Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 20.10.2014., 17:26   #2191
dragan0103
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Srbija,Smederevo
Postovi: 35
Da li se zna kad ce izaci kitkat 4.4.2 za asus zenfone 5? I da li postoje neki ROmovi za njega?
dragan0103 je offline  
Staro 20.10.2014., 17:33   #2192
Danndy
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 32
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jiayu G4S, ako ih još negdje ima.
Koja je cijena OK? Našo sam neke po 183 USD.
Vidim da ima jedan slot za normalnu SIM i jedan za mikro. Pitanje, onaj koji je za 3g internet, da li je to ova normalna? meni bi trebala takva.
i jel sigurno da je na 900mhz 3g? jer na mob.hr pišu da je samo 2100 ?

Zadnje izmijenjeno od: Danndy. 20.10.2014. u 17:49.
Danndy je offline  
Staro 20.10.2014., 18:01   #2193
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Danndy Pregled postova
Koja je cijena OK? Našo sam neke po 183 USD.
Vidim da ima jedan slot za normalnu SIM i jedan za mikro. Pitanje, onaj koji je za 3g internet, da li je to ova normalna? meni bi trebala takva.
i jel sigurno da je na 900mhz 3g? jer na mob.hr pišu da je samo 2100 ?
Prijateljski savjet, nemoj kupovinu mobitela uvjetovati veličinom svoje SIM kartice. Na micro sim će ti besplatno izrezati karticu u svakom T-centru, Vip centru ili Tele2 centru(ovisno koja si mreža). Postupak je kratak i brz. Ako prilikom toga dođe do problema jednostavno će ti besplatno ponuditi novu. Nemoj rezati karticu sam jer u tom slučaju će ti naplatiti SIm ako taj stari prestane raditi. Ako ikad kasnije budeš trebao istu karticu staviti u taj stariji slot imaš plastični konverter u koji samo ubaciš tu novu. Kad se mini sim izreže u micro samo to zlatno i ostane od kartice, tako da je to u redu. Neke preporuke si već dobio.
bg_4_l je offline  
Staro 20.10.2014., 18:37   #2194
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Citiraj:
Autor Danndy Pregled postova
Trebao bih za preporuku mobitel ala coolpad f1 (nemojte sad odmah skakati da nema boljeg, može biti i malo lošiji, cijenom tu negdje), da je Dual SIM, ALI da mu je jedan utor normalne veličine, dakle ne za mikro sim karticu (znam da se kartice mogu zamijenit, tako da nemojte me ni tu napast) ;-) Svaka preporuka je dobrodošla
Neo n003. Mobitel star više od godinu dana koji će i sad ebati mamicu većini spominjanih uređaja.
pokra89 je offline  
Staro 20.10.2014., 20:02   #2195
Danndy
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 32
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Prijateljski savjet, nemoj kupovinu mobitela uvjetovati veličinom svoje SIM kartice. Na micro sim će ti besplatno izrezati karticu u svakom T-centru, Vip centru ili Tele2 centru
Radi se o VIpu, kartice se više ne režu nego mijenjaju za Micro SIM, što nije problem, ali tu promjenu uvjetuju registracijom broja, što mi ne odgovara. Tmobile je promjenu napravio bez problema, nije tražio registraciju, VIP inzistira.

@pokra89 Koliko sam našao na netu, on ima 3G na 850, ne 900. Da li griješim?
Danndy je offline  
Staro 20.10.2014., 20:57   #2196
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,343
Citiraj:
Autor dragan0103 Pregled postova
Da li se zna kad ce izaci kitkat 4.4.2 za asus zenfone 5? I da li postoje neki ROmovi za njega?
Hoće. Čiato sam nedavno o tome na GSMAreni. Mislim da je za 6 već počeo izlaziti, a uskoro će i drugi modeli iz linije doći na red.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 20.10.2014., 21:03   #2197
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Moj prvi susret sa cynogenmodom. OnePlus One je u pitanju, nakon sto sam prodao G3, narucio ovu zvjerku. I evo nakon 2 tjedna mogu reci da je meni osobno ovaj mobitel dosta bolji od G3.

Jedine prednosti G3 ima u kameri, kao i u tankim bezelima pa je osjetno lakse baratati istim. Uzeo sam 64gb verziju naravno, pa mi sd kartica ne igra nikakvu ulogu. Baterija je za pohvaliti, dan i pol mi izdrzi bez obzira kako isti koristio. A dva dana umjerenog koristenja (pozivi, viber, surfanje, glazba, itd., ne gejmam na mobitelu).

