Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.01.2010., 00:27   #211
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
Imam kvalitetan lcd full hd tako da cu naravno isprobati razliku iako mi je dosta bitan ttxt tako da vjerujem da ce za sada scart (analogija) pobjediti dok ne namjeste ttx i preko hdmi-ja.
Infomathiker je offline  
Staro 08.01.2010., 08:39   #212
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Meni nikak nije sjeo tv, stalno nekaj puca, a kad dl-am onda nemrem gledat telku, tj. mogu al na trzaje koji lol, a da ne pričam kaj svako malo linija ode pa-pa, jedina pozitivna stvar je dl od 1,25... Mislio ih zvati ali nema smisla ionako su preskupi a mana koliko hoćeš....Da im je najači paket 220Kn bi si razmislio
Enter Sandman je offline  
Staro 08.01.2010., 10:56   #213
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
kako mozes reci da je preskupo za sve to sto nude? I ja kada ovako gledam i vidim cifru od 299 kn kažem wow, skupo je, ali pogledaj što nude, pa koliko bi to platio u t-com-u? 500, 600 kn?

Kako cujem usluga je u banani, ali ljudi su tek poceli, pa pricekaj malo, ne mozes jos pljuvat po njima....
Infomathiker je offline  
Staro 08.01.2010., 11:30   #214
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,539
fora je u tome da je 300kn puno. I da placao bi vise kod t-coma ali nekima ne treba do 24mbita.
the_ghost je offline  
Staro 08.01.2010., 11:53   #215
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
Pa ako ti je puno onda ne moras uzimati 3u1, pa nitko te ne sili. Ostanes na 1mbit 2u1 i točka ili odes kod drugog operatera. Ja govorim činjenicu da je ovo najeftinije s obzirom sto sve dobijes, ne govorim da je malo novaca, ali najeftinija full 3u1 usluga. A amis i drugi operateri nude i start opcije za nekih 50-60 kn manje, pa ako ti ne treba sve do maximuma onda uzmi tu opciju.
Infomathiker je offline  
Staro 08.01.2010., 16:17   #216
Darth Ranger
Registered User
 
Darth Ranger's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Koristim Amis 3 u 1 treći tjedan. I ovo su neke mane koje sam pronašao.
AMIS tv:
> ne vidi se program Zone reality - uopće
> TXT radi samo preko scarta i samo na nekim programima
> Ne vidim razliku u kvaliteti slike između scart-a i HDMI-a (zvuk je puno bolji preko HDMI-a)
> Pri okretanju programa neki se programi smrznu i ne daju sliku tek kad se prošeta dalje pa vrati na taj program sve dela.
> dolazi do smrzavanja slike - ne tako često.
> puno lošija je slika na programima Fox life i Fox crime.
> Fali mi neki promo program sa možda nekim važnijim obavijestima, najavama, planovima za unapređenje, opčenito komunikacija operatera prema korisnicima.
> možda neki link sa uputama kako optimizirati kvalitetu slike i zvuka...(korištenjem HDMI-a itd...)
> Neki HD program...barem jedan :P
> HRT plus, Z1 i OTV

Internet:
> Brzina puštanjem pipe do 24 Mbps se popela na 11-14 Mbps ovisno o bandwith meteru. Ali prilikom download-a nekih većih file-ova npr. sa intelovih stranica brzina se ustabili do 800 KB/s max. Češće je niža.
> Brzina varira od sata do sata - Kod T-Com-a sam imao 10 Mbps + maxtv testni i download je uvijek bio čistih i stabilnih 1,2 MB/s. Pa mi to nije jasno...isti vodovi drugačija brzina. (T-Com mi je još prije deklarirao propusnost parice na 15-17 Mbps).
> Sa nekih stranica bolje vuče sa drugih slabije u razmaku od 1 minute.
> mjereno na www.speedtest.net link prema ljubljani je 14 Mbps a prema Zagrebu 6Mbps. Mislim znam da je Amiš slovenski orginalno ali opet...zašto je takva razlika?

