Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 05.05.2014., 23:01   #4621
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Liverpool je... poseban!
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 05.05.2014., 23:08   #4622
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Gerard se moze obisit sad.... :P
MeanBoss je offline  
Staro 05.05.2014., 23:09   #4623
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
A daj mi molim te reci koji su to na klupi koji mogu zamjenit Modrića,Balea Alonsa ,Benzemu,Ronalda,Pepea?
I sad pitanje ,kaj te točno nasmije da se svi smijemo?
Imaš pravo, treba kupit još barem 5 top 20 igrača svijeta da budu dostojna zamjena gorenavedenima, i naravno da sjede onda na klupi kao kaka do nedavno.
Tebe kao navijača reala te stvari nemogu nasmijat jer vam je objektivnost stran pojam. jbg
A dokaz/primjer je osoba odmah ispod.


Citiraj:
Autor Dr_faca Pregled postova
Ma hejter,pusti ga...
Jel to španjolski ivan? Do sada nisam od tebe čuo ni jedan konstruktivan post, samo izljevi gluposti.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 06.05.2014., 06:30   #4624
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Uvijek neugodni CP!!! Hahahaha

Aaa kako mi je drago. Nek sad sami sebe optuze da nisu dali sve od sebe kao sto su Everton optuzili.

Barcelonaši optužuju Madridiste da nisu realni. STRAŠNO!



YOUTH CUP FINAL REPORT: CHELSEA 5 FULHAM 3 (7-6 ON AGGREGATE)

Eto mladih i eto škole.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 06.05.2014. u 06:56.
Hamm je offline  
Staro 06.05.2014., 07:10   #4625
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
I nisu zaslužili.. Izbili su mi živce sinoć, majmuni..
Barem ću sad zadnje kolo lijepo preskočiti i odmoriti mozak..
schetz je offline  
Staro 06.05.2014., 07:33   #4626
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Srušen rekord Serie A, nitko nikad nije ostvario 31 pobjedu u sezoni.
Juventus trenutno 31 pobjeda - 96 bodova, još 2 utakmice do kraja sezone.
Pasti će i rekord po broju bodova, Inter je imao 97 kad ih je Mourinho vodio,
to je ona sezona kad je Juve bio u Serii B.
ExtremePower je offline  
Staro 06.05.2014., 07:52   #4627
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor ExtremePower Pregled postova
Srušen rekord Serie A, nitko nikad nije ostvario 31 pobjedu u sezoni.
Juventus trenutno 31 pobjeda - 96 bodova, još 2 utakmice do kraja sezone.
Pasti će i rekord po broju bodova, Inter je imao 97 kad ih je Mourinho vodio,
to je ona sezona kad je Juve bio u Serii B.
I svejedno se nemru pobjediti Kopenhagen i Benfika
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 06.05.2014. u 09:42.
panda505 je offline  
Staro 06.05.2014., 08:52   #4628
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Liverpool dragi s 3:0, na 3:3, prestrasno.
Looserpool...bio,osto...

Bar imam zabavu na fejsu jer imam dosta ovih posebnih navijača koji su se kaznili odabirom tog kluba za omiljeni
trouble je offline  
Staro 06.05.2014., 09:07   #4629
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Trollanje po fejzubu, tviteru, komentarima na indexu je baš super, jelda ?
Kreneš u raspravu u 8:30 ujutro, za pet minuta pogledaš na sat i već je 14:55
Ah,penicilin za loše dane,ja sam svoje otrpio u europskim polufinalima,sad je došao moj red,mojih 5 minuta...odem u gostionu,našikam se i pravim haos
trouble je offline  
Staro 06.05.2014., 09:39   #4630
Dr_faca
Premium
Moj komp
 
Dr_faca's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Imaš pravo, treba kupit još barem 5 top 20 igrača svijeta da budu dostojna zamjena gorenavedenima, i naravno da sjede onda na klupi kao kaka do nedavno.
Tebe kao navijača reala te stvari nemogu nasmijat jer vam je objektivnost stran pojam. jbg
A dokaz/primjer je osoba odmah ispod.




