Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 05.12.2021., 20:41   #1591
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
bottas )))))))))))))
__________________
mamutarka je offline  
Staro 05.12.2021., 20:42   #1592
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Koji kaos od utrke, ako danas nisam ostario 5 godina u 2 sata...
GoGzS je online  
Staro 05.12.2021., 20:43   #1593
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
gg trka, jedna od boljih kaj sam gledo što se tiče napetosti i živaca, još je samo kiša falila
__________________
mamutarka je offline  
Staro 05.12.2021., 20:44   #1594
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Formule nemaju stop svijetla.

A ovih 5s kazne mi sjebalo fini dobitak na kladi ((



Budimo iskreno, nije to Max baš čisto odradio... oobjica su prljavi vozači, samo se jedan pravi svetac, a drugi šuti.
Ja živim u uvjerenju jbt da im je dvostruka uloga. Tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 05.12.2021., 20:44   #1595
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Najvise mi je drago sto je ovako ispalo da se sve odlucuje u zadnjoj trci. Tko god dobije to svaka cast obojici, super kraj sezone.
rendula je online  
Staro 05.12.2021., 20:45   #1596
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Najvise mi je drago sto je ovako ispalo da se sve odlucuje u zadnjoj trci. Tko god dobije to svaka cast obojici, super kraj sezone.
Lewis će morat nabrzinu napravit najbrži krug da ne riskira "slučajni" sudar s Maxom
Elven je offline  
Staro 05.12.2021., 20:46   #1597
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
svi su ti vozaci razmazena derista...stvarno ne znam koga ni podrzavat,nedaj boze navijat
AndroiOs je offline  
Staro 05.12.2021., 20:48   #1598
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Fino nek Max krasne Luju tamo i riješi posao i fino doma s peharom pod rukom

Nije Schummacher bio glup kad je to napravio
Exomaniac je offline  
Staro 05.12.2021., 20:48   #1599
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
za nikog, za dobre utrke navijaj, od ostalog nemaš koristi

zaš si ova dva buzdovana nikad ne čestitaju, kur** su od sportaša, oba
__________________
mamutarka je offline  
Staro 05.12.2021., 20:50   #1600
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Fino nek Max krasne Luju tamo i riješi posao i fino doma s peharom pod rukom

Nije Schummacher bio glup kad je to napravio
Ne znam sto reci na taove gluposti... Ocito mrzis hamiltona i idoliziras verstappena, stogod se desilo. Ja sam navijao za schumachera te sezone, i kad se zabio mi je bilo strasno drago sto su ga skroz diskvalificirali. Totalni fail.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
za nikog, za dobre utrke navijaj, od ostalog nemaš koristi

zaš si ova dva buzdovana nikad ne čestitaju, kur** su od sportaša, oba
Tocno to , potpisujem sve redom
rendula je online  
Staro 05.12.2021., 20:52   #1601
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Mercedes i Hamiltona ja ne podnosim. Ne znam gdje to nije jasno. Nije Max ništa meni posebno, ali je u poziciji maknuti oboje od titule. Da je Mazepin i Haas u toj poziciji, navijao bi za njih
Exomaniac je offline  
Staro 05.12.2021., 20:52   #1602
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ma Max se naljutio jer ga ovaj nije htio prestici na prvoj polovini ravnice pa je dodatno 'usporio', a Ham ga nije htio namjerno prestici u prvom djelu ravnice jer bi onda kasnije pred zavoj imao opet protunapad Maxazbog duge zavjetrine.