Eto nekoliko konstruktivnih kritika.
Ali inače sam zadovoljan sa omjerom cijene i dobivenog Nisu loši Amiši, kad se riješe dječih bolesti biti će top of the line
Darth Ranger je offline  
Staro 08.01.2010., 17:23   #217
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
U sloveniji je vec duze amis iptv, ali ne vidim tamošnje lokalne kanale, tako da se bojim za hrt plus, z1 i otv da ih nece uvrstiti.... Općenito u HR i SLO su skoro isti programi, očito su sklapalili ugovore za obe države.

Infomathiker je offline  
Staro 08.01.2010., 17:25   #218
mecky
Registered User
 
mecky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Sa ukupnom uslugom AMIS-a sam više nego zadovoljan. Mojom čestom kritikom pokušavam pomoći u riješenju problema iako nemam stručnog znanja kojim bi to bilo svrsishodnije. U svakom slučaju naše informacije mogu im biti dobrodošla pomoć i suradnja da u konačnici dobijemo primjerenu kvalitetu u odnosu na ostale ponuđaće. Nadam se i vjerujem da to nije nemoguće.
mecky je offline  
Staro 10.01.2010., 00:01   #219
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Infomathiker Pregled postova
kako mozes reci da je preskupo za sve to sto nude? I ja kada ovako gledam i vidim cifru od 299 kn kažem wow, skupo je, ali pogledaj što nude, pa koliko bi to platio u t-com-u? 500, 600 kn?

Kako cujem usluga je u banani, ali ljudi su tek poceli, pa pricekaj malo, ne mozes jos pljuvat po njima....
Gle meni je to preskupo, a ionako koliko vas gleda 70 programa, neko je napisao 2-3 malo dokumentaraca i to je to, tak i ja. Meni se osobno ne sviđa, bar ne uz toliko mana koje nisu dječije a ni oni nisu od jučer...
Enter Sandman je offline  
Staro 13.01.2010., 14:41   #220
Darth Ranger
Registered User
 
Darth Ranger's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Ekipa dali ste skužili moža da vam je prema linkovima izvan hrvatske znatno niža brzina? Ako npr. skidam sa Intel.com brzina je tek 3 MBit/s. Isto tako sa npr. softpedia.com, rapidshare itd...
Čak sam i skužio da mi youtube šteka po par puta...kao da vuče na 2Mbit/s.
Na amisovom testu imam oko 13 Mbit/s (inače do 24 Mbit/s). Sav download sa hrvatskih web site-ova mi vuče sa solidnih 10 -13 Mbit/s.
Pa ako je netko imao sličan problem...da me savjetuje prije nego zovem amisovu službu...
Hvala unaprijed
Darth Ranger je offline  
Staro 14.01.2010., 13:53   #221
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Ja sam prezadovoljna..nemam uopce nikavih zamjerki..2 puta mi se desilo da nije bilo donjeg reda podnaslova..al to je trajalo kratko..skoro svaki dan koristim time shift i odusevljava me..ima masa programa koje mozes gledat do iznemoglosti, odabrano je najbolje od najboljeg..kad uz sve to spojim jos i jako ljubaznu korisnicku i tehnicku podrsku..besplatan telefon..ma nemam opce rijeci hvale..Amis je nabolji..i naravno da cu uzet 3 u 1 i kad istekne besplatna proba..gledam ljude koji jos imaju tel preko t coma i placaju enormne sume ..zahvaljujem amisu kaj mogu telefonirat bez da brojim minute...bravo Amis!..da i nije uopce usluga u banani..ne znam odakle vam to..
 
Staro 16.01.2010., 17:34   #222
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Hehe ti ziher radis u Amisu jer inace nebi takve gluposti pisala.

Ja imam Amis isto i tv je u BANANi.

A imam dobru paricu tak da.
__________________





warlock25 je offline  
Staro 17.01.2010., 16:21   #223
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Hehe ti ziher radis u Amisu jer inace nebi takve gluposti pisala.

Ja imam Amis isto i tv je u BANANi.

A imam dobru paricu tak da.
ne ne radim u amisu...ne kuzim jel nemas sliku ili losa slika ili sto?
 
Staro 17.01.2010., 21:20   #224
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Zblesira se svako malo.

