Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.08.2009., 16:26   #1
Lucius
Banned
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 171
Champions Online

Jos jedan mmo koji izlazi i prije Aiona takodjer obecava. Gledao sam youtube-u dosta klipova i izgleda ok, character creation opcije su bolesne, nisam nikada vidio takvu slobodu kreiranja. Samo kreiranje lika ce vam trebati par sati hehe

JA sam si zadao da cu probati i champions i aion, pa koja bude bolja igrati cu je dok ne izadje Star wars ili star trek i onda cu konacno odluciti koju igru cu ostaviti za stalno.

Evo nadam se da netko ima neke podatke, triviu koju moze podijeliti za ovu igru. Svaki insight je dobrodosao
Lucius je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2009., 15:56   #2
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
evo, jucher ga kupio preko direct2drivea di dobim onih 30 dana free, te ga jutros skinuo i instalirao.
gledal sam ga ranije na steamu, ali nakon shto je igra izashla, nisu imali cijenu, a kada je cijena izashla bila je 49,99 eura...

tako da sam se odluchil skinuti sa d2d i platio je 30 funti (tek sam tada vidio kolko je funta slaba!!!) i tako si ushtedio cca 100 kn

uglavnom, ako se odluchite na ovu opciju, morate imati mozillu, jer njihov alat za skidanje malo shteka na drugim browserima (tako je meni stao pred kraj na chromeu)...

josh 6-7 minuta i krecem doma halat
al valda bum do navecher slozhil si lika???

javim se sutra, ili kad god
manki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2009., 08:34   #3
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
sorry na DP;

samo zhelim reci da sam sredio si lika tek jutros, i da sam uspio odigrati jedno 7-8 minuta...
naime, jucher sam probaval nekoliko puta ga napraviti, ali bi stalno negdi tijekom tog procesa igra kreshala i izbacila me na desktop...
malo sam zatim chital i skuzhil da veliki broj ljudi ima taj problem, neovisno koje drivere; procesore;grafichke oni imali....
ako to ne rijeshe do izlaska Aiona, prebacujem se na njega....
manki je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 23:19   #4
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
ovo je nešt slićno city of heroes-u jeej

http://www.gametrailers.com/game/champions-online/6284

Evo par videa
Markos je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na