Imao je ham i mjesta i vremena ga prestići...to obojica znaju, a i obojica znaju da mu je to max dao do znanja polu brake testom, ugl. odlicna utrka i kalkulirani mind games.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 05.12.2021., 20:53   #1603
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
... oobjica su prljavi vozači, samo se jedan pravi svetac, a drugi šuti.
+1
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline  
Staro 05.12.2021., 20:54   #1604
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor AndroiOs Pregled postova
svi su ti vozaci razmazena derista...stvarno ne znam koga ni podrzavat,nedaj boze navijat
Ako te smetaju razmazena derista navijaj za Ocona

Meni je Leclerc skroz simpatican, a i Gasly mi je drag jer su ga se prerano rjesili iz Red Bulla, pa se i dalje dokazuje u Torro Rossu.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Elven je offline  
Staro 05.12.2021., 20:59   #1605
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ako te smetaju razmazena derista navijaj za Ocona

Meni je Leclerc skroz simpatican, a i Gasly mi je drag jer su ga se prerano rjesili iz Red Bulla, pa se i dalje dokazuje u Torro Rossu.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
ma simpaticno...sve je to nekako...njnjnj
a i "navijati" za nekoga ko je mladi od mene oho ho godina mi je cringe



drago mi je za slabije momcadi kad nesto osvoje...
AndroiOs je offline  
Staro 05.12.2021., 21:01   #1606
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
S obzirom na nacin bodovanja, zbilja je nevjerojatno da su izjednaceni u decimalu...a opet se dogodilo.
Inovator je offline  
Staro 05.12.2021., 21:01   #1607
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
haha gle ovog maxa autističnog pobjego s podija
__________________
mamutarka je offline  
Staro 05.12.2021., 21:06   #1608
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ne znam je li Max kočio ili je samo spuštao brzine.

Ali uvijek se sjetim kako je na istu foru Hamilton raspizdio Vettela u Bakuu 2017. 😁

Ovo će biti jebeno za tjedan dana 😅


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 05.12.2021., 21:06   #1609
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
haha gle ovog maxa autističnog pobjego s podija
iskreno to sam očekivao, razmišljao sam dal može i ne pojavit se uopće... ne znam kak bi i ja na njegovom mjestu.. pre intenzivno je ovo bilo da bi on sad tamo stajao i gledao dva mercedesa kak se vesele... ajde još da je Ocon tamo bio, ali Bottas i Lewis... bilo mu je too much nakon ovog emotional rollercoaster.
Elven je offline  
Staro 05.12.2021., 21:14   #1610
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Ma Max se naljutio jer ga ovaj nije htio prestici na prvoj polovini ravnice pa je dodatno 'usporio', a Ham ga nije htio namjerno prestici u prvom djelu ravnice jer bi onda kasnije pred zavoj imao opet protunapad Maxazbog duge zavjetrine.

Imao je ham i mjesta i vremena ga prestići...to obojica znaju, a i obojica znaju da mu je to max dao do znanja polu brake testom, ugl. odlicna utrka i kalkulirani mind games.
Interesantno, ne bi me cudilo da je to bilo. Imali su tad super razlicita vremena ovisno o kojem dijelu staze se radi, razmak isao unutar jednog kruga redovito od 0.5 do 1.5s. Ako netko nabasa na kakvu dobru snimku ili review sto se desilo nek pliz posta tu
rendula je online  
Staro 05.12.2021., 22:06   #1611
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ne znam je li Max kočio ili je samo spuštao brzine.

Ali uvijek se sjetim kako je na istu foru Hamilton raspizdio Vettela u Bakuu 2017. 😁

Ovo će biti jebeno za tjedan dana 😅
fun fact: samo psutanje gasa u F1 bolidu je ekvivalentno "punom" kocenju obicnog cestovnog vozila

jedva cekam okrsaj za tjedan dana. Napokon jebena sezona
pci_e3x je offline  
Staro 05.12.2021., 22:17   #1612
23 Joke
Talični Tom
 