Jel to španjolski ivan? Do sada nisam od tebe čuo ni jedan konstruktivan post, samo izljevi gluposti.
Ni ja od tebe,pa...?
Dr_faca je offline  
Staro 06.05.2014., 09:46   #4631
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Trollanje po fejzubu, tviteru, komentarima na indexu je baš super, jelda ?
Kreneš u raspravu u 8:30 ujutro, za pet minuta pogledaš na sat i već je 14:55
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1399362356477.jpg
Views:	192
Size:	26.2 kB
ID:	13384



Zadnje izmijenjeno od: trouble. 06.05.2014. u 10:10.
trouble je offline  
Staro 06.05.2014., 10:04   #4632
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Dr_faca Pregled postova
Ni ja od tebe,pa...?
To je zbog tvoje opsesivne zaluđenosti pa ne vidiš ni slova na ekranu
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 06.05.2014., 10:16   #4633
Dr_faca
Premium
Moj komp
 
Dr_faca's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Lol...i dalje niti jedan konstruktivan...samo lazi i obmane...e neces razbojnice!
Dr_faca je offline  
Staro 06.05.2014., 10:49   #4634
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,649
Stvarno su ovi realovci primjer za dat konstruktivnu kritiku

Dok je Kristinka bila out zbog ozljede, onda je bio atomski Real koji ima takvu klupu da se ni ne osjeti da takav igrač fali. Sad kad ih je Valencia skoro nakantala, onda je klupa prekratka



Sljedeće će biti da im se horoskop za taj dan nije poklopio...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 06.05.2014., 15:04   #4635
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Evo baš čitam, makar me ova tema dosta zanima...
http://www.index.hr/sport/clanak/uef...em/743870.aspx

Koliko sam shvatio. FIFA hoće da svi klubovi posluju transparentno, tj. da budu privatizirani te da se zna tijek novca kako bi se izbjegla malverzacije. E sad, FIFA bi kapitalizam ali kad se ulažu novci na koji se plaćaju i porezi i sve onda im to ne paše...
Meni je to malo bzvz. Da se razumijemo, osobno nisam za privatizaciju klubova već za nešto kao što imaju Real i Barcelona, no opet nekome braniti da ulaže.....
I novac od nafte ili od nećeg trećeg je zarađen novac, sad pak klubove kažnjavati jer im vlasnik ima novca... Malo mi to ne štima u kapitalističkom sustavu. Ok, reći će sa sad tu ekipa... da trebaju svi imati isto ili slično, da nije fer ovo ono.. Ok, slažem se, dapače! Ali onda brate zabrani privatizaciju. Malo mi je to nejasno, izgleda da bi FIFA j.. a da joj ne uđe :/
burmuz je offline  
Staro 06.05.2014., 15:11   #4636
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
A da uvedu salary cup? Pa ti lijepo plati transfer igrača 1mld eura,ali plaćica kak ekipa veli
Tak najveći kapitalisti rade
Zapravo,uopće ne kužim šta hoće.Jer,ovako i onako brutalna lova se vrti
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 06.05.2014., 15:18   #4637
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Slazem se, jedino je rjesenje salary cup. Primjer iz nba je dobar. Znaci godisnja placa igraca cca 60mil, za sve iznad placa se dupli porez, kao npr. Brooklyn placa 182mil za ekipu.
antebr je offline  
Staro 06.05.2014., 15:18   #4638
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bome, nakon ovog jučer nisu zaslužili ništa. Umjesto da su ih nabili 7:0 i popravili gol razliku, oni nestanu u 79. minuti, nestanu sa radara i dobiju još 2 komada.

Ukleta i prokleta momčad.
Ma moš mislit. Kao da je ovih 3:3 sad išta promjenilo.
Puno je realnije očekivat da City izgubiti jednu od preostale 2 utakmice a Liverpool pobjedom protiv Newcastla osigura naslov nego očekivat da će u dvije utakmice napunit 15 golova da stignu gol razliku.

Još nakon bunkera stoljeća od Chelsea jedna od preostale 2 utakmice uopće nije bitna.
City lako (iako nije za očekivati) izgubi jednu od preostale 2 utakmice. Sve se može dogoditi.

Iako nema se što za zamjeriti ni momčadi ni treneru.
Momčad je herojski sa praktički jednom postavom prohujala kroz prvenstvo igrajući daleko najljepši nogomet u Europi, srušila 10 rekorda kluba i lige, predstavila svijetu najboljeg igrača na planeti trenutno i nekoliko vrhunskih mladih igrača.
O treneru se isto samo hvalospjevi mogu reći.

