Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.12.2010., 00:59   #1
Genius007
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Požega
Postovi: 117
Stekanje kompa u filmovima

dakle problem je sljedeci.
komp mi steka dok gledam film ono slika zastajkuje na pola sekunde i tako uzastupno... skeniro sam komp ali nema nikakvih virusa ni nikakvih gluposti.. cak mi steka malo i sim city dok igram dok cod 2 ne.
kao sto vidim proc radi sve normalno ali nesto mi zdere rame.. slike u prilogu
zaokruzio sam ono sto mi nije jasno kako toliko toga otvoreno..npr google chrome samo dva prozora otvorena i da toliko jedu ?
inace komp iz potpisa i u njemu win7 32bit

*******************

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 28.12.2010. u 14:58. Razlog: prevelike i preteške slike
Genius007 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2010., 09:15   #2
ezz
Premium
Moj komp
 
ezz's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 297
pa nabavi jos 2 gige rama lol, pogotovo ak imas sedmicu
__________________
ezz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2010., 09:23   #3
gogo1989
Nudim uslugu 3D printa
Moj komp
 
gogo1989's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 78
ovaj svchost.exe i ovaj csrss.exe ti je kao nekakv virus il nekaj slicno i to ti dosta zdere barem je meni tak bilo dok nisam sa Malwarebytes Anti-Malware procistio malo komp, a i nebi bilo na odmet malo povecati RAM-a na kompu
__________________
Ono kaj neznam popraviti to nije ni strgano...XD
http://www.youtube.com/user/drljo16v

Zadnje izmijenjeno od: gogo1989. 28.12.2010. u 09:45.
gogo1989 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2010., 11:00   #4
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor gogo1989 Pregled postova
ovaj svchost.exe i ovaj csrss.exe ti je kao nekakv virus il nekaj slicno i to ti dosta zdere barem je meni tak bilo dok nisam sa Malwarebytes Anti-Malware procistio malo komp, a i nebi bilo na odmet malo povecati RAM-a na kompu
To su sistemski procesi u kojima se nekad zna skrivat virus ili trojanac.

Najbolje da uzmeš proces exproler i isključiš sve programe i vidiš dali onda ima spikova u zauzeću proca.

probaj sa drugim programom gledat film, vlc, mpc, gom itd... ali onda idključi sve programe (internet preglednike, za muziku itd...)
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2010., 11:04   #5
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Citiraj:
Autor Genius007 Pregled postova
dakle problem je sljedeci.
komp mi steka dok gledam film ono slika zastajkuje na pola sekunde i tako uzastupno... skeniro sam komp ali nema nikakvih virusa ni nikakvih gluposti.. cak mi steka malo i sim city dok igram dok cod 2 ne.
kao sto vidim proc radi sve normalno ali nesto mi zdere rame.. slike u prilogu
zaokruzio sam ono sto mi nije jasno kako toliko toga otvoreno..npr google chrome samo dva prozora otvorena i da toliko jedu ?
inace komp iz potpisa i u njemu win7 32bit
Izvor filma - Hard Disk, DVD, nešto treće? Jel' isto za sve filmove? Koji je format? Player? Codec-i?

Probaj s nekim drugim player-om ( VLC, KMPlayer... ) koji ima integrirane codec-e. Ako se događa ista stvar pročisti komp s nekim AV-om, MBAM-om, CCleanerom, Anti-Spywareom itd...
Potrošnja Chrome-a ovisi o tome kakve su otvorene stranice, dali ima flash-a itd.

Citiraj:
Autor gogo1989 Pregled postova
ovaj svchost.exe i ovaj csrss.exe ti je kao nekakv virus il nekaj slicno i to ti dosta zdere barem je meni tak bilo dok nisam sa Malwarebytes Anti-Malware procistio malo komp, a i nebi bilo na odmet malo povecati RAM-a na kompu
Lol.
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2010., 18:33   #6
Genius007
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Požega
Postovi: 117
ovako svi codeci isto ili preko CD-a DVD-a itd jedino mi u VLC ne steka sve ostalo da BS. wmp itd..budem rusio win danas pad da vidimo ispocetka ako ne rijesim nista drugo
Genius007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na