23 Joke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Split
Postovi: 85
Kako vam nije dosadno da i dalje navijate za Hamiltona, F1 nije bio zanimljiv i izgubio je puno poklonika zadnjih godina radi puno bržeg bolida Mercedesa.
Kao Barcelona i Messi, a sada niko više ne navije za Barcelonu odjedanput.
__________________
23 Joke je offline  
Staro 05.12.2021., 22:26   #1613
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor 23 Joke Pregled postova
Kako vam nije dosadno da i dalje navijate za Hamiltona, F1 nije bio zanimljiv i izgubio je puno poklonika zadnjih godina radi puno bržeg bolida Mercedesa.
Kao Barcelona i Messi, a sada niko više ne navije za Barcelonu odjedanput.
Ne kuzim, ove godine imas dva jednaka bolida, zasto je "bolje" navijati za red bull? Kako ce to pomoci?
(meni osobno svejedno, i drago mi je da su bolidi isti, pa nek svatko navika kako hice, ak se jos neka momcad uspije prikljuciti tim boljel

Inace sto se tice sudara i usporavanja, izgleda da je dominantno objasnjenje trenutno da je fia ujebala stvar, i nije na vrijeme iskomunicirala mercedesu da ce verstappen pustiti hamiltona.
rendula je online  
Staro 05.12.2021., 22:48   #1614
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Hamilton ima dva uređaja koji se zovu oči, ako ne vidi da auto ispred njega usporava i ima dovoljno mjesta da ga zaobiđe, stvarno ne znam. Ako ga ne želi zaobići postoji opcija broj 2, zakočiti. Ali ne, on je nekako odabrao opciju broj tri koja je zabiti se u bolid ispred.

Maxu je mogao otkazati motor, raspasti se mjenjač ili izgubiti kočnice pa mora početi usporavati ranije da se ne zabije, i sad Mercedes kao mora čekati uputu da zaobiđe sporiji bolid ispred sebe?! Ma daj ne nemoj hebat. Ako je Max dobio +5 za široko izlaženje, onda je i ovaj mogao dobit +5 ili +10 za izazivanje sudara.

A Mercedes i Red Bull već dobar dio sezone nisu bolidi koji su jednako brzi, Mercedes je već jedno cijelu drugu polovicu sezone brži bolid, ali su strategijom sjebali stvar više puta. Da nisu, sirnati bi već prije nekoliko utrka spremio titulu u džep.

Tu foru o tome da je Red Bull brži bolid cijelu sezonu je jadno za gledati kad se naočigled vidi da su u najboljem slučaju za Red Bull jednaki.
Exomaniac je offline  
Staro 05.12.2021., 22:55   #1615
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor 23 Joke Pregled postova
Kako vam nije dosadno da i dalje navijate za Hamiltona, F1 nije bio zanimljiv i izgubio je puno poklonika zadnjih godina radi puno bržeg bolida Mercedesa.
Kao Barcelona i Messi, a sada niko više ne navije za Barcelonu odjedanput.
pa generalno 90% ljudi ne podnosi hamiltona ni mercedes, samo čitaj komentare na forumima i f1 fejsu recimo. Meni je kao vozač top, ostale stvari me zaboli. Mislim srat po njegovim vozačkim sposobnostima jer se oblači ko kreten mi je onako komično

Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova

A Mercedes i Red Bull već dobar dio sezone nisu bolidi koji su jednako brzi, Mercedes je već jedno cijelu drugu polovicu sezone brži bolid, ali su strategijom sjebali stvar više puta. Da nisu, sirnati bi već prije nekoliko utrka spremio titulu u džep.

Tu foru o tome da je Red Bull brži bolid cijelu sezonu je jadno za gledati kad se naočigled vidi da su u najboljem slučaju za Red Bull jednaki.
je zato se u mexicu već slavio maxov naslov jer se mislilo da merc nema šanse...
kiki86 je online  
Staro 05.12.2021., 22:56   #1616
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Hamilton ima dva uređaja koji se zovu oči, ako ne vidi da auto ispred njega usporava i ima dovoljno mjesta da ga zaobiđe, stvarno ne znam. Ako ga ne želi zaobići postoji opcija broj 2, zakočiti. Ali ne, on je nekako odabrao opciju broj tri koja je zabiti se u bolid ispred.