Ja jaaaaaaaaako puno downloadam i to me smeta kaj nema odreden speed za telku a ostalo za net.

imam osam megabita i vuce mi prek 5 za telku.katastrofa

frend ima max tv i uvijek mu isto vuce i to oko 3 mbit.

Lose je to zasada bar kod mene.
__________________





warlock25 je offline  
Staro 19.01.2010., 00:40   #225
banky
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 44
Mozda bi i uzeo, ali sto se mene tice fulali su pakete. Fali im neki srednji paket ili da su barem dali fiksnu cijenu tv-a, bez obzira na kojoj si brzini.
banky je offline  
Staro 19.01.2010., 02:01   #226
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
Slažem se, iskreno ova sadasnja ponuda nema smisla, ja bi osnovni spustio na nekih 220 kn, uveo bi srednji od 8mbit-a za 260 kn a total bi ostavio ovakav kakav je.
Infomathiker je offline  
Staro 19.01.2010., 17:39   #227
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
ja im to fino 31.01. vraćam
Stalno zajebancija s TV ili s netom.

SLika se zamrzava za popizditi.
Sad su to riješili ali usrali net. Ping po speedestu ode u nebo ( 550-580) kad se mjeri "ručno" 90-100.

Brzina zna padat na 0.4.

Žalio s emiljun puta i sad za ping dobio obavjest "ne može biti manji jer imate i IP TV".

Došlo mi je bombu im baciti. Ping 90-110 na brzini koja odleti nekad i do 10mbps. Većinom između 7.5 i 8.5.
HALO????
Takav ping sam imao kad sam imao 384K dsl prije xy godina.

Kad riješe dječje bolesti i kad im sustav dozrije ću razmisliti do tada ni pod razno.
Ja se vraćam na 2u1 a oni nek netkom drugom uzmu 300kn.
Evo i sad do ovo piše jer ovo užas, slova kasne, sve u svemu jad i bijeda.
Nije bilo dana kad su IPTV i net šlajakli oboje ispravno.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline  
Staro 19.01.2010., 21:18   #228
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
meni su rekli da imam super dobru paricu..nis mi se ne smrzava..ping mi je oko 43..reklli su mi da tv uzima nekih 3,5 mbita, tak da valjda ovisi u kom si dijelu grada..
 
Staro 19.01.2010., 23:37   #229
Infomathiker
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: zg
Postovi: 105
Ti imas download od samo 9,8 mbit/s prema ZG i TV ti guta oko 3,5 mbit/s to je znaci ukupno oko 13 mbit/s od navedenih 24 mbit/s i to je odlicna veza? Tako malo dobijes a tako puno placas. Pa sta ce onda imati tek oni sa lošijom paricom? Možda 1 mbit/s download i 3,5 mbit/s na TV? Ja definitivno necu uzimati amis tv, predomislio sam se, bolje da si uzmem satelitsku, motorić i platim 100 kn cs server i gledam sto hocu a ne da placam za neku uslugu 300 kn koja blokira svakih 10 min.
Infomathiker je offline  
Staro 20.01.2010., 23:50   #230
mecky
Registered User
 
mecky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Usluga koju nam nude je OK, makar se i kod mene slika zamrzava, pa čak na kratko se isključuje program na tom kanalu, lai kada odem jedan kanal dalje, pa se vratim, opet je OK. Iste porođajne muke je imal i Vodatel-Metronet, koji ima optičke kablove sa simetričnom brzinom i minimalnim gubicima, pa im se slika zamrzavala.

Mene sekira time-shift, jer skoro obavezno gledam pet minuta prethodne emisije i prekine ili zamrzne par minute prije završetka programa koji sam htio gledati. Ponavljao sam nekoliko puta, ali kraj nisam mogao vidjeti niti na koji način.

Još uvjek se nije javil netko tko ima mogućnost slušanja AUDIO u dolby sorraund tehnici??? Kod mene je stereo koji dolby prologic razbuca na 5 zvučnika, što nikako ne može biti kvaliteta koju pruža dolby sorraund.

