Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2014., 16:39   #61
NikolaA
Premium
 
NikolaA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
dali max-tv preko satelita zna smrzavat tu i tamo sliku?
dali se reciever smrzava nesto kako se desavalo s neotion recieverima?
NikolaA je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 18:24   #62
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,053
To "smrzavanje" ne ovisi toliko o prijeminiku koliko o provajderu kojem placas uslugu
Ima ih kojima se stalno/povremeno "smrzava", a ima ih kojima se to ne dogadja...
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2014., 18:30   #63
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor NikolaA Pregled postova
dali max-tv preko satelita zna smrzavat tu i tamo sliku?
dali se reciever smrzava nesto kako se desavalo s neotion recieverima?
Ovisi ti o kvaliteti signala, ne smrzava sliku ako imas dovoljno signala. Njihov receiver je uzasan po meni, kad mi istekne ugovor prebacit cu ga na cam, jer ne vrijedi to njihovo cudo ni 100kn.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 19:14   #64
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
moj paco/pace/shit od tcoma se dosada zblesira jednom u danu ili dva. jednostavno prekine ikakvu interakciju sa bilo cime - sa slikom, sa zvukom, sa daljinskim, sa TV-om.......... jednostavno nestane . iako regularno sve svijetli, display, on kao radi .

nakon detaljnih proucavanja problema, citanja manuala, pretrage Sisacke knjiznice, googlanja po raznoraznim forumima, kontaktiranja SZK-a i bacanja vudu carolija skuzio sam u cemu je problem - samo mu maknem adapter i spojim nakon sekunde nazad .


uglavnom, to je shit od receivera. ne, ne igra ulogu prijam signala, jacina, polozaj satelitske ili pojma nemam cega. receiver jednostavno dozivi srcani ili mozdani, sve otkaze, ja mu maknem štrom i dam mu ga nazad i onda on radi kao da nista nije bilo.........


dok sto se tice random srmzavanja, ne, nema toga. ali to nije do receivera nego do kvalitete signala, tj jacine LNB-a, upucavanje prema satelitu, kvalitete tanjura, kvalitete diseqca, kvalitete kablova, spojeva......... meni je sve to napravljeno od mojih ruku, oprema je polužnj, ali sljaka. jedino sam morao naruciti i platiti 120 kuna terenca iz jedne trgovine u SK da mi namjesti tanjur prema 13, 16 i 19.2" E, tj samo 16" jer je takav holder LNB-a. ali radi sve, sva tri satelita jer su twinovi i u svojoj sobi imam IDIJOTA receivera, Infinity 1040 kojem sam napucao totalno drugaciji firmware, izbacio sve satelite i listu transponder, anagurao u njega svoju listu od samo 13, 16 i 19.2E transpondere i radi bez pucanja signala, bez smrzavanja, bez ikakvih sranja..........

ali ja sam generalno zadovoljan sa maxTV-om preko satelita. zamjerke su mahom vezane za veliki shit od receivera, nemogucnost ikakvih promjena u njegovim postavkama (recimo, zesca debilana je da 19.2 (Astra jel) MORA biti na LNB1 na diseqcu, Hotbird na LNB2 i Eutelsat na LNB3, Astra je zakucanja na LNB1: zatim lista transpondera je ko' zna kakva i cija i od kada - znam jer na ovom Infitinyu imam preko 600 FTA programa, od maxtva ima nekih 250 recimo, konekcija na PC nemam pojma gdje traziti niti pomisljam jer ode garancija, ono), plus digitalni programi su smijeh (posto mi je spojena u njega i vanjska antena):
prvih 20 programa je "rezervirano" ako imas spojenu antenu (nema smisla, ali ajd), 21 je RTL Plus (WTF), 21 je HRT1 itd itd.

no, digitalne kada sam stavio preskenirati, samo mi je na 1-2-3-4 on stavio HRT1, 2, RTL i Novu. tek bezveze sam skuzio da je ostatak stavio negdje iza 1000 kanala, WTF??? cudo jedno, taj ko' je hakirao ovaj receiver nebi dao da mi prenese praznu kantu s jedne strane dvorista na drugu .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 20:38   #65
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
nakon detaljnih proucavanja problema, citanja manuala, pretrage Sisacke knjiznice, googlanja po raznoraznim forumima, kontaktiranja SZK-a i bacanja vudu carolija skuzio sam u cemu je problem - samo mu maknem adapter i spojim nakon sekunde nazad .
Zovi i traži novi receiver. Budi uporan. Zovi svaki put kad ti prekine.
Dobit ćeš drugi receiver i novu pripadajuću karticu.


Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
nemogucnost ikakvih promjena u njegovim postavkama (recimo, zesca debilana je da 19.2 (Astra jel) MORA biti na LNB1 na diseqcu, Hotbird na LNB2 i Eutelsat na LNB3, Astra je zakucanja na LNB1
Nije točno, može se postaviti 4 satelita na bilo koji ulaz. Astra NE MORA biti na 1.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 20:46   #66
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
moj nije dao. ustvari da, daje 4 satelita, nisam vise siguran koji je bio cetvrti.

nego, astra je kod mene ZAKUCANA na LNB1. tj, na diseqc A kako su ga oni lijepo nazvali, diseqc B, diseqc C i diseqc D. cak u uputama mi stoji da je Hotbird na diseqc B, dok je Eutelsat na diseqc C. ali ponavljam, Astra je po defaultu na diseqc A (LNB1, jel) i ne mozes ju maknuti, promjeniti, nista......
ne znam, mozda razliciti firmwarei su u pitanju .

ali da, budem ih zvao, samo da me jos malo nazivcira sa ovim nereagiranjem. posto danas je recimo sve uredno radilo, jos se budem malo druzio sa ovim doticnim receiverom.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2014., 21:48   #67
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 220
Kakva je slika na VIP satu u usporedbi sa MaxTV satom?
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 20:13   #68
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Da dignem temu iz mrtvih, do sutra popodne se moram odlučiti između Iskona i Bneta. Iskon imam i s njim sam zadovoljan, ali Bnet mi nudi veću brzinu Interneta uz manju cijenu.

Kako stvari stoje sa kvalitetom slike? Predstavnik Iskona mi tvrdi da Iskon ima bolju sliku, ali opet, svaki Cigo svog konja hvali.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 21:43   #69
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,053
Ako B.Net mozes dobit preko njihovog koaksialnog kabela, a ne preko telefonske parice, onda iskonovac sere proljev u potocima :-D

Ako su pak oba provajdera preko telefonske zice, onda nema znacajne razlike...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2015., 23:15   #70
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Koliko znam, ide preko coaxa jer mi se nudi opcija 50 MBps, a mogu i više. S druge strane, max brzina na Iskonu mi je 30 MBps (narančasta zona) jer očito nisam dovoljno blizu centrale.

Kakva je inače situacija s pingom u Bnetu?
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2015., 00:15   #71
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,053
Opcenito, losa.
Procitaj zadnje postove u B.net temi u ISP dijelu foruma...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2015., 11:46   #72
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Koliko znam, ide preko coaxa jer mi se nudi opcija 50 MBps, a mogu i više. S druge strane, max brzina na Iskonu mi je 30 MBps (narančasta zona) jer očito nisam dovoljno blizu centrale.

Kakva je inače situacija s pingom u Bnetu?
Ako si na koaksu onda ne pomišljaj na paricu jer je razlika nebo i zemlja. Bitrate na televiziji je značajno veći na B.netu i realno, osim kod nekih satelitskih providera, nigdje nećeš dobiti bolju sliku.

Što se neta tiče, brzine su fantastične. Na ping ne obraćam pažnju pošto se ne igram.

Koaks je, nakon naravno optike, druga najbolja tehnologija prijenosa. Kad B.net jednog dana likvidira analognu televiziju koja im oduzima enormno veliku količinu pojasa moći će se dobiti brzine downstreama do 500 Mbps kao što je to npr. kod Švedskog Comhema.

A još kad zaživi DOCSIS 3.1, kome treba optika
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2015., 16:24   #73
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Yup, coax je u pitanju, do sada sam imao TV preko parice na Iskonu i bio sam zadovoljan.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 02:06   #74
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Evo da dignem i ja temu.

Postoji li bilo kakva opcija da se izbjegne korištenje Bnetovog STB-a na Android televizoru? Vidim da nitko od TV providera više ne želi ni koristiti CI+ kartice, a svi njihovi STB-ovi su katastrofa. Koliko vidim, po novome kabel ide u STB, a on je povezan i na router. Što ako uzmem samo njihovu TV bez interneta?

