Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.06.2013., 13:38   #901
thezero
Premium
Moj komp
 
thezero's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 235
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova


@thezero...

Po slici mi se čini da si dobro organizirao sve to, gledaj si samo da ti ne puše tamo gdje sjediš/ležiš (npr. ako klima stane na zid gdje je prozor ukoliko je to bolja pozicija). Što se snage tiče, za S1 ti je dosta 2,5kW, a za S2 ukoliko je spojena sa kuhinjom možda je pametnije 3,5kW staviti. Ako nije spojena, onda isto 2,5kW kao i u S1.

Ako je lova problem, od jeftinijih uređaja si baci oko na Gree ili Mideu. Oba branda ti spadaju u srednju klasu, uglavnom su jeftiniji od Samsunga, Panasonica, LG-a i sl., a ista je klasa.

Gree - GWH09KF-K3DNA6E/I
Midea - MS11MUI-09HRDN1-Q
ili
Midea - MS9AI-09HRDN1-Q


Ako stavljaš u samo jednu sobu, onda probaj dogovoriti poziciju da ti klima ima što direktniju rutu prema ostatku stana. Onda si staviš 3,5kW i usmjeriš da puše kroz vrata pa da se osjeti i u ostatku stana. Mislim da je 3,5kW dovoljno, neće biti ne znam kak hladno u ostatku stana, ali spustiti ćeš vlagu... ali to ti je najbolje dogovoriti uviđaj sa majstorom pa da predloži na licu mjesta nešto...
Na zalost klima ne moze ici na zidove gdje su prozori a ako ide na zidove suprotne od onih koje sam ja naznacio, bit ce do obje sobe i 10m cijevi...
S2 nije spojena s kuhinjom znaci nije ni potrebno da se hladi..
U sobi 1 se lezi/sjedi u donjem lijevom kutu, a u sobi 2 na obije strane su kreveti(u sobi s1 bih usmjerio krilca prema vratima dok bi na sobi 1 usmjerio ravno prema suprotnom zidu da ne puse u osobe koje sjede)

Znaci ako je u pitanju sistem sa dvije unutarnje jedinice, trebala bi mi vanjska s najmanje 5kw otprilike?
thezero je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 15:27   #902
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Tako je, da. Uvijek ti se zbrajaju snage unutarnjih jedinica, a vanjska mora biti u stanju pratiti te snage. Možeš staviti i nešto slabiju od ukupnog zbroja, ali onda će ti klime raditi sa nižim kapacitetom ukoliko rade istovremeno. Ljudi di kupuješ će ti složiti ponudu kak spada, samo kažeš da želiš dual, svaka 2,5kW. Cijena ti se kod multi splita računa zasebno za vanjsku i zasebno po unutarnjoj jedinici.


Ovo kak si nacrtao je onda savršeno. Još ako imaš oluk blizu balkona, možeš si spojiti odvode kondenzata na njega i miran si.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.06.2013., 17:03   #903
thezero
Premium
Moj komp
 
thezero's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 235
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Tako je, da. Uvijek ti se zbrajaju snage unutarnjih jedinica, a vanjska mora biti u stanju pratiti te snage. Možeš staviti i nešto slabiju od ukupnog zbroja, ali onda će ti klime raditi sa nižim kapacitetom ukoliko rade istovremeno. Ljudi di kupuješ će ti složiti ponudu kak spada, samo kažeš da želiš dual, svaka 2,5kW. Cijena ti se kod multi splita računa zasebno za vanjsku i zasebno po unutarnjoj jedinici.


Ovo kak si nacrtao je onda savršeno. Još ako imaš oluk blizu balkona, možeš si spojiti odvode kondenzata na njega i miran si.
Oke hvala puno...

Oluk nemam ali posluzit cek neka velika posuda od 10-20 l ili kanister u kutu balkona
thezero je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 17:35   #904
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Mjerio sam potrošnju struje Mitsubishija (MSZ-GE35VA SuperDc Inverter), na vanjskih 34 stupnja, održava unutarnjih 25 stupnjeva sa nevjerojatnom potrošnjom od 190-200 W, prosječna potrošnja je 0.2kW po satu kroz dan.