Pohvale kinezima na mobitelu, uz xiaomi ovo mi je najbolji android kojeg sam ikad probao/imao
Mileni je offline  
Staro 20.10.2014., 21:38   #2198
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
Neo n003. Mobitel star više od godinu dana koji će i sad ebati mamicu većini spominjanih uređaja.
Jel ovaj?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 20.10.2014., 22:57   #2199
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Kurodokolenko Pregled postova
Ja sutra narucujem Umi C1, valjda ce to okej ispast sve skupa..
i ja ću na kraju vjerojatno taj uzet. od kuda uzimaš?
antelife?
svugdje ima identičnu cijenu u lipu - pitanje je tko daje najveći popust
tizhu je offline  
Staro 20.10.2014., 23:21   #2200
Slav3n
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb - Križevci
Postovi: 145
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Jel ovaj?

Wtf? Prije pola godine je na to2c bio cca 190$.

Jel ima netko ZTE red bull slabiju verziju? Kak vam drzi baterija, jel sve radi out of box?
Slav3n je offline  
Staro 20.10.2014., 23:26   #2201
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Slav3n Pregled postova
Wtf? Prije pola godine je na to2c bio cca 190$.
Da, ali ne proizvodi se više a tamo gdje ga još imaju su sad nabili cijenu, za slučaj da postoji netko tko stvarno želi baš taj uređaj. Teško da bi se isplatio i za 190$ trenutno, a za ovih 240$(minimalno što sam našao) je suprotno od isplativog unatoč dobrom iskustvu koje kolega ima s njim(u što mu apsolutno vjerujem, ali ipak su noviji uređaji primamljiviji).
bg_4_l je offline  
Staro 20.10.2014., 23:27   #2202
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Jel ovaj?
haha cijene. iako, ako neki cuboti i slicni kostaju 180 i vise dolara onda ovaj moze i 350+
@danndy, jbg nisam vidio da ti je to uvjet :/
pokra89 je offline  
Staro 21.10.2014., 06:40   #2203
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,343
Nakon Motorole, Lenovo bi kupio i BB
http://www.slashgear.com/lenovo-tipp...week-20351419/

OPO na 1 sat mijenja sistem kupnje te omogućuje pre-order bez invitea
http://oneplus.net/blog/2014/10/get-...or-pre-orders/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 21.10.2014., 09:17   #2204
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Jel neko ima lenovo a850 i kako stojite sa sot vremenom na istom?
zupy je offline  
Staro 21.10.2014., 09:24   #2205
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Citiraj:
Autor zupy Pregled postova
Jel neko ima lenovo a850 i kako stojite sa sot vremenom na istom?
Imao sam ga ja. SOT nije bio nista posebno, imao sam 3-4 sata.. 2250 mAh na 5.5'' i nije neka sreca, ali bez problema je izdrzavao cijeli dan koristenja.. Gore je bio onaj Linerty ROM ili tako nesto, ako se dobro sjecam, taj mi se pokazao najbolji..
Wuchko je offline  
Staro 21.10.2014., 10:08   #2206
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
OPO na 1 sat mijenja sistem kupnje te omogućuje pre-order bez invitea
http://oneplus.net/blog/2014/10/get-...or-pre-orders/
odakle se on trenutno moze najjeftinije nabavit?
pokra89 je offline  
Staro 21.10.2014., 10:39   #2207
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Citiraj:
Autor Danndy Pregled postova
Da, ali ovo je stara kartica, ono zlatno joj je veće nego kod mikro sim kartice, tj ono zlatno je veće od cijele mikro sim kartice, tako da rezanje mislim da ne dolazi u obzir...ili griješim?
Može se rezati i ta kartica.

Citiraj:
Autor Danndy Pregled postova
Radi se o VIpu, kartice se više ne režu nego mijenjaju za Micro SIM, što nije problem, ali tu promjenu uvjetuju registracijom broja, što mi ne odgovara. Tmobile je promjenu napravio bez problema, nije tražio registraciju, VIP inzistira.