Radi toda i ja razmišljam o investiciji od cca 1.000,00 kn u jedan bolji satelitski digitalni reciver sa MPEG 4 i dolby sorraund signalom (dekoderom), koji će mi se uz 2u1 isplati za 10 mjeseci.
mecky je offline  
Staro 21.01.2010., 01:24   #231
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor mecky Pregled postova
Usluga koju nam nude je OK, makar se i kod mene slika zamrzava, pa čak na kratko se isključuje program na tom kanalu, lai kada odem jedan kanal dalje, pa se vratim, opet je OK. Iste porođajne muke je imal i Vodatel-Metronet, koji ima optičke kablove sa simetričnom brzinom i minimalnim gubicima, pa im se slika zamrzavala.

Mene sekira time-shift, jer skoro obavezno gledam pet minuta prethodne emisije i prekine ili zamrzne par minute prije završetka programa koji sam htio gledati. Ponavljao sam nekoliko puta, ali kraj nisam mogao vidjeti niti na koji način.

Još uvjek se nije javil netko tko ima mogućnost slušanja AUDIO u dolby sorraund tehnici??? Kod mene je stereo koji dolby prologic razbuca na 5 zvučnika, što nikako ne može biti kvaliteta koju pruža dolby sorraund.

Radi toda i ja razmišljam o investiciji od cca 1.000,00 kn u jedan bolji satelitski digitalni reciver sa MPEG 4 i dolby sorraund signalom (dekoderom), koji će mi se uz 2u1 isplati za 10 mjeseci.
Time shifting kada ti zavrsi program, a nije ti gotov film, prekines prikazivanje odes u EPG i izaberes emisiju iza sto je obicno 5 min i nastavis gledati. Ako ti i tada nije gotov film odes na iducu emisiju iza, uglavnom vrlo iritantno i to sam im predlozio da promjene, ali nisu slusali.
Ja svoj IPTV odjavljujem bas zbog tih gluposti i paprene cijene, presao bi na Bnet za 225kn sto je po meni idealan paket da nisu toliko retardirani sto se tice interneta.
To bi bio idealan paket i na Amisu, ovako mi je steta placati 300kn za brzinu koju ne mogu iskoristiti.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline  
Staro 21.01.2010., 11:31   #232
mecky
Registered User
 
mecky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Bono @

Probao sam sve varijante, ali to mi nije rješenje, pogotovo ako tu emisiju želim snimiti, ali to je već druga tema. Meni se čini da je greška u našim zaostalim maherima na HRTV, koji nikada nisu imali signale za početak i završetak emisije i početak-završetak reklame (zaboravio sam kako se zove ta opcija), što su u naprednoj Evropi imali prije više od 20 godina.
Malo sam se raspitao i za stanje audio opcija od drugih ponuđača, pa mi se čini da su svi uvalili surogart dolby sorraund, jer večina korisnika nema potrebe za koljim i kvalitetnijim zvukom. Krajnji im je domet stereo i efekt sorraunda koji eventualno čuju u jeftinim kućnim kinima po 200,00 kn na dalje?
U mojem kvartu je T-com postavio optičke kablove, o čemu sam već pisao, pa sada ucjenjuju potrošaće da im potpišu ugovore na 24 mjeseca da bi im uveli optiku u stan. Ja sam od njihove pljačke pobjegao i u principu sam jako zadovoljan sa uslugom AMIS-a, jer ako usporedim sve što oni nude za 300,00 kn, kod drugih se ne može dobiti niti za 400,00 kn. Radi toga kolebam, dali da uzmem ovaj paket 3u1 i pričekam da oni riješe kvalitetu ponude koja bi bila primjerena tehnici sa kojom danas raspolažemo, iako znam da su i oni ograničeni pritiskom monopola čije resurse oni moraju platiti, a to se odnosi i na ovu treću opciju o kojoj razgovaramo.
mecky je offline  
Staro 21.01.2010., 15:08   #233
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor mecky Pregled postova
Bono @