Također, kako se uspoređuje kvaliteta Bnetove kabelske TV i HT-ovog MaxTV preko optike?

Praktički mi je skoro sve dostupno. TotalTV preko satelita, Bnet, MaxTV preko optike, a s time i Iskon i nadalje...

Ima li nekog tko je isprobavao?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 02:38   #75
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Gle, ako preferiras HD kanale i vrhunsku sliku onda nema se tu sta usporedjivati. Bila optika ili ADSL2+ ili VDSL2 to se nista ne moze mjeriti sa kvalitetom slike TotalTV preko satelita.

Jednostavno je slika nacisca, najostrija, najdetaljnija...

SVI ostali se mogu sakriti sa ponudom Besplatnih HD kanala.

Doduse jedini problem sto je bio za ovih par mjeseci je to da sam morao ici metlom baciti onaj prvi snjeg sa antene ( mokar pa se zaljepio ) ali recimo ovaj drugi sto sad pada je suh i nema na anteni bas nista

Dakle antenu staviti gdje je mos dokuciti partvisom ili metlom.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 10:22   #76
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova

Doduse jedini problem sto je bio za ovih par mjeseci je to da sam morao ici metlom baciti onaj prvi snjeg sa antene ( mokar pa se zaljepio ) ali recimo ovaj drugi sto sad pada je suh i nema na anteni bas nista

Dakle antenu staviti gdje je mos dokuciti partvisom ili metlom.
Pa malo domišljatosti ne škodi .Znači uhvatiš par klinaca na ulici i koji prvi pogodi grudom antenu ima sladoled na ljeto.Ja svake zime grude bacam i radi.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2017., 10:13   #77
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Evo da dignem i ja temu.

Postoji li bilo kakva opcija da se izbjegne korištenje Bnetovog STB-a na Android televizoru? Vidim da nitko od TV providera više ne želi ni koristiti CI+ kartice, a svi njihovi STB-ovi su katastrofa. Koliko vidim, po novome kabel ide u STB, a on je povezan i na router. Što ako uzmem samo njihovu TV bez interneta?

Također, kako se uspoređuje kvaliteta Bnetove kabelske TV i HT-ovog MaxTV preko optike?

Praktički mi je skoro sve dostupno. TotalTV preko satelita, Bnet, MaxTV preko optike, a s time i Iskon i nadalje...

Ima li nekog tko je isprobavao?
Bilo je jedno vrijeme CI kartice koje su radile sa Bnetom naravno bez njihove podrške. Ovak si mogao kupit određeni CI i radilo je. Samo ako si imao STB koji je u sebi imao karticu. Tko ima nove STB-e može to zaboravit.

Evo ovaj npr.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2017., 10:48   #78
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Bilo je jedno vrijeme CI kartice koje su radile sa Bnetom naravno bez njihove podrške. Ovak si mogao kupit određeni CI i radilo je. Samo ako si imao STB koji je u sebi imao karticu. Tko ima nove STB-e može to zaboravit.

Evo ovaj npr.
Exactly. I ja to još uvijek koristim. Ne mogu se prebacit niti na novi 3D paket gdje bi za 10 kn MANJE nego što sad plaćam dobio 3.5 puta BRŽI internet + free telefon jer svaka promjena paketa povlači zamjenu STB-a za ono govno od Albisa.

Tako da sam odlučio ne produljivati ugovor i onog dana kada će me prisiliti da ga zamijenim raskinuti ugovor i preći na neku drugu kombinaciju (MAXtv Sat s CI+ karticom / evotv s CI+ karticom / Terrakom s CI karticom plus internet koji će u tom trenutku biti najpovoljniji).

