Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2016., 15:11   #181
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor rock00 Pregled postova
na 4k monitoru mozes imat 4 povrsine rezolucije 1080p...

za obrade fotografija 34 inch widescreen i jos zakrivljen? zakrivljenost pri svakom radu ce samo smetat...dosta je cad spomenut i bilo gdje gdje imas ravne linije preko cijelog ekrana

nadalje kvaliteta prikaza boja i svega ostalog je bolja na 4k nego na tim zakrivljenim 34inch monitorima....

pricam o 4k monitorima 32+
pa zakrivljeni 21:9 34" 3440x1440 monitor je odlican za gledanje filmova, igranje igara, obradu videa, a sto se tice obrader slika, audocada, projektiranja i rada sa slikama, tu je wide i zakrivljenost samo minus, tu ajde na klasicnu 4k rezoluciju i ravan ips ekran
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 23:35   #182
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
4k 32+ = po rezoluciji imas 4x fhd, sigurno. Ali imas manji prostor za rad, sve ce ti biti presitno u usporedbi sa 34 monitorom. Sve. Koristio i jednu i drugu opciju.

Dok ti recimo sigurno nisi koristio curved 34 monitor. Zakrivljenost kad sjedis ispred monitora ni ne kuzis. Niti ju mozes skuziti. A tu je s razlogom.

100 ljudi, 100 cudi, no na 34 curved monitoru imas vise prostora za rad. Ovo nije osobno misljenje, vec cinjenica
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2016., 08:32   #183
Mrcina
Premium
 
Mrcina's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 248
40" 4k i 34" uhd su usporedivi po ppi. Imaju istu gustoću pixela koja je jednaka onoj 1440p na 27"

34 curved je svakako atraktivniji. Ne znam samo koliko je lošija slika na 40"
Mrcina je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 10:10   #184
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Zasto losija? Meni ti ultra wide monitori izgledaju nakaradno...
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 11:45   #185
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
4k 32+ = po rezoluciji imas 4x fhd, sigurno. Ali imas manji prostor za rad, sve ce ti biti presitno u usporedbi sa 34 monitorom. Sve. Koristio i jednu i drugu opciju.

Dok ti recimo sigurno nisi koristio curved 34 monitor. Zakrivljenost kad sjedis ispred monitora ni ne kuzis. Niti ju mozes skuziti. A tu je s razlogom.

100 ljudi, 100 cudi, no na 34 curved monitoru imas vise prostora za rad. Ovo nije osobno misljenje, vec cinjenica

Zakrivljenost pri radu ili glupostima?????

Zakrivljen monitor nicemu korisnom nepridonosi osim dizanju ega pri igrama.
Potegni ravne crte u cadu od ruba do ruba i vise takvih paralelno pri maloj udaljenosti pa mi reci jeli ta zakrivljenost potrebna ak negledas ekran s 15cm nego normalno 60+

Nadalje kvaliteta slike (boje) nije mjerljiva na tim zakrivljenim lg panelima. Bleed pri rubovima je na svim 34inch ultrawide monitorima uzasan.

Koliko visine izgubis pri nakaradnom omjeru stranice koji je dobar samo za gejming i filmove?? Gro

Za profesionalni rad mu treba 4k 32+ .i nista nije presitno138ppi.
Sam je pitanje koliko je taj rad profesionalan jer ljudi zaradjuju novce i na 24" i 27" itd...neki i na crt jos.
Ak je video edit samo onda 34" ultrawide
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 11:51   #186
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor rock00 Pregled postova
Zakrivljenost pri radu ili glupostima?????

Zakrivljen monitor nicemu korisnom nepridonosi osim dizanju ega pri igrama.
Potegni ravne crte u cadu od ruba do ruba i vise takvih paralelno pri maloj udaljenosti pa mi reci jeli ta zakrivljenost potrebna ak negledas ekran s 15cm nego normalno 60+

Nadalje kvaliteta slike (boje) nije mjerljiva na tim zakrivljenim lg panelima. Bleed pri rubovima je na svim 34inch ultrawide monitorima uzasan.

Koliko visine izgubis pri nakaradnom omjeru stranice koji je dobar samo za gejming i filmove?? Gro

Za profesionalni rad mu treba 4k 32+ .i nista nije presitno138ppi.
Sam je pitanje koliko je taj rad profesionalan jer ljudi zaradjuju novce i na 24" i 27" itd...neki i na crt jos.
Ak je video edit samo onda 34" ultrawide
Pri radu. Ne gejmam vec duze vrijeme.
Pogledaj uzivo 34 ultrawide koji nije zakrivljen, i onog koji je zakrivljen. S razlogom stavljaju na ultrawide laganu zakrivljenost. Istu ni ne skuzis kad si ispred monitora, a sprjecava bolove u vratu. Pricam iz iskustva

I malo podcjenjujes ultrawide. Ja sam recimo isti koristio kako bih dobio 2 monitora. Lijevo sublimetext i/ili xcode/vstudio, a desno dokumentacija. Dakle dobijem dva monitora u jednome bez bezela i prekida rada. Uz pomoc shortcutsa prebacujem ekrane po potrebi + multi desktop enviroment. Milina za radit.