Probao sam sve varijante, ali to mi nije rješenje, pogotovo ako tu emisiju želim snimiti, ali to je već druga tema. Meni se čini da je greška u našim zaostalim maherima na HRTV, koji nikada nisu imali signale za početak i završetak emisije i početak-završetak reklame (zaboravio sam kako se zove ta opcija), što su u naprednoj Evropi imali prije više od 20 godina.
Malo sam se raspitao i za stanje audio opcija od drugih ponuđača, pa mi se čini da su svi uvalili surogart dolby sorraund, jer večina korisnika nema potrebe za koljim i kvalitetnijim zvukom. Krajnji im je domet stereo i efekt sorraunda koji eventualno čuju u jeftinim kućnim kinima po 200,00 kn na dalje?
U mojem kvartu je T-com postavio optičke kablove, o čemu sam već pisao, pa sada ucjenjuju potrošaće da im potpišu ugovore na 24 mjeseca da bi im uveli optiku u stan. Ja sam od njihove pljačke pobjegao i u principu sam jako zadovoljan sa uslugom AMIS-a, jer ako usporedim sve što oni nude za 300,00 kn, kod drugih se ne može dobiti niti za 400,00 kn. Radi toga kolebam, dali da uzmem ovaj paket 3u1 i pričekam da oni riješe kvalitetu ponude koja bi bila primjerena tehnici sa kojom danas raspolažemo, iako znam da su i oni ograničeni pritiskom monopola čije resurse oni moraju platiti, a to se odnosi i na ovu treću opciju o kojoj razgovaramo.
ja gotovo svakodnevno koristim time shift..i nemam problema, imala sam problem kad su na htvu naravno kasnili s emisijom toliko da mi je narano falio kraj ..al za to je kriv htv..a ne amis..mene brine sto nikako ne mogu izmjerit pravu brzinu neta..svi ovi programi pokazuju drugacije rezultate..a to sto kazes kolko nude za 300 kn zaista u usporedbi s nekim drugim..
 
Staro 21.01.2010., 15:47   #234
mecky
Registered User
 
mecky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
ja gotovo svakodnevno koristim time shift..i nemam problema, imala sam problem kad su na htvu naravno kasnili s emisijom toliko da mi je narano falio kraj ..al za to je kriv htv..a ne amis..mene brine sto nikako ne mogu izmjerit pravu brzinu neta..svi ovi programi pokazuju drugacije rezultate..a to sto kazes kolko nude za 300 kn zaista u usporedbi s nekim drugim..
Ja se ne sekiram sa brzinom, jer sam ovo izmjerio neposredno prije ovog odgovora i to između dva servera, pa se vidi razlika. Moraš znati, da mi upravo radi TV jedan PC direktno i ja na laptopu wirles, na kojemu sam provjerio brsinu na http://www.speedtest.net/. Kada u sve to ukalkuliraš opterećenje na serveru preko kojega radiš, a koji se mijenja prema danu u tjednu ili vremenskom razdoblju tijekom dana, pa tome dodaš obićnu žičanu vezu, ovo je u prosjeku odlično, jer veću brzinu do 14 Mb/s imam na direkt PC.

Ova će se slika promijeniti kada T-com pobere vrhnje i kada mu padne interes za priljučke, onda će dati odobrenje svojim koncesionarima, među kojima je i Amis. Ako je vjerovati u tržišnu utrku, onda preferiram Amis, sa kojim sam do sada jako zadovoljan, i za sada im vjerujem da će uložiti sve napore da bude bolji od ostalih, iako je povoljniji od ostalih. Ako netko ima drugih iskustava, rado bi ih saznao, a do toga, strpljen-spašen

Na metronetu to izgleda ovako:
Quote:
lbucar kaže:
Ja i govorim o optici. Ništa kod mene ne puca, radi sve bez problema. A to što se ne prebaci na suround ili dolby vjrojatno nije do operatera. Možda programi prilikom emitiranja ne šalju takav signal.

