Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.02.2004., 21:06   #1
rprivrat
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ribarska 29, 52203 Medulin, Hrvatska
Postovi: 225
Omega Catalyst 4.10 (only Radeon XT series sorry)

Dakle svuda po netu pričaju da su zadnji Catalysti (Omega) svejedno uglavnom ver. 4.10 za kartice Radeon XT serije pušiona.

Imam Radeona 9600 Pro od Gigabytea i stavio sam i ja nove drivere 4.10 da vidim što je to.

Rezultat je razočaravajući najblaže rečeno. Dakle svud se priča da je u 3DMarku03 rezultat niži, pa dobro ajde, ali u Wolfu ET inače imam sa 3.10 verzijom u Quality modu 75 FPS-ova, a sad sa ver.4.10 imam 43 FPS-a. Razlika skoro pa duplo (tu nešto smrdi u 4.10-tici) U Performance modu sa 3.10 imam 160 FPS-a, a sa 4.10 140 FPS-a. Dakle 20 manje.

Čujem da ljudi sa starijim Radeonima ( 9500Pro ) imaju još veće razlike. Gotovo je neigrivo u nekim igrama. Svi su se vratili na ver. 3.10

Ako netko ima XT seriju nek proba pa nek javi razlike da znamo za ubuduće. Izgleda da su 4.10 totalna pušiona za sve ispod XT-a.
rprivrat je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2004., 21:21   #2
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Probao sam kod frenda na XTu, ali samo 3DMARK. i 2k1 i 2k3 imaju bolje rezultate.

Naime frend mi ima A64 3000+ i 9800XT. Čovjek ne želi OCat. Šta da vam kažem, žalosno dobraroba u lošim rukama
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2004., 21:27   #3
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
A čuj-koji put moraš otići u safe mod,sve fino počistiti,lupiti nove drivere od ploče, DX, pa drivere od grafe.
Zna se dogoditi da se malo kolje staro i novo.
Možda nisu po defaultu postavke u OGL panelu iste kao i kod starih.???

A ima još jedna stvar-kod nekih igara se mora pobrisati game configuration file, da bi igra ispravno detektirala nove drivere.
Da li ti je uključen fast write?
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na