Jedino pod hitno obranu postrožit ili mijenjati, sva sreća pa je napad bio toliko dobar da su uvijek dali više nego primili.

Sa ovako kratkim igračkim kadrom, u najjačoj ligi u europi odigrati ovako sezonu je bilo maestralno.
hammer_of_thor je offline  
Staro 06.05.2014., 15:26   #4639
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
sve to stoji hammeru, ali stoji i to da su morali uzet PL ove godine, sve im je bilo otvoreno. ovako nastavljaju sa luzerskim mentalitetom i baksuzlukom i ispadaju zeleni i neiskusni. Krivo mi je, jbg
Fatal je offline  
Staro 06.05.2014., 15:39   #4640
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Stvarno su ovi realovci primjer za dat konstruktivnu kritiku

Dok je Kristinka bila out zbog ozljede, onda je bio atomski Real koji ima takvu klupu da se ni ne osjeti da takav igrač fali. Sad kad ih je Valencia skoro nakantala, onda je klupa prekratka



Sljedeće će biti da im se horoskop za taj dan nije poklopio...
Ako ovo ide na mene,grijesis! Ja nisam nikada rekao da Real ima jaku klupu,a bez Kristiana su dobili 4 tekme,tri laksa protivnika u prvenstvu,i Barcu u kupu,i to u formaciji 4-4-2,koja im bolje odgovara po meni od ove 4-3-3,a Kaka nije bas nesto pojacao Milan nakon odlaska iz Reala,a kad je on bio u Realu bilo je boljih veznjaka od njega,pa nije igrao.A sada da su Illara i Casemiro njegova klasa,sanjaj!
emilblomsky je offline  
Staro 06.05.2014., 16:47   #4641
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ako uvedu salary cap, arsene dragi ce napravit dominaciju u PLu

Sta realovci stvarno ocekuju za im za rotaciju igraci moraju biti world class igraci? Pa hebote protiv malage stavi illarmendija, a drugu jacu tekmu stavi modrulju i tako dalje. Njima ronaldo igra 50 tekmi godišnje i onda se cude kada se ozljedi. Ako misliš da ce ti klasni igraci dolaziti da budu u rotaciji kao i cassillas, griješiš.
Gemmy je offline  
Staro 06.05.2014., 18:40   #4642
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Al ga ovaj hammer of thor zna nasrat, uz bok si varanu

Najbolji nogomet, najbolji klub, najbolji igrac, a nisu osvojili ni sugavi capital cup, gdje po tebi, ako igraju samo s jednom postavom, su trebali nasamarat sve rezervne ekipe drugih ekipa koje tamo igraju?

Ajde ne bulazni, looserpool bio i ostao, da su zasluzili nesto osvojiti, osvojili bi. Isto ko i Barca, da je zasluzila osvojila bi...

Ovo im je zlatna prilika bila, jer premiership nikad jadniji nije bio, Utd prošao rošadu, normalno je da će ovu ( i vjerojatno iducu ) biti sakat, Chelsea je doveo najveceg ziherasa na svijetu, i s kvalitetnom ekipom su odigrali ocekivano ( top 3, da su imali trenera sa vecim mudima mozda bi i osvojili ), Arsenal ko arsenal, nepouzdan, City imao krizu usred sezone kad su falili dva kljucna igraca ( prvo Aguero pa Yaya ), i ostale "manje" ekipe koje su uvijek tu negdje, a nista ne naprave osim ukradu koji bod velikim ekipama.

I sta bi ti sad, iducu sezonu se Chelsea nahajca igračima, UTD ide u remont, City ce sigurno kupit opet nekog velikog igraca, Arsenal nekog wunderkida, jedino ce lpool kupiti nekog Andy Carrola za 30milja funti i opet kukati, a da ne pricam da ce izgubiti jedinog igraca koji je ikad valjao, to je Gerrard.

Jel ti treba dalje pisati ili?


