Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.05.2019., 13:18   #40981
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 224
Click image for larger version

Name:	60495327_10216435969124851_4297211467951767552_n.jpg
Views:	259
Size:	101.6 kB
ID:	21170


2500kn. vrijedi li to. na oglasu ne piše oprema. (facebook oglasnik)
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2019., 13:28   #40982
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Imam jedno pitanje u vezi volana/kormila.

Dobio sam s MTB biciklom katastrofalan volan, ravan je, bole laktovi i jednostavno mi ne odgovara.

Sad planiram kupiti novi, prihvat je 31,8mm.

Ono što me zanima je, kut nagiba, želim da bude što veći, dakle tu sad moram gledat 620mm, 700mm ili 720mm. Što je taj broj veći, to kut nagiba veći?

Hvala!
Sony1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.05.2019., 13:43   #40983
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Taj broj ti je širina volana. Rise ti je visina volana.

Kut nagiba na volanu ? Gledaj onda podatke o sweep-u (backsweep)

Ili kut nagiba na lulici (koja diže volan slično kao i rise).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2019., 13:44   #40984
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
mierdadeltorro - da li je novi? U svakom slučaju po meni se više isplati uzeti onaj iz decathlona za 2300 kn. Koliko vidim na slici je tourney mjenjač i kranz što upućuje na najniži rang opreme. Taj iz decathlona je daleko bolja opcija i ako se odlučiš zaletiti do dekića gledaj rockrider 520 sa 100 mm vilicom (XCR) a ne onaj sa 80 mm. Trebali bi ih imati još uvijek u trgovini.


Sony1 - što se tiče dimenzija 620, 700 mm... to ti je ukupna širina volana. Jedna od metoda kako znati širinu koja bi ti odgovara je da se postaviš u pozu koja ti je najugodnija kada radiš sklekove i da onda izmjeriš razmak između sredine dlanova. Nije sto posto ali je barem neka smjernica. A za ostale karakteristike volana je teško nekome preporučiti jer ovisi o pojedincu i postoji jako puno varijanti. Naravno ovisi i o kutu lulice i njezinoj dužini a i o geometriji cijelog bajka. To su jedne od situacija kada se mora čovjek sam pozabaviti sa time.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 11:46   #40985
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Bio u petak u Celju u Sloveniji nešto službeno, i naletim slučajno na bolhi (za one koji ne znaju, Slovensko njuškalo tako reći), i vidim Cube Attention za 699EUR. Pogledam kod nas, 6200kn. I mislim si, idem vidjeti, dućan nema web-shop nego neki lokalni serviser trži Cube bicikle.

Dođem u dućan, kad ono bike košta 800eur. Kaže lik da je cijena ipak 800 eur, da krivo piše na bolhi. I odigram mu foru da sam sada zbog tog bajka došao u dućan iz Varaždina, lijevo-desno. I veli on da će zvati šefa. I vrati se kroz 5 min, šef je rekao da je za mene cijena bajka 700EUR. I tako kupio attention za 5300kn

Rock-shock vilja, XT zadnji, deore pogon, ja zadovoljan
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 13:53   #40986
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Mislim da znam koji model je u pitanju i dobra je to kupnja. Kad smo već kod CUBE-a i ja sam se počastio u subotu sa novim

SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 14:17   #40987
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Lako za cascenje nego hoces ti znati voziti to sad kad si se napokon rijesio djecje velicine kotaca? :P Da ne ispadne kako se javljam u ovaj topic samo da se*em jer, budimo realni, svog be vozim vec 3 godine, cestitam ti na prinovi
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2019., 14:19   #40988
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Thx, što se tiče kotača već su pala dva đira i odmah mi je sve sjelo na mjesto. Kao stvoren za mene
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2019., 08:48   #40989
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Lako za cascenje nego hoces ti znati voziti to sad kad si se napokon rijesio djecje velicine kotaca? :P Da ne ispadne kako se javljam u ovaj topic samo da se*em jer, budimo realni, svog be vozim vec 3 godine, cestitam ti na prinovi
Ček ček ček, daj molim te objasni ovo definiranje veličine kotača?
Da čujem objašnjenje nekoga sa toliko staža na bajku
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2019., 09:05   #40990
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Mislim da znam koji model je u pitanju i dobra je to kupnja. Kad smo već kod CUBE-a i ja sam se počastio u subotu sa novim
Model, cijena?
veve je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2019., 09:49   #40991
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ček ček ček, daj molim te objasni ovo definiranje veličine kotača?
Da čujem objašnjenje nekoga sa toliko staža na bajku
Ono što ja mogu osobno reći, vozio 26" već nekoliko godina (malo ozbiljnije) i osjetio sam razliku na istoj stazi koju vozim često. 29" definitivno bolje prolazi krš od terena i ima bolje penjačke sposobnosti ali je i nešto nezgrapnija od 26". Kako god uzmeš onaj tko voli biciklizam će se nauživati na svim colažama. Strava kaže da sam brži i gore i dolje sa 29" na pojedinim sekcijama