Da ultrawide ima bleeda - ima. Naravno da ima. Ali novije generacije su to dobro sredile, i isti mozes skuziti stvarno samo u specificnim situacijama. Ako radis u takvim situacijama, onda jbg, provjeri prvo sta kupujes.

Opcenito mislim da ovdje dosta ekipe komentira nesto sto nisu ni vidjeli u zivo, kamo li radili na istome. Da trenutacno u stanu imam mjesta za 34 ultrawide, odmah bi ga uzeo. No nemam.

A u firmi mi isti oduzet i nadam se da cu dobiti neki novi. Do tad ce 2x24 dell posluziti
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 12:14   #187
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Pri radu. Ne gejmam vec duze vrijeme.
Pogledaj uzivo 34 ultrawide koji nije zakrivljen, i onog koji je zakrivljen. S razlogom stavljaju na ultrawide laganu zakrivljenost. Istu ni ne skuzis kad si ispred monitora, a sprjecava bolove u vratu. Pricam iz iskustva
Kutni pomak glave, tj. okret vrata ili oka koji moraš napraviti da bi pogledao točku na ekranu udaljenu od centra je veći kod korištenja zakrivljenog ekrana.
Vrat te manje bolio zbog placebo efekta.

Isti sindrom je uočio svatko tko je koristio dva monitora koja je stavio u "/\". S ergonomske strane je praktički obavezno imati jedan monitor koji je okomito postavljen u odnosu na os sjedenja.

Jedino čemu zakrivljen ekran pridonosi je popunjavanju vidnog polja (FOV), tj. da ti se čini da si potpuno "unutar" sadržaja koji se vrti na ekranu.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 15:17   #188
Mrcina
Premium
 
Mrcina's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 248
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
S ergonomske strane je praktički obavezno imati jedan monitor koji je okomito postavljen u odnosu na os sjedenja.
Jel to znači da prvi monitor treba bit centriran kao da je samo jedan, a drugi onda pored? A jedan iznad drugog vs jedan pored drugog?
Mrcina je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 15:29   #189
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Točno. Ne kažem da se mora imati, ali meni nikako ne odgovara ako su oba "na koso". Budimo realni, uvijek jedan od monitora koristimo znatno više od onog pored njega.

Monitor iznad centralnog je ok ako radiš na burzi i imaš još barem tri monitora pred sobom. Inače je vrlo zamorno imati monitor iznad razine čela.

Primjera radi: kad koristiš samo jedan monitor, teoretski bi trebao monitor podesiti po visini tako da ti je gornji rub ekrana u horizontalnoj ravnini kao i obrve. Tako pogled pada lagano prema dolje, što je prirodno. Gledanje iznad razine horizonta osjetno jače zamara. Možeš i sam isprobati

Ako se zavališ u fotelji/stolcu, što naravno nije ergonomski, onda ti položaj monitor iznad monitora može odgovarati.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 22:47   #190
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne znam dal je ovo bilo u temi:

http://www.lg.com/us/monitors/lg-38U...rawide-monitor

Evo novog cuda, sa super-duper cijenom
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2016., 08:50   #191
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110




Izgleda da nije baš tako "super".
Ja ga definitivno želim, ali pričekat ću da izbace flat verziju i da ga vidim uživo jer za sada mi je 34" dovoljno (ali nikad nije dosta )
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 09:25   #192
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Izgleda da nije baš tako "super".
Ja ga definitivno želim, ali pričekat ću da izbace flat verziju i da ga vidim uživo jer za sada mi je 34" dovoljno (ali nikad nije dosta )
Pa Linus je popljuvao LG-ev software. Imao sam 34 verziju, curved naravno. I popljuvao bih i ja software od LG-a, kako onaj na monitoru, tako posebno onaj za mac/win.

I zato ga ne koristim, a za mac/win imas hrpu alata koji obavljaju sve sto LG-ev software obavlja + tonu toga vise + dosta bolje.

Sa 34 nisam imao problema, kao ni Linus. Sa 38 nemam pojma, morao bih isprobati da vidim. Ali kako nije spominjao bleeding, ja sam sretan
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 09:29   #193
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Spominje bleeding. Ali kaže da nije značajan. I koji dio OSD software - a ti ne valja na 34" verziji? Moj ima super intuitivan software i sučelje. Dakako, nema neke napredne opcije ali ima ono što treba imati i sve je dostupno, a joystick je nešto najbolje što sam doživio na monitoru.