Izgleda da nas futraju sa zaostalom tehnologijom, a signal da nam ga uređaji prepoznaju i pošalju puni saund imaju za sada bolji satelitski digitalni reciveri, deklarirani za MPEG4 i digital sorround.
Koliko ja znam za sada permanentno te uvjete emitira HTV PROMO u ful tenici, pa je to za sada jedino mjerilo, barem po mojem iskustvu

Zadnje izmijenjeno od: mecky. 21.01.2010. u 16:23.
mecky je offline  
Staro 26.01.2010., 19:19   #235
misterijozo
Abuser
Moj komp
 
misterijozo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Zvali su me iz Amisa sad i kažu da se produljuje testni period do kraja drugog mjeseca...
__________________
There's no place like 127.0.0.1
misterijozo je offline  
Staro 27.01.2010., 10:55   #236
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Od kad imaš IPTV?
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline  
Staro 27.01.2010., 13:07   #237
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Evo ja jucer bio kod njih i vratio im to smece od usluge.

Jos me je lik zico kao znate vi da vam je produzeno do kraja drugog mjeseca a ja reko da znam ali me ne zanima.

Imam lijepo od jucer digi tv satelitsku koju placam 45 kn mjesecno sto je smijesno i nikakvih smrzavanja slike ni nicega nemam.imam titlove isto ko i amis i hvala bogu nemam one glupe slobodne programe tipa dsf,rtl,rtl2,pro7,sat1 itd vec oko 40 kodiranih i to je sve kaj mi treba.

A da ne pricam koliko je slika bolja

Cak nisam niti montazu platio vec potpiso ugovor na godinu dana i sve sto placam je 45 kn mjesecno.

Predobro

Hebes Amis Tv
__________________





warlock25 je offline  
Staro 28.01.2010., 09:28   #238
cbz
Premium
Moj komp
 
cbz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: agram
Postovi: 108
Ja sam zasad zadovoljan! Slika se ne mrzne, tu i tamo je sporije prebacivanje kanala a ovo sa EPG-em sam skuzio odmah i je iritantno ali EPG kao da uopce nije bezan za sam program nego je zaseban pa onda zapravo nema sync sa emisijom koju najavljuje

Jedino sto mi osobno smeta jeste politika ping, tko sljivi ping!
Naime ako u obitelji stvari stoje tako da se internet koristi u svim domenama:
internet surfanje i download
TVoIP
Gaming

onda gaming dio obitelji nece proc dobro.
Sto je ok ako se puca na to da se samo imaju korisnici, medjutim obicno gaming bude nesto sto tjera korisnike na poboljsanja veze isto koliko i brzi download pa nije zanemariv faktor. Amis vodi politiku, za 3u1 paket mora biti ADSL 2+ i mora bit pustena max brzina i max interleaving.

Sto ce meni konkretno 10 MBita sa upaljenim TV-om i deklarirana brzina od 16 ako s takvom vezom imam 60 pinga u njemackoj
__________________
Ak-khan-du NEX
--------------------------------------------------
Let them die a violent death!
cbz je offline  
Staro 28.01.2010., 11:59   #239
Darth Ranger
Registered User
 
Darth Ranger's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Meni je slika solidna i sve bolja. Tako da nemam pritužbi više toliko na kvalitetu slike.
Pojavili su se programi koji su falili...jedino još sa vremenom da proradi teletex i sve pet.

Ali brzina me strašno smeta znam da imam mogućnost minimalno 1,2 MB/s download brzine...ali nemrem potegnuti više od 400 KB/ s download-a. A brzina je bila glavni razlog sto sam prešao na Amis i uzeo taj ful paket 3 u 1 do 24 Mbit/s.
Znam da parica podržava oko 15-17 Mbit/s - pa ne kužim zašto je takav download i nešto niži ping?
Jel netko zna zašto je to tako?

Ako bu bilo tako i dalje vraćam krajem veljače 3 u 1 i ostajem na 2 u 1. Jer mi je u downloadu ionako ista brzina a višestruko jeftinije.

Ali pošto meni treba veca brzina...lako moguće da odem na nekoga operatera koji mi može dati stabilnu download preko 1 MB /s.
Iskreno osjećam se prevareno
Darth Ranger je offline  
Staro 28.01.2010., 12:34   #240
izzo
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Usa
Postovi: 65
Danas vratio STB,dobio potvrdu o razduzenju. Kaze teta produzeno do 28.02.2010. Trebali ste dobiti obavijest o produzenju testnog razdoblja(imao do 31.01.2010.) itd. Ne, Hvala !
izzo je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na