Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2011., 00:44   #61
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
ma mislim da se nikako sa sc2 enginom nemože napravit bolja dota nego ona originalna sa wc3 engineom. iz jedne jednostavne stvari, sto je wc3 puno šareniji, življi, zabavnije izgleda, a mislim da ce valve ic na isti taj djir da ostavi to šarenilo, mislim da ce igra izgledat onako cartoon kao tf2, samo odozgo. nevidim nacina da fejla. novi engine, ljepsa grafika, stari likovi (neki novi), stari spellovi i brdo vise mogucnosti.

kako može failat?
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2011., 01:00   #62
Fridayx
Prevara na Tržnici
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: somwhere over the rainbow...
Postovi: 55
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
danas se ljudi uvrijede ako kažeš što protiv blizzarda ili ako kažeš da je neka strategija bolja od starcrafta itd
rec da je neki RTS bolji od starcrafta2 (osim wcIII) je po meni smrtni grjeh

Citiraj:
Autor domis Pregled postova
jesi li ti ikad vidio source engine?
ako jesi, znas li sve mogucnosti tog engine-a?
ako znas, zasto glumis majmuna i seres po svemu sto nije od blizzarda?

ugl, dotu su napravili "useri", ne blizzard, ne valve ne neki drugi studio.
dotu2 nastavljaju raditi "useri", ne blizzard, ne valve i ne neki drugi studio.

kod dote je blizzard dao samo engine, kod dote2 isto tako samo sto je u pitanju valve
pa onda reci nesto o failanju.

fail po mome je hon i to zato jer je "nacifran", heroji mi mutavo izgledaju i sva atmosfera je nekako mračna, dosadna...
Ljudi izvlace iz konteksta previse, ko je rekao da neke druge firme nisu gg osim blizzarda? Source? Hah.. pa naravno da znam sta je jebeni source, i da mogucnosti su mu mnoge, i da prozvakao se i ispljuno na 10 000 razlicitih gameova, ali ruku na srce.. njegovo vrijeme je proslo.

Btw vezano uz engine, jesi ti vidio mozda sc2 engine? Did u? Si vidio realtime animacije? Source izgleda smjesno pored toga...

Dotu su napravili Icefrog studios (mali team ljudi) i upravo TE ISTE LJUDE je blizzard stavio pod svoj krov i oni rade na blizz doti. Nemoj mi molim te iznositi glupe cinjenice jer znam puno vise od onog sta ovdje ljudi misle, po honu nisam htio nista govorit da se nekolicina ljdui poput tebe nebi rasplakala ali imho game je Wannabe Dota sa statsima, matchmakingom i Disc protectionom i nista vise!
Fridayx je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2011., 10:26   #63
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Fridayx Pregled postova
rec da je neki RTS bolji od starcrafta2 (osim wcIII) je po meni smrtni grjeh



Ljudi izvlace iz konteksta previse, ko je rekao da neke druge firme nisu gg osim blizzarda? Source? Hah.. pa naravno da znam sta je jebeni source, i da mogucnosti su mu mnoge, i da prozvakao se i ispljuno na 10 000 razlicitih gameova, ali ruku na srce.. njegovo vrijeme je proslo.

Btw vezano uz engine, jesi ti vidio mozda sc2 engine? Did u? Si vidio realtime animacije? Source izgleda smjesno pored toga...

Dotu su napravili Icefrog studios (mali team ljudi) i upravo TE ISTE LJUDE je blizzard stavio pod svoj krov i oni rade na blizz doti. Nemoj mi molim te iznositi glupe cinjenice jer znam puno vise od onog sta ovdje ljudi misle, po honu nisam htio nista govorit da se nekolicina ljdui poput tebe nebi rasplakala ali imho game je Wannabe Dota sa statsima, matchmakingom i Disc protectionom i nista vise!
Ja znam samo da neću igrati blizz dotu ako za to budem morao kupovat SC2, ako jedinice budu iz SC2 odnosno ako nenađem bar 90% istvojetnih heroja koji su sada u doti.


Al budemo vidjeli sve kad izađe, nema smisla se svađat a i jedna i druga dota neće izaći skoro godinu dana


EDIT:



ako će ta blizz dota biti slična ovome, sigurno ju neću igrati. Totalno promašen koncept dote i heroja, heroja, ne strojeva.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 21.01.2011. u 10:45.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2011., 16:08   #64
Fridayx
Prevara na Tržnici
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: somwhere over the rainbow...
Postovi: 55
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ja znam samo da neću igrati blizz dotu ako za to budem morao kupovat SC2, ako jedinice budu iz SC2 odnosno ako nenađem bar 90% istvojetnih heroja koji su sada u doti.


Al budemo vidjeli sve kad izađe, nema smisla se svađat a i jedna i druga dota neće izaći skoro godinu dana
pa ako ti je za izvornu dotu trebao wcIII cdkey po kojoj logici ti nece trebat sc2? Pogledaj onaj filmic koji sam postao gore i prepoznat ces neke stare heroje u novom ruhu tipa yurneo ili pudge...
Fridayx je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2011., 20:45   #65
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Fridayx Pregled postova
pa ako ti je za izvornu dotu trebao wcIII cdkey po kojoj logici ti nece trebat sc2? Pogledaj onaj filmic koji sam postao gore i prepoznat ces neke stare heroje u novom ruhu tipa yurneo ili pudge...