Sent using binary Morse code
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2016., 09:41   #194
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Tu se valjda razlikujemo. Meni je joystick nepotreban gimmick. Ali bas nepotreban. Nemam vise 34 monitor, ali isti je velik, pa ga drzim dobro odvojenog od sebe i tipkovnice. Za koristenje joysticka morao sam se ustati i navigirati istim, dok obicne tipke na monitoru lako i iz stolice dohvatim, a i lakse mi navigirati istima nego joystickom.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 13:03   #195
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Doma koristim Dell U3415W. Backlight bleed je primjetan i vjerojatno nekome nepodnosljiv ali za ono sto ja koristim meni ne smeta nimalo. Ono sto me odusevilo je kolicina radnog prostora odnosno savrseno za imati dva paralelno otvorena dokumenta/prozora. Svi toolbarovi,sve sto mi treba je vidljivo i dovoljno. Posto se ne bavim crtanjem ne smeta mi blaga zakrivljenost.
2 upstram USB je nesto fenomenalno. Kad se samo sjetim koliko zahebancije sa synergyem i share mousom... ovo je genijalno jer vrlo cesto koristim taj monitor i kao radni monitor koji je spojen na laptop.

E sad na poslu imam LG 29'' sa rezolucijom 2560x1080. Nije da se neda,ali u usporedbi sa 34'' i 3440x1440 cesto zoomiram podesavam,pa mi neki toolbar smeta pa gasim palim...uglavnom smanjuje mi produktivnost te ozbiljno razmisljam da si i na poslu kupim Della.
No onda mi je palo na pamet zasto ne 32'' 4k?
Teoretski trebao bi imati jos vise prostora, no bojim se da ce to biti presitno pa na kraju mozda i nece biti bolje...

Sad ako je netko koristio i jednu i drugu varijantu monitora nek napise sto su prednosti a sto mane u okruzenju office dokumenata i prozora
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 10:47   #196
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Tu se valjda razlikujemo. Meni je joystick nepotreban gimmick. Ali bas nepotreban. Nemam vise 34 monitor, ali isti je velik, pa ga drzim dobro odvojenog od sebe i tipkovnice. Za koristenje joysticka morao sam se ustati i navigirati istim, dok obicne tipke na monitoru lako i iz stolice dohvatim, a i lakse mi navigirati istima nego joystickom.

Naravno da se razlikujemo, nitko nije isti

Ali daj mi molim te objasni ovu tvoju logiku!
Joistick koji se nazali u sredini monitora ti je predaleko kada sjediš ispred njega, ali gumbi/tipke, štogod, koji sigurno nisu na sredini nego su negdje na rubnim djelovima ekrana ti je lakše dohvatiti iz tog istog položaja?

Ne razumijem tu logiku, jer ja sjedim tako da sam na sredini ekrana i najkraći put do njega je sredina, do njegovih rubova ni ne mogu dohvatiti ako se ne pomaknem, dok sredinu mogu!



Ali kao što rekoh, svi se razlikujemo, pa možda ti gledaš u monitor pod kutem od 180° pa je onda logično da ti je njegov rub bliži od njegove sredine, samo onda ne znam kako vidiš što je na ekranu
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 11:58   #197
Rofellos
Premium
Moj komp
 
Rofellos's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZGB
Postovi: 90
Jeli Gsync/Freesync takav must za gaming?
Jel se može uzet monitor bez toga i deri peri rođo?
Rofellos je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 14:05   #198
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor Rofellos Pregled postova
Jeli Gsync/Freesync takav must za gaming?
Jel se može uzet monitor bez toga i deri peri rođo?
Normalno da može. Ak smo mogli do sad bez toga, ne vidim zašto ne bi i dalje mogli.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 14:09   #199
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 16:57   #200
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Da uzmem samsung pa da mi explodira na stolu
LOL
Nego Overclockao sam svoj LG 29UM68-p sa 40-75 freesync range na 25-80.Predobro se kloka ekran.
Zbogom vsync sad

Zadnje izmijenjeno od: warlock25. 26.10.2016. u 17:03.
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 20:04   #201
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
znači došli smo do toga da se i monitori klokaju... đizs
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 20:52   #202
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Jel to šta valja ?
Gledam neki monitor koji bi bio dostojna zamjena za moj DELL P2414H !
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 21:12   #203
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Kristijan1 Pregled postova
Jel to šta valja ?
Gledam neki monitor koji bi bio dostojna zamjena za moj DELL P2414H !
Taj panel je odlican i PPI je dobro pogodjen ako ne volis mijenjati scaling u windowsima. ALI mislim da ovaj monitor ima problem sa flickeringom (ne backlighta) u odredjenim uvjetima, bas kao i Benq bl3200pt. Mislim da je potonji rijesio problem sa software updateom a za Samsung treba provjeriti. ODLICNA kupnja ako jest. Imam Philipsa BDM3270 sa istim panelom ali naprednijom elektronikom i kompenzacijom uniformnosti i vrlo sam zadovoljan.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 21:20   #204
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Gledao sam u Saturnu Samsung 32" 4k, ne sjecam se vise model. I to je presitno. Kada je na 2560x1440 - lagana erekcija.