veve - Cube Reaction Race 2019., izašlo me 8400 kn.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2019., 12:02   #40992
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Ono što ja mogu osobno reći, vozio 26" već nekoliko godina (malo ozbiljnije) i osjetio sam razliku
Osjetio si razliku i u novčaniku kada si morao nakon svake (kako kažeš, ozbiljnije) vožnje ići centrirati te treaktorske 29" kotače? Ako nisi, onda nisi "ozbilnjije" vozio bicikl.

Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
29" definitivno bolje prolazi krš od terena i ima bolje penjačke sposobnosti ali je i nešto nezgrapnija od 26".
Ovo nitko ne osporava.
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Kako god uzmeš onaj tko voli biciklizam će se nauživati na svim colažama.
Zašto onda epitet "dječja veličina kotača"?
Ja recimo nikada nebi kupio 29" jer mi jednostavno nije ergonomski podoban i nisam okretan kao na 26".
Ali eto industirja radi svoje pa nema više sluha za okvirima koji su za 26" kotače (iako 26" kotača ima ko u priči jer ih još uvijek koriste u dirtjump i 4cross disciplinama gdje ekipa "ozbiljno" voze svoje bajkove)

Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Strava kaže da sam brži i gore i dolje sa 29" na pojedinim sekcijama
Dakle Strava worrior in da haus.
Kada daješ savjete rekreativcu, onda mu stvarno sekunde na stravi ne smiju biti prioritet, nego buđet i izdržljivost komponenti, a sve ostalo (voznost i uživanje u istom) je ionako individualno i nitko ne može tvrditi da je nešto bolje od nečeg drugog samo zato jer to njemu paše.

Evo ti primjer u XC-u gdje ženke (dakle niži rast) rasturaju na 26", do prije godinu dana doduše, jer sada je trend 27,5" i 29".

Dakle nije do opreme, do korisnika je
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2019., 12:10   #40993
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Kao prvo nisam dao epitet "dječja veličina kotača" već xlr no nebitno, kao drugo nemam ništa protiv 26, 27.5 i 29 kotača sve se to da voziti ali eto i sam kažeš trend je takav i kada kupuješ novi bajk nađi 26icu koja ima ozbiljniju opremu, nema je. Što se tiče strave zaboli me tko šta misli, ne skidam komove niti ću ikad, bitno je da mi snimi rutu, samo sam usporedio istu stazu koju vozim već nekoliko godina redovito i spomenuo da imam bolja vremena sa 29-tkom jer sam je tek kupio i zanimalo me koja će biti razlika. Mislim da si se nepotrebno zapalio i naravno da je do vozača i njegovih sposobnosti više nego do same bicikle.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2019., 13:27   #40994
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Kao prvo, čestitke na bajku Sale! Nek te dobro služi Nadam se da bum i ja kad tad riješio neki xc bajk, al trenutno su drugi prioriteti.

Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Osjetio si razliku i u novčaniku kada si morao nakon svake (kako kažeš, ozbiljnije) vožnje ići centrirati te treaktorske 29" kotače? Ako nisi, onda nisi "ozbilnjije" vozio bicikl.


Ovo nitko ne osporava.

Zašto onda epitet "dječja veličina kotača"?
Ja recimo nikada nebi kupio 29" jer mi jednostavno nije ergonomski podoban i nisam okretan kao na 26".
Ali eto industirja radi svoje pa nema više sluha za okvirima koji su za 26" kotače (iako 26" kotača ima ko u priči jer ih još uvijek koriste u dirtjump i 4cross disciplinama gdje ekipa "ozbiljno" voze svoje bajkove)



Dakle Strava worrior in da haus.
Kada daješ savjete rekreativcu, onda mu stvarno sekunde na stravi ne smiju biti prioritet, nego buđet i izdržljivost komponenti, a sve ostalo (voznost i uživanje u istom) je ionako individualno i nitko ne može tvrditi da je nešto bolje od nečeg drugog samo zato jer to njemu paše.

Evo ti primjer u XC-u gdje ženke (dakle niži rast) rasturaju na 26", do prije godinu dana doduše, jer sada je trend 27,5" i 29".

Dakle nije do opreme, do korisnika je
Čemu ovo? Što ti znači vozit "ozbiljnije" kad pričamo o xc-u? I šta ti smeta ako neko koristi stravu, pa makar i komove napadao? Ili postoji samo jedan ispravan način vožnje koji ti odobravaš?