@pokra89 Koliko sam našao na netu, on ima 3G na 850, ne 900. Da li griješim?
Ako te brine da je broj dostupan možeš tražiti da bude nedostupan u imenicima, a može se broj i odregistrirati
6Finger je offline  
Staro 21.10.2014., 11:11   #2208
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nakon Motorole, Lenovo bi kupio i BB
http://www.slashgear.com/lenovo-tipp...week-20351419/

OPO na 1 sat mijenja sistem kupnje te omogućuje pre-order bez invitea
http://oneplus.net/blog/2014/10/get-...or-pre-orders/
Mali Off topic oko Motorole i Lenova, Motorola je još uvijek Google-ova. To preuzimanje traje i traje, a kako stvari stoje trajat će još jako dugo.. Osim standardnog čekanja kod tako velikih transakcija, mislim da je u pitanju i to što je Lenovo Kineska firma.
partwish je offline  
Staro 21.10.2014., 11:44   #2209
Danndy
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 32
Citiraj:
Autor 6Finger Pregled postova
Može se rezati i ta kartica.
a može se broj i odregistrirati
Kako se broj odregistrira? Aj ako se može rezat, onda je riješen problem. Samo to bi značilo tik do zlatnog, to ću morati kod nekoga tko ima rezač baš
Danndy je offline  
Staro 21.10.2014., 12:08   #2210
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Pogledaj po trgovačkim centrima u trgovinama mobitela. Spremi i izrezani okvir ali ga ne guraj samog u prazni slot jer bi mogao zapet pri vađenju
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 21.10.2014., 13:03   #2211
CheCola
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 371
evo prošla je već više od godina dana sa druženjem sa gigabyte gsmart aku a1, i moram priznati da me mobitel iznenadio, ne posustaje u radu, nikakvih grešaka ni intervencija nije bilo, osim jednog omanjeg problema koji ne utječe na sami rad i sl. ali može iritirati - prašina na ekranu, na neku foru mi je ušla prašina, pa se kuži kada su tamne pozadine....
iako sam bio skeptičan što se kineza tiče, ovaj je uvelike promjenio moje mišljenje, neznam jedino da li je to zato jer nosi gigabyte-ovo ime pa je kvaliteta na nešto višoj razini
CheCola je offline  
Staro 21.10.2014., 14:04   #2212
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Citiraj:
Autor Wuchko Pregled postova
Imao sam ga ja. SOT nije bio nista posebno, imao sam 3-4 sata.. 2250 mAh na 5.5'' i nije neka sreca, ali bez problema je izdrzavao cijeli dan koristenja.. Gore je bio onaj Linerty ROM ili tako nesto, ako se dobro sjecam, taj mi se pokazao najbolji..
Huh mislim da ne mogu ja izvuc i ni 3 probat cu izkalibrirat bateriju pa da tocno vidim - il me hbe rom ili baterija.
zupy je offline  
Staro 21.10.2014., 19:14   #2213
Kurodokolenko
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: /
Postovi: 4
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
i ja ću na kraju vjerojatno taj uzet. od kuda uzimaš?
antelife?
svugdje ima identičnu cijenu u lipu - pitanje je tko daje najveći popust


Jos uvijek razmisljam, zadnja preporuka je bila comebuy sa skladistem u njem, mozda to2c.. ili ipak banggood. :ne zna:
Kurodokolenko je offline  
Staro 21.10.2014., 19:33   #2214
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 407
ja 16og narucio sa mini deala i vidim da je mb danas u zg dosao..
R3nchi je offline  
Staro 22.10.2014., 08:25   #2215
DMan
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 46
Potencijalno dobar i jeftin odron:

http://www.focalprice.com/MH1151W/Pr...1443NR_MH1151W

Pro:
-FHD IPS 5,2"
-octa core

Con:
- 1GB RAM
- baterija? (2250 mAh)
- podrška?
DMan je offline  
Staro 22.10.2014., 09:13   #2216
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Da malo osvježim temu

MTK6582 i MTK6592 su, što se proizvodnje novih uređaja tiče, u silaznoj putanji. Kinezi već u
suradnji s Mediatekom pripremaju novu generaciju mobilnih uređaja.

Ovako izgleda mapa sa sadašnjim i novim čipsetima:



Neki od ovih uređaja su već na tržištu i predstavljat će novu mainstream ponudu
za kraj ove i dobar dio sljedeće godine:

MTK6732 zamjenjuje četverojezgreni MTK6582
Osnovne karakteristike:
64-bitni čipset. MTK6732 koristi Cortex-A53 procesor s četiri jezgre, osnovna frekvencija je 1.5GHz
(low-end je na 1.3 GHz), integrirani Mali-T760 GPU čija je frekvencija niža od one na MTK6752 čipsetu
(500MHz) , podržava HD ekran, 13MP kameru te 1080p video reprodukciju i snimanje , opremljen je MediaTek
multi-mode LTE modemom koji je kompatibilan sa standardnim 4G / 3G i GSM mrežama. Predviđen je za nižu
klasu mobilnih uređaja s očekivanom cijenom od 100 – 150 USD.




