Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.12.2013., 21:16   #241
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Za sto npr?
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 22:15   #242
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
Za sto npr?
Za takve pacijente kao mi ovdje koji trošimo godine i postove i pare nebili našli savršen mobitel
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2013., 22:24   #243
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Haha
Sad vise neznam sta cu napravit,mislio sam kupit moto g,al vidim da se javljaju neki problemi tj forumasi se zale
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 22:37   #244
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
Haha
Sad vise neznam sta cu napravit,mislio sam kupit moto g,al vidim da se javljaju neki problemi tj forumasi se zale
Da, a servisa ni blizu...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 23:19   #245
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Radije cu onda google nexus il nesto slicno s cistim androidom
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 11:01   #246
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Ma daj, ove navedene probleme će primjetiti 1 od 100 hrvatskih korisnika. Ako ćeš koristiti mob na stocku, a pošto je skoro čisti Android nema potrebe za nečim drugim, probleme s recoverijem nećeš imati. Isto, rijetko tko kopira odjednom 100 datoteka. Uostalom, ili će Motorola to popraviti ubrzo nekim updateom, ili će netko na xda. Ako stavljaš romova, onda ti je opcija s xda isto povoljna.

Kamera je takva kakva je, ne može se očekivati baš sve vrhunsko za tu lovu. Otkad se pojavio ovaj mob nikome više ne preporučujem Kineze ( ekipa koja traži low budget smartphone).
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 11:04   #247
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
rom ima problema s kopiranjem vise fajlova odjednom (100 +) i nakon nekog vremena stane i tako stoji unedogled, probano na vise kompova i factory reseta(fajlovi od 1+ gb se kopiraju normalno).
Događa se i na Nexusu 5. Pokakim se na taj MTP protokol
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 12:04   #248
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ma kakvi kinzezi pokraj Moto G. Sve poluproizvodi kojima barem jedna najosnovnija funkcionalnost (koju ja uzimam zdravo za gotovo već prek 4 godine) ne radi. Da ne pričam kaj se sa malim korištenjem događa. Dual SIM koji ne radi kak spada uvijek (funkcija koju zapravo pretežno koriste ljudi kojima treba i za posao), 3G koji iako ima kompatibilnu mrežu ali nekad iz nekog svog nepojmljivog razloga se neće spojiti cijeli dan kak spada itd. itd. A što se tiče garancije. Malo mi je smiješno hvalisanje nekih tamo kineza, kaj moraš slati u "nešto" svijeta, a poslati Moto G je onda kao veliki problem ak rikne.

