Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2021., 23:02   #57091
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
ni ja isto, mislim da cu uzeti KIU
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 00:41   #57092
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Sjecam se kad su Passati TDI imali sranja s uljnim pumpama, injektorima...
Gle, svaki auto ima problema kada ga se ne održava ispravno. I ja sam slušao horor priče o PD injektorima, pa eto, nakon 20 godina i 460k km su u autu isti s kojima je izašao iz tvornica. Ali zato je ulje mijenjano svakih 15k km, u auto nije ulivena kap koja ne zadovoljava 505.01 specku, a gorivo se toči uvijek na istim benzinskim. Uljna pumpa (odnosno tandem) je izdržala cca 445k km prije nego ju je trebalo reparirati za 600 ili 800 kn kod Ivanuša.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 07:59   #57093
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Ma poanta je da ovi u nas popularni modeli/marke imaju hrpu svojih bugova, ali ljudi to zanemaruju. A s druge strane cim se spomene auto koji nije iz Njemacke odmah krene pljuvanje. Sjecam se kad su Passati TDI imali sranja s uljnim pumpama, injektorima, pa onda TSI s lancima. I ekipa cak cuje za sve to, ali kupuje svejedno. Bude se to popravilo. Osobno nisam fanboy nijedne marke, barem dok me ne pocnu sponzorirati
A zašto tebe sekira što drugi ljudi kupuju?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 08:16   #57094
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
ni ja isto, mislim da cu uzeti KIU
ProCeed GT 1.4T shooting break, taman kad bude 5 godina stara za cca 10000 eu
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 08:26   #57095
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
@fanATIk Nimalo.
Komentari tipa "to je smeće od auta" bez da ga je osoba vidjela uživo, kamoli koristila, a da ne govorim imala u vlasništvu je već druga pjesma. Ali, internet i jest zato tu
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 12:35   #57096
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa vidim da ti je upalo u oko da neki passati imaju problema al ih ljudi i dalje kupuju. Možeš mi naći auto brand čiji se auti nikad ne kvare? Ne postoji. Moj bivši passat završio kod frenda, ima 300k na satu i dalje s originalnim pumpama i injektorima.
Pošto visim na dosta auto portala, reći cu samo da je vw najpljuvanija marka, alfa je odmah iza. Onda idu bmw, audi pa francuzi. Što mi je sve jako smiješno, kad čitam kak se prepiru koji je najbolji auto. Ko djeca... Mene generalno boli neka stvar što ljudi svojim novcem kupuju. Kupuju ga sebi, ne tebi ili meni.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 12:58   #57097
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Mene generalno boli neka stvar što ljudi svojim novcem kupuju. Kupuju ga sebi, ne tebi ili meni.
Tebe da ali vecinu s balkana ne. Takvo je podneblje i bok. Ili se sekiras pa kupujes za druge, ili se ne sekiras pa kupis za sebe. I komentari spadaju u tu sekiranciju pa nema potrebe sa se opet razglaba tko je sto komentirao . Naravno , tebe sam citirao onako s nogu
BTW da vidiš naše koji rade vani, zadnja kuna se ulaze u 22 zoll felge za dolazak na balkan na odmor . Tako je kako je, samo ležerno
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 13:17   #57098
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Cijela obitelj mi vozi hyundai-a, vozili su moji svašta dosad u svojih 30+ godina iskustva i došli do zaključka da je trenutno hyundai najbolji omjer uloženo/dobiveno.

Ne dira nas šta ko kaže, svatko si svojeg uredi, održava i čisti kako mu paše i koristi za ono za što mu treba.

Ja sam se razmazio pa si uzeo šestaka za 3000e, em ide, em ima mjesta, em ima opreme, em je na plin (ne kuham još na njega).
Na kraju krajeva, i gušt je ponekad s hyundaijem gledat kak se BMW muči dok me pokušava stić.

Čuo sam i za fordove da imaju brdo opreme kao osnovnu opremu, i kia naravno, pošto je hyundaijeva sestrinska firma.

Isto tak, curina cijela familija je na VW-u, ali ajde, razumijem ih, uzimaju aute uvijek na istom mjestu pa si srede popuste, brzo dostupni dijelovi, relativno jeftino održavanje, ali im je opet logika da auto na 200 tisuca treba mjenjat jer se tad počinje sve živo kvarit.
Evo moj na 423+ tisuće i jedino kaj trebam trenutno na njemu je sredit prednji branik jer sam zapeo za stupić
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 14:12   #57099
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Na kraju krajeva, i gušt je ponekad s hyundaijem gledat kak se BMW muči dok me pokušava stić.
Jer ipak je ovo najbitnije... Pretpostavljam da onda ide niža i po gasu
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 14:17   #57100
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
BTW da vidiš naše koji rade vani, zadnja kuna se ulaze u 22 zoll felge za dolazak na balkan na odmor . Tako je kako je, samo ležerno
I opet ja izrod na 18" ljeti a 17" zimi, jel?

Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Cijela obitelj mi vozi hyundai-a, vozili su moji svašta dosad u svojih 30+ godina iskustva i došli do zaključka da je trenutno hyundai najbolji omjer uloženo/dobiveno.

Ne dira nas šta ko kaže, svatko si svojeg uredi, održava i čisti kako mu paše i koristi za ono za što mu treba.

Ja sam se razmazio pa si uzeo šestaka za 3000e, em ide, em ima mjesta, em ima opreme, em je na plin (ne kuham još na njega).
Na kraju krajeva, i gušt je ponekad s hyundaijem gledat kak se BMW muči dok me pokušava stić.

Čuo sam i za fordove da imaju brdo opreme kao osnovnu opremu, i kia naravno, pošto je hyundaijeva sestrinska firma.

Isto tak, curina cijela familija je na VW-u, ali ajde, razumijem ih, uzimaju aute uvijek na istom mjestu pa si srede popuste, brzo dostupni dijelovi, relativno jeftino održavanje, ali im je opet logika da auto na 200 tisuca treba mjenjat jer se tad počinje sve živo kvarit.
Evo moj na 423+ tisuće i jedino kaj trebam trenutno na njemu je sredit prednji branik jer sam zapeo za stupić
Opet cu ponoviti: iako ih ne vozim, fasciniran sam onim sto je postalo iz KIA-e i Hyundai-a. Od nizerazrednih koreanskih poluproizvoda su dosli do, usudio bih se reci, vrhunskog proizvodjaca automobila.
Ako slijedeci auto ne bude opet BMW, jako je vjerojatno da ce biti Hyundai ili KIA. Fasciniran sam kako su Santa Fe i Sorento dobri auti za relativno relativno malo novca. Nisam mogao vjerovati da od 2016-te cini mi se u seriji imaju Android Auto, a za mog BMW-a ga uopce nema u ponudi nego bih morao ubacivati neki 3rd party Android HU sa kojim mi ne bi radilo pola originalnih funkcija a i B&O sound systm bi bio beskoristan.

Sto se tice Forda, za njih sam znao da su dobri. 3-4 godine sam se druzio sa Focusom i Kugom. Odlicni auti definitivno, ali i kod njih se sve mora doplatiti. Kada smo recimo uzimali novu Kugu 2019-te, nisam cekirao navigaciju na narudzbi jer sam predpostavljao da to dodje u seriji kad vec ima onaj veliki ekran, pa su me iz auto kuce zvali i pitali da li sam siguran da ne zelim navigaciju.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 14:41   #57101
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Jer ipak je ovo najbitnije... Pretpostavljam da onda ide niža i po gasu
Rijetko, eventualno nakon naplatnih znam potegnut iz nule i kad stignem željenu brzinu se s tempomatom družim većinu puta

Zapravo mi je najveća sreća i zadovoljstvo u snazi to što ne moram razmišljat dal ću s punim autom uzbrdo moć/stić prestić kamion, npr.

Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
I opet ja izrod na 18" ljeti a 17" zimi, jel?



Opet cu ponoviti: iako ih ne vozim, fasciniran sam onim sto je postalo iz KIA-e i Hyundai-a. Od nizerazrednih koreanskih poluproizvoda su dosli do, usudio bih se reci, vrhunskog proizvodjaca automobila.
Ako slijedeci auto ne bude opet BMW, jako je vjerojatno da ce biti Hyundai ili KIA. Fasciniran sam kako su Santa Fe i Sorento dobri auti za relativno relativno malo novca. Nisam mogao vjerovati da od 2016-te cini mi se u seriji imaju Android Auto, a za mog BMW-a ga uopce nema u ponudi nego bih morao ubacivati neki 3rd party Android HU sa kojim mi ne bi radilo pola originalnih funkcija a i B&O sound systm bi bio beskoristan.