Da, al w3 sam platio 100kn, a sc2 je 350... plus postoji mogućnost da će se plaćati mjesečno kao i wow. A dota se recimo može igrat i na jednom eurobattle.net-u koji je u rangu orginalnih servera...
Da, pudge izgleda ko neki plišeno medo, ko i većina ostalih na videu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 02:28   #66
VeNoMouS
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: qwe wqe
Postovi: 9
nadam se da ce ispast kako treba
VeNoMouS je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 02:59   #67
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
Citiraj:
Autor Fridayx Pregled postova
Dotu su napravili Icefrog studios (mali team ljudi) i upravo TE ISTE LJUDE je blizzard stavio pod svoj krov i oni rade na blizz doti.
Odkud si ti ovo izvukao, zar nije obrnuto, IceFrog i ekipa rade s Valveom na Doti 2...
T0X1C je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 16:40   #68
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor T0X1C Pregled postova
Odkud si ti ovo izvukao, zar nije obrnuto, IceFrog i ekipa rade s Valveom na Doti 2...
@firadyx Icefrog KOA PRVO nije tim ve jedan covjek i radi na doti 2, odkle ti ovo sto si napisao neznam...
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 12:46   #69
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Jel ima kakvih updejtova što se tiče dote2, i jedne i druge?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 13:01   #70
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
druga polovica 2012. kolko sam ja čuo...
domina je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2011., 03:29   #71
YourDesire
Registered User
 
YourDesire's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: našice
Postovi: 1
jao i da se nisam vec nagledao tonu prepucavanja oko toga koja igra ima veceg ovi postovi smaraju. moj stav je, svako voli svoj stil, netko voli primat netko voli davat. i AMEN.

e al nisam tu zbog tog. uglavnom, jedan od ljudi sa domaceg podrucja, iz slavonije eksuli, my very good friend, kroz zadnjih 7 mjeseci vodi najveci fan dota 2 site na svijetu. sve sto vas zanima vezano uz dotu 2 mozete naci tamo. osim toga, trenutno vodimo jedan projekt na portalu koji vam moze osigurat besplatan primjerak igre, pa ak imate viska vremena, skicnite
osim tog, imamo afinitete prema domacim ljudima, pa se slobodno javite covjeku sa nekom sexy porukom za bonus bodove.

short info s obzirom na kvantitetu i kvalitetu informacija u zadnjih 6-7 mjeseci:

> dota 2 ce vjerojatno izaci negdje sredinom ili krajem jeseni. zasto? zato sto valve vec sada, sto je bilo potvrdeno i od strane ice-a, vodi private beta testing. tako da prvotne najave vezano uz izlazak igre pretkraj godine su full realne. dao bih ocjenu od 90%

> kad mozemo ocekivat nesto kvalitetno vezano uz dotu 2? prije par mj, ice je potvrdio da se moze ocekivati slight preview dota 2 projekta na skorasnjoj san diego konvenciji. sta mu je to znacilo, nitko ziv ne zna. al vjerujemo da se politika valvea promjenila od tada, pa ne namjeravaju izbaciti nikakav info sto bi moglo dati ideju s2 i riotu za nekim sexy promjenama.

> za sve ostalo sto vas zanima, bacite pogled na signature :*
__________________
Sve sto se ima i treba znat o doti 2 > http://www.dota2portal.org/
YourDesire je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2011., 14:43   #72
Jova_
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor Fridayx Pregled postova
rec da je neki RTS bolji od starcrafta2 (osim wcIII) je po meni smrtni grjeh

Starcraft:BW je daleko bolji od dvojke i dvojka mora još puno puno raditi na balansu i poboljšanjima da bi bila kao jedinica. Znam jer sam igrao jako dugo.

Osim toga community je bio dosta veći nego na SC2. Kad se sjetim koliko je igraca prije znalo bit u HRV-1 u odnosu na sacicu sad ...

A on topic igram dotu vec par godina i jedva cekam dvojku. Nadam se samo da ce se nekako rijesit djece i flamera (napravit nekakav sustav slican dotaliciosu - ako leavas ili psujes warning pa ban i gg). Just my two cents.
Jova_ je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2011., 13:30   #73
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Evo ga, sluzbeni preview Dote2 ce se dogoditi na izlozbi Gamescom, gdje ce se odigrati i turnir u Doti2 gdje sudjeluje trenutna sva svjetska krema u DotA worldu...

Nagrada za prvo mjesto je vrtoglavih 1,000,000$, sto znaci da Valve misli ozbiljno...

http://dota2.com/
http://www.gosugamers.net/dota/news/...nt-at-gamescom

Zelio bih jos napomenuti da prvi hrvat koji ce igrati Dotu2 jest Dominik 'Lacoste' Stipić, koji igra za europski powerhouse OK.nirvana.int, jednu od top 5 europskih ekipa u doti...