A ovo sa recoveryem. Koga briga jer mob radi normalno stock. Ako ćeš se igrati sa rootanjem i slično. Doći će najnormalnija rješenja kao i za skoro sve mobitele.
  Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 12:25   #249
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kinezi su za nikako zahtjevne korisnike i djecu tipa "moj prvi smartphone", iako nisam pobornik toga da se to djeci kupuje, al ajde. Moto G te neće iznevjeriti gdje to rade kinezi, na 3G signalu i preklopima istih
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 13:03   #250
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Događa se i na Nexusu 5. Pokakim se na taj MTP protokol
Meni se ista stvar dogada jedino u Windows XP, a W7 ili W8/8.1 nemam problema s time.
kasko je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.01.2014., 22:02   #251
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nakon relativno dugog koristenja moto g mogu rec samo da je ovaj mob yebeno cudo . Radi kao zmaj,fluidno, brzo i stabilno. Uz nova launcher mobitel je avion i radi bolje nego note 2.1 gb rama mu nije nikakav nedostatak jer je 300 mb uvijek free. gore navedeni bugovi su i dalje prisutni ali su rjeseni u kitkatu koji sad dolazi na UK verzije. Jedino je kamera sranje al i to kazu da su popravili u kitkatu i da su slike puno ostrije. Komunikacija izmedju roma i baterije ( citaj kernel) je toliko dobra da je normalno da mi mob radi 2 dana uz masakriranje, a 3 dana uz normalno koristenje. Zamjeram im jedino sto su slagali ovih 4.5 inca kad je 0.5 inca otislo na sistemske tipke. Sve u svemu odlican posao motorole, i uzimam zasigurno jos jedan kao drugi uredaj
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2014., 22:43   #252
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nakon relativno dugog koristenja moto g mogu rec samo da je ovaj mob yebeno cudo . Radi kao zmaj,fluidno, brzo i stabilno. Uz nova launcher mobitel je avion i radi bolje nego note 2.1 gb rama mu nije nikakav nedostatak jer je 300 mb uvijek free. gore navedeni bugovi su i dalje prisutni ali su rjeseni u kitkatu koji sad dolazi na UK verzije. Jedino je kamera sranje al i to kazu da su popravili u kitkatu i da su slike puno ostrije. Komunikacija izmedju roma i baterije ( citaj kernel) je toliko dobra da je normalno da mi mob radi 2 dana uz masakriranje, a 3 dana uz normalno koristenje. Zamjeram im jedino sto su slagali ovih 4.5 inca kad je 0.5 inca otislo na sistemske tipke. Sve u svemu odlican posao motorole, i uzimam zasigurno jos jedan kao drugi uredaj
I kako da ja sad ne kupim taj uredaj?
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 01:07   #253
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor L31 Pregled postova
I kako da ja sad ne kupim taj uredaj?
Pa kupi ga. Za te novce boljeg novog nećeš naći. Alternativa su ti kinezi ili isluženi i usvirani SGS2. Ili tele2fon v5.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 01:16   #254
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nakon relativno dugog koristenja moto g mogu rec samo da je ovaj mob yebeno cudo . Radi kao zmaj,fluidno, brzo i stabilno. Uz nova launcher mobitel je avion i radi bolje nego note 2.1 gb rama mu nije nikakav nedostatak jer je 300 mb uvijek free. gore navedeni bugovi su i dalje prisutni ali su rjeseni u kitkatu koji sad dolazi na UK verzije. Jedino je kamera sranje al i to kazu da su popravili u kitkatu i da su slike puno ostrije. Komunikacija izmedju roma i baterije ( citaj kernel) je toliko dobra da je normalno da mi mob radi 2 dana uz masakriranje, a 3 dana uz normalno koristenje. Zamjeram im jedino sto su slagali ovih 4.5 inca kad je 0.5 inca otislo na sistemske tipke. Sve u svemu odlican posao motorole, i uzimam zasigurno jos jedan kao drugi uredaj
Vidim da ti smeta veličina virtualnih tipki pa ti preporučam da ih smanjiš. Sad se ne sjećam na pamet koja je difoltna veličina(možda 40 ili čak nešto više). Ja sam imao na vremešnom HD2 smanjeno na pola manje i uredno sam pogađao tipke. Sad nisam siguran ali mislim da ima u Gravityboxu taj tweak, a ako nema samo pogledaj na xda navbar height za moto g ili neki univerzalni pa si povećaj iskoristiv prostor . Druga opcija je da kad dođe staviš ParanoidAndroid rom koji ima Pie controls koji ti zamijene te tipke. Izgleda ko pie graph koji ti "izađe" iz dijela ekrana koji dodijeliš, npr kad dodirneš donji rub ekrana. Btw hvala za mini review ja također razmišljam o moto g otkad je jedan kolega s posla uzeo.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 15:52   #255
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nakon relativno dugog koristenja moto g mogu rec samo da je ovaj mob yebeno cudo . Radi kao zmaj,fluidno, brzo i stabilno. Uz nova launcher mobitel je avion i radi bolje nego note 2.1 gb rama mu nije nikakav nedostatak jer je 300 mb uvijek free. gore navedeni bugovi su i dalje prisutni ali su rjeseni u kitkatu koji sad dolazi na UK verzije. Jedino je kamera sranje al i to kazu da su popravili u kitkatu i da su slike puno ostrije. Komunikacija izmedju roma i baterije ( citaj kernel) je toliko dobra da je normalno da mi mob radi 2 dana uz masakriranje, a 3 dana uz normalno koristenje. Zamjeram im jedino sto su slagali ovih 4.5 inca kad je 0.5 inca otislo na sistemske tipke. Sve u svemu odlican posao motorole, i uzimam zasigurno jos jedan kao drugi uredaj
Jel imaš 8gb ili 16gb? čitao sam da je na 8gb dostupno negdje oko 5-5,5 pa me zanima koliko je na 16gb
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 17:15   #256
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Na 16gb je ukupni prostor 12.92gb. To vec ima smisla.
"8gb" je za moje potrebe premalo, a "16gb" je 300kn skuplje.
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 17:42   #257
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Mislio sam kineza naruciti ali predomislih se i narucih motorolku i sad slatke muke cekanja kad ce doci
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 17:43   #258
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Mislio sam kineza naruciti ali predomislih se i narucih motorolku i sad slatke muke cekanja kad ce doci
koji si naručio? s uk ili de? kolko je ispalo sve?
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 17:51   #259
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
ebay uk 1350kn s poštarinom, 8gb nadam se da ce doci hehe jer je tipu ovo prva prodaja