Ne samo da nemas pojma kako se formula vozi, i koliko sranja se moze desiti ako bolidi uz razmak od 3-4 desetinke pocnu kociti na mjestu gdje ovaj iza ne ocekuje, nego si uvjerio sam sebe u teoriju zavjere da se hamilton htio zakucati u verstappena kako bi... ne znam, ostavio mu komad prednjeg krila na bolidu, da mu sjebe aerodinamiku? Kako tocno to ima smisla, i sto se postigne ako se zabijes u bolid ispred sebe?
rendula je online  
Staro 05.12.2021., 23:07   #1617
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Nitko nije kočio već je odignuo nogu s gasa kao što je standardno. Malo si pogledaj snimke prije nego sereš ljudima napamet, Hamilton vidi da on usporava i ostavlja mjesta, ali u tom trenutku Hamilton počinje isto usporavati tako što downshifta, koliko sam vidio telemetriju, do trenutka sudara nije kočio niti jedan niti drugi.

Nemoj srat napamet gluposti. Pogledaj malo snimku pa ćeš vidjeti ne samo da je Hamilton vidio da on usporava, već je i on sam počeo usporavati. A šta se onda dogodilo u njegovoj glavi da se on zabio u Maxa samo on i bog zna. Nakon trenutka kad se ovaj zabio u njega Max daje gas da se makne naprijed da mu ovaj ne ostaju iza.

A i malo pozornije čitaj, di sam ja to napisao da se on namjerno zabio u Maxa?
Exomaniac je offline  
Staro 05.12.2021., 23:15   #1618
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova

Ne samo da nemas pojma kako se formula vozi, i koliko sranja se moze desiti ako bolidi uz razmak od 3-4 desetinke pocnu kociti na mjestu gdje ovaj iza ne ocekuje, nego si uvjerio sam sebe u teoriju zavjere da se hamilton htio zakucati u verstappena kako bi... ne znam, ostavio mu komad prednjeg krila na bolidu, da mu sjebe aerodinamiku? Kako tocno to ima smisla, i sto se postigne ako se zabijes u bolid ispred sebe?
Nije se sigurno namjerno zabio, zbunio se zašto ovaj naglo usporava, nisu mu javili... ali smiješno je bilo jer tak se Mazepin inače zabija u ljude a staviti Hamilton i Mazepina u istu rečenicu je kao uspoređivati S klasu i fićeka na autoputu

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
pa generalno 90% ljudi ne podnosi hamiltona ni mercedes, samo čitaj komentare na forumima i f1 fejsu recimo. Meni je kao vozač top, ostale stvari me zaboli. Mislim srat po njegovim vozačkim sposobnostima jer se oblači ko kreten mi je onako komično
Hamilton je kao vozač top.. meni je bio top od kako se pojavio u Top Gearu i rasturio onu njihovu stazu. Mislim da je bio brži od Schumahera? ali ne bi se kladio u to, ne znam dal su bili isti auti... uglavnom tamo mi se jako dopao kao vozač i čovjek.

ali ova politička sranja, gdje je očito da poslije utrkivanja ide u politiku, gdje on izmišlja neke svoje probleme, "svi su protiv mene", "mene nitko ne voli", "od kako sam krenuo se utrkivati bilo je očito da svi žele da propadnem", "kada sam došao u F1 svima je smetalo što sam tu.."... pa brate mili blesavi tako je svima! Kreneš se utrkivati i svi drugi klinci žele da propadneš da, kao što to žele i svima ostalima koji nisu oni... dođe novi vozač u F1 i mnogima smeta.. da šta je tu čudno? Dođe Mazepin, smeta, dođe Stroll, smeta, dođe Max smeta (najviše Riccardu, ali i druge je živciralo to što RB pokušava isfurati najmlađeg prvaka, sigurno je i Alonsu smetalo...)