Kaj se veličine kotača tiče, kao što je rečeno- tu nema izbora, ako hoćeš bolji xc bajk uzima se 29 ili eventualno 27.5 za najmanje rame (13-15").

Meni je zapravo i drago da su prešli na veće kotače jer je za više ljude (185cm+) 26 stvarno komično maleno.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2019., 13:52   #40995
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ček ček ček, daj molim te objasni ovo definiranje veličine kotača?
Da čujem objašnjenje nekoga sa toliko staža na bajku
Cista zajebancija prema Saletu jer je do jucer vozio 26"
Samo bez hard feelingsa i sve pet!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2019., 17:41   #40996
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Kao prvo, čestitke na bajku Sale! Nek te dobro služi Nadam se da bum i ja kad tad riješio neki xc bajk, al trenutno su drugi prioriteti.
Thx, samo da ova kiša više stane da napokon mogu na bajk
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2019., 11:23   #40997
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor nub Pregled postova


Čemu ovo?
Ne znam koje točno, ali ako pitaš za cijeli post, ovo je forum, rasprava mu je u imenu, eto čemu.

Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Što ti znači vozit "ozbiljnije" kad pričamo o xc-u?
Ozbiljnije je sve što nije rekreativno ili komjutanje.
Svatko tko jednom spustio niz šumski put sa korjenjem i kamenjem na jednom njegovom djelu ili odradio skokić zna da 26" kotač više izdrži od 29" kotača. Samo sam se na taj dio osvrnuo.

Citiraj:
Autor nub Pregled postova
I šta ti smeta ako neko koristi stravu, pa makar i komove napadao? Ili postoji samo jedan ispravan način vožnje koji ti odobravaš?
To je tvoja pretpostavka da ja to mislim, ali kao i svi koji imaju pretpostavke, misle da su njihove ispravne pa tako i ti. Isto je i sa šupcima, svi ih imamo i svi mislimo da naš ne smrdi
Strava je super za praćenje raznih parametara, ali ako nekome tko je rekreatrivac prodaješ određenu veličinu kotača naspram drugih na temelju vremena postignutih na stravi, onda smatram da si STRAVA Worior.
KOMove sam i ja napadao dok me nije skinuo netko tko se zaista "ozbiljno" bavi time i onda sam shvatio da nisam nimalo uživao u tome niti ima ikakvog smisla kad nemam namjeru nadgledati svoj napredak (iako bi mi bilo pametno da krenem to pratiti, mislim na svoj napredak jer ga nema) u kondiciji ili spremi!
Eto, na to sam mislio, ali sada sam ti i morao nacrtati da me shvatiš.



Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Kaj se veličine kotača tiče, kao što je rečeno- tu nema izbora, ako hoćeš bolji xc bajk uzima se 29 ili eventualno 27.5 za najmanje rame (13-15").
Zar nisam i ja to napisao?

Meni je zapravo i drago da su prešli na veće kotače jer je za više ljude (185cm+) 26 stvarno komično maleno.[/QUOTE]

Meni je isto zapravo drago da sada vi koji imate 185+cm ne izgledate kao djeca na 26" kotačima, ali nismo svi 185+cm, ja prvi među njima, zato i pišem o tome.
Jer ekipa kupuje 29" kotače iz trenda a ne iz ergonomije, a to me smeta, pogotovo onda kada netko traži savjet, a na kraju ga ne posluša nego se pusti trendovima.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2019., 11:30   #40998
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ali stvar je u tome da nemaš izbora. Čak i da ne želiš pratit trendove i uzet 26", nema ih u ponudi. Pa onda kad netko traži xc bajk koji je malo bolji, normalno da ćeš preporučit 29 (ili 27.5) jer drugog nema.

Također, nisam shvatio tko kome ovdje prodaje veličinu kotača na temelju postignutih vremena na stravi?
nub je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2019., 19:01   #40999
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Zbog čega mi škripe disk kočnice? Vrijeme za nove pakne ili ulje i odzračivanje?



Sent using the FORCE
__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2019., 19:56   #41000
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ako pakne imaju još mesa onda može biti da su se zamastile nekako jer je to najčešći simptom cviljenja. Probaj očistiti diskove sa brake cleanerom dobro i probaj onda. Ako i dalje cvili onda svakako nove pakne. Ako su kočnice stare može se dogoditi i da ti sline na klipovima pa se tako ulje nađe na paknama. Što se tiče ulja ako nisi dugo servisirao kočnice svakako preporuka za jednu izmjenu ulja i odrzračivanje.

edit: ili kao što reće vuco i to može biti jedan od razloga
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2019., 19:56   #41001
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Određena kombinacija pakni i diskova oće cviliti. Npr. stare Avid Juicy su bile kronično loše po tom pitanju (turkey sound =)).

