Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2013., 20:57   #29941
rampage
Registered User
 
rampage's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
trebalo bi imati FS i HT ako je izvedivo ikako

voziš se na FS a HT s vremena na vrijeme uzmeš da vidiš koliko fulka oprašta i da si nebi umislio da si Cedric Gracia

majne name is damir s zeleno-bijelom konom stinky (da ne bi mislili tko je ovaj sad pacijent tu upao u razgovor)

e i da se zna registrirao sam se ovdje jer je na DB počelo biti previše pametnjakovića
rampage je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 21:15   #29942
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
...moj je u kućici koja je cca 50m od kuće, a put do nje je zameten tako da nema stiskanja kočnica ni stiskanja vilice . Vani na snegu mi stoji MARSovac specka koja fino skuplja hrđu, čeličana samo takva i teška ko HT-ovac, cca 13,5kg. Nju gledam...

Ja imam predlog: birajte Lovru ili mene za kuniće, skupite se vas 20-ak za neki SC blur, pa nam dajte, kupite nam goPRO i montirajte na glavu pa nas merite kako oćete i ocenjujte skill, pa ćete imati emp. rezultate dali treba HT prije FS-a ili ne. Ovo je veoma konstruktivno i izvodivo

P.S. Jacku, ja mogu posudit svoj HT, da vidimo kako je inverzija i kaki je skill (da vas ne bacamo u trošak...) FS->HT
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2013., 21:45   #29943
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Najbolje je da se svi prijavimo na grma DH pa da vidimo ko je kakav vozac

Inace, puno baba kilavo dijete.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 21:48   #29944
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Inace, puno baba kilavo dijete.
što se mene tiče, nije bitno kolko se vas skupi, već da skupite dovoljno para za blur, ne treba biti baš 20 ljudi
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 22:20   #29945
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova

Buraz svaki dan ode do bajka, stisne kočnice, stisne vilicu, makne prašinu sa sica i vrati se u kuću
Ja odem u sobu do svoje spavaće i tak 20 puta dnevno minimum


i ja sam počeo sa fulkom, sa remedy-em, sjećam se prve vožnje kao da je danas bila 52-55-57 po kiši

Zadnje izmijenjeno od: jed2i. 25.01.2013. u 22:26.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 22:23   #29946
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Jel to ona kada smo isli preko gorscice do vrha? Moja zadnja voznja na norcu.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 22:41   #29947
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
nije nije, onda sam imao "već" 2-3 vožnje
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 23:00   #29948
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
@Nik - pa jel to gubljenje novaca? Svaki uzitak kosta, odnosno moras uloziti nesto u taj bicikl da bi voznja bila zabavna. Kolko god da si ti potrosil na pakne i svu ostalu potrosnu robu - jos uvijek imas bajk, opremu i sve ostale drangulije uz bajk koje vrede oko 20k... Nisi zgubil pare, nego ti bajk uzima kamatu odnosno proviziju kaj ga vozis
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 23:02   #29949
JackZg
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Ja s celicnom rukom nisam vise nikakvo mjerilo...kocnice u glavi se vise ne mislim rjesavat. Iako stojim da bi na Siletovoj Koni otprasio vas dvojicu na fulkama ko malu decu 8)
JackZg je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2013., 23:11   #29950
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor JackZg Pregled postova
Ja s celicnom rukom nisam vise nikakvo mjerilo...kocnice u glavi se vise ne mislim rjesavat. Iako stojim da bi na Siletovoj Koni otprasio vas dvojicu na fulkama ko malu decu 8)
Tko zna što su ti još ugradili osim tog metala u ruku, tako da se ne želim natjecati

Siletova kona ima povijest pobjeđivanja na dotki, tako da naravno da bi nas naprao na njoj
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2013., 23:49   #29951
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova

Eto, kolega koji je postao vlasnik novog bajka za 3.5k kn nije ni svjestan da ako se misli aktivnije baviti ganjanjem po sumi moze slobodno pripremiti jos toliko sa strane za dodatnu opremu, obleku, nadogradnje, potrosne dijelove itd.

Samo da se nadovežem
Naravno da nisam naivan u vezi ulaganja u stvari kojima se ljudi bave. Niti mi je ovo prvi bicikl. Jednostavno, kao i sa mnogim drugim stvarima, treba naći sredinu.
Svako ima svoju nišu u kojoj je "beskompromisan". Zbog prirode mog posla, ja primjerice ne štedim na knjigama.
Ali negdje se moraju radit kompromisi. Kada dođem u Rog Jomu i vidim šta nude za te pare, a pogledaju me kao da sam s Marsa pao kad pitam nude li popust na gotovinu, onda vidim kako stvari stoje.
Kupovat polovne dijelove bez previše predznanja u mojoj fazi nije opcija. Da, jednom ako poželim ekstremnije spuštanje po brdima (a ovaj bicikl nije za bacit na brdskim i šumskim terenima), naravno da ću nadogradit. Pa to je i smisao nadogradnje.
Ali kao što je ovdje netko već rekao, nema smisla davat novce kada još ne znam što i kako želim. Možda ću zauvijek htjet vozit MTB na posao i za vikend otić u šumu rekreativno. Za to će mi ovo i više no služit

Kakav rant samo vi dalje pričajte, nedajte se smesti, volim posjetit ovaj topic jer naučim stvari od iskusnijih
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2013., 01:00   #29952
jed2i
Premium
Moj komp