Ja bi trebao takav za posao, mislim da nema boljeg za tu lovu.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2016., 21:46   #205
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Vidim da dosta hvale taj Philipsa BDM3270 .

Ima li neki takav sa freesyncom ?
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 21:02   #206
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
U potrazi sam za novim monitorom. Trenutno imam stari samsung 226bw, već sam ga 2 puta otvarao i mijenjao elektrolite. Neće biti nikakve profi uporabe. Malo gaminga, surfanja, filmova itd, ali s obzirom na to što furam ovu staru kantu već jako dugo, odvojio bi (ako ima smisla) više love i počastio se sa nečim malo boljim. Udaljenost od monitora na stolu mi je inače cca. 1m. Ono oko čeg se ajmo reć interesiram je sljedeće: 29" ili 34", VA ili IPS, g-sync ili bez toga, 21:9 ili 16:9, zakrivljeni ili ravni? Bilo kakav savjet je dobrodošao jer monitore sam zadnji put aktivno pratio kada sam kupio ovog postojećeg samsunga koji je tada bio hit.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 08:52   #207
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
U potrazi sam za novim monitorom. Trenutno imam stari samsung 226bw, već sam ga 2 puta otvarao i mijenjao elektrolite. Neće biti nikakve profi uporabe. Malo gaminga, surfanja, filmova itd, ali s obzirom na to što furam ovu staru kantu već jako dugo, odvojio bi (ako ima smisla) više love i počastio se sa nečim malo boljim. Udaljenost od monitora na stolu mi je inače cca. 1m. Ono oko čeg se ajmo reć interesiram je sljedeće: 29" ili 34", VA ili IPS, g-sync ili bez toga, 21:9 ili 16:9, zakrivljeni ili ravni? Bilo kakav savjet je dobrodošao jer monitore sam zadnji put aktivno pratio kada sam kupio ovog postojećeg samsunga koji je tada bio hit.
Pa kad je vec bal, onda idi na veci, i idi pogledat ravni/zakrivljeni u neki computer shop i vidi dal' ti smeta ili odgovara ta zakrivljenost. IMHO, od svih tih 34" ultrawide mrcina, Dell U3415W je bomba. I gledao sam ga i ja dok sam trazio novi monitor, ali 6" vise, soma kuna manje i 4K reza je ipak prevladala u mom caseu
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 12:51   #208
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
4k je ok, ali ako ti treba vise radnog prostora, taj 4k sa vecim ekranom se moze sakriti pored 3440x1440

Ima sam LG zakrivljeni, sa thunderbolt 2 prikljuckom. Iako ne volim Edge mobitele/ekrane, iako zakrivljenost na bilo cemu ne volim, ovdje vidim smisao. Jer kad gledas direkt u ekran, ne djeluje ti zakrivljen, a manje ces glavu vrtjeti lijevo-desno.

Imao sam na kraju dva komada, oba sam prodao. Jedan preko njuskala, drugi kolegi. Skuzio sam da me ogroman ekran smeta u radu (ozbiljno). Developer sam, pa mi iskreno toliko prostora za radi nije bas ni potrebno.

No da obradjujem video, radim u bilo kakvom alatu kojem bi koristilo toliko prostora (adobe alati npr.), ne bih sekunde razmisljao. Niti 5K na iMacu, niti 4K me ne bi zanimalo. Samo 34 21:9 ekran
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 18:50   #209
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
gdje u zagrebu ima najviše izloženih (i upaljenih) monitora za pogledat?
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 19:11   #210
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Ima sam LG zakrivljeni, sa thunderbolt 2 prikljuckom. Iako ne volim Edge mobitele/ekrane, iako zakrivljenost na bilo cemu ne volim, ovdje vidim smisao. Jer kad gledas direkt u ekran, ne djeluje ti zakrivljen, a manje ces glavu vrtjeti lijevo-desno.
Neces nego obratno

Zanimljiva mi je i ta racunica gdje je 3440x1440 bolje od 3840 x 2160 u slucaju da ti treba vise prostora za rad.
Rista je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na