Možda si ih prekurio pa sad cvile (vidi se po sjajnom sloju na paknama i/ili diskovima). Pogotovo ako prije nisu cvilile. Pocentriraj ih ako nisu čeljusti dobro postavljene.

Stvarno može biti puno toga, a preko interneta je teško reći zašto.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 02:15   #41002
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Mislim da znam koji model je u pitanju i dobra je to kupnja. Kad smo već kod CUBE-a i ja sam se počastio u subotu sa novim

Bravo, imamo isti bajk Predložio bih ti jedino pedale promijeniti za bolje i ništa više ne moraš dirat. Možda znaš bolje i iskusniji si od mene, ali samo da se ubacim jer me iznenadilo Nukeproof plastične pedale imam i stvarno je ugodnije pedalirati zbog boljeg gripa i veće površine.


Zadnje izmijenjeno od: Has. 23.05.2019. u 06:04.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 07:17   #41003
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Imam identične ali sa alija crne (dosta dobra kopija tog nukeproofa) I koliko ga dugo već imaš, dojmovi?

Ja mogu reći da sam dosta zadovoljan. Neke sitnice ću sad riješiti, staviti bolje diskove, odraditi tubeless i popraviti dish na stražnjem kotaču jer je tvornički malo u lijevo a to mi smeta jer sam picajzla Vilica je malo teža nego što sam očekivao ali nema veze sa vremenom će definitivno neka reba gore. Ostalo radi super i bajk mi baš odgovara.

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 23.05.2019. u 08:15.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 03:16   #41004
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Ma meni služi samo za posao, kupio sam ga prije tri mjeseca novog u dućanu za 1350 eura ovdje u Dublinu, tak da možda još nemam što pametno reći. U Zagrebu imam također Cube AIM SL 29 kotače kojeg sam vozio također svakodnevno na posao oko dvije godine i tu i tamo nekakve duže vikend vožnje i jednom Sljeme kroz šumu, tak da jedino što me iznenadilo je kvaliteta i mekoća vilice, a i ovaj pogon sa tom kazetom mi se čini da je puno ugodnije okretati nego na starom Cubeu. Deore kočnice možda bolje rade nego li te "Acera" model brijem da su na starom Cubeu također hidraulične... Uglavnom ovo mi je najskuplji bajk dosad, nisam možda velika picajzla i jako sam zadovoljan Jedino ću vjerojatno gume kada bude trebalo mijenjati uzeti dosta kvalitetnije, jer koliko vidim ove gore su low end.

Zadnje izmijenjeno od: Has. 24.05.2019. u 03:25.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 08:16   #41005
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
A znaš kako to ide, negdje moraju štediti. Ja ču ih voziti neko vrijeme a onda isto zamijeniti nečim boljim.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 09:12   #41006
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
A mogli su dič cijenu toliko koliko bi koštale bolje gume. Ove sam vidio na troduplo jeftinijim bajkovima. Kvari cijelokupni dojam, ne...
Has je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 09:26   #41007
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Uštedili su na njima jer se lako zamjene. S obzirom koliko me izašao bajk to mi je najmanji problem.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 05:14   #41008
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
A onak... 16 eura guma na 1350 eura biciklu... možda Schwalbe nema odgovarajući izbor za takav bajk... Inače na Giantu Defy sam promjenio nekoliko setova guma u par godina, Continental, Michelin, Hutchinson... i Schwalbe su bilo daleko najbolje, a koštale su oko 20 eura dvije, tak da bi i ove trebale biti odlične. Uglavnom vjerojatno ću gledati neke druge Schwalbe do 50 eura komad ako ne budem zadovoljan ovima.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 07:17   #41009
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Meni su za oko upale Vittoria Barzo. Ali ima vremena, treba voziti i manje se opterećivati nadogradnja
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 01:27   #41010
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Gledao sam sada Schwalbe ponudu MTB guma, mada sam i prije nešto davno gledao za Cubea u Zg, ali sam zaboravio i promijenio sam samo zadnju za Geax AKA, bila je dosta snižena i izgledala je ok i još uvijek je snižena i na stanju nakon 3 god... bio sam u Kiendlu prije dva tjedna kada sam bio na godišnjem u Zg, kupovao par stvari za održavanje.
Mislim da bi kupio Racing Ralph Performance Addix i Rocket Ron, jednu naprijed i drugu iza kak piše da su za kombinaciju, a također nisu skupe, nešto više od 20 eura, a tak su možda i mogli stavit na bajk, ništa specijalno ali da bar izgleda mrvu bolje Ali daleko je to, treba ove izvozit kak kažeš, meni bi zadnja trebala izdržat godinu dana.
Has je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na