijednosti robe.

Pa me samo zanima, upisujem li pod "izjavljujem da vrijednost robe koja je predmet ovog poziva iznosi _____ kn." cijenu samog predmeta ili i ukupni iznos sa shippingom?
Paypal je skinuo 155$, ali shipping je bio 28 (predmet me koštao 127$)...

Thanks!
__________________
LG L90 DUAL D410 RECENZIJA

saint_s je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2014., 09:59   #3360
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Nedovoljno.. Pa ti bar nisi padobranac a pišeš ko da si sa marsa sišao.. Već smo rekli, sa maila napravi print screen računa od paypala i shopa di je kupljen, upišeš PCP broj u naslov maila i to im šibneš na mail koji ti piše na papiru..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na