Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2012., 18:18   #3211
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
uvijek...ne plaćaš to zbog programa, već zbog TV aparata
Znam,no ja sam "odjavio tv" i riješio se tog harača...pa neznam dali bi bio prisiljen na neki način opet plaćat to... U stan mi ne mogu,neznam dali bi taj ugovor s amisom njima bio dokaz...jer amis mogu gledat i na kompjuteru i monitoru od 10000 inča

Ak netko ima osobna iskustva po tom pitanje shooooot
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 19:31   #3212
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor CROXXX69 Pregled postova
bas nitko? jel ima netko amis maxi+? kako mu se cini? koliko placa tocno? koja je brzina?

hvala!
Ja sam uzeo taj paket, ali nije obuhvacao BIH, pa sam se vratio opet na manji paket. Netko mi je krivo rekao u njihovom help desku. Vec par godina nisu imali ispada, tako da ih to svrstava kao najstabilniji ISP, naravno govorim o 2u1. ADSL brzina ovisi koliko si udaljen od centrale ja imam 8 cistih mbita na 2.1km od centrale i ping do carneta sto mi je i vaznije 7ms.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 20:26   #3213
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
nije obuhvacao bih?! pa kako to?! a gdje pise koje drzave su obuhvacene u paket global?
inace unutar hrvatske je prema fiksnim mrezama (dali tcom ili neki drugi operater) besplatno, to flat?!

- a kako mogu saznati koja bi bila meni brzina? to ce mi oni reci? ili mogu to negdje provjeriti?
- i kako to izgleda kada zelim preci sa iskona kod njih?! mora se cekati od iduceg mjeseca ili oni to odmah rijese?!
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 20:47   #3214
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor CROXXX69 Pregled postova
nije obuhvacao bih?! pa kako to?! a gdje pise koje drzave su obuhvacene u paket global?
inace unutar hrvatske je prema fiksnim mrezama (dali tcom ili neki drugi operater) besplatno, to flat?!

- a kako mogu saznati koja bi bila meni brzina? to ce mi oni reci? ili mogu to negdje provjeriti?
- i kako to izgleda kada zelim preci sa iskona kod njih?! mora se cekati od iduceg mjeseca ili oni to odmah rijese?!
Telefonija fiksna je besplatna prema svima (svi operateri) u HR, znaci dobijes 1500minuta.

A ovdje ti pise koje su zemlje obuhvacene:
Citiraj:
6Popusti na pozive u međunarodne fiksne mreže odnose se na potrošnju Pretplatnika koja podrazumijeva razgovore prema međunarodnim fiksnim destinacijama u trajanju od 60 minuta za pozive u Europu I, 60 minuta poziva u Europu II i 60 minuta poziva u Svijet I, svakoga dana od 0 do 24 sata uključujući praznike i državne blagdane. Nakon potrošenih 60 minuta prema svakoj od navedenih destinacija, Amis će Pretplatniku početi naplaćivati telefonske razgovore prema važećem cjeniku.
A u Europu 1* sta nije ukljuceno spadaju ove zemlje: BiH, Srbija, Crna Gora, Kosovo

http://www.amis.hr/privatni_dvaujednom.php

na dnu ti pise...

Sto se tice brzine, a imat ces barem 10 mbita ako je parica u OK stanju, morat ces se prebaciti na njih pa nazvati tehniku da ti kazu koliko max mozes imati brzinu, lagano onda prebacis paket. Prebacivanje traje do tri tjedna, ne moras cekati kraj mjeseca, nego ce ti Iskon obracunati koliko si bio kod njih i poslati ti umanjeni racun, a Amis isto tako samo ti nece poslati racun jer ulazis u promociju.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 13.11.2012. u 20:55.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 22:06   #3215
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
aha, vidis, vidis... znaci samo 60min prema euro 1? meni je njemacka bitna i inace bih!
evo prve cake ;-)
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2012., 22:15   #3216
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor CROXXX69 Pregled postova
aha, vidis, vidis... znaci samo 60min prema euro 1? meni je njemacka bitna i inace bih!
evo prve cake ;-)
Meni je netko u njihovom help desku rekao da je i zvijezdica ukljucena, pa sam se zalio da me skinu bez naknade na nizi paket zbog dezinformacije. Uvazili su, nisu naplatili prelazak na nizi paket i vratili su mi preplacene pretplate jer sam bio u visem paketu, a nisam iskoristio pogodnosti. Sto ti je poslovnost, rijetko se to vidi u danasnje vrijeme.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 12:16   #3217
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
hvala ti na info... malo mi je glupo to da je ipak samo 60min internacionalno, odnosno prema njemacke... znaci ne mogu vjerojatno nikako onih ostalih min nekako prebaciti samo na europa1?! steta... budem jos vidio sto iskon duo nudi...
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 13:01   #3218
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor CROXXX69 Pregled postova
hvala ti na info... malo mi je glupo to da je ipak samo 60min internacionalno, odnosno prema njemacke... znaci ne mogu vjerojatno nikako onih ostalih min nekako prebaciti samo na europa1?! steta... budem jos vidio sto iskon duo nudi...
To ti se vise isplati uzeti preplatu na skype ili neki voip provider, pa pricaj koliko hoces bar kod Amisa imas dovoljno uploada.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2012., 22:57   #3219
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
da vidis... uglavnom mislim da je amis bolji od iskona...
jedino se pitam dali se zna kada ce iskon sniziti cijne? jel netko ima tu informaciju? jer vidim skoro svi su 50% snizili svoje pakete jedino oni ne...

i ne kuzim zasto carnet ne nudi nesta tipa duo, ali sa besplatnim minutama... cudno...
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 11:21   #3220
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor CROXXX69 Pregled postova
da vidis... uglavnom mislim da je amis bolji od iskona...
jedino se pitam dali se zna kada ce iskon sniziti cijne? jel netko ima tu informaciju? jer vidim skoro svi su 50% snizili svoje pakete jedino oni ne...

i ne kuzim zasto carnet ne nudi nesta tipa duo, ali sa besplatnim minutama... cudno...
Carnet je edukacijska ustanova, zato ni ne nudi to jer sve sto ponudi nemoze prebiti s drugim providerima nego platiti iz svog budgeta. Iskon sumnjam da ce tako brzo kad su se isprsili za one priglupe reklame.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 20:54   #3221
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
ok, hvala ti! budem vidio sa starim. znaci traje oko 2 tjedna da nas ukljuce?
evo zvao sam, sve super. moze se 30 dana testirati usluga.

jedino sam zaboravio pitati, koliko kostaju oni pozivi prema svabiji (60min) ili mobilnoj (120min) prema fiksnoj mreznoj tarifi? dali isto vrijedi ono vrijeme od 7h-19h 14lipa i od 19h-7h 24lipa ? ili je mozda uvijek 24lipa?!

Zadnje izmijenjeno od: CROXXX69. 15.11.2012. u 22:07.
CROXXX69 je offline   Reply With Quote