Znači daj prestani kmečat, na grobu će mu pisati "my tires are gone"... jebote ja nisam vidio većeg kmečavca i plačipičke u životu, a čovjek je 7-ki svjetski prvak, jedan od najtalentiranijih vozača na svijetu (ikad?), jedan od najbogatijih sportaša, nije nešto ružan da bi bio ovak iskompleksiran...

ne razumijem jednostavno...

Dok baš danas vidio intervju s Maxom, kaže čovjek "ja bi rađe bio anoniman, ne mislim da smo mi vozači F1 neš posebno zato jer to vozimo... svatko ima svoj hobi, moj hobi je brza vožnja..." i ode...

Jebote Max mi je pričljiva verzija Kimija, a Kimi mi je oduvijek bio legenda... šuti, vozi, kad ga pitaju "šta se dogodilo", pita ih "pa šta niste vidjeli?"... rađe nego da odgovori "Saturn se poremetio u 16. krugu Mjeseca kada mu je došao Merkur i sjebao mi sve... plač plač.. kme kme kme... ostao sam bez guma... šmrc"
Elven je offline  
Staro 05.12.2021., 23:19   #1619
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Ja to vidim ovako, Ham je gofnar (samo kad vidiš one igrokaze sa ubrzavanjem / usporavanjem kod SC pa dalje), za to bi mu ja djelio +5 sec. svaki put pa neka se pravi pametan ...

već mu se desila slična situacija u ovoj utrci da ga Ver propušta i odmah potom pređe pa je htio to izbjeći ali se preračunao i prekasno reagirati ... mogao je reagirati 1 sec. prije i nebi se zabio ... nađite snimku, fino se vidi da ima vremena i mjesta livo ...
Nikky je offline  
Staro 05.12.2021., 23:27   #1620
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Pa i sam je u izjavi nakon utrke Ham to potvrdio... nije zelio dopustit da ga Max pusti taman prije DRS detekcije, jos k tome bi Ham imao losiji ulazak u zadnji zavoj jer dolazi iznutra i onda ga Max uzme s DRS-om na startno-ciljnoj ravnini.

Zbog toga su igrali igrice tko ce i kada preteci/biti iza za vrijeme DRS detekcije, ali je Ham napravio amatersku pogresku, zabio se u Maxa i onda se na radio pravio grbav da nije znao sta ovaj radio ispred njega i da se zato zakucao u njega

Izgleda da sam djelomicno fulao jer su Maxu zakeljili jos dodatnih 10sec kazne i da se Ham zabio u njega primarno zbog njegovog naglog kocenja, iako ga je mogao obici nekoliko puta do tada, ali nije htio zbog DRS-detection zone.
Objasnjenje sudaca:
Citiraj:
At turn 21 the driver of car 33 [Verstappen] was given the instruction to give back a position to car 44 [Hamilton] and was told by the team to do so “strategically”. Car 33 slowed significantly at turn 26. However, it was obvious that neither driver wanted to take the lead prior to DRS detection line three.

The driver of car 33 stated that he was wondering why car 44 had not overtaken and the driver of car 44 stated that, not having been aware at that stage that car 33 was giving the position back, was unaware of the reason car 33 was slowing. In deciding to penalise the driver of car 33, the key point for the Stewards was that the driver of car 33 then braked suddenly (69 bar) and significantly, resulting in 2.4g deceleration.

Whilst accepting that the driver of car 44 could have overtaken car 33 when that car first slowed, we understand why he (and the driver of car 33) did not wish to be the first to cross the DRS.

However, the sudden braking by the driver of car 33 was determined by the Stewards to be erratic and hence the predominant cause of the collision and hence the standard penalty of 10 seconds for this type of incident, is imposed.

Zadnje izmijenjeno od: FerrZG. 06.12.2021. u 00:15.
FerrZG je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na