Kad sam prebacio sa 25 stupnjeva na minimalnih 16 stupnjeva, neku minutu klima je povukla 800W i opet dalje sa 200W održava temperaturu.

Stvarno nevjerojatna potrošnja struje.

Impresivno

Jbte, meni sobni ventilator trosi 60W
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 21:50   #905
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Impresivno

Jbte, meni sobni ventilator trosi 60W
Pa da, mogao bi klimu u kupaonu ugraditi. Neka 3.5kW klima u punom zamahu troši duplo manje od faking kalorifera . Štedne žarulje, eat yourself!
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 22:50   #906
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Ugradiš klimu i Power LED koristiš umjesto žarulje
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 02:35   #907
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Pa kalorifer od 2kw troši 2kw, a klima od 4kw u grijanju troši oko 1kw
lowrider je online   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 18:07   #908
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
Ja si sve nekako gledam mideu s inverterom u frigokoru koja bi hladila dnevnu na koju je spojena mala kuhinjica...
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 18:45   #909
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Zna li netko Tko ugradjuje Mitsubishi u Osijeku i okolici tj. tko je ovlasteni servis/monter?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 11:21   #910
ziginjo
Premium
Moj komp
 
ziginjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Moze mi netko preporuciti inverter klimu(bez ugradnje) za 4-4.5k? Dali za te novce mogu kupiti nesto od visoke klase(Toshiba,Mitsu)? Ili ipak nesto srednje klase Panasonic,LG... Prostor 25m2,planiram se grijati i zimi kad nisu extremene temperature.
__________________
ziginjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.06.2013., 11:57   #911
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor ziginjo Pregled postova
Moze mi netko preporuciti inverter klimu(bez ugradnje) za 4-4.5k? Dali za te novce mogu kupiti nesto od visoke klase(Toshiba,Mitsu)? Ili ipak nesto srednje klase Panasonic,LG... Prostor 25m2,planiram se grijati i zimi kad nisu extremene temperature.
Tesko za te pare.

Eventualno Toshibina ili Fujitsuova 7-ca, obje su za cash negdje oko 46xx kn, sve ostalo te klase je od 5 pa na dalje.

Toshiba

Fujitsu
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 12:06   #912
ziginjo
Premium
Moj komp
 
ziginjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Tesko za te pare.

Eventualno Toshibina ili Fujitsuova 7-ca, obje su za cash negdje oko 46xx kn, sve ostalo te klase je od 5 pa na dalje.

Toshiba

Fujitsu
Tako sam i mislio,bazirat cu se onda na neku iz srednje klase? Da bas ne uzimam ulazni model od visoke klase,bar mislim da to na isto izadje.
. I mislim da bi mi trebala 3.5kw? Jel su to dvije prostorije odvojene vratima naravno.
__________________
ziginjo je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 12:14   #913
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Za 25m2 ova toshiba bi sigurno ohladila bez beda (moja je 4.6kW hladjenje 5.8grijanje i hladi/grije (samo prijelazni period dok ne upalim centralno) nekih 60 kvadrata bez problema) ali ako uzimas srednju klasu onda odi na 3.5kW.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 19:28   #914
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Listam katalog od Metroa i za oko mi zapne Panasonic Inverter YEMK12X 3,3/3,6 kw. za 3700 kn.

Isplativa kupnja?
__________________


Zadnje izmijenjeno od: srale7. 28.06.2013. u 19:37.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 22:34   #915
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Imam je ja pa možeš pročitati moje postove s teme
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 22:37   #916
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Hehe, zanimljivo mi je kak je Panasonic japanska firma, a na toj klimi piše "made in China"

Ne znam, mi smo prestali raditi sa Panasonicom pošto je MSan generalni uvoznik (servisni dijelovi idu preko njih), a strašno su neodgovorni. Panasonicu krepala elektronika i čovjek je čekao novu pločicu cca pola godine, a izlika je bila da im je stigla potrgana u transportu i tu izliku su par puta upotrijebili. Pa jebemu kad je neka komponenta došla potrgana u transportu, u zaštitnoj kutiji, stiroporu, anti statičkoj vrećici itd., a kamoli da dođe par puta za redom potrgana


Cijena je OK, ali ne znam, teško mi je dati blagoslov, ne bi te htio zeznuti. Probaj vidjeti kod specijaliziranih dućana da li imaju nešto bolje u ponudi, praktički kod svakoga možeš dogovoriti određeni rabat, probaj, ništa te ne košta kontaktirati ljude okolo.