Sto se tice Forda, za njih sam znao da su dobri. 3-4 godine sam se druzio sa Focusom i Kugom. Odlicni auti definitivno, ali i kod njih se sve mora doplatiti. Kada smo recimo uzimali novu Kugu 2019-te, nisam cekirao navigaciju na narudzbi jer sam predpostavljao da to dodje u seriji kad vec ima onaj veliki ekran, pa su me iz auto kuce zvali i pitali da li sam siguran da ne zelim navigaciju.
Moj 2008. ima tempomat, grijane siceve, siceve na struju, šiber na struju, zadnje senzore, zadnju zavjesu na struju, dvozonsku klimu, za tu godinu i za tog proizvođača, nemam riječi.
I zasad još sve to radi.
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 14:50   #57102
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Novi Sorento mi je previše amerikaniziran i izvana i iznutra. I ogroman je. Sa zadnjim redom tj. 7 sjedala, bunker postaje mikroskopski (150l ako sam dobro zapamtio).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 15:14   #57103
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Novi Sorento mi je previše amerikaniziran i izvana i iznutra. I ogroman je. Sa zadnjim redom tj. 7 sjedala, bunker postaje mikroskopski (150l ako sam dobro zapamtio).
A koji auto nije ogroman i da ima veći prtljažnik kad su 3 reda sjedala podignuta?
Zika21 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 15:57   #57104
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Onaj s thuleom?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 15:57   #57105
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Znam, nijedan SUV. Ne znam kakva je situacija sa konkurencijom tipa X7 (veličinom, ne cijenom), ali vjerojatno ni oni nisu puno bolji. Pretpostavljam da bi jedino mrcine tipa Suburban, Tahoe i sl. imali nekakav veći bunker.
Ali ako nekome treba taj 3. red, onda mu je bolje nabaviti multivan.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 18:40   #57106
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
onda molim preporuku za Kiju ili Hyundai, a da je tip furgona, kao npr. Partner


P.S. nakon popravljanja ovog megana na kojem nema šta nije otišlo, sada bi vozio bilo šta - samo da se ne kvari; od visokotlačne pumpe i injektora - do doslovno deranja kako je to skup i nemoguć popravak za odraditi, sada prije cca. mjesec dana alternator + baterija, pa sam stavio sam gore oba nova fara jer su prošli bili na 10% intenziteta svjetlosti itd. itd.
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 18:46   #57107
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Može kakva preporuka za garažna vrata?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 18:49   #57108
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
hormann
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 19:41   #57109
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Znam da su oni najpoznatiji. Cijene su im kao kod konkurencije il da se spremim na izuvanje iz cipela?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 19:56   #57110
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
A da jednostavno izguglaš?
Imaju konfigurator na službenom hr sajtu i kako mijenjaš postavke mijenja se i cijena.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 20:12   #57111
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Fakat, nisam skužio, thx. No ne vidim nigdje opciju malih vrata za ulazak bez da moram dizat cijela vrata, a to mi je pod mus.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 21:01   #57112
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
I opet ja izrod na 18" ljeti a 17" zimi, jel?



Opet cu ponoviti: iako ih ne vozim, fasciniran sam onim sto je postalo iz KIA-e i Hyundai-a. Od nizerazrednih koreanskih poluproizvoda su dosli do, usudio bih se reci, vrhunskog proizvodjaca automobila.
Ako slijedeci auto ne bude opet BMW, jako je vjerojatno da ce biti Hyundai ili KIA. Fasciniran sam kako su Santa Fe i Sorento dobri auti za relativno relativno malo novca. Nisam mogao vjerovati da od 2016-te cini mi se u seriji imaju Android Auto, a za mog BMW-a ga uopce nema u ponudi nego bih morao ubacivati neki 3rd party Android HU sa kojim mi ne bi radilo pola originalnih funkcija a i B&O sound systm bi bio beskoristan.

Sto se tice Forda, za njih sam znao da su dobri. 3-4 godine sam se druzio sa Focusom i Kugom. Odlicni auti definitivno, ali i kod njih se sve mora doplatiti. Kada smo recimo uzimali novu Kugu 2019-te, nisam cekirao navigaciju na narudzbi jer sam predpostavljao da to dodje u seriji kad vec ima onaj veliki ekran, pa su me iz auto kuce zvali i pitali da li sam siguran da ne zelim navigaciju.
Svi auti su danas dobri i loši. Iskustva su stvarno raznolika s istom markom i modelom. Najbolje je pogledat si džep koliko je dubok i tražit najbolje za taj iznos uz naravno procjenu iskoristivosti. Moje mišljenje naravno, ne namećem nikome ništa. Npr, danas sam se vozio u Land Rover Discoveryju 2019. Na oko ogroman auto,a ja se kao suvozač moram na mm namještat da ne udaram s nogama u prednji pretinac i da ne zgnječim nekome noge otraga. Ja ga osobno nikad ne bih kupio, a i na licu bratića iz Švice se vidilo da nije baš zadovoljan. Jbg kupio ga je za raju a on sam nezadovoljan .