Zazelimo mu srecu
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2011., 14:25   #74
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,157
ako se sjetim, budem pratil...ipak me zanima kak ta dota2 izgleda
domis je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2011., 10:32   #75
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Evo ga, sluzbeni preview Dote2 ce se dogoditi na izlozbi Gamescom, gdje ce se odigrati i turnir u Doti2 gdje sudjeluje trenutna sva svjetska krema u DotA worldu...

Nagrada za prvo mjesto je vrtoglavih 1,000,000$, sto znaci da Valve misli ozbiljno...

http://dota2.com/
http://www.gosugamers.net/dota/news/...nt-at-gamescom

Zelio bih jos napomenuti da prvi hrvat koji ce igrati Dotu2 jest Dominik 'Lacoste' Stipić, koji igra za europski powerhouse OK.nirvana.int, jednu od top 5 europskih ekipa u doti...

Zazelimo mu srecu
opa milja dolara, pa idem i ja igrati dotu..
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 01:04   #76
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472

Zadnje izmijenjeno od: veve. 16.08.2011. u 01:27.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 01:18   #77
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Mnogo dobro.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 01:28   #78
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
bas mi se ne sviđa novi dizajn pola heroja, mislim da su ih dosta usrali ovako kako gledam :/ jbg, navika, dota mi i je draga zbog tih likova... btw jel zna ko od vas sta bi moglo bit ono plavo sta rastvori usta ka predator, onaj drugi je vjerovatno razor?
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 13:10   #79
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
baš je predobro. jedva čekam.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 13:32   #80
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Grafika i atmosfera u igri (barem koliko vidim iz slika) je dobro napravljena, iako mi vise od pola likova izgleda ko iz neke japanske fighting igre .
Osobno bi bija zadovoljan da su samo uredili grafiku (done) i napravili dobar engine... Nadam se da ce biti dobra ko i ®.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 13:38   #81
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Hm, meni ne izgleda primamljivo, al čeka se sutra da vidimo . Ipak vjerujem da će biti ne loše.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 15:00   #82
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Eto,kaze jedini hrvat koji igra : "Drugacije je, novo je, ali je opako dobro, i teze je lasthitat pun k nego u doti"


WOOHOOO )
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 15:18   #83
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Grafika i atmosfera u igri (barem koliko vidim iz slika) je dobro napravljena, iako mi vise od pola likova izgleda ko iz neke japanske fighting igre .
Osobno bi bija zadovoljan da su samo uredili grafiku (done) i napravili dobar engine... Nadam se da ce biti dobra ko i ®.
HoN
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 15:22   #84
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ma hon je tetris naspram dote, a kamoli dote 2 .
Edit: nemojte uopce pomislit uspoređivat hon i dotu2
http://i.imgur.com/Yg5za.gif

Zadnje izmijenjeno od: domina. 16.08.2011. u 15:42.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 15:26   #85
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
*smijeh*
Dobri argumenti.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 16:14   #86
ezz
Premium
Moj komp
 
ezz's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 297
Hon po meni izgleda bolje i od dote,lol,i dote2, ovo su sve neki cartoonish likovi, hon jedini izgleda ozbiljno
__________________
ezz je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 16:29   #87
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ma meni se isto ne sviđa što su crtićasti, al nadam se da nebu prekićasto .
evo još par slika: LINK
I ono kaj me još muči su zvukovi.. nadam se da budu barem slični...
domina je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 16:40   #88
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor ezz Pregled postova
Hon po meni izgleda bolje i od dote,lol,i dote2, ovo su sve neki cartoonish likovi, hon jedini izgleda ozbiljno
Da,zato radi grafike 500 000ljudi igra hon,a 12mil ljudi igra dotu


U doti treba grafika biti prejednostavna,u honu umara jer su se previse trudili oko grafickog dizajna, dok im mehanika i gameplay steka.


Ali pricekat cemo jos par dana da vidimo to uzivo kako izgleda, zasad ovi koji igraju su prezadovoljni ( u granicama u kojima mogu pricati o tome )
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 16:54   #89
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Pa normalno da DotAu igra više ljudi jer je stara 100 godina te je besplatna u obliku piratske verzije.
HoN je donedavno postao F2P, star je 2 godine i community mu raste neprestano.

HoN je u svakom aspektu kvalitetniji i od DotAe i od LoLa... Od grafike i gameplaya, do zvuka, tehničke izvedbe itd.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2011., 16:56   #90
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
Pa normalno da DotAu igra više ljudi jer je stara 100 godina te je besplatna u obliku piratske verzije.
HoN je donedavno postao F2P, star je 2 godine i community mu raste neprestano.

HoN je u svakom aspektu kvalitetniji i od DotAe i od LoLa... Od grafike i gameplaya, do zvuka, tehničke izvedbe itd.
Da tako je. Ali ovo je topic o Doti2, pa ako te zanima HoN molio bih te da ne pises tu nama luzerima koji ce igrat dotu2
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na