Nažalost, u Hrvatistanu operateri koji su jedini u mogućnosti ponuditi uslugu putem CI kartice (oni koji rade na DVB-u) to ne rade nego forsiraju IPTV i drljave STB-ove putem kojih nude razne interaktivne usluge koje rijetko tko koristi, ali su im ipak izvor dodatnih prihoda (videoteka, snimalica, itd.)
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 21:08   #79
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Moze mali savjet, momentalno je maxtv preko parice i to mi zeza internet poprilicno... pa razmisljamo da idemo na satelit verziju da mogu izvuci bar 10mb net...
E sad , posto je to u Zagorju, nudi mi se Maxtv satelit, Bnet satelit i Evo tv...
Sto vi mislite, koja bi bila najbolja solucija? Satelit bi trebao radit jednako i kod t coma i kod bneta?
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 21:15   #80
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 630
Ovisi koje kanale/pakete želiš ? Jedino tcom i preko iptv i satelita ima arene ako si ih dosad imao od njih.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 21:28   #81
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
A ne znam eurosport bi bio ok, arene nisu uopce bitne, al sam vise mislio jel ima po pitanju kvalitete razlike izmedju njih ?
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 21:48   #82
stifmeister
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: *
Postovi: 110
Evo TV i Bnet (Vip Sat) imaju jako lošu ponudu kanala tako da ja to uopće ne bi gledao. Pogledaj si Total TV, tamo imaš u osnovnom paketu 15-ak HD kanala uključujući Sportklubove i Eurosport. Max TV u osnovnom ima samo 4 HD kanala; Arena 1-4.
stifmeister je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2017., 22:03   #83
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Aha, budem pogledao to isto.. nekak mi se Evo cinio ok jer bi uz pokucni internet kostao 55kn ja mislim, a bio bi ok za programe koji mi trebaju....
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2017., 08:22   #84
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Jel trebaš Hrvatske programe preko tog paketa????
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2017., 10:55   #85
grofToxic
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1
EvoTV !!RAZOČARANJE!!

Pozdrav svima!

Ukratko...prešao sam na EvoTV i mislio kako neće biti zamrzavanja slike jer je preko antene . Instalirao sve ..signal na 98%..i onda razočaranje i frustracija!
Gledaš program kad odjednom ekran crn i nema tona, pa nakon 2-3 sekunde se vrati..milsim si 'OK, ovo je samo neka mala smetnja!',,kad evo ga opet..ekran crn i nema tona
Pravilo nestajanja signala..nema ga
Razlog nestajanja signala..nezna ni EvoTV služba niti ja
Molio sam ih da zamjene prijemnik ali obzirom da sam ga kupio (nisam htio mjesečnu otplatu ) kažu da nisu vlasnici pa ga ne mogu mijenjat već mi mogu prodat drugi ( nemam namjeru kupovat novo njesra).
Dali je neko imao sličan problem?!
Hvala na odgovoru!
grofToxic je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2017., 12:02   #86
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Jel trebaš Hrvatske programe preko tog paketa????
Da
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2017., 15:21   #87
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 660
Citiraj:
Autor grofToxic Pregled postova
Pozdrav svima!

Ukratko...prešao sam na EvoTV i mislio kako neće biti zamrzavanja slike jer je preko antene . Instalirao sve ..signal na 98%..i onda razočaranje i frustracija!
Gledaš program kad odjednom ekran crn i nema tona, pa nakon 2-3 sekunde se vrati..milsim si 'OK, ovo je samo neka mala smetnja!',,kad evo ga opet..ekran crn i nema tona
Pravilo nestajanja signala..nema ga
Razlog nestajanja signala..nezna ni EvoTV služba niti ja
Molio sam ih da zamjene prijemnik ali obzirom da sam ga kupio (nisam htio mjesečnu otplatu ) kažu da nisu vlasnici pa ga ne mogu mijenjat već mi mogu prodat drugi ( nemam namjeru kupovat novo njesra).
Dali je neko imao sličan problem?!
Hvala na odgovoru!
Prvo bi trebalo vidjeti da li je dobar signal, ima li kakvih smetnji (zovi nekog antenamena da ti izmjeri signal). Ili probaj sa drugim receiverom (posudi od nekoga?) pa vidi da li se isto događa.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2017., 20:32   #88
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
tele2 stalno ima prekide, a po svemu iz mojeg iskustva ni oni ne znaju što je

dakle meni internet stalno prekida , bez obzira na mrežu 3G ili 4G , isto je osim što 4G prekida dulje i češće

eto toliko o neograničenom internetu i EVO za 50 kn
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2017., 00:13   #89
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Di si ti zaluto o tele2 internetu u temi o kvaliteti slike na tv-u?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 04.06.2017., 13:26   #90
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
576i signal na evo tv. Slika očajna.
Normalno ili neko podešenje zeza?
New One je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na