MTK6752 zamjenjuje osmojezgreni MTK6592
Osnovne karakteristike:
64-bitni, 8-jezgreni čipset s ARM Cortex-A53 arhitekturom, osnovna frekvencija je do 2GHz, integrirani
Mali-T760 GPU s odličnom podrškom za multimediju, podrška za 1080p H.265 i H.264 video zapis
(hardverski podržano kodiranje). Podrška za 16MP kameru s integriranim dual ISP-om, integrirani
CAT4 LTE modem. Predviđen je za srednju klasu kineskih mobilnih uređaja s očekivanom cijenom od 150 – 250 USD.




MTK6595 – Čipset za kineske flagship smartfone
Osnovne karakteristike:
Ovisno o frekvenciji procesora mediatek nudi tri verzije ovog 8-jezgrenog čipseta sastavljenog od
četiri A7 + četiri A17 jezgre koje kuckaju na frekvenciji do 2.5GHz:
  • MTK6595M
  • MTK6595
  • MTK6595T
Integrirani IMG G6200 GPU podržava H.265 ultra HD video reprodukciju i snimanje, 2K ekran, podrška za
20MP kameru, integrirani multi-mode multi-band LTE MODEM s podrškom za CAT4 standard, dual-band
WiFi, GLONASS GPS. Jedan od prvih proizvođača koji su predstavili seriju uređaja s ovim čipsetom je
renomirana tvrtka MEIZU, koja do sada nije koristila mediatek procesore. Predviđen je za visoku klasu
kineskih mobilnih uređaja s očekivanom cijenom od 250 – 500 USD.



P.S.
Uočljivo je i da mediatek postavlja MTK6595 čipset u premium klasu mobilnih uređaja

P.P.S.
Obratite pažnju na veličine ekrana. Potvrđen je trend od 5-5.5".
U pogledu kompatibilnosti s domaćim mrežama ugodno iznenađenje je 5-band mode ili u prijevodu:
GSM + WCDMA + TDSCDMA + FDD-LTE + TD-LTE
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 22.10.2014. u 09:30.
Dakok je offline  
Staro 22.10.2014., 09:14   #2217
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,343
@dman
Kopije poznatih modela (S5 u ovom slučaju) nisu nikad bile neka sreća. Preproučujem izbjegavati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 22.10.2014., 10:28   #2218
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
THL T6 Pro, 8-jezgreni mobitel za 117 USD od 31.10. na Pandi
Tko voli, nek izvoli
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 22.10.2014., 10:56   #2219
Zoolander
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Sisak
Postovi: 1
Lijep pozdrav
U procesu sam nabavke novog mobitela, pa kao opciju razmatram i kineske mobitele, ponajviše zbog niskog budžeta (900 kn) za išta dobro kod nas. Može li neka preporuka, pošto mi samom svi dosta slično izgledaju, i jako lako bi se mogao zeznuti. Ako je ikako moguće, volio bi da je ekran od 4.5 do 5", te naravno da radi što fluidnije. Ne znam može li se nabaviti nešto s 2gb rama, a da je kvalitetno? Dosta vremena provodim na internetu, igrice odigram tu i tamo. Također, ako može i preporuka s koje stranice bi to uzeo, te idu li na cijenu mobitela još kakvi dodatni nameti? Zahvaljujem
edit: gledao sam malo po njuškalu i dao bi se uzeti huawei g6 za nekih 900kn. Do sada sam imao huawei y300 s kojim sam u načelu bio zadovoljan, ali osjetilo se da je zastarjel mobitel, i nikakvi romovi mu nisu mogli pomoći da ne šteka. Bi li g6 bio oke, ili mi preporučate nekog drugog kineza?

Zadnje izmijenjeno od: Zoolander. 22.10.2014. u 15:47.
Zoolander je offline  
Staro 22.10.2014., 11:00   #2220
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
THL T6 Pro, 8-jezgreni mobitel za 117 USD od 31.10. na Pandi
Tko voli, nek izvoli
Toliko je i na tinydeal-u.
partwish je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na