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 11.10.2021. u 21:34.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 21:08   #57113
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Svi auti su danas dobri i loši. Iskustva su stvarno raznolika s istom markom i modelom. Najbolje je pogledat si džep koliko je dubok i tražit najbolje za taj iznos uz naravno procjenu iskoristivosti. Moje mišljenje naravno, ne namećem nikome ništa. Npr, danas sam se vozio u Land Rover Discoveryju 2019. Na oko ogroman auto,a ja se kao suvozač moram na mm namještat da ne udaram s nogama u prednji pretinac i da ne zgnječim nekome nige otraga. Ja ga osobno nikad ne bih kupio, a i na licu bratića iz Švice se vidilo da nije baš zadovoljan. Jbg kupio ga je za raju a on sam nezadovoljan .
Land Rover mi je, uz Volvo jedan od onih auta koje nikad ne bih kupio. Jednostavno su mi uzasno ruzni. Tu mi niti jedan drugi faktor tipa udobnosti i pouzdanosti ne bi bio plus da ga kupim. Al ok, ja sam vozio Alfu 156 i ulozio u nju duplu njenu vrijednost jer mi je bila lijepa 😄

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 21:10   #57114
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
ja sam vozio Alfu 156 i ulozio u nju duplu njenu vrijednost jer mi je bila lijepa 😄

tu nisi apsolutno nigdje pogriješio
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 21:28   #57115
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Al ok, ja sam vozio Alfu 156 i ulozio u nju duplu njenu vrijednost jer mi je bila lijepa 😄

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
Kad si petrolhead! I ja sam u 147-icu, još je bila selespeed... ali imala je fantastičan zvuk za 4 cilindra i bio je skroz gušt mjenjat brzine na volanu (kad je radilo )
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 21:36   #57116
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Land Rover mi je, uz Volvo jedan od onih auta koje nikad ne bih kupio. Jednostavno su mi uzasno ruzni. Tu mi niti jedan drugi faktor tipa udobnosti i pouzdanosti ne bi bio plus da ga kupim. Al ok, ja sam vozio Alfu 156 i ulozio u nju duplu njenu vrijednost jer mi je bila lijepa 😄

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
Htio sam uzet Alfu 159, meni tada predivan auto ali mi je kum mehaničar rekao da mogu slobodno izbrisat njegov broj iz mobitela pa sam odustao. Izgled mi je naravno broj 1 razlog da pogledam neki auto za kupit ali ipak nije presudan u odluci.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2021., 21:53   #57117
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Kad si petrolhead! I ja sam u 147-icu, još je bila selespeed... ali imala je fantastičan zvuk za 4 cilindra i bio je skroz gušt mjenjat brzine na volanu (kad je radilo )
Ufff, zvuk sam obozavao. I sad se sjecam kako bih svaki put kad bi zena krenula negdje sa njom izletio na balkon da cujem taj zvuk dok se udaljava.
Nije bila selespeed ni sa nekom opakom motorizacijom. 2.0ts ali taj zvuk i polozaj za volanom mi niti jedan auto do sada nije mogao ni primirisati. Naravno, kvalitet i pouzdanost su bili 0 kao i kod svake Alfe i bio je u cijeloj Hercegovini jedan majstor koji ih je kuzio i popravljao pa je cesto i tjednima bila kod njega ispred radione i cekala na red, ali sam volio taj auto.

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2021., 09:00   #57118
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Citiraj:
Autor strgani Pregled postova

i im je opet logika da auto na 200 tisuca treba mjenjat jer se tad počinje sve živo kvarit.
Sad kad razmislim nikad nisam vozio auto ispod te kilometraže. To mora da je neki blaženi osjećaj.
Pretpostavljam da se ljudi boje mehaničara, ja se bojim svakog padanja vrijednosti automobila većeg od 500-600€ godišnje.


Nego, vi koji ulijevate pune rezervoare, koliko "laže" putno računalo pojedinog proizvođača? Od zadnja tri automobila koje sam intenzivno vozio a da su imala putno računalo najviše mi je "lagao" Golf IV, skoro litar (1,9 TDI). Mečka W203 malo ili nimalo, (270 CDi) a trenutni Audi (2.0 TDI, 140kW) ,malo više od pola litra.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2021., 09:08   #57119
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Auris (0)07 laže 10%, samo draga Toyota je ubacila opciju da možeš podesit drugačiji prikaz potrošnje, meni je na 110% i sad pokazuje točnu potrošnju.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2021., 09:17   #57120
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Kod mene Megane trojka 1.5dci 10-15% manje pokazuje
Ne mogu podesiti otklon, možda bi se moglo spajanjem na komp
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na