A sta se salary capa tice, nece to nikad zazivjet, jer jedina lova se moze izmust van je da se velika lova okrece, pa koliko se samo para pronevjerilo na transferima Ronalda, Balea, Neymara i takvih bakraca, budimo realni, igra se radi para
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 06.05.2014., 19:25   #4643
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Baš si sladak kad si ljut i frustriran.
hammer_of_thor je offline  
Staro 06.05.2014., 19:52   #4644
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Argumentirano kao i uvijek

Naprotiv, zasto bi bio frustriran? Svi klubovi koje mrzim ( a liverpool ne mrzim, daleko od toga, vec sam realan ), ove sezone nece uzeti nista, oni koji su mi dragi ce osvojiti, ne vidim problem
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 06.05.2014., 20:12   #4645
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
CFC ne bi s niti jednim trenerom ostvario bolji rezultat. Bez poštenog napadača nemreš imati pošteni klub. To je ono kaj CFC nema niti će imati ako ne vrate Lukakua. Cavani je ok opcija ali mislim da bi se lukaku bolje uklopio.
Hamm je offline  
Staro 06.05.2014., 20:49   #4646
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
A sta se salary capa tice, nece to nikad zazivjet, jer jedina lova se moze izmust van je da se velika lova okrece, pa koliko se samo para pronevjerilo na transferima Ronalda, Balea, Neymara i takvih bakraca, budimo realni, igra se radi para
Pa UEFA je namirisala di ima love i sada ide kakti fair play izigravati i šeicima munuti malo.
Uglavnom,zabava za raju.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 06.05.2014., 20:53   #4647
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ma vjerujem da bi, igrali su par tekmi preziheraski, slazemo se da im je centarfor kljucna tocka, ali nije da kreiraju toliko sansi po utakmici pa sve promasi centarfor ( ala Real recimo ), vec jednostavno imaju vrhunska krila, nelos vezni red, kvalitetnu obranu i vanserijskog golmana, koji iako je u godinama, je jedna pouzdanost u ekipi.

Neznam, nisu imali neku konkurenciju, mogli su uz minimalni rizik mozda i slaviti naslov, ovako tesko... Problem Mourinha je sto se u bitnim utakmicama zna jedino bunkerirati, a ima kvalitetniju ekipu prema naprijed nego za branit se, jer od defanzivnih veznih imaju jedino mikela, koji je tako tako, ramires puno trci, ali je daleko kvalitetniji prema naprijed nego prema otraga...

Po meni dovuc Lukakua nazad ili utrpat cavanija za iducu sezonu, i probat sacuvat hazarda, jer tko ce cavanija hraniti loptama kad hazard ode? I nac uz matica kvalitetnog veznjaka
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 06.05.2014., 21:05   #4648
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Imaju oni jako puno šansi kaj ih jedna kvaliteta ala tores zakopa. Ali ipak stoji ovo kaj si rekao. Imaju puno bolju ekipu za napad nego za bunker, a murinjo se zakoprava. Modu nadigrati gotovo sve ili makar parirati.

Nadam se da će Hazard ostati. Ne vrijedi Cavani Hazarda...ni blizu. Dobar je i navijao sam da dođe u CFC ali ne za cijenu Hazarda.

Mogu si uzeti ramiresa i fernandu.

@hammer..liverpool se s ovih 3:3 zakopao jako duboko. I drago mi je pošto su ko zadnji papci kukali kako je Everton dao pobjedu Cityu. Žalosno.

Možda su oni dali X CP-u.

Doduše ovu sezonu su odigrali odlično i to u razdobljima kada je Sturridge igrao. Baš ih digne.
Hamm je offline  
Staro 06.05.2014., 21:34   #4649
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Real baš neće,eto ozlijedio se Bale i nema Carvajala za sutra,nemreš vjerovat!

http://www.realmadrid.com/en/news/20...nst-valladolid

Po ovome bude u zadnjoj liniji na mjestu Carvajala Nacho ,stoperi Pepe i Ramos ,lijevo Coentrao.
Sredina Modrinjo,Alonso,Di maria,Isco ,naprijed Benzema i Kiki,opet 4:4:2,bude nešto ipak!
emilblomsky je offline  
Staro 06.05.2014., 21:42   #4650
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Je da bez Balea fakat ne znam kako će. Nije da je bio iznimno važan dio te ekipe. Zapravo su ga platili stvarno puno previše u odnosu kaj je pokazao.
Hamm je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na