EDIT:

Kak uopće Metro naplaćuje montažu klime?

Vidio sam u Pevecu da ljudi kupe posebno klimu i na poseban račun na blagajni plate montažu... a poslije!? Platiš montažu i kaj onda, s kime dogovaraš termin, poziciju itd.!? To mi se ne sviđa kod robnih kuća, trgovac će ti prodati klimu koja hladi, neće te niti pitati koliko metara je instalacija i da li uopće klima koju prodaje podržava takvu instalaciju. Da ne pričam kak postoje kućanstva gdje je fizički nemoguće staviti klimu (rijetko, ali imali smo nedavno jednu takvu), pa tamo samo mobilna dolazi u obzir... Kak onda to naknadno rješavaš nakon što si već zaglibio i platio klimu i montažu!?

Zadnje izmijenjeno od: Bartuc. 28.06.2013. u 22:48.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2013., 22:47   #917
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ima krasna uzrečica: Ko ne plati k * * * u plati likara
Stisni se još za tih 1000 i uzmi normalnu klimu.
Ta "mobilna" klima je sve samo ne mobilna + rupetina za ispuh koju treba napraviti / otvoriti a kasnije zatvoriti + svako malo trči prazni kondezat jer se skupla unutra umjesto da ide vani + ...
e Nikky da bi reč rekel :-)

a i likari moraju zivit :-)
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 00:29   #918
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
@Bartuc

I na japanskom Micubišiju piše made in thailand

Znači ako za Panasonic klimu bude trebao neki dio, postoji mogućnost da ce se to zakomplicirat by MSan.

Za oko mi je zapela zbog cijene, jer ako se ne varam inverteri te klase i snage obično koštaju >4k kn. Trebalo bi svakako provjerit tko montira tu klimu i koliko kosta ta ovlaštena montaza.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 09:52   #919
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Istina, da

Prosurfaj još kod ovlaštenih distributera, pošalji par mailova, ako ne dobiješ bolju ponudu, onda zemi Panasonica. Možda će kod tebe raditi kao urica pa nećeš imati veze sa MSanom.
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2013., 15:20   #920
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
ajmo brzinsko pitanje, već neko vrijeme sam van ovog biznisa...

kakva je Midea? čije kompresore koriste?

neko čuo za maxon klima uređaje?
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2013., 15:26   #921
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
neko čuo za maxon klima uređaje?
Prijatelj se bavi prodajom istih, kaže da su skroz uredu.
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2013., 09:07   #922
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor poweeer Pregled postova
Prijatelj se bavi prodajom istih, kaže da su skroz uredu.
čuo se s serviserom, postotak reklamacija manja je od 0.1% po prodanim jedinicama. Unutra znaju bit svakavih kompresora, u inventerima ima i mitsubushi i toshiba kompresora....

5 kw inventer za cca 4000kn, neloš dizajn, prosječna buka. Ja mislim da će jedna hladit kod mene. rastavim je kad je uznmem baš da vidim čiji je kompresor.
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2013., 17:53   #923
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jel ima ko za preporucit dobrog servisera?
Al bas servisera...

Godinu dana stara klima Samsung sa inverterom mi je pocela rondat... Unutrasnja jedinica. Kad ju malo potapsam sa strane onda prestane. Trebalo bi ju valjda rastavit i podampat. Ja se ne bi u to upustao, kolko srece imam u zadnje vrijeme jos ce se sve raspast. Nemam nista protiv buke protoka zraka, al kad krene drndat onda se rađe znojim nego ju slušam.
A pametan i ja sto sam Samsung uzimao. Samsung i njihova vjecna plastika. Ne stoji drito uz zid, na jednoj strani ima par mm lufta, kad ju stisnem onda prestane... Al to je vjerojatno radi neravnog zida.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2013., 11:41   #924
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Koliko dođe i gdje ima za kupiti sredstvo za dezinfekciju klime. Naime klima mi je počela davati miris po ribi. Pa bi ja sad to malo porastavljao i našpricao.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2013., 15:57   #925
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
bilo je već priče i procedure stranu-dve prije, pa nebilo ti teško jel
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2013., 22:50   #926
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
I Toshiba i Mitsubishi imaju 3 godine bezuvjetnog jamstva (nije potreban sezonski servis). Mada sad nemrem garantirati da svi dućani koji prodaju te uređaje daju takvo jamstvo, to najbolje pitaj kad se odlučiš za dućan. Daikin ima također 3 godine, ali uz redovan servis.