Zadnje izmijenjeno od: mitra. 02.01.2014. u 18:45.
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 18:49   #260
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Mislio sam kineza naruciti ali predomislih se i narucih motorolku i sad slatke muke cekanja kad ce doci
Doći će brže nego najbrži čajniz
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2014., 19:03   #261
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
ebay uk 1350kn s poštarinom, 8gb nadam se da ce doci hehe jer je tipu ovo prva prodaja
A ti našao eksperimentirat
Mogao s amazona direktno
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 06:57   #262
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
To što je ebay.com.uk, ne znači da mob stiže iz UK. Uvijek treba provjeriti gdje se proizvod fizički nalazi. Ako dolazi iz Kine, ne gine ti Slavko.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 11:46   #263
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Trazio sam i dobio momentalno full refund s ebaya, tip je postao no longer a registered user, moja kupovina je postala nevazeca..blablabla....gledim amazonuk i gledam gdje je fizicki mob pa cu pokusati opet naruciti Nesto me nece mozda je to znak da ga ne kupujem
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 12:43   #264
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Ako narucis direkt od amazona doci ce te s postarinom i VAT-om 1326kn.
Da je jeftinije covjek bi jos i razumio...
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 13:09   #265
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
mobitel nema reboot opciju sto je debilno
To je maknuto sa prvim prijelazom na ICS. Osobno imam Razr Droid xt 910 i čim sam se prebacio na ICS izgubio sam reboot i sleep mode što me jako smeta, nadao sam se da će to vratiti na JB, ali ništa od tog
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 13:33   #266
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Sta je reboot i sleep mode?
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 13:48   #267
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227
koliko vidim, prema amazonu, warranty je samo 1 godinu?
što s onim "obavezne 2 godine na EU mobitele"?

p.s. za ekstra 25 funti se dobije 2-godišnje jamstvo, koje pokriva i drop&spill nezgode

sad biraj hoćeš 16GB ili garanciju za te dodatne pare
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better

Zadnje izmijenjeno od: daxxx88. 03.01.2014. u 13:55.
daxxx88 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 13:54   #268
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Ima netko info kada će kitkat za moto g u Europi?
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 14:05   #269
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 206
Koji punjač koristite i može li preporuka nekog bijelog punjača (ako ima) s amazon.co.uk stranice? I pitanje - ukoliko naručim uz Motorolu još neke stvari, i sve skupa platim, stiže li ta sva roba odjednom ili šalju pojedinačno? Hvala
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 14:46   #270
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
@jež
U EU dolazi tokom ovog mjeseca
http://crave.cnet.co.uk/mobiles/moto...gins-50013071/

@jurica
Vjerojatno stiže u istom paketu jer je sve ista narudžba.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na