Ovo bezuvjetno jamstvo uključuje to da je klima postavljena od ovlaštenog servisera?

Imam situaciju, postojeća klima, 11. kat nebodera i kao zamjena ce vjerojatno doci Mitsubishi MSC-GE35VB, znači treba samo skinut postojeću i staviti novu, pa me zanima jel to mora napraviti ovlasteni servis i koliko to kosta?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2013., 18:12   #927
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ovo bezuvjetno jamstvo uključuje to da je klima postavljena od ovlaštenog servisera?

Imam situaciju, postojeća klima, 11. kat nebodera i kao zamjena ce vjerojatno doci Mitsubishi MSC-GE35VB, znači treba samo skinut postojeću i staviti novu, pa me zanima jel to mora napraviti ovlasteni servis i koliko to kosta?
Logicki receno to te bude jos najmanje kostalo jer ti je sva instalacija vec postavljena samo treba zamijeniti uredaj staru za novu. Mislim da nece vaziti garancija jer se nezna sa sigurnoscu dali je kupac postavio kako treba prema upustvama, citaj ima i takvih bedaka da ce sfusati citavu stvar i pozivati se na garanciju zbog svoje nesposobnosti.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2013., 17:31   #928
BennyK
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 0
Bok svima. Trebam hitni savjet jer tata je u vezi vrucina zavrsio na hitnoj (nesto sa srcem) pa me je doktor savjetovao da radi tate ugradim klima uredaj.

Razgovarao sam sa 3 servisera klima uredaja u vezi odabira istoga.
Financijska situacija je ogranicila izbor pa moram izabrati izmedju 3 uredjaja.

1. Vivax 3,5Kw bez invertera
2. Daewoo 3,5Kw sa inverterom
3. Midea 3,5Kw bez invertera ali sa bio filterom i ionizatorom.
Svi kostaju jako slicno -razlika 200kuna.

Svaki od servisera mi je preporucio drugi model pa sada imam problem koju izabrati...

Koju biste Vi savjetovali da kupim od gore navedenih?
Bitno mi je da bude solidna (ne ocekivam cuda za te novce) i da u slucaju kvara budu dostupni dijelovi i servis.

Zadnje izmijenjeno od: BennyK. 31.07.2013. u 17:36.
BennyK je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2013., 17:38   #929
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor BennyK Pregled postova
Bok svima. Trebam hitni savjet jer tata je u vezi vrucina zavrsio na hitnoj (nesto sa srcem) pa me je doktor savjetovao da radi tate ugradim klima uredaj.

Razgovarao sam sa 3 servisera klima uredaja u vezi odabira istoga.
Financijska situacija je ogranicila izbor pa moram izabrati izmedju 3 uredjaja.

1. Vivax 3,5Kw bez invertera
2. Daewoo 3,5Kw sa inverterom
3. Midea 3,5Kw bez invertera ali sa bio filterom i ionizatorom.
Svi kostaju jako slicno -razlika 200kuna.

Svaki od servisera mi je preporucio drugi model pa sada imam problem koju izabrati...

Koju biste Vi savjetovali da kupim od gore navedenih?
Bitno mi je da bude solidna (ne ocekivam cuda za te novce) i da u slucaju kvara budu dostupni dijelovi i servis.
Po marki Midea, pi inverteru Daewoo.
Napiši koliko te dođu, pa da ti ekipa možda iskopa neko bolje riješenje.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2013., 17:59   #930
BennyK
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Napiši koliko te dođu, pa da ti ekipa možda iskopa neko bolje riješenje.
Vivax i Midea 2000kuna a Daewoo 